Dodaj do ulubionych

Rozwod z psycholem

28.09.19, 22:08

Jak pamietacie to podajcie jakies linki na ten temat. Chcialabym dac do poczytania kuzynce,ktorej maz zaczal robic jazdy. Grozi jej ,ze odbierze jej dzieci, wyczyscil jej konta,pozakladal podsluchy i wynajal detektywa itp.
--
http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
Obserwuj wątek
        • ginger.ale Re: Rozwod z psycholem 29.09.19, 17:00
          raczek47 napisała:

> Proponuję moje wątki-początek wrzesień 2014. Wszystko przez Ciebie wymienione p
          > rzerobiłam i jeszcze więcej.

O matko, raczek, ale ten czas leci!

--
          come to the dark side, we have cookies!
        • mrs.solis Re: Rozwod z psycholem 29.09.19, 21:08
          Znalazlam narazie jednen , ktory mialam czas poczytac i twoja syt. byla troche inna. To twoj maz sie wyniosl do innej pani. Tam bedzie jazda, bo maja wybudowany wspolny dom , za plotem u tesciowej. Oni ja predzej zarzna niz pozwola ten dom sprzedac zeby ja splacic. Przeciez nie zostawi mu tego i nie pojdzie mieszkac pod most skoro ona pracuje od ponad 20 lat i wkladala swoja kase w budowe tego domu. Szczerze zaczynam sie o nia bac. Na miejscu nie ma nikogo z rodziny, jest u nich zupelnie sama, zreszta o sytuacji powiedziala tylko swojej matce, nikomu wiecej. Ja dowiedzialam sie przez przypadek.

--
          • tt-tka Re: Rozwod z psycholem 29.09.19, 21:48
            No to niech jej prawnik doradzi, jak zabezpieczyc jej finanse.
            Moze rowniez skorzystac z pomocy prawnika i psychologa w dowolnej organizacji antyprzemocowej, ich tam nic nie zdziwi i nie zaskoczy.
            A ty polec jej forum zycie rodzinne, tam swirow i rozwodowych historii wiecej niz ustawa przewiduje.

--
            Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
      • mrs.solis Re: Rozwod z psycholem 29.09.19, 00:55
        Zlozyla pozew z orzeczeniem o winie, on jak tylko dostal papiery zlozyl swoj rowniez z orzeczeniem o winie. Podsluchy pozakladal pewnie po to zeby szukac hakow i miec ja pod kontrola.

--
        • bistian Re: Rozwod z psycholem 29.09.19, 09:32
          triismegistos napisała:

> Uuu, obrończynmi gaci na stanowisku.

A kobiety, to niby gaci nie noszą? wink
          Każdy reaguje stresem na taką sytuację, więc facet też. Być może się zastanawia, czy to nie przypadkiem pojawił się ktoś nowy na horyzoncie i żona mu się zbiesiła? Że to żadna jego wina. Ludzie bardzo różnie sobie to układają w głowie.
      • mgla_jedwabna Re: Rozwod z psycholem 29.09.19, 18:15
        Jak ktoś jest normalny, to mając podejrzenia może i zatrudni detektywa, ale nie będzie się tym chwalił. Tutaj detektyw został użyty jako straszak, a zastraszania współmałżonka uprawiają tylko psychole.
    • mary_lu Re: Rozwod z psycholem 28.09.19, 22:38
      Skontaktuj ją ze mną wink

Niech idzie do dobrego prawnika. Niech zrobi wszystko, żeby się wyciszyć i nie reagować na świra nerwowo.

Sądy raczej nie lubią takich krzywych akcji na szczęście, osoba zastraszająca, zakładająca podsłuchy, wynajmująca detektywów bez powodu ustawia się w gorszej pozycji.

Sędzia musi wiedzieć, kto jest spokojnym rodzicem a kto psycholem, nie ma nic lepszego dla rozwodzącej się kobiety niż to, że jej psychiczny eks sam się pokaże od najciekawszej strony.

Jak mój eks szalał, a ja już odzyskałam odrobinę sił psychicznych, to po każdym numerze powtarzałam sobie „bardzo dobrze, niech dalej tak robi, jak inaczej miałabym udowodnić, że mu totalnie odbiło, super, że to zrobił”
    • kosmos_pierzasty Re: Rozwod z psycholem 28.09.19, 22:39
      Z tym to chyba jednak najlepiej do adwokata. Wyczyszczenie kont to przemoc ekonomiczna, groźby (oczywiście bez pokrycia) - psychiczna. Moim zdaniem wizyta u osoby specjalizującej się w takich przypadkach (może razem z Tobą dla dodania otuchy?) da więcej niż studiowanie linków o różnej wiarygodności.
      • mrs.solis Re: Rozwod z psycholem 29.09.19, 00:45
        Niestety nigdzie z nia nie pojde,bo ona mieszka w Polsce. Ona z tych co internetow nie czytuje i myski, ze to co zaczal wyprawiac jej maz to jest tak nieprawdopodobne, ze boi sie , ze nikt jej nie uwierzy. Chcialabym jej podrzucic jakies linki do takich histotii zeby wiedziala, ze nie tylko ja cos takiego spotkalo plus wasze cenne rady z tych watkow moga jej sie przydac.

--
        • anika772 Re: Rozwod z psycholem 29.09.19, 09:24
          Przekonaj ją, że wielu właścicieli właśnie tak się zachowuje, kiedy własność postanawia odejść. Nihil nove sub sole, sądy nie takie rzeczy widziały i słyszały. Niech się dziewczyna trzyma i dużo sił jej życzę.
    • 45rtg Re: Rozwod z psycholem 28.09.19, 22:44
      mrs.solis napisała:

> Jak pamietacie to podajcie jakies linki na ten temat. Chcialabym dac do poczyta
      > nia kuzynce,ktorej maz zaczal robic jazdy. Grozi jej ,ze odbierze jej dzieci, w
      > yczyscil jej konta,pozakladal podsluchy i wynajal detektywa itp.

mojedwieglowy.blogspot.com/
      I książka autorki tego bloga. Chyba najlepsze, co jest dostępne w Polsce.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka