Dodaj do ulubionych

Muszki upierdooszki

26.09.19, 11:37
Owocowki☹️ QRCZE, skąd one przyłażą i co jedzą, skoro w kuchni wszystko pochowane?

Żadnych okruszkow, zlew czysty, szafki czyste, podłoga....
Fryzjerka mi opowiadała, ze nawet w salonie miała- a przecież tam nikt niczego nie je.

Dzisiaj znowu odkurzalam powietrze😊, odkurzacz jest idealny do likwidacji, tylko skąd przyłażą nowe? I po co?☹️
Obserwuj wątek
    • 35wcieniu Re: Muszki upierdooszki 26.09.19, 11:41
      Na pewno owocówki, a nie zemiórki przypadkiem?

--
      - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
      - Ale jak przez głowę?
      - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
        • 35wcieniu Re: Muszki upierdooszki 26.09.19, 12:12
          No to gdzieś masz coś do czego one idą, nie ma cudów. Karma zwierząt, niedomyty kosz itd.
          Ewentualnie jakieś zapachy, naturalne świece i tego typu rzeczy mogą działać wabiąco.

--
          - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
          - Ale jak przez głowę?
          - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
    • alpepe Re: Muszki upierdooszki 26.09.19, 11:45
      Dolne krawędzie kosza na odpadki organiczne... Sprawdź.

--
      "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
      • bei Re: Muszki upierdooszki 26.09.19, 11:57
        Alpepe, ale tam szczelnie zamknięte, i bez zapachu. Śmieci organiczne wyrzucam raz dziennie, po przygotowaniu obiadu. W pojemniku jeśli coś jest, to niewiele i zamknięty. W śmietniku tez jest szczelny pojemnik i tam ich nie ma.
        • alpepe Re: Muszki upierdooszki 26.09.19, 12:05
          u mnie pojemnik też był szczelnie zamknięty, ale jajka były na zewnątrz...

--
          "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
    • jak_matrioszka Re: Muszki upierdooszki 26.09.19, 12:27
      Książe Małżonek zrobił im koktail z octu, cukru i płynu do mycia naczyń. Postawił miseczke na szafce i dwie doby czekał, żadna nawet nie przeleciała nad miseczka tongue_out Ja otwieram okno i wylatuja. Robi sie ich mniej bardzo szybko, a po dwóch dniach mam spokój. U nas sie zadomowiły jak nas nie było, nawet nie wiem do czego przyszły, bo przed wyjazdem z domu posprzatałam i nie zostało żadne jedzenie na wierzchu. Jedynie kocie chrupki, ale one sa ciagle na podłodze, a muszki tam nie lataja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka