Dodaj do ulubionych

Prawo chłopa.

25.09.19, 13:50
kobieta.wp.pl/zglosilam-gwalt-i-zostalam-skazana-na-wiezienie-katarzyna-nie-moze-sie-pogodzic-z-decyzja-sadu-6424390130694273a
I to wszystko w Polsce?
Znacie z otoczenia sytuacje, gdzie był gwałt, zgłoszono i doprowadzono do ukarania sprawcy?
Czy gro przypadków woli nie przechodzić tego w sądzie i odpuszcza?
Obserwuj wątek
  • hanusinamama Re: Prawo chłopa. 25.09.19, 13:55
   NIe rozumiem czemu mąż zabrał ja zeby gadac z gwałcicielem...i jak jego zona (tego gwałciciela) siedziała sobie obok i słuchała jak jej mąz sie rpzyznaje??? Nie wyobrazam sobie zebym miała isc i siedziec przy stole i "obgadywać" sprawe gwałtu z oprawca...
  • lili_liliana Re: Prawo chłopa. 25.09.19, 13:57
   Gros przypadków niestety nie chce przez to przechodzić (i ja rozumiem te kobiety, bo to jest piekło). Ale znam aż jeden przypadek, kiedy kobieta, z silnym wsparciem rodziny, przyjaciół, znajomych etc. zgłosiła sprawę na policję, potem był sąd i kara dla sprawcy. Myślę, że słowo-klucz to: "silne wsparcie", bo to nie jest łatwa droga, naprawdę.

   --
   "Ich will nicht gehorsam, gezähmt und gezogen sein/ich will nicht bescheiden, geliebt und betrogen sein/ich bin nicht das Eigentum von dir/denn ich gehör nur mir"
  • 45rtg Re: Prawo chłopa. 25.09.19, 13:57
   sirella napisała:

   > kobieta.wp.pl/zglosilam-gwalt-i-zostalam-skazana-na-wiezienie-katarzyna-nie-moze-sie-pogodzic-z-decyzja-sadu-6424390130694273a
   > I to wszystko w Polsce?

   A dlaczego pudelkowe opisy przegranych spraw sądowych nie mają się zdarzać i w Polsce?

   > Znacie z otoczenia sytuacje, gdzie był gwałt, zgłoszono i doprowadzono do ukara
   > nia sprawcy?
   > Czy gro przypadków woli nie przechodzić tego w sądzie i odpuszcza?

   Jaka piękna manipulacja smile No wiadomo, gwałco na lewo i prawo, a sondy jeszcze im klaskajo. A dowodem na to jest pozbawiony konkretów artykuł z kolorówki internetowej.
   • sumire Re: Prawo chłopa. 25.09.19, 14:30
    45rtg napisał:

    > No wiadomo, gwałco na lewo i prawo, a sondy jeszcze im klaskajo.

    W ubiegłym roku zgłoszono 1400 gwałtów. Tych niezgłoszonych, odbywających się czasami w małżeńskich sypialniach, jest przynajmniej drugie tyle. Ale mizogin i idiota myślący, że jest zabawny, będzie sobie uprawiał podśmiech*jki, że gwałco na lewo i prawo. No otóż gwałco.
    • 45rtg Re: Prawo chłopa. 25.09.19, 14:34
     sumire napisała:

     > 45rtg napisał:
     >
     > > No wiadomo, gwałco na lewo i prawo, a sondy jeszcze im klaskajo.
     >
     > W ubiegłym roku zgłoszono 1400 gwałtów. Tych niezgłoszonych, odbywających się c
     > zasami w małżeńskich sypialniach, jest przynajmniej drugie tyle. Ale mizogin i
     > idiota myślący, że jest zabawny, będzie sobie uprawiał podśmiech*jki, że gwałco
     > na lewo i prawo. No otóż gwałco.

     I karajo za to.
     Ale pikające serduszka lubią, jak im się pokazuje wyrywkowo napisaną łzawą historyjkę o krzyczącej niesprawiedliwości, bo wtedy mogą sobie popikać jeszcze mocniej.
     • sumire Re: Prawo chłopa. 25.09.19, 14:45
      Tak tak, karają, jak już któraś odważy się pójść na policję, a tam ją najpierw upokorzą, a potem spytają, czy nie chciałaby najpierw się skonfrontować ze sprawcą. Wszyscy przecież wiemy, że jest super, bo pan znam-się-na-wszystkim 45rtg tak powiedział. Tylko jakieś baby marudzą znowu.
      • rexona_sport Re: Prawo chłopa. 25.09.19, 15:06
       On wie tylko tak się droczy. Latwiutko by docenił jak ciężko jest być ofiara gwałtu w Polsce gdyby to spotkało np jego córkę. Albo jego.
       Na dzień dobry, szanowny panie riki proszę wytłumaczyć co to znaczy ze nie lubi pan analnego seksu ani nawet nie jest homoseksualista skoro upił się pan w towarzystwie nachalnego homoseksualnego mężczyzny. Nie wiedział pan ze jest homoseksualny? Nie zachowywał się nachalnie? Ha ha, to co ty nie wiesz z kim pijesz, jassne. Potem już łatwo, czy może pan opisać w szczegółach, jak to pan nie pamięta czy najpierw panu pomacal jajka, czy był choćby pobieżny masaż odbytnicy przed stosunkiem bo to by wskazywało na dobre intencje partnera. No, o przyjemność pana dbał, tak twierdzi. Nie pamięta pan dokładnie? Jak to, chyba takie rzeczy się pamięta. Może za pijany był i czy chciał członka w pupę tez nie może stwierdzić. Ha ha. Słabo wiarygodne. Jakaś osoba widziała was wcześniej zartujacych, jak sie pan do tego odniesie? Inna osoba mówi ze rywalizowaliście na tle zawodowym, oj, wyglada na to ze różnie z tym mogło być, lepiej panie riki pan przemyśli te oskarżenia, tak porządnemu chłopu imię szargać, jeszcze wczoraj się kolegowaliscie.
       I tak by riki został he he pedziem bo przecież innych chłopów koledzy jak się chcą seksow z mężczyznami to się z nimi po prostu nie seksza, co nie?
      • 45rtg Re: Prawo chłopa. 25.09.19, 15:10
       sumire napisała:

       > Tak tak, karają, jak już któraś odważy się pójść na policję, a tam ją najpierw
       > upokorzą, a potem spytają, czy nie chciałaby najpierw się skonfrontować ze spra
       > wcą. Wszyscy przecież wiemy, że jest super, bo pan znam-się-na-wszystkim 45rtg
       > tak powiedział. Tylko jakieś baby marudzą znowu.

       Ja gdzieś napisałem, że sytuacja zgwałconej (lub zgwałconego, bo mnie tam jakaś inna wyniośle poucza, że żaden tyłek bezpieczny nie jest), no więc czy ja gdzies napisałem, że sytuacja jest super? Cytat mogę prosić?

       Bo ja służę wskazaniem, gdzie napisałem, że zalinkowany artykuł jest płaczliwy i niekonkretny, ale przemawiający do pikających serduszek.
       • rexona_sport Re: Prawo chłopa. 25.09.19, 15:15
        Artykuł porusza serduszka, i owszem. Szczytem żurnalizmu detektywistycznego tez nie jest, czytywałam lepsze. Ale poruszony problem jest jak najbardziej realny i dotkliwy dla bardzo dużego grona osób i buractwem jest pisanie o tak gwalco panie. Bo tak jest ze właśnie jedne chłopy gwalco a inne im pomagajo unikac kary. Co gorsza, upokarzając przy tym ofiarę.
   • vodyanoi Re: Prawo chłopa. 25.09.19, 15:04
    Artykuł jest faktycznie totalnie od czapy. Albo sama historia taka.
    Ale pomijając ten artykuł - tak, gwałcą. Często gwałcą. I nie zgłaszane są nie tylko gwałty domowe, rodzinne, dokonywane przez „przyjaciół”, ale też te parkowe, uliczne itp, jesli ofiara jest w stanie dojsc do domu i umyc sie. Często stara się zapomnieć od razu, chce, zeby to sie nie zdarzylo, chce wymazac natychmiast.

    I nie piszę „kobieta”, tylko ofiara, gdyz facecie na forum kobiecym - uważaj. Gwałcą też mężczyzn. I nie gwałcą ich homoseksualiści. Gwałcą więźniowie na przepustkach czy imigranci. Gwałcą mężczyzn, gdyż facet nawet z totalnie rozoranym tyłkiem 100 razy się zastanowi, zanim to zgłosi. Facet to łatwa ofiara, bezpieczna. Taka, ktora nie przyzna się nigdy nikomu, w związku z tym akurat skala tych gwałtów nie jest absolutnie do oszacowania.
  • maly_fiolek Re: Prawo chłopa. 25.09.19, 15:00
   Jeśli mam wydać opinię w tej sprawie to bardziej wierzę wyrokowi sądu niż artykuowi spisanemu tylko i wyłącznie na podstawie opowiadania jednej ze stron. Za dużo znam nałogowych kłamców.
   Poza tym cos mi się tu nie klei.
   Co nie znaczy że rzeczywiście może tak być jak ta kobieta mówi a sąd wydał wyrok wbrew dowodom.
   • homohominilupus Re: Prawo chłopa. 25.09.19, 15:08
    Przecież wiadomo, ze 45rtg jest na tym forum, by nam, glupiutkim kurkom tłumaczyć zawiłości tego świata.

    --
    Never trust a man in a blue trench coat
    Never drive a car when you're dead
    • 45rtg Re: Prawo chłopa. 25.09.19, 17:09
     rexona_sport napisał(a):

     > Przecież taka oskarżonego to policjant. He he.

     Tak, tak. I policjant będzie się podkładał i zamiast spokojnie czekać na ucichnięcie sprawy, to jeszcze pójdzie dodatkowo ciągać po sądach ofiarę swojego syna. Bo za mało uwagi na niego zwróciła ta pierwsza, to mu druga, zupełnie nic mu nie dająca, potrzebna.
     • rexona_sport Re: Prawo chłopa. 25.09.19, 17:29
      Riki riki być może rzeczywistość powiatowych miasteczek jest ci obca bo w temacie środowiska siary siarzewskiego z lat 90 znasz doskonale i uwielbiam twoje historie, najczęściej mówisz jak było (w pewnych kręgach). Wiec gdyby chodziło o komendanta policji w mieście stołecznym to rzeczywiście ryzyko wydałoby się nieuzasadnione, jednakże w omawianym przypadku myśle ze ryzyko taty pana (domniemanego) gwałciciela było wręcz zerowe, Ot pleban i wójt rządzą (policjanci się do tego zaliczają). Takie swojskie klimaty a jak się durna baba stawia to jeszcze jej damy fałszywe zeznania.

      Zgadzam się jednak ze historia opowiedziana beznadziejnie. Sporo zachowań pani wydaje się dziwna. No ale najpierw trzeba sobie być taka panią z „Polski B”, zostać zgwalcona i potem można mówić co ja bym
  • koronka2012 Re: Prawo chłopa. 25.09.19, 15:37
   sirella napisała:

   > Znacie z otoczenia sytuacje, gdzie był gwałt, zgłoszono i doprowadzono do ukara
   > nia sprawcy?

   Tak.

   > Czy gro przypadków woli nie przechodzić tego w sądzie i odpuszcza?

   Tak, z bardzo różnych względów.

   Natomiast ta historia jest albo mega dziwna, albo opisana z dudy przez jakiegoś stażystę - bo z jednej strony plastyczny opis traumy, a z drugiej - totalny bełkot.

   Jeśli mam być szczera, to na miejscu sądu też miałabym wątpliwości, to wszystko się po prostu kupy nie trzyma. Spotkania rodzinne z oprawcą...? Niestety pani podważyła własną wiarygodność zwlekając z formalnym zgłoszeniem sprawy.
   Historia z nagraniem jest jakoś mało wiarygodna - nie chce mi się wierzyć, że koleś powiedział "tak, zgwałciłem ją". A zdaje się, że to jedyny "mocny" dowód który ta pani przedstawiła.
   • memphis90 Re: Prawo chłopa. 25.09.19, 18:53
    Za to pan nie przedstawił ŻADNYCH dowodów romansu, bo też nikt o nie nie nie prosił, panu sąd uwierzył na slowo.

    --
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka