26.09.19, 19:04
Ematka ogląda? Przeczytałam dziś, że to "serial o neurotycznej egoistce socjopatce, z którą identyfikuje się każda kobieta" . Zabrzmiało to tak absurdalnie, że musiałam zobaczyć o cjo chodzi. I teraz mam dla Was...
twitter.com/i/status/814400576570073088
No padlam 😅😅😅
--
"Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
Obserwuj wątek
    • sumire Re: Fleabag! 26.09.19, 19:20
      Phoebe jest ekstra.
      Mam dla niej dodatkowy szacun za zrobienie symbolu seksu z Andrew Scotta (który zresztą też jest absurdalnie utalentowany).
    • alicia033 Re: Fleabag! 26.09.19, 19:21
      nie.
      I to, co wkleiłaś zupełnie nie zachęciło do oglądania.

--
      volta2 o uczestnictwie angazetki w białostockim Marszu Równości:
      "a powiedz, po co tam poszłaś? jesteś lgbt+ i te wszystkie łkające licealistki też?
      czy po prostu poszłaś po to, co chciałaś dostać? niczym ten motylek na procesji w łodzi? (podobny poziom wzięcia udziału?). w podsumowaniu: chcącemu nie dzieje się krzywda."
      • memphis90 Re: Fleabag! 26.09.19, 19:28
        Nie każdy lubi tego typu humor smile

--
        "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
    • zielona_strona_swiata Re: Fleabag! 26.09.19, 19:30
      Widzialam ze trzy odcinki chyba - z obu serii bo myslalam ze moze cos przegapilam? Rozumiem ze mialo byc przerysowane, ale dla mnie wyszlo przerazliwie smutno, niesmiesznie-tragicznie. Moze dlatego ze znam osoby z cechami postaci i sa one w ogromnej mierze nieszczesliwe, tkwiace w nieudanych relacjach, obwiniajace innych o swoje bledy, 'bo sie nie da'.
    • mama-ola Re: Fleabag! 26.09.19, 19:42
      Skojarzyło mi się z Dniem świra - główny bohater jedzie pociągiem i postrzega ludzi wokół jako bandę kretynów.

Tez codziennie jeżdżę pociągiem, ale nie mam takiego negatywnego nastawienia do współpasażerów. Nawet gdy my period is coming smile
      • memphis90 Re: Fleabag! 26.09.19, 19:52
        Ale jakiego negatywnego nastawienia? Całe metro dzieli jej ból! To bardzo empatyczni wspolpasazerowie!

--
    • joanna05 Re: Fleabag! 26.09.19, 19:59
      Jedna z najlepszych rzeczy jakie zrobiono dla telewizji ever, na równi z pierwszymi seriami Sherlocka BBC czy Bodyguardem z Maddenem. Złoto. Pierwsza seria mnie bolała jakoś przy oglądaniu, druga wzruszyła nieprzytomnie. Cudowna, poruszająca, romantyczna bez zbędnej czułostkowości. Tak się powinno pisać o miłości, to jest współczesne, prawdziwe i żywe. Niech Phoebe pisze jak najwięcej. Co za talent.
      Spodziewam się, że nowy Bond poprawiony przez nią będzie miał perfekcyjne dialogi, oby.
    • milka_milka Re: Fleabag! 26.09.19, 20:05
      Przepotwornie nudne. Obejrzałam dwa odcinki i stwierdziłam, że szkoda czasu.

--
      Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
    • agonyaunt Re: Fleabag! 26.09.19, 21:37
      Dla mnie odkrycie roku. Znakomity. I fantastycznie wielowarstwowy. Ale że neurotyczna egoistka socjopatka? Kurde, Józek to wymyślił?
      • memphis90 Re: Fleabag! 26.09.19, 21:59
        Jakis portal internetowy.....

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka