Dodaj do ulubionych

A które dzieci gwiazd są naprawdę ładne wg ematki?

29.09.19, 14:12
W nawiązaniu do wątku o Klarze.
Mi tak na szybko przychodzą do głowy Marysia Martyny Wojciechowskiej, Helenka Rubika, Romeo Beckhamów...
Edytor zaawansowany
  • marisol25 29.09.19, 14:31
    aguar napisała:

> W nawiązaniu do wątku o Klarze.
    > Mi tak na szybko przychodzą do głowy Marysia Martyny Wojciechowskiej, Helenka R
    > ubika, Romeo Beckhamów...

Dzieci Beckhamow, córka Wojciechowskiej (baaaardzo lubię taki typ urody), syn Gwen Stefani, dzieciaki Pitta i Jolie, córka Madonny
  • 3-mamuska 29.09.19, 21:59
    Serio podoba ci się syn Gwen?
    😳

--
    -----------------
    Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
  • majenkir 29.09.19, 14:35
    Ten dzieciak Brada Pitta i Angeliny Jolie jest ladny.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • mrs.solis 29.09.19, 15:46
    Ktory? ten adoptowany?

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • beaucouptrop 29.09.19, 16:45
    😂
  • mrs.solis 29.09.19, 20:15
    Musialam sie upewnic o ktorego chodzi. Ich naturalny syn do najpiekniejszych nie nalezal, ale sprawdzilam jak wyglada obecnie i faktycznie troche sie chlopak wyrobil, ale szalu nadal nie ma.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • ichi51e 29.09.19, 18:36
    Ten pierwszy.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • ninanos 29.09.19, 14:42
    Straszy syn kim kardashian, syn i córka cindy crawford, synowie anny przybylskiej, córka ani średnio mi się podoba.
  • ninanos 29.09.19, 14:44
    i oczywiście dwójka młodszych synów beckhamów
  • aguar 29.09.19, 14:49
    Tak córce Cindy się udało dorównać urodą matce, co wcale nie jest takie oczywiste, bo np. córki Belucci, Figury czy córka J.Lo już mają za dużo w twarzach po ojcach, nie są brzydkie, ale to już nie to.
  • princy-mincy 29.09.19, 15:43
    A widziałaś JLo przed operacjami?
  • jolie 29.09.19, 17:21
    J.Lo przed operacjami nie wyglądała tak jak jej córka. Córka to po prostu cały Marc Anthony.
  • princy-mincy 30.09.19, 08:31
    Ale tu nie chodzi o podobienstwo a urode. Przed operacjami JLo uroda nie powalala.
  • ninanos 29.09.19, 15:56
    tak jak córki demi moore
    cindy crawford córka jest śliczna,, delikatniejsza od matki, ale dorównuje urodą, a syn jest bardzo przystojny, tak mieszanka rodziców z przewagą cindy.
  • zasiedziala 29.09.19, 16:42
    Uważam, że dzieci są obecnie bardzo urodziwe, ale to już prawie dorośli. Syn Claudi jako bąbel wyglądał tak: www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3671826/Cindy-Crawford-shares-baby-picture-modelling-shot-son-Presley-celebrate-17th-birthday.html

--
    Nienawiść szkodzi dzieciom i innym żyjątkom
  • jolie 29.09.19, 17:19
    Starsza córka Bellucci - Deva robi się podobna do matki i wyładniała (chyba też zoperowała sobie nos, co bardzo dodało jej urody). Ta młodsza to niestety Vincent...
  • alpepe 29.09.19, 17:28
    Belluci też zoperowała nos i cycki, więc nie dziwota.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • zasiedziala 29.09.19, 17:33
    Wow, nigdy nie byłam fanką urody Bellucci, ale jej córka jest przepiękna.

--
  • jolie 29.09.19, 17:40
    Ja akurat uważam, że Bellucci przewyższa ją urodą, geny Vincenta trochę pomieszały w twarzy tej dziewczyny. No ale możliwości poprawek ma bardzo duże i już z nich korzysta.
  • piekna_remedios4 29.09.19, 19:55
    to jest ona? Przed czy po operacji? szału nie ma

https://iv1.lisimg.com/image/17140470/740full-deva-cassel.jpg

--
    Cien años de soledad
  • jolie 29.09.19, 19:56
    Przed. Teraz jest też szczuplejsza.
  • piekna_remedios4 29.09.19, 20:34
    i z oczami coś majstrowała. E tam, takie przerobione się nie liczą

--
    Cien años de soledad
  • zasiedziala 29.09.19, 20:54
    Mnie się na tym zdjęciu bardzo podoba, same oczy i włosy robią robotę, ale jak to mówią, o gustach... wink
    Natomiast za 'bąbelka' wyglądała trochę inaczej:
    www.gettyimages.dk/detail/news-photo/monica-bellucci-with-her-daughter-deva-at-the-monica-news-photo/74805519
    --
  • piekna_remedios4 29.09.19, 21:15
    no więc właśnie. Doceniam ludzką urodę, ale taką prawdziwą, a nie przerobione wzdłuż i wszerz nastolatki. Np. nie kumam zachwytów nad Bellą Hadid, którą jest zupełnie innym człowiekiem niźli się urodziła, nos na kilometr czuć chirurgiem.

--
    Cien años de soledad
  • zasiedziala 29.09.19, 21:17
    A ona na tym zdjęciu jest przerobiona? surprised Jolie pisała, że to przed jakiś przeróbkami i schudnięciem.

--
  • piekna_remedios4 29.09.19, 21:20
    patrząc na fotkę "za bąbelka" to wychodzi na to, że już tak
    nie wspominając o stanie na dzień dzisiejszy:
    http://www.frivolette.com/images/20190616-deva_2.jpg

--
    Cien años de soledad
  • zasiedziala 29.09.19, 21:26
    Ok, to ja tych przeróbek nie widzę na tych dwóch zdjęciach z wieku nastoletniego. Ja za bąbelka to miałam okrągłe oczy i zgrabny mały nosek - niestety na starość wszystko zniknęło bez żadnych przeróbek sad

--
  • jolie 29.09.19, 21:55
    Jako nastolatka (pierwsze wklejone zdjęcie) ma niezbyt ładny gruby i perkaty nos, obecnie nos jest wąziutki. I faktycznie chyba ma teraz inne kąciki oczu i podniesione brwi, co zmieniło proporcje twarzy na bardziej korzystne. W tej dziewczynie jest jednak coś odpychającego dla mnie, nie trawię takiego odętego wyrazu twarzy.
  • zasiedziala 29.09.19, 22:01
    Ok, to mnie się podobają jej oczy i włosy z pierwszego zdjęcia.Bardzo. Nos mam podobny, więc się nie wypowiem big_grin

--
  • jolie 29.09.19, 22:12
    Włosy ma ok ( mam bardzo podobne😋) oczy też, ale obecnie twarz prezentuje się o wiele lepiej niż te 2-3 lata temu. Dzięki przeróbkom. Zresztą ona jest modelką.
  • 3-mamuska 29.09.19, 22:05
    Miała chyba usunięte opadające powieki.
    Albo ogonie podniesione wiec lepiej wygląda.

--
    -----------------
    Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
  • spirit_of_africa 29.09.19, 15:04
    Scott Eastwood.
  • beauty_agadir 29.09.19, 22:15
    O tak on jest super!
  • spirit_of_africa 29.09.19, 15:05
    Synowie Beckhamow są nieładni. Za to córeczka słodka.
  • ninanos 29.09.19, 15:59
    Romeo i ten młodszy będą bardzo przystojni, jako dziecko romeo był piękny, a młodszy do cały stary backham będzie równie bosi jak ojciec, coreczka za to przeciętna,tak jak najstarszy syn.
  • aguar 29.09.19, 16:05
    Tak, zgadzam się, Romeo jest kopią matki, a Cruz ojca i chyba dlatego najlepiej im "wyszli". Harper i Brooklyn to mieszanki, bardziej przeciętni choć przecież nie brzydcy.
  • sofia_87 29.09.19, 16:29
    Synowie Stellana Skarsgarda
  • piekna_remedios4 29.09.19, 19:57
    Romeo jest teraz w wieku dziwnym, stracił trochę na urodzie, ale niech no tylko dorośnie, tak do 21 r.ż

--
    Cien años de soledad
  • ninanos 29.09.19, 21:04
    To taki wiek, że już nie dziecko, a jeszcze nie mężczyzna, ale pomimo to ma wciąż dużo uroku, no jest ładny. Młodszy chyba cruz ma taka zadziorną, łobuzerską urodę, będzie jak ojciec.
  • ichi51e 29.09.19, 20:45
    Cala rodzina bardzo przecietna. Moze z wyjatkiem ojca
    www.google.pl/amp/s/metro.co.uk/2019/08/23/old-david-victoria-beckhams-kids-family-pictured-holiday-together-italy-10621443/amp/
    --
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • piekna_remedios4 30.09.19, 10:23
    Chciałabym widywać takich przeciętnych na ulicach

--
    Cien años de soledad
  • noemi29 30.09.19, 10:30
    ichi51e napisała:

> Cala rodzina bardzo przecietna. Moze z wyjatkiem ojca
    > www.google.pl/amp/s/metro.co.uk/2019/08/23/old-david-victoria-beckhams-kids-family-pictured-holiday-together-italy-10621443/amp/

Matka jest brzydka. Gdyby odrzec ja z kasy, to już w ogóle tragedia.
  • iberka 29.09.19, 16:37
    Rita Pazura - tutaj pućki dodają absolutnego uroku 😊
  • zlota.ptaszyna 29.09.19, 16:43
    A corki Rubika widzalyscie?
    o matko, szczeka mi opadla jakie ladne
  • jolie 29.09.19, 17:16
    Dorota Gardias ma moim zdaniem przepiękną córkę.
  • niu13 29.09.19, 17:26
    Margaret Qualley, piękna jak matka i wybitnie utalentowana. Jestem pod wrażeniem tej dziewczyny od ostatniego Tarantino. Uwielbiam urodę rodzeństwa Frycz- zwłaszcza Olgę i jej starszego brata. Bardzo ładna jest córeczka Siwiec. Co do dzieci Beckhamów- nie rozumiem zachwytów ich urodą, ale ja nigdy nie byłam fanką Posh i nie rozumiem, jak takiego wypłosza można nazywać pięknością.
  • nolus 29.09.19, 17:44
    Podam swoje typy, raczej nie komentując cudzych.

-córka Tomasza Oswiecimskiego - tego pakera z filmow Vegi.Jego corka też zagrała w dwóch (chyba) filmach Patryka i chyba gra w "Na wspolnej"
    -Kendall Jenner jako jedyna z koszmarnej famili Kardashianow
    -biologiczne dzieci Angeliny i Brada - po prostu fajne i atrakcyjne (tak po amerykańsku atrakcyjne 😊)
    -syn Elizabeth Hurley - model o androgynicznej urodzie
    - mój ulubiony przykład - córka Philia Collinsa, aktorka Lily Collins, taki bajkowo - filmowy typ 😛
    -dzieci Megan Fox i jej męża, tego Briana, który kiedyś grał w Beverly Hills 90210 - trzech chłopców, którzy mają urodę wręcz dziewczęca (jeden ubiera się nawet jak dziewczynka)

Zapomniałam :
    -córka Hanny Lis - Ania Kozinska, wyjątkowo mi się podoba

Na pewno NIE nie podobają mi się :

-dzieci milionerki Pyzalskiej (wiem, ze to żadna gwiazda)
    - córka Bieniuka i Przybylskiej - uroda po wielce przystojnym tatusiu wcale nie wypada dobrze i dziewczynki
    -pseudo arystokratyczna uroda sióstr Hadid - te trupio - blade cery córek milionera mnie autentycznie przerażają, bardzo przereklamowane panny
    -córka Cindy Crawford - ładna dziewczyna, chociaż w sumie dziecko jeszcze, w sam raz do reklam, ale nie jestem pewna czy materiał na wybiegowa modelkę, wg mnie przereklamowana troszkę i "Na wyrost"
    -absolutne NIE - Hailey Baldwin, najbardziej przereklamowana "celebrytka" w USA.Jakby nie było córka aktora, ze znanego atorskiego klanu.Nie rozumiem popularnosci/szału na nia i skad te tytuly najseksowniejszej.

Wiem, ze ostatni część to nie do końca temat wątku, ale tak wyszło 😃.

--
    "Nie ma niczego w umyśle, co nie istniałoby w zmysłach."
  • ninanos 29.09.19, 18:17
    Córka Oświęcimskiego bardzo przeciętna, jeszcze dziecko, ale dla mnie to jest taka uroda nie wybijająca się.
  • 35wcieniu 30.09.19, 08:49
    On jest Oświeciński, nie Oświęcimski.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • nolus 29.09.19, 17:53
    niu13 napisała:

> Margaret Qualley, piękna jak matka i wybitnie utalentowana. Jestem pod wrażenie
    > m tej dziewczyny od ostatniego Tarantino. Uwielbiam urodę rodzeństwa Frycz- zwł
    > aszcza Olgę i jej starszego brata. Bardzo ładna jest córeczka Siwiec. Co do dzi
    > eci Beckhamów- nie rozumiem zachwytów ich urodą, ale ja nigdy nie byłam fanką P
    > osh i nie rozumiem, jak takiego wypłosza można nazywać pięknością.

Powiedz, ze żartujesz? 😜

Dla mnie Olga Frycz ma urok takiej chlopczycy trochę, nie czepiam się jej wyglądu (bo jest zwyczajny), ale na dziwną...maniere, mimike twarzy? Irytuje mnie wyrazem twarzy - taka trochę sierotka -nieogar, ale może się mylę.Jakoś zawsze robi na mnie takie - przepraszam- flejowate wrażenie.

Córka Natalii Siwiec...Nie, błagam, nie - wiem, ze to złośliwe, ale ten przypadek chyba w ogóle nie powinien się tutaj znaleźć.

Dzieci Beckhamow są jakie sa (przecietnie wygladajace na standardy UK),a Victorii nigdy nie nazwalabym wyploszem ( co nie znaczy że pieknoscia).

--
    "Nie ma niczego w umyśle, co nie istniałoby w zmysłach."
  • jolie 29.09.19, 18:08
    Olga Frycz ma wadę zgryzu - wysuniętą zuchwę i dziwny kształt twarzy (jakby kwadratowy). Nie straszy wyglądem na pewno, ale w zyciu nie chciałabym tak wyglądać.
  • ninanos 29.09.19, 18:15
    Ma wysokie bardzo czoła, brzydka nie jest, ma coś ciekawego w sobie, ale pięknością nie jest.
  • jolie 29.09.19, 18:27
    Ma ładne oczy moim zdaniem.
  • simply_z 29.09.19, 18:30
    olgę? tę denną, piegowatą dziewczynę, którą słynie głównie z bycia insta matką i chałturzenia w M jak Miłość? serio..?
  • niu13 30.09.19, 10:40
    No macie tu najlepszy dowód, że o gustach się nie dyskutuje. Dla mnie Olga F. jest przykładem świeżej, dziewczęcej delikatności. Przyznaję Wam jednak rację, że często wyglada flejowato, bo ma problem z włosami.
  • qs.ibidem 29.09.19, 18:03
    Głosuję na syna Stalińskiej.
    Przy okazji wyrzuciło mi jego zdjęcia z Plotka i widzę, że dziewczynę wybierał sercem, nie okiem wink
  • fornita111 29.09.19, 18:24
    Jaden Smith jak byl maly, Suri Cruise.
  • lauren6 29.09.19, 18:32
    Z tamtego wątku powinnaś się dowiedzieć, że ładne są dzieci tych ematek, które się rozmnożyły z obcokrajowcami.

Dzieci Polek i Polaków są skazane na brzydkie słowiańskie geny i rozmytą urodę. Jeśli chciałaś mieć ładne dziecko trzeba było z autobusem Arabów. Sorry...
  • ninanos 29.09.19, 19:12

Te które rozmnożyły się z inną nacją zawsze będą chwalić swoje, bo bliższa ciału koszula... ja akurat tej oszałamiającej urody nie spotykam tak często u dzieci par mieszanych, chyba tak samo statystycznie często jak u dzieci Polaków.
  • marisol25 29.09.19, 19:58
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • simply_z 29.09.19, 20:15
    zakładając, że jesteś Polką, swojego ojca, dziadka, brata tudzież innego krewnego też nazywasz producentem gownobombelka? serio kobieto lecz się.
  • ichi51e 29.09.19, 20:30
    Ale tam naprawde bylo jakos tak niefajnie napisane juz nawet odcinajac sie od tego z kim to dziecko. Polsko-polskie okreslone jako „slowianskie” bylo najgorsza opcja.

--
  • heca7 29.09.19, 20:51
    Tak , pamiętam w kilku wątkach padało stwierdzenie, że polscy mężczyźni z natury są brzydcy bo... mają okrągłe czaszki wink I ich uroda jest taka nijaka, bezbarwna, mają zaraz brzuchy, piją piwo, golą się na łyso i twarz ich przypomina kartofla.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • simply_z 29.09.19, 21:05
    nie są byt urodziwi na tle innych nacji ale to nie powód, żeby wypisywać obelgi. Kobita ma ewidentnie problemy z kontrolowaniem agresji.
  • kura17 29.09.19, 22:19
    > Nie wiedziałam że dziecko z obcokrajowcem to tylko autobus arabow wchodzi w grę - cudnie
    > obraziłas w wyjątkowo niewybredny sposób każda ematke, która ma dziecko z obcokrajowcem.

ja mam dzieci z obcokrajowcem, ale wcale nie czuje sie obrazona, bo wiem dobrze, o co chodzilo w tej wypowiedzi ...

--
    "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
  • mia_mia 29.09.19, 19:25
    Nie mam zielonego pojęcia, wstawione zdjęcia mogę skomentować, ale nie wiem jak wyglądają dzieci „gwiazd”, które gwiazdy mają dzieci i jakiej płci.
  • lilia-anna 29.09.19, 19:59
    A juz myslalam, ze tylko ja tak mam smile Ale ja nawet dzieci sąsiadów słabo rozpoznaje... I te wszystkie szkolniaki/przedszkolaki z placówek moich dzieci też...
  • ga-ti 29.09.19, 22:11
    A ja wrzuciłam w wyszukiwarkę kilkoro dzieci wink
  • sasha_m 29.09.19, 19:48
    Kukiz ma bardzo ładne córki.
  • ga-ti 29.09.19, 22:12
    O, faktycznie, ładne dziewczyny.
  • heca7 29.09.19, 20:47
    Zielonego pojęcia nie mam po oprócz córki Martyny Wojciechowskiej, która zagrała w reklamie nie kojarzę żadnej twarzy.
    A córka Martyny ładna.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • kornelia_sowa 29.09.19, 23:23
    Dzieci Ani Przybylskiej, Suri Cruise
  • zasiedziala 29.09.19, 23:41
    O, Suri Cruise faktycznie wciąż bardzo ładna. Na niektórych zdjęciach przypomina mi Natalie Portman big_grin

--
  • chatgris01 30.09.19, 00:07
    Lily-Rose i Jack John Christopher Depp.

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • bookends 30.09.19, 10:28
    Dzieci Shakiry
  • ichi51e 30.09.19, 10:35
    O to prawda. Piekne

--
  • piekna_remedios4 30.09.19, 10:39
    Ojej. Młodszy ładny ale ten starszy jest straszny 😱

us.hola.com/imagenes/celebrities/2019062725267/shakira-gerard-pique-sons-sharks-summer-vacation/0-185-855/shakira-pique-family-vacation-a.jpg
    --
    Cien años de soledad
  • bookends 30.09.19, 10:54
    To zdjęcie jast slabe. Ład y jest na innych, których nie umiem wkleić.
  • fornita111 30.09.19, 12:27
    Ale juz duze te dzieci. Lubie Shakire i Pique jako pare, tacy sa idealni- piekni, bogaci, szczesliwi wink
  • antyideal 30.09.19, 11:42
    Najmłodsze Jaggerzątko jest śliczne, zresztą jak wszystkie dzieci Jaggera.
    www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-7312609/Mick-Jaggers-son-Deveraux-two-spitting-image-rocker-76.html
  • gladys_g 30.09.19, 21:30
    Dorosłe kobiety i jedziecie po wyglądzie dzieci, często malutkich. Te dzieci za chwilę podrosną, zaczną używać wyszukiwarek i pierwsze, na co trafią, to obrzydliwe wypociny na temat swojego wyglądu w dobrze wypozycjonowanym forum emama. Możecie sobie pogratulować.
  • fornita111 30.09.19, 21:42
    Tak, dzieci Angeliny Jolie zwlaszcza. Zlamie im to zycie big_grin
  • bywalec.hoteli 30.09.19, 21:43
    Najładniejsze są moje smile))))

--
    Kiedy kobiety zakładają koce na górną część ciała, to znak, że już nie lato, a jesień.
  • znowu.to.samo 30.09.19, 23:16
    Ja raz w życiu w piaskownicy ujrzałam dziecko przecudnej urody, aż nie mogłam oderwać oczu. Dziewczynka z twarzą aniołka z burzą długich blond loków jak robionych na wałek, do tego oczy jasne, błękitne jak źródełka okalane ciemnymi.gęstymi rzęsami, do tego koralowe usta. Wyglądała bardziej jak lalka wyjęta z pudełka niż jak dziecko. Było to daaaawno, dziewczynka była z zupełnie przeciętną matką. Ciekawe jak wygląda dzisuaj

--
    *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka