Dodaj do ulubionych

Z serii emama wie wszystko... Zegarek z alarmem

27.09.19, 10:42
Cześć. Potrzebny mały zegarek z wielokrotnym alarmem dla dziecka 5 letniego. Córka ma problemy z brzuchem i jednym z zaleceń jest stale picie wody, a ona o tym nie pamięta. W przedszkolu przypominają że 3 razy, ale dziś byłam na rozmowie i stwierdzili, że nie mogą tego robić, bo mają 25 dzieci i nie mają na to czasu. Wymyśliłam więc coś takiego z alarmem ustawionym co pół godziny, ale nie mogę znaleźć nic dla drobnej 5 latki (prawie).
Pomożecie?
Obserwuj wątek
    • blablanie Re: Z serii emama wie wszystko... Zegarek z alarm 27.09.19, 16:09
      Nikt nic nie doradzi? Szukam i znalazłam tylko takie z kurantem co godzinę, czyli kukułką, ale nie znalazłam żadnego, któremu można nastawić alarm co ok 50 min...
      Dla dorosłych są zegarki z funkcją alarmu, przypominające co 48 min o piciu.
      Jest też taka opaska na butelkę, która świeci się co 48 min lub nie, jeśli masz dobre nawyki... Ulla się nazywa...
      Szukam dalej...
    • katriel Re: Z serii emama wie wszystko... Zegarek z alarm 27.09.19, 16:30
      Ten zegarek (są inne kolory) nadaje się dla przeciętnego siedmiolatka. Nie wiem, o ile węższe nadgarstki mają drobne pięciolatki, ale to jest na zwykły parciany pasek z rzepem, na upartego możesz próbować go skrócić. Samo ustawianie alarmów jest dosyć upierdliwe (musiałam znaleźć instrukcję na youtube), ale jak raz ustawisz, to działa OK.

--
      There is a horse in aisle five.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka