Dodaj do ulubionych

Ksiazka "Stacja Zodiak" T.Harpera, ktos czytal??

27.09.19, 21:21
Wlasnie skonczylam, nie moglam sie oderwac od 2 dni (tak, wiem, malo ambitne ale to nie szkodzi. Wazne zeby sie dobrze czytalo i sprawialo przyjemnosc­čśë).
Uwielbiam takie klimaty jak opisany w ksiazce (Arktyka, snieg, mroz, do tego zagadka i morderstwo), swietny sposob prowadzenia narracji z perspektywy roznych postaci, naprawde wszystko spoko...no i to zakonczenie­čśĄ­čśľ jakby ktos zupelnie inny przysiadl na chwile i napisal ta koncowke, bez zbytniego wglebiania sie w cala akcje powiesci. Noz kurde. Tak, nie mam innych problemow, nie znalazlam zadnego forum zeby podyskutowac o tej ksiazce. Czy ktos tutaj tez czerpie przyjemnosc z takich malo ambitnych dziel? A moze polecicie cos w tym stylu na ponure jesienne wieczory?
Edytor zaawansowany
  • krisdevalnor 28.09.19, 12:12
    Nikt? Naprawde?
  • qs.ibidem 28.09.19, 22:01
    Aż znalazłam i zaczęłam czytać. Nieźle się zaczyna. Ale. Napisana tak sugestywnie (albo tak sugestywnie przeze mnie czytana), że zrobiło mi się zimno, a kaloryfery mam na full. Odłożyłabym na lato, serio piszę, ale doczytałam, że zepsuty koniec...
    Podbijam zatem tylko w─ůtek.
  • krisdevalnor 29.09.19, 00:25
    qs.ibidem napisała:

> Aż znalazłam i zaczęłam czytać. Nieźle się zaczyna. Ale. Napisana tak sugestywn
    > ie (albo tak sugestywnie przeze mnie czytana), że zrobiło mi się zimno, a kalor
    > yfery mam na full. Odłożyłabym na lato, serio piszę, ale doczytałam, że zepsuty
    > koniec...
    > Podbijam zatem tylko w─ůtek
    To daj znac jak skonczysz, moze tez bedziesz chciala podyskutowac o calej akcji no i o tym zakonczeniu...
    Tak, tez mi sie zimno robilo, swietnie opisane­čÖé
  • aguha 29.09.19, 10:04
    Brzmi zach─Öcaj─ůco ­čśŐ bardzo lubi─Ö takie klimaty. Jak przeczytam, to r├│wnie┼╝ si─Ö odezw─Ö.
  • krisdevalnor 29.09.19, 12:31
    Jak juz przeczytacie to moze wymyslimy tutaj razem jakies alternatywne zakonczenie bo naprawde tego nie da sie zdzierzyc...

Popularne w─ůtki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si─Ö

Nakarm Pajacyka