Dodaj do ulubionych

Obietnice.

29.09.19, 09:53
Kolejki do specjalisty to będzie 21 dni, a na SOR załatwia nas w 60 minut. Cieszcie się? Bo ja się ucieszyłam a po chwili pomyślałam skąd wezmą tych specjalistów? I jeszcze pewnie żeby pracowali za miskę ryżu, bo to powołanie. He he.
Obserwuj wątek
    • triss_merigold6 Re: Obietnice. 29.09.19, 10:00
      Nikt wam tyle nie da, ile my obiecamy. tongue_out
      No ale cieć czy półanalfabeta do obsługi piły w tartaku (lub innych tego typu czynności do przyuczenia w pół dnia) będzie miał minimalną wyższą niż nauczyciel czy pracownik inspektoratu w terenie.
    • karambola_karambola Re: Obietnice. 29.09.19, 12:13
      To proste. Bez skierowania do specjalisty nie pójdziesz. Rodzinni dostaną więc wytyczne, żeby takich skierowań nie dawać. No chyba, że pacjent do tego rodzinnego będzie się już czołgał. Wtedy specjalista przyjmie go raz, góra dwa dwa razy i problem naturalnie sam się rozwiąże. A na SOR będą przyjmować też tylko ze skierowaniem od rodzinnego i j.w.
      • tiszantul Re: Obietnice. 29.09.19, 12:24
        PiS ma bardzo niską wiarygodność. Ludzie wierzą tylko Schetynie. U mnie wszyscy rozmawiają o szóstce Schetyny, to nowa jakość. Na szczęście PiS za dwa tygodnie odejdzie na śmietnik historii
    • hipinka Re: Obietnice. 29.09.19, 12:31
      odpowiedz raz szczerze, a nie jak Ci partia nakazuje
      Ty naprawdę w to wierzysz? w SOR, który załatwia nas w 60 minut i w wizytę u specjalisty w 21 dni
      naprawdę?
      tylko mi nie pisz o Schetynie i Tusku, bo to nie jest żadna odpowiedź na pytanie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka