Dodaj do ulubionych

Pokochałam PIS miłością najczystsza

25.09.19, 20:18
www.onet.pl/?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=0d4c0b01-5f3e-5fd6-a35a-0b7674e0b4a0&sid=f13b499b-dba8-44e4-a9ae-cb9ebb087cc8&utm_v=2
Jak wam się podoba wyznanie Dominiki, która ongiś rzuciła męża i po katolicku zrobiła sobie dziecko z kochankiem a następnie wróciła w objęcia męża z bekartem i dorobila sobie kilkoro dzieciątek pokochujac tez PIS i pragnac kariery politycznej? Idealy PIS w czystej postaci 😂
--
bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
Edytor zaawansowany
  • triss_merigold6 25.09.19, 20:24
    Nie jest dziewczyna za bystra.
    A co do wyznań, nie przebije jedynaczki Kaczyńskich, która nie za bardzo wiedziała komu naprawdę zawdzięcza pierwsze dzieciątko, a potem głosiła pochwałę statecznej tradycji na łamach bodajże "Frondy".
  • bywalec.hoteli 25.09.19, 21:05
    Zapomniał wół jak cielęciem był, Triss ? smile

--
    Lato smile
  • iwles 25.09.19, 21:24
    Od kiedy Triss kocha Pis? I glosi katolickie zasady ? 😄

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • bywalec.hoteli 25.09.19, 21:41
    Nie zrozumiałaś smile A co do Triss, to może się nie przyzna, ale w wielu miejscach jest zgodna z wartościami PiS.

--
    Kiedy kobiety zakładają koce na górną część ciała, to znak, że już nie lato, a jesień.
  • heca7 25.09.19, 22:00
    Czy Triss wmawiała przez kilka lat mężowi, że dziecko jest jego wiedząc, że to nieprawda?

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • iwles 25.09.19, 23:49
    Nie, to ty nie zrozumiales.

--
    Paweł

• anorektycznazdzira 26.09.19, 06:35
    Weź już nie twórz

--
    'Ta opowieść mnie znudziła, albowiem nie była o mnie. Kumasz zależność?' by król Julian
  • rosapulchra-0 26.09.19, 00:20
    Wiele można powiedzieć o tris, ale na pewno nie to, co wymyślasz uncertain

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • vre-sna 26.09.19, 21:33
    Dokladnie
  • fredzia098 26.09.19, 12:10
    Tak, Martusia jest nie do pobicia.
  • heca7 25.09.19, 20:28
    A to nie ona twierdziła, że traci czas jak nie jest w ciąży? wink

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • bergamotka77 25.09.19, 20:30
    Ona! 😅 Podobno najbardziej swięte i stateczne jako matki stają się grzesznice za mlodu 😂

--

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • pani-nick 25.09.19, 20:39
    Tez tak słyszałam. I jeszcze, ze najczęściej rogi mężom przyprawiają te, które się za młodu nie wyszalaly... 🙊
  • bergamotka77 25.09.19, 20:41
    To dobrze bo ja akurat się wybalowalam na maksa smile

--

• bywalec.hoteli 25.09.19, 21:06
    A przecież wyszłaś za mąż bardzo młodo? smile

--
    Lato smile
  • bergamotka77 25.09.19, 21:14
    25 prawie 26 to tak młodo? Błagam! Byłam juz kilka lat po studiach, mieszkałam oddzielnie, pracowałam i byłam 3 lata z moim facetem. Ślub był naturalnym kolejnym krokiem, gdy związek się rozwija.

--

• pani-nick 25.09.19, 21:30
    Kolejna mistrzyni... w wieku 25 lat byłaś kilka lat po studiach...? 🥳🥳🥳 co tu się dzisiaj dzieje 😀
  • bywalec.hoteli 25.09.19, 21:33
    I to po dwóch fakultetach była big_grin

--
    Kiedy kobiety zakładają koce na górną część ciała, to znak, że już nie lato, a jesień.
  • bergamotka77 25.09.19, 21:40
    Z czego się tak cieszysz? Ze za głupi byłeś by pójść w moje slady?

--

• pani-nick 25.09.19, 21:55
    On kończył baaaaardzo truuuudny kierunek!
  • pani-nick 25.09.19, 21:50
    Wy byście tworzyli przepiękną parę! 👍
  • bywalec.hoteli 25.09.19, 22:04
    Wy dwie jeszcze piękniejszą. W kisielu w walce smile

--
  • bergamotka77 25.09.19, 21:38
    Tak - obroniłam się podwójnie mając 23 lata pisałam o tym nie raz.

--

• kamin 25.09.19, 22:27
    Licencjat?
  • bywalec.hoteli 26.09.19, 00:28
    a nawet nie potrafi powiedzieć na jakich wydziałach skończyła te "fakultety" big_grin

--
  • bergamotka77 26.09.19, 08:13
    To że ci nie mówię nie znaczy że nie wiem. Logika bywalca 😅

--

• rosapulchra-0 26.09.19, 00:23
    A to nie przypadkiem nasza bergamota w wieku 25 lat urodziła pierwsze dziecko? Znaczy się - z brzuchem poszła do ołtarza. Pięknie, pięknie.

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • kamin 25.09.19, 22:26
    Czyli weszłaś w poważny związek w wieku 22 lat. To kiedy si3 wyszalałaś? W liceum?
    I w jaki sposób mając 25 lat byłaś kilka lat po studiach?
  • bywalec.hoteli 25.09.19, 22:48
    I to jeszcze w kilku europejskich miastach mieszkała smile

--
  • bergamotka77 25.09.19, 23:09
    I nie tylko bywalcze. Mój świat nie igranicza sie tylko do Europy jak twój swiatowcze 😅

--

• bywalec.hoteli 25.09.19, 23:12
    Pewnie. Berge to POTUS prosi o audiencję smile

--
  • bergamotka77 25.09.19, 23:08
    Czytać umiesz? Wyjasnilam a imprezowalam od 15 do 26.r. życia. Dekada wystarczy chyba?

--

• rosapulchra-0 26.09.19, 00:25
    Ciekawe, na czym polegały te imprezy 15-latki? W wątku obok piszą, że 17 - latka to dziecko. A tu proszę - szaleństwa i imprezowanie już w 15 wiośnie życia.

--
    "Dobre wychowanie polega nie na tym, że nie oblejesz obrusa sosem, lecz na tym, że nie zauważysz, kiedy to zrobi ktoś inny" Antoni Czechow
  • bywalec.hoteli 26.09.19, 00:27
    Berga zakrzywia czas smile

--
  • sylwester.z.kolonii 25.09.19, 23:20
    To ciężki dylemat. Mieć taką co się wyszalała i będzie wierna, czy "czystą' która będzie zdradzać? big_grin
  • gryzelda71 26.09.19, 08:26
    Nie dla ciebie. Ty masz rączkę, czystą za każdym razem, o ile umyjesz przed.
  • anika772 27.09.19, 14:52
    Najlepiej żadną, tak jak Ty. Wtedy człowiek ma spokojną głowę i nie musi się martwić seksualną przeszłością swojej "baby".
  • cruella_demon 25.09.19, 20:48
    Pani ma głębię czarnej dziury.
  • taniarada 25.09.19, 21:44
    Kochać to nie grzech.Ostatnie miejsce na liście .24 marne szanse.Ale wszyscy co chcą głosować i coś zmienić .To nie na 1,2.Na te mordki zapyziałe .Tylko na dalsze miejsca.Może Dominika dostanie swoją szansę.
  • 7katipo 27.09.19, 10:19
    Szansę przepraszam na co? big_grin
  • taki-sobie-nick 25.09.19, 22:15
    To mi się akurat kojarzy z trendem zakładania firmy z miłości do tego i owego, na przykład wełny.

Jedna pani to się nawet do szaleństwa zakochała w wełnie (tak twierdzi), ale to jej nie przeszkadza prowadzić dochodowej działalności. tongue_out
  • myfaith 25.09.19, 22:54
    Dziwie sie bo podobno 12 tys ludzi na Nia głosowało w wyborach europejskich .....
    Tak czy inaczej pani od zawsze miała po prostu parcie na szkło a ze nikt nie poznał sie na jej talencie aktorskim bo kariery raczej wielkiej nie zrobiła jako aktorka to postanowiła gdzie indziej zabłysnąć . No i okazja sie nadarzyła bo zanim odkryła milosc do PiS to odkryła milosc do Boga jak to każda neofitka próbująca zagłuszyć swoje sumienie poprzez żarliwość ( nie bez znaczenia jest fakt iż takie czy inne ruchy okolokoscielne i chyba troche radiomaryjne dostrzegły w niej Wielka Aktorke) Nie od dziś tez wiadomo ze Kościół bardzo pomógł PiS to szybko stała sie twarzą tejże partii.

Tak wiec po filmie Smolensk dostała sie do sejmiku wojewódzkiego ( choć żadnego doświadczenia w pracy społecznej a tym bardziej samorządowej nie ma) i śmiem twierdzić ze dostanie sie do Sejmu- zyc nie umierać przez następne 5 lat.
  • saszanasza 25.09.19, 23:14
    Ta pani generalnie jest dosyć kochliwa😂
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/de/cj/pffu/PEYk0w2TReCQPAiV9B.jpg

--
    „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski
  • sylwester.z.kolonii 25.09.19, 23:23
    Dla mnie ta pani to ani polityk ani katoliczka. Mąż się jej nie brzydzi? Przecież to obciach być takim rogatym jeleniem.
  • cruella_demon 26.09.19, 00:14
    No ale on jej dłużny nie pozostał przecież.
    Swój trafił na swego.
  • iwles 26.09.19, 08:31

i to się nazywa prawdziwa katolicka rodzina, będąca afiszem Pisu big_grin

• szeptucha.z.malucha 26.09.19, 08:39
    big_grin
  • saszanasza 26.09.19, 08:43
    iwles napisała:

>
    > i to się nazywa prawdziwa katolicka rodzina, będąca afiszem Pisu big_grin
    >
    >
    >

No podobnie jak rodzina Kaczyńskich😁

--
    „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski
  • sylwester.z.kolonii 26.09.19, 08:56
    Statystycznie i tak na pewno takie sytuacje w katolickich rodzinach są rzadziej niż w innych. Panie, które zmieniają partnerów seksualnych jak rękawiczki raczej regularnie do kościoła nie chodzą.
  • lauren6 26.09.19, 09:01
    Panie, które nie są katoliczkami i prowadzą bujne życie seksualne potrafią się skutecznie zabezpieczać. Dzieci nie muszą cierpieć za ich błędy.
  • sylwester.z.kolonii 26.09.19, 09:27
    Bo wpadki to tylko u katolików? Zresztą nie wiemy, czy Kaczyńska i Figurska to w ogóle do kościoła chodzą.
  • tanebo6.0 26.09.19, 09:29
    Nie tylko. Ale katolikom belka z oka wystaje.
  • black.emma 26.09.19, 12:40
    Niestety wiemy. I w tym właśnie szkopuł.
  • triss_merigold6 26.09.19, 09:05
    Nie chodzą też na miesięcznice, które były takim Tinderem dla pisowych kadr.
  • iwles 26.09.19, 09:20
    sylwester.z.kolonii napisał:

> Statystycznie i tak na pewno takie sytuacje w katolickich rodzinach są rzadziej
    > niż w innych.

biorąc pod uwagę, jaki procent katolików jest w Polsce, to raczej racji nie masz Józiu big_grin

• sylwester.z.kolonii 26.09.19, 09:25
    Większość katolików jest tylko na papierku.
  • iwles 26.09.19, 09:33

i co z tego ?
    Teraz będziesz jeszcze dzielił katolików na tych, którzy chodzą do kościoła co niedziela, na tych, co raz w miesiącu, na tych, co tylko w święta, na tych, co tylko na komunie, chrzest i pogrzeb ? Na tych, co przyjmują po kolędzie, tych, których dzieci chodzą na religię ?

Tylko JAKIE to ma znaczenie ?
    Przyjmij do wiadomości, że w rodzinach katolickich statystycznie jest więcej zdrad, bo takich rodzin jest w Polsce najwięcej.

• pani-nick 26.09.19, 15:03
    Iwles. Mam inne wytłumaczenie (jestem chrześcijanką, ale w związku, gdzie tylko ja i dwoje dzieci praktykujemy, maz ma swój system, a jedno dziecko jest ateista) - tacy ortodoksyjni, a raczej egzaltowani chrzescijanie są jak sinusoida (z obserwacji) : grzech/spowiedź/nawrócenie/świętoszkowatosc (i tak na okrągło). I myśle, ze to wynika z głupoty założeń wiary kościoła, propagowanych przez polskich księży. Czyli: wuj, ze zgrzeszysz... bóg Ci wybaczy.
    Znam rodziny protestanckie i tam tego jakoś nie ma.
    Tam jest za to praca nad samym sobą. Nie skupienie na innych, na czyiś grzechach, tylko na ulepszaniu siebie i pracy nad swoimi słabościami. I powiem Ci, ze od kilku lat mam ogromny dylemat, bo zostałam, powiedzmy wychowana w duchu miłości do Jezusa. I Jezusa kocham, rozumiem sens obrządku. Ale z drugiej strony kościół tak to wszystko spartolił, ze czuje się bardziej członkinią kościoła protestanckiego.
  • pani-nick 26.09.19, 15:20
    Co generalnie teoretycznie miłości do Jezusa nie przeczy, ale obrzadkowi i założeniom naszego kościoła jednak ciut trochę. Pocieszam się, ze proboszcz i wikary w mojej parafii to raczej bardziej w klimatach protestanckich. A i na nabożeństwach niedzielnych atmosfera fajna i ludzi mało, ale fajnych i faktycznie skupionych na przeżywaniu, a nie odbębnieniu.
  • pani-nick 26.09.19, 14:45
    😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
  • lot_w_kosmos 26.09.19, 05:52
    Nazywanie dziecla bękartem jest tak obrzydliwe, że dyskusja z człowiekiem, który używa tego stwierdzenia jest uwłaczająca....
  • umi 26.09.19, 09:39
    Hipokryzja level hard na miare ematki - Starak dziwkarz i pijak, zginal z powodu wlasnej glupoty i lekkomyslnosci - zamiecmy pod dywan, no bo pamiec zmarlego, nie mowmy o tym, ze jak sie chla i kieruje motorowka, to sie na wlasnej skorze przekonuje, czy istnieje zycie poza grobowe suspicious Dziecko niczemu nie winne, na swiat sie nie prosilo i wciaz zyje, a rowiesnicy bywaja bezlitosni - bekart, matka puszczalska. Nie ma to jak wlasciwe priorytety big_grin
  • edelstein 26.09.19, 07:36
    W PiSie jest nadpodaz pan o ktorych wszystko mozna powiedziec, ale nie to, ze byly cnotliwe i wierne.

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • bazia8 26.09.19, 07:52
    Za nazywanie dziecka bękartem powinno się dostawać batem.

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • lauren6 26.09.19, 08:20
    Swoją drogą nie zazdroszczę temu dziecku: cała Polska wie, że jest owocem zdrady małżeńskiej, bo mamusia celebrytka papla w prasie o swojej bujnej przeszłości. Pewnie bękart to jedno z łagodniejszych określeń jakie usłyszy w szkole.
  • bergamotka77 26.09.19, 08:40
    Dziecko akurat niewinne, to fakt. Nie chciałam obrazić tego dziecka tylko określić okoliczności jego narodzin. Niech będzie nieslubne. A mamusia staje sie pisowska twarza uwaga...wiernosci. Można i tak. Druga obok Frytki neofitka i grzesznica dzieli się swoim świadectwem.

--

• bergamotka77 26.09.19, 08:42
    bazia8 napisała:

> Za nazywanie dziecka bękartem powinno się dostawać batem.
    >

Podobnie za zamiar zostawienia dziecka samego w domu na pół tygodnia bo rodzice pracują za granicą/ na delegacji.

--

• 1elka26 26.09.19, 09:10
    Teraz już rozumiem dlaczego p. Figurska tak bardzo denerwuje forumową lewicę. Przecież złamała podstawowe zasady moralne obowiązujące w tym środowisku.

"Jeżeli ktoś by sięgnął np. do tekstu wywiadu pana przewodniczącego sprzed 5 czy 6 lat, gdzie wypowiadał się do jednego z tygodników o swoich zasadach moralnych: jedna żona, jedna partia, jedna kochanka." - tak podobno wygląda kodeks moralny przewodniczacego SLD.
    wpolityce.pl/polityka/465493-jaruzelska-kontynuuje-watek-rzekomego-romansu-w-sld

Ciekawe poglądy.
  • iwles 26.09.19, 09:28

czyli, patrząc na tryb życia D.Figurskiej, jak i wielu innych z twojej partii Pis, jesteście lewicą ?
    Fajnie elka, że wreszcie nazwałaś rzecz po imieniu, bo zawsze się wypierałaś.

• 1elka26 26.09.19, 09:35
    Najwyraźniej umknęło twojej uwadze, że w chwili obecnej prowadzi inny tryb życia. I to zapewne was boli, gdyż postepuje niezgodnie z ideałami lewicy?
  • iwles 26.09.19, 09:53

1elka26 napisał(a):

> Najwyraźniej umknęło twojej uwadze, że w chwili obecnej prowadzi inny tryb życ
    > ia. I to zapewne was boli

no patrz pani, a waszej uwadze to zawsze umyka, kiedy chcecie "rozliczać się" z przeszłością, np. ustawą dezubekizacyjną. Jakoś wtedy nie braliście pod uwagę OBECNEGO trybu życia.
    Ot elkowa hipokryzja i podwójne standardy big_grin

• 1elka26 26.09.19, 10:24
    Stawiasz znak równości pomiędzy zachowaniami prywatnymi a tym co wyprawiali sbecy i inni zasłuzeni TW? Dla ciebie łamanie życia ludziom a zdrada ma taki sam ciężar gatunkowy???
    Chociaz czego mam spodziewac sie po ludziach dla których twórcy stanu wojennego są "ludźmi honoru".
    Czegoś tak kuriozalnego już dawno nie przeczytałam.
  • iwles 26.09.19, 12:43

twoja ukochana partia chce z polski zrobić kraj wyznaniowy. Więc uważaj, bo za niedługo, za łamanie zasad wiary będą dokładnie takie same kary, jak za łamanie zasad PZPR w latach 50-60-tych.

> Stawiasz znak równości pomiędzy zachowaniami prywatnymi a tym co wyprawiali sbe
    > cy i inni zasłuzeni TW? Dla ciebie łamanie życia ludziom a zdrada ma taki sam c
    > iężar gatunkowy???

jesteś aż tak oderwana od rzeczywistości, że NIE zauważyłaś, że ta ustawa objęła także ludzi, którzy nie mieli nic wspólnego z działaniami operacyjnymi SB a tym bardziej UB ?????

• myfaith 26.09.19, 09:44
    p.Dominika jest irytująca swoim neofickim fanatyzmem ( nie mającym nic wspólnego z troską o bliźniego czy też z wiarą z którą, jeśli się nadarzy okazja, tak się obnosi) połączonym z niewiedzą w elementarnych sprawach związanych z funkcjonowaniem Państwa a ma zamiar zasiadając w Sejmie - to państwo reprezentować i uchwalać prawo.

Zresztą jeśli byłaby w porządku w kwestii startu do czemu nagle na plakatach ma nazwisko Chorosińska ( jakoś o tej pory od lat x nie przeszkadzało jej nazwisko Figurska) ? No chyba ze tak jej doradzili spece od PiS PR, żeby nie kłuła w oczy swoją przeszłością.....

Ale tak jak napisałam - do Sejmu pewnie wejdzie jako kolejny posłuszny, bezwolny żołnierz PiS. Kasa zapewniona i smak władzy też no i uznanie bo o to przecież chodzi w życiu nie?

• tak_to_nowy_nick 26.09.19, 10:06
    bazia8 napisała:

> Za nazywanie dziecka bękartem powinno się dostawać batem.

Oj, nie oglądaj przypadkiem "Gry o tron", bo dostaniesz zawału big_grin
  • sumire 26.09.19, 09:13
    Mam gdzieś to, z kim pani ma dzieci. Mierzi mnie jej niewiedza.
  • 1elka26 26.09.19, 09:33
    A co powiesz o niewiedzy Schetyny ktory nie potrafił wymienić propozycji zawartych w sześciopaku Schetyny? O podobnych lukach w wiedzy związanych z własnym programem wyborczych kandydatów PO startujących z - uwaga! - pierwszych miejsc na listach wyborczych?
    Może także zainteresujesz się wiedzą p. Staniszkis które nie wie nawet, że Witos był premierem? A startuje z list PSL!!!
    W przypadku tych kandydatów cisza? nikt nic nie ma do powiedzenia?
  • iwles 26.09.19, 09:49
    załóż sobie swój wątek, ten jest o Figurskiej.

--
    Paweł

• myfaith 26.09.19, 10:00
    A to Schetyna i Sztankis byli pytani o to samo co p.Dominika ( przypomnijmy że chodziło o elementarną wiedzę z WOS - ile zasiada posłów i senatorów w Parlamencie) - czyli jak funkcjonuje organ państwowy?

Chyba jednak elka porównujesz "jabłka do gruszek" pytania o funkcjonowanie Państwa do pytań o funkcjonowanie partii.

Weź nie rozmydlaj niewiedzy p.Dominiki - bo jest ewidentna
  • myfaith 26.09.19, 10:02
    Przepraszam przekręciłam nazwisko - Staniszkis (oczywiście)
  • 1elka26 26.09.19, 10:32
    Zgoda - rzeczywiście zadziwiający jest ten brak podstawowej wiedzy. Nie zgodze sie jednak z stwierdzeniem, że jest to inny ciężar gatunkowy, zwłaszcza jeżeli chodzi o Schetynę.
    W tym przypadku to nie jest już nawet brak wiedzy, to jest kompletna ignorancja i traktowanie wyborców jako przysłowiowych durniów. Twórca programu nie pamięta co w nim zawarł - pani Figurska to naprawdę pikuś przy Schetynie - szefie największej partii opozycyjnej.
  • sumire 26.09.19, 10:44
    Eluś, pewnie w szkołach w tej tajemniczej miejscowości, w której mieszkasz i w której wszyscy mówią z rosyjskimi naleciałościami, edukacja nie jest na najwyższym poziomie, ale to, o co była pytana madame Figurska czy jak jej tam teraz, to jest wiedza na poziomie liceum, więc racz nie bredzić o ciężarze gatunkowym. Gdyby cofnęła się do szkoły i te same pytania zadał jej nauczyciel na WOS, dostałaby pałę z wykrzyknikiem. Wyjaśnij nam proszę, jak kandydat do parlamentu może nie znać totalnych podstaw jego funkcjonowania, których każdy Polak uczy się w szkole? Bo w sumie to można sądzić, że pani Figurska została aktorką tylko dlatego, iż na inne studia nie miała szans. A i jako aktorka drugą Aleksandrą Śląską (pewnie nie znasz, ale sobie wyguglaj) nie została.
    Ale fakt, na potulnego żołnierza PiS, głosującego jak wódz przykazał i wygłaszającego przekaz dnia ta niedouczona pannica nadaje się jak znalazł.
  • 1elka26 26.09.19, 11:00
    Gdybyś przeczytała z zrozumieniem to co napisałam powyżej, to może byś zauważyła, że negatywnie odniosłam się do tego zadziwiającego braku wiedzy. No cóż - takie dość kuriozalne kandydatury można znaleźć w każdej partii.
    Natomiast jeżeli chodzi o ciężar gatunkowy to możesz mi wytłumaczyć jakim cudem Schetyna może być szefem największej partii opozycyjnej i w dodatku chce decydowac o losach Polski nie znając stworzonego przez siebie programu wyborczego?
    P. Figurska, jezeli dostanie się do parlamentu, w co watpię, będzie szeregowym posłem - w przeciwienstwie do Schetyny który może, do czego zapewnie nie dojdzie, być osobą decydująca o losach nas wszystkich.
  • iwles 26.09.19, 12:00

a ty możesz mi powiedzieć, jak polski kandydat do PE może nie znać daty (nie dokładnej, ale nawet roku), przystąpienia Polski do UE ?
  • 1elka26 26.09.19, 12:19
    A ta dalej swoje. No nie pamiętał - swoją drogą to naprawdę najwazniejsza kwestia - jedna z wielu dat.
    Naprawdę nie przeszkadza tobie, że przywódca partii która chce rządzić Polską nie zna stworzonego - podobno przez siebie - programu wyborczego???? I to, że tego programu nie znają nawet najbardziej prominentni politycy tej partii?
  • sumire 26.09.19, 12:34
    To nie jest jedna z wielu dat. To jest data, która bardzo dużo zmieniła dla Polski i w życiu Polaków.
    Oczywiście możesz tego nie wiedzieć, wszak twoja ojczyzna raczej się do UE nie wybiera, za to naszą chętnie by z UE wyciągnęła.
  • 1elka26 26.09.19, 14:57
    To jest jedna z wielu dat i na pewno nie najważniejsza w historii Polski. O wiele gorsze jest zapomnienie przez GW daty napaści Związku Radzieckiego na Polskę. 17 września jest dla lewicy niewygodną datą?
    I moją ojczyzną w sensie zarówno materialnym i duchowym jest Polska, w przeciwieństwie zapewne do ciebie gdyż twoja duchowa ojczyzna znajduje się własnie na wschodzie.
  • iwles 26.09.19, 12:36

hehehe elka, ale tą osobą była pani premier.
    oto kolejny dowód twoich podwójnych standardów.

i wiesz co? kiedy przychodził do ciebie przekaz dnia, jakoś więcej miałaś argumentów, podpierałas się książkami, chociażby rosyjskimi, a teraz rąbiesz na oślep, posiłkując się artykułami z portali typu Super Express.
    Może jednak nie pisz sama, poczekaj na maila ?

• 1elka26 26.09.19, 14:53
    Może jednak nie bredź, lecz odpowiadaj merytorycznie? Tak więc ponownie pytam się czy taki sam ciężar gatunkowy ma brak wiedzy dotyczącej daty wstąpienia Polski do Unii z brakiem wiedzy o własnym programie wyborczym w wykonaniu szefa partii opozycyjnej oraz prominentnych członków tej partii.
    Jesteś w stanie udzielić odpowiedzi czy nadal potrafisz potrafisz posługiwać się tylko pomówieniami?
  • paskudek1 26.09.19, 12:10
    Jakiego liceum. Sejm, Senat i funkcjonowanie państwa to gimnazjum a teraz podstawówka. No błagam. I to są podstawy podstaw

--
    nagle się okazało, że link do innego forum gazety w sygnaturce to spam smile
  • spirit_of_africa 26.09.19, 10:47
    OJP jaki bełkot
  • anika772 27.09.19, 06:43
    Dominika i jej mąż są do bólu konsekwentni- małżeństwo i rodzina rzecz święta, nie mają prawa się rozpaść z powodu jakichś zauroczeń.
  • sylwester.z.kolonii 27.09.19, 08:13
    Ja myślę, że nie oni jedni żyją w ten sposób. Gdyby nie Madera, pan Petru w życiu by nie rozstał się z żoną. Więc kto wie, czy sami pani Schmidt czy jak jej teraz tam, sama nie zapłaciła tym paparazzi.
  • paskudek1 27.09.19, 08:25
    Ty na prawdę nie rozumiesz że my mamy w odwloku czy pani Figurska vel Chrosińska była wierna swojemu ślubnemu czy nie? Guzik mnie obchodzi z kim u ile razy spała. Mnie wkurza jej kosmiczna wręcz hipokryzja i zapędy do morslizowania. W dudzie mam jej sposób prowadzenia się dopóki nie zaczyna z obłudną miną oraz poczuciem wyższości POUCZAĆ innych i życiu w wartościach itd.
    Do tego dochodzi jej koszmarna ignorancja w zakresie choćby podstawowego funkcjonowania organu do którego chce wejść

--
    nagle się okazało, że link do innego forum gazety w sygnaturce to spam smile
  • anika772 27.09.19, 14:22
    Wszystko to rozumiem i też mnie to wkurza. Podobnie jak Martusia Kaczyńska zachwalająca życie zgodne z wartościami kościoła.
  • sumire 27.09.19, 08:46
    Pan Petru nie należał do partii, która na pierwszym miejscu stawia tzw. wartości rodzinne. A pani wyciera sobie nimi buzię. Tu tkwi różnica, wiesz. Bo że ludzie się rozwodzą, zdradzają, to dość typowe - ale że jednocześnie moralizują, to już zwykła hipokryzja. I podejrzewam, że w przypadku tej pani również koniunkturalizm.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka