Dodaj do ulubionych

Szybki porost włosów - ratunku!

29.09.19, 14:45
Czy możecie polecić coś sprawdzonego, żeby włosy szybciej rosły? Co polecacie z własnego doświadczenia? Jakiś spray, witaminy, coś do wcierania, specjalne szampony, odżywki?

Kilka dni temu obcięłam włosy na bardzo krótko i już wiem, że to była zła decyzja uncertain Nie rozpaczam, bo są większe tragedie. Ale niech te włosy odrosną jak najszybciej...
Edytor zaawansowany
  • majenkir 29.09.19, 14:49
    Perukę sobie kup.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • anonimowapodczytywaczka 29.09.19, 14:54
    Pytanie brzmiało: "Czy możecie polecić coś sprawdzonego, żeby włosy szybciej rosły?" smile
  • aqua48 29.09.19, 15:10
    Biotebal w tabletkach. Efekty niestety widać dopiero po kilku miesiącach. Wcierki, herbatki itp można stosować, ale nie dają spektakularnych efektów.
  • triismegistos 29.09.19, 14:51
    Wcierki! Na przzykład wcierkę Jantar. Polecam też pić  hebatę z pokrzywy.

--
    Jeśli siedzisz gdzieś na ławeczce, a nagle jakiś nieznajomy siada obok ciebie, po prostu spójrz na niego i spytaj:
    - Przyniosłeś pieniądze?
  • jeszcze_blizniaki 29.09.19, 15:13
    Wewnętrznie: jakiś vitapil albo coś innego z biotyną, plus calcium panthotenicum za kilka złotych w aptece.
    Wcierka, Jantar czy Saponics.
    Krótkie bardzo szybko rosną, zobaczysz za 3 tygodnie. Kup zielony puder taft do układania. Mi pomógł bardzo.
  • eliksir_czarodziejski 29.09.19, 15:17
    Wcierki, herbata z pokrzywy jak już ktoś wspominał, ja jeszcze słyszałam o masowaniu głowy codziennie przez 10 minut takimi piłeczkami jezykami i piciu ziemi okrzemkowej. Dwóch ostatnich sposobów sama próbowałam ale krótko i chyba nawet coś tam się zaczelo dziać ale stosowałam ok 2 tygodnie, muszę do tego wrócić. Pierwsze poważniejsze efekty widać już podobno po miesiącu.
  • memphis90 09.10.19, 19:22
    A co niby ma dać ziemia okrzemkowa? Przecież to tlenek krzemu (czyli... piasek).

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • chersona 29.09.19, 15:31
    u mnie rosły jak szalone po clareluxie w piance, ale tego w Polsce już nie ma, a było na receptę.
  • mrs.solis 29.09.19, 15:40
    Chocbys stanela na rzesach to te wlosy beda rosly w swoim tempie. U kazdego jest to indywidualne i nie sadze, zeby jakis szampon czy odzywka byla w stanie przyspieszyc ten proces. Mi rosna ok. 1 cm. na miesiac, ale nigdy nie bylam w stanie zapuscic ich do pasa. Osiagaly swoja dlugosc ponizej polowy plecow i jakos przestawaly rosnac.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • snakelilith 29.09.19, 18:00
    No właśnie. Naprawdę lepiej te pieniądze na te cuda wydać na coś innego. Włosy rosną przeciętnie 1cm na miesiąc, latem trochę szybciej niż zimą, bo słońce stymuluje wzrost. Swoją drogą, długość włosa też jest uwarunkowana genetycznie, związane jest to z czasem życia włosa. U tych, u których stare włosy dłużej żyją, włosy mogą osiągać większe długości, u innych wcześniej wypadają i nic nie da się zrobić.
  • majenkir 29.09.19, 18:43
    snakelilith napisała:
    > No właśnie. Naprawdę lepiej te pieniądze na te cuda wydać na coś innego.

Na przyklad na peruke winkbig_grin

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • triismegistos 30.09.19, 08:19
    Jakie pieniądze? Wcierka kosztuje kilkanaście złotcy i starcza na dłuuugo. Herbata z pokrzywy w mojej osiedlowej aptece kosztuje 6 zł za opakowanie.

--
    spotted madka to taki krzyk pustych macic.
    by mrozkagrazka
  • triismegistos 29.09.19, 19:44
    mrs.solis napisała:

> Chocbys stanela na rzesach to te wlosy beda rosly w swoim tempie.
    Nieprawda, porost włosów można znacznie przyspieszyć. Mi od czasu kiedy zaczęłam stosowac wcierki zaczęły rosnąć dwa razy szybciej.

Osiagaly swoja dlugosc ponizej polowy plecow i jakos p
    > rzestawaly rosnac.
    >
    Nie tyle przestawały rosnąć co się wykruszały.

--
    Rodziny niepełne i nietradycyjne to te, w których nie ma kota.
  • mrs.solis 29.09.19, 20:44
    Nic mi sie nie wykruszalo. Wlosy mam zdrowe i zawsze przyciete na koncach, to nie byly cieniutkie frendzle na koncach, jakie widze u niekorych kobiet.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • bambzgrozja 29.09.19, 17:53
    Herbata z pokrzywy. Piję na pęcherz, a skutkiem ubocznym jest szybki porost włosów, na czym kompletnie mi nie zależy bo mam raz dwa siwy odrost ....
  • damartyn 29.09.19, 18:03
    Dermedic Capilarte stosowane razem -szampon i serum stymulujące porost włosów. Naprawdę działa.
  • ma.malina 29.09.19, 18:36
    Spróbuj pić drożdże, u mnie działają, może tobie tez pomogą
  • anonimowapodczytywaczka 29.09.19, 19:56
    Bardzo Wam dziękuję smile
    Coś wybiorę z tej listy smile
  • lilia-anna 29.09.19, 19:58
    Po biotebalu w tabletkach mam mnóstwo krotkich cienkich włosków ukladajacych się w aureole wokół głowy smile
    A szczególnie widać je nad czołem.
  • ichi51e 29.09.19, 20:01
    Sok z pokrzywy swiezy.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • agonyaunt 29.09.19, 20:26
    Nic. Cokolwiek zastosujesz to i tak po odstawieniu włosy zaczną się sypać. Przetestowane. IMO lepiej dać im teraz rosnąć w swoim tempie, niż potem panikować że lecą garściami.
  • taki-sobie-nick 29.09.19, 22:34
    Stawiam na skrzyp. Piję na nerwy, a paznokcie mi rosną jak nie wiem co. Z tego wnoszę, że włosy podobnie (jedne i drugie są wytworami skóry).
  • rinoa_woman 29.09.19, 23:01
    Olejek rokitnikowy od Natura Siberica, ale ten na porost, bo są 2rodzaje. W ogóle cała seria rokitnikowa z Siberici jest super. Poza tym polecam codzienne masaże skóry głowy. Wystarczy 5-10min. Można rękoma albo specjalnymi szczotkami. Wystaczy się pochylić i masować skórę głowy niezbyt intensywnie aczkolwiek regularnie. Masaż skóry głowy pobudza krążenie i sprzyja wzrostowi włosów. Możesz połączyć masaż z wcieraniem olejku.
  • jasnoklarowna 29.09.19, 23:17
    pij drożdże zalane wrzątkiem 1/4 kostki na kubek wrzątku.
    A z aptecznych to kerabion buster/booster nie pamiętam jak się pisało. Skuteczny.
    w ogóle sam kerabion podstawowy też nie jest zły dla kobiet, poczytaj sobie w necie skład i działanie. Mnie polecała fryzjerka i faktycznie ruszyło.
    A po samych drożdzach faktycznie miałam pełno baby hair jak to mówią, taka aureola puszku, czyli nowo rosnących włosów.
  • chatgris01 29.09.19, 23:28
    Zażywać korzeń koreańskiego żeń-szenia w proszku lub kapsułkach.

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • pani_marcelina 09.10.19, 13:40
    U mnie super zadziałała złota wcierka kaminomoto tylko trzeba regularnie wcierać w skalp. Miesiąc wystarczył, żeby mi zagęściła włosy, a co najważniejsze po zakończeniu kuracji nie wypadły.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka