Dodaj do ulubionych

Stanik na bardzo mały biust polećcie

29.09.19, 18:45
Internetowo, jakiś konkretny model, lub stacjonarnie Warszawa i okolice. Na bardzo duże jest mnóstwo, na bardzo małe wybór słabiiutkisad
Edytor zaawansowany
  • pastuszka1 29.09.19, 19:13
    Intimissini są takie podwójne puszapy i inne. Są na naprawę mały biust typu 70 a.
  • pastuszka1 29.09.19, 19:14
    Simona
  • eda_79 29.09.19, 19:22
    Nie no, nie chodzi mi o 70a który się będzie ciągnął do góry tylko raczej 65a i nie podwójne puszapy tylko dobrze dobrany i wykrojony żeby ładnie trzymał
  • pastuszka1 29.09.19, 19:24
    To tam niestety nie ma 65 a
  • thea19 29.09.19, 19:32
    a czy w rozmiarze 65A jest co trzymać tak w ogóle?
  • bergamotka77 29.09.19, 19:33
    Ale co on ma trzymać? Musi optycznie "zrobić" jakiś biust bo miseczka A to raczej brak biustu.

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • pastuszka1 29.09.19, 19:38
    Dlatego napisałam o puszapie. Jest jak jest i pewnych rzeczy się nie zmieni, nie każda kobieta chce robić operację. 65 a to jest bardzo mały biust u bardzo szczupłej kobiety i puszap może trochę pomóc. Jeśli ktoś chce. Bo może szuka miękkiego 65 a. Ok, rozumiem
  • eda_79 29.09.19, 19:39
    Ma "trzymać się"
  • ela.dzi 29.09.19, 19:32
    Zobacz ten : tiffanie.pl/product-pol-1456-Biustonosz-braletka-czarny-Glow-M-0137-22.html
  • larix_decidua77 29.09.19, 19:34
    Plus małych piersi jest taki, że nie trzeba wcale tego ustrojostwa nosić.
  • pastuszka1 29.09.19, 19:43
    Czasem 65 a po prostu oznacza brak biustu, prawie płasko. U dorosłej kobiety średnio to wygląda tak kompletnie płasko bez niczego do bluzki. Przy małych, ok, zgadzam się ale 65 a to jest prawie nic. No niestety wiem coś o tym i nie wyobrażam sobie chodzić bez stanika. Kto tego nie doświadczył, nie zrozumie sad
  • iimpala 29.09.19, 19:54
    >Kto tego nie doświadczył, nie zrozumie

ale ja tego doswiadczyłam! Poza tym 65 to jest obwód pod biustem więc niekoniecznie musi odpowiadać za "płaskość".
    Ja akurat miałam tyle pod biustem ale juz cycki... no jakies tam były.
    Jeśli wtedy byłyby dostępne miseczki A oraz, albo przede wszystkim, wyspecjalizowane brafitterki, ktore uswiadomiłyby jak ukladać cycki w staniku, to moze nawet miałabym miseczke B.
    Niestety, takich pań nie było, miseczek A też, więc pół swojego zycia przechodziłam bez cyckonosza.
    I teraz też zakładam, jak musze (żeby brodawki się nie odznaczały bo tego nie lubie)
  • pastuszka1 29.09.19, 20:03
    Ok, rozumiem. Ja mam teraz naprawdę prawie płasko przy obwodzie 73 sad
    A 20 lat temu coś tam mi się udawało kupić ale to prawda, że było ciężko. Nigdy nie chodziłam bez stanika, bo wtedy wyglądałam jakbym miała 7 lat sad
    Gorseciarka zawsze mi pomogła na szczęście.
  • pastuszka1 29.09.19, 20:05
    Mowa jest o 65 a
    To jest naprawdę mały biust, prawie zero.

Co innego 65 e smile
  • cauliflowerpl 29.09.19, 20:25
    Doświadczyłam. Nie mam stanika. W nosie mam to, jak to wygląda i o ile dobrze widzę, otoczenie również.
    Celowo nigdy nie kupiłam, bo wiem, jakby się to skończyło: przyzwyczaiłabym się i bez "robiącego" piersi stanika czułabym się jak bez nogi.
    Biust mam mniej więcej jak Ariane Luthi. Czyli nie mam wcale. Jak ktoś ma z tym problem to niech się rozpędzi i uderzy głową w ścianę.
  • cauliflowerpl 29.09.19, 20:27
    Nawet ostatnio zbojkotowałam bikini plażowe i kąpię się w koszulce UVB. Nie chce mi się po każdej fali poprawiać stanika albo nie daj buk szukać go w wodzie big_grin Od razu wygodniej.
  • zasiedziala 29.09.19, 20:36
    Ja jestem za, też staników nie znoszę i na co dzień nie noszę. Ale w robocie mam zazwyczaj silną klimę, a że nie lubię jak mi ktoś gada do sutków, to w lecie poddaję się presji społecznej i zakładam stanik. W zimie po prostu noszę swetry/bluzy i mogę żyć bez zimowych staników big_grin

--
    Nienawiść szkodzi dzieciom i innym żyjątkom
  • pastuszka1 29.09.19, 20:47
    Zimą jest ok przy wielkim swetrze smile
    Ale jak nosić koszulową bluzkę przy biuście 70 0?
    Gdy jest coś dopasowanego? Nie potrafię. Widziałam zdjęcia kolarki wspomnianej przez cauliflower i rozumiem, że ona tak nosi sportowe ubrania, bardzo obciśle, tak bardzo, że na pierwszy rzut oka widać, że nie ma kompletnie biustu, jest płasko. Nie umiem tak. Co innego w luźnym swetrze zimą. I tak nie widać za wiele. Po co pokazywać mankament urody? Nie umiem sad ale zazdroszczę. Naprawdę.
  • zasiedziala 29.09.19, 21:01
    Hmm, ale dlaczego mankament? Mały biust, to jak duży nos - może się podobać i nie, ale z założenia nie jest imo mankamentem. Mankament to dla mnie np. jedna krótsza noga - tu bym się zastanowiła nad maskowaniem, ale też ze względów zdrowotnych.

Co do bluzek koszulowych - ja noszę luźne koszule (takie al'la męskie), które imo świetnie wyglądają przy małym biuście, natomiast w temacie dopasowanych nie pomogę.

--
  • pastuszka1 29.09.19, 21:08
    Wiesz, mam już trochę lat i nauczyłam się nosić to co mi pasuje do tego minimalnego biustu. Wiem jaki jest dobry rodzaj bluzki. W tych rodzajach bluzek wyglądam normalnie.
    Tak, dla mnie brak biustu to mankament urody. Da się z tym żyć, mieć męża, dzieci i szczęśliwe życie. Da się o tym nie myśleć, chyba że przy okazji takiego wątku się nagle przypomina. Normalnie nie myślę o tym, że nie mam biustu częściej niż raz na rok przez pół godziny smile
  • zasiedziala 29.09.19, 21:11
    Ok luz, każdy ma swoje podejście. Ja do tego nigdy tak nie podchodziłam, ale w sumie wkoło mam pełno koleżanek ze sporym biustem, które faktycznie mają problem z doborem stanika, rozłażeniem się bluzek / nadruków na t-shirtach, uprawianiem sportów i czym tam jeszcze. Więc w sumie zawsze traktowałam mały biust raczej jako zaletę ewentualnie cechę neutralną, ale nie jak mankament, z którym powinnam się kryć wink

--
  • pastuszka1 29.09.19, 21:17
    Ja cię rozumiem. Ja marzę o małym biuście. Naprawdę. Bo ja nie mam w ogóle biustu. Różnica 2 cm to nie jest biust. Mały biust to zaleta, jak najbardziej. Ja nie mam praktycznie żadnego biustu.
  • cauliflowerpl 29.09.19, 21:24
    Mnie z kompleksu braku biustu dość skutecznie wyleczył kanał Fashion TV na kablówce. Doszłam do wniosku, że przy mojej wadze biustu się mieć nie da, przynajmniej w moim przypadku. Do powiększania nie mam przekonania, więc dałam sobie siana, taki mam i już. Znaczy się - nie mam. Nie mam tłuszczu - nie mam biustu.

Ale za to jakie ja mam fajne nogi wink Nie można mieć wszystkiego.
  • pastuszka1 29.09.19, 21:42
    Też mam nogi ok, cała jestem zgrabna i szczupła a urodziłam dwoje dzieci. Twarz jest ok, włosy też i jak na swój wiek już blisko 50 wyglądam całkiem nieźle. Biustu nie mam i nigdy nie miałam, nawet gdy chwilowo przytyłam z 54 kg do 59 kg. Po powrocie do 52 kg tym bardziej nie mam nic. Tym minimalnym biustem wykarmiłam dwoje dzieci. Jest jak jest, nauczyłam się dobierać ubrania i jakiś stanik. Tylko czasem żal, bo ta bielizna jest naprawdę piękna a ja mam serio płasko jak dziecko. Nie mam co zebrać. Noszę biustonosz Simona, on coś tam zbiera, trochę dodaje i wyglądam jakbym miała bardzo mały biust a nie zero. No i ok, jestem zadowolona. Nie mam zamiaru robić operacji. Nie można mieć wszystkiego.
  • ela.dzi 29.09.19, 22:22
    Zobacz ten biustonosz : m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0736887004.html

Nigdy nie kupowałam staników w sieciówkach, a ten mi leży jak ulał. Dodatkowo zbiera piersi z boku i biust wygląda naprawdę korzystnie. Ja mam taki problem, że piersi same w sobie są bliżej miseczki A, ale są tak szeroko ustawione, że musi być co najmniej B, a i to czasem mało. Z kolei im większa miska, tym bardziej odstaje u góry i wygląda to komicznie. Gdy karmiłam intensywnie doszłam do D, choć szczerze miałam dość. Rok temu jeszcze miałam C, a teraz jest jak jest czyli mniej niż przed pierwszą ciążą. Niech mi ktoś powie, że po skończeniu karmienia piersi zwisają big_grin
  • azja_pl2 30.09.19, 10:25
    link nie dziala, mozesz wkleic jeszcze raz?
    Dzieki!
  • ela.dzi 30.09.19, 12:06
    Jeśli to do mnie: m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0736887004.html

U mnie link działa, może była chwilowa niedostępność.
  • ela.dzi 30.09.19, 12:14
    To nie jest dokładnie model, który noszę, ale strona H&M nie działa dobrze i nie mogę poszukać swojego.
  • starczy_tego 30.09.19, 10:56
    o faak, wyguglałam sobie....
  • cauliflowerpl 30.09.19, 11:19
    Ty tez pierwszy raz w zyciu zobaczylas kobiete z bardzo malym biustem? Wsrod sportmenek jest masa takich.
    No i taki jest wlasnie skutek noszenia puszapow i gąbeczek. Potem sie czlowiek przyjrzy plywaczce na basenie czy innej bardzo szczuplej kobiecie w ubraniu bez wypychaczy i zdziwko jak Bracia Samcy na widok kobiety bez makijażu 😀
  • iimpala 29.09.19, 19:46
    właśnie! ja do porodów (i karmienia) mialam taki biust i w ogóle chodziłam "bez". Po czesci z braku innych mozliwości, najmniejsza dostępna miseczka to była B.
    Efekt? dziś mój biust ma sie dobrze, nie obwisa (choć obecnie to raczej B niż A) a w domu nadal nie uzywam stanikow. Nie lubie stanikow, zakladam jak muszę.
    A "puszapy" są przecież skrajnie tępione przez różne brafitterki oraz tu, na forum, więc dziwię się, że ktos je poleca
  • pastuszka1 29.09.19, 19:53
    B i A to może być różnica 10 cm smile

Jak masz biust jak 10 letnia dziewczynka czyli zero a masz 30-40-50 lat i nie chcesz robić operacji to kupujesz puszap 65 a albo 70 a.
    Nie mówimy o małym biuście gdzie kobieta ma pod biustem 65 cm a w biuście 73 cm. Mówię o sytuacji gdy kobieta ma pod biustem 65 cm a w biuście 67 cm. Naprawdę tak bywa, niestety. Nie istnieje stanik z taką miseczką a ubrania lepiej leżą, gdy się nałoży puszap i biust nie wygląda na zero ale na bardzo mały ale jest. Wiem, że ktoś nie wierzy, że dorosła kobieta ma różnicę 2 cm, gdy przy miseczce A często jest na przykład 10 cm i to się nazywa mały biust
  • iimpala 29.09.19, 20:00
    być może....Ja miałam pod biustem 65 a w biuscie 89. I też stanika na to nie było.
    "Puszapy" nosilam przez jakiś czas, dopóki nie doczytałam, jak nalezy ukladać biust w staniku.
    Zreszta tu na forum, był kiedyś taki wątek, z odnośnikami do specjalistycznego forum o biustach.
  • pastuszka1 29.09.19, 20:07
    Jezu, dla mnie to jest duży biust. Ja mówię o różnicy nie kilkunastu cm ale 1-2 cm.
    Autorka chce kupić 65 a
  • pastuszka1 29.09.19, 20:09
    Przy takim biuście masz co układać w staniku. Przy 65 a naprawdę nie ma co sad
  • iimpala 29.09.19, 20:15
    ale 65a znaczy tyle, że pod biustem masz 65 cm a w biuscie (czyli mierząc na wyskości brodawek) masz miseczke A.
    Dla rozmiarów, choćby triumpha, miseczka AA ma 75-77 cm w obwodzie, miseczka A 77-79.
    No...ty NIE MASZ biustu w ogole. Żadnego.
  • pastuszka1 29.09.19, 20:18
    Nie mam. Wiem. Chociaż 65 a to też jest prawie nic. Ale oczywiście lepsze 10 cm różnicy niż 2 cm, które mam teraz. Nie licząc ciąży i karmienia zawsze miałam max 6 cm i to był mały biust. Teraz jest zero. Chyba przytyję smile
  • iimpala 29.09.19, 20:10
    aaa...i jeszcze przypomniało mi sie...Moja mama miała taka koleżankę, z którą często jeździła na wczasy pracownicze, w wersji mama + ja i koleżanka mamy + jej syn (niestety, mocno małoletni).
    I otóż ta koleżanka mamy miała pieprzyki zamiast biustu. Czego nad morzem, w kostiumach, nie dało się nie zauważyć.Tak, że wierzę ci...tak moze być...Ta koleżanka ogolnie była deską, chuda i wszystkiego miala malo.
    Widziałam tę koleżanke jakieś 15 lat poźniej, kiedy mama odnowiła z nia kontakty i zaprosiła na kawę.
    Koleżanka rzuciła papierosy i przytyła, jakieś drugie tyle, co ważyła wcześniej. No...może 2/3 tego.
    Cyce miała takie, że...no...żadna kobiete by się nie powstydzila. Resztę ciała też w odpowiedniej proporcji zreszta...
  • pastuszka1 29.09.19, 20:15
    Faktem jest, że gdy po latach przytyłam 4-5 kg, niby głównie w brzuchu i na udach, biust też zrobił się minimalnie większy. Może nie była to duża różnica, raczej nie, ale odrobinę lepiej to wyglądało. Tylko że jednocześnie miałam gruby brzuch smile
    A jak schudłam te kilka kg z brzucha i ud, to też z biustu. Musiałbym przytyć 15 kg pewnie smile
  • simply_z 29.09.19, 20:22
    podobno fajny jest olejek z orientany do biustu, który pozwala nieco ujędrnić i napiąć biust.
  • iimpala 29.09.19, 20:26
    a ile ważysz? bo ja wtedy, majac te 65A, ważyłam 49 kg, przy wzroście 165 cm. Czulam się doskonale ale jednak na zdjęciach, z wakacji chocby, widziałam wystające żebra. Mam takie zdjecie kiedy grałam w badmintona. Uniesiona ręka a pod nią żebra można liczyc...nie wygląda to atrakcyjnie.
    Przy pierwszej ciazy poleciał mi ząb...
    Uważam, teraz, że jednak była to za niska waga.
    Potem, w sumie, po drugiej ciąży, przytyłam 10 kg, i uważam, ze jest to waga w porządku.
    Przy drugiej ciąży nie stracilam zęba/ów, żebra nie wystają a jestem ciągle szczupla, w rozm. 36/38.
    Może spróbuj przytyć.
  • pastuszka1 29.09.19, 20:34
    53
    52
  • pastuszka1 29.09.19, 20:38
    Ten sam wzrost co ty.
    Przytyłam kilka lat temu do 56 a potem do 59 może. Na brzuchu głównie. Biust był tylko minimalnie większy, nadal 70 a to był za duży stanik choć biust wyglądał lepiej. Ale ciężko mi było i tak znaleźć ubranie przez ogromny brzuch. Był większy niż biust. To już wolę 52 czy 53 kg i teraz sylwetka jest proporcjonalna. Szkoda, że nie mogę przytyć 4 kg w biuście smile tylko wszystko idzie w brzuch.
  • iimpala 29.09.19, 23:22
    to chyba, rzeczywiscie, jesteś ewenementem jakims.
    Dwie ciaże, dwoje wykarmionych dzieci a biustu ciagle brak i tycie w brzuchu...
    Mnie wystarczy nie zjeść kolacji, albo jeden dzień na diecie (bo pracuje cały dzień) żeby brzuch zrobił sie plaski.
  • pastuszka1 29.09.19, 23:28
    Mnie teraz też smile
    Zawsze tak było oprócz tych kilku lat, gdy miałam trochę stresu. Przybrałam i nie mogłam stracić. Może też wiek. Do 40 byłam chuda.
    Jeśli chodzi o karmienie piersią to nie ma związku pomiędzy tkanką tłuszczową w piersiach a karmieniem. Mleko nie wytwarza się z tkanki tłuszczowej. Karmiłam bez problemu, jedno i drugie, dość długo każde, ponad rok. Karmić można z zerowym biustem.
  • simply_z 30.09.19, 11:30
    jaki ewenement? to kolejnt mit, ze po dziecku zwieksza sie biust.
  • ela.dzi 30.09.19, 12:12
    U mnie się powiększył i to znacznie. Do tego stopnia, że przyzwyczajona do małego biustu miałam serdecznie dość biustu w rozmiarze D/E. Tak było przez ok. 5 lat (2 dzieci), musiałam po pierwszym porodzie wymienić wszystkie staniki. Gdzieś pół roku biust zaczął mi się zmniejszać mimo karmienia i ostatecznie wrócił do pierwotnego rozmiaru.
  • pastuszka1 30.09.19, 18:55
    simply_z napisała:

> jaki ewenement? to kolejnt mit, ze po dziecku zwieksza sie biust.

Albo że wykarmi dziecko tylko kobieta z dużym biustem. Też się z tym mitem spotkałam. Może przypadek, nie mam pojęcia ale moje koleżanki z ogromnymi biustami ( nie dużymi i nie średnimi) nie radziły sobie z karmieniem piersią.
  • ela.dzi 29.09.19, 19:34
    I ten : tiffanie.pl/product-pol-1536-Biustonosz-usztywniany-bez-Carmela-M-053-22.html

Również polecę wizytę w Intimissimi.
  • pastuszka1 29.09.19, 19:44
    Widzę że nie ma 65 a
    Ale 65 b za to jest i trzeba przymierzyć, może będzie ok.
  • ela.dzi 29.09.19, 19:52
    70 a też można zobaczyć. Mam 75 b, jest naprawdę mały jak na tę miseczkę i dobrze mi leży.
  • pastuszka1 29.09.19, 19:59
    To prawda, ja z bardzo małym biustem ale serio małym, tam noszę 70 b.
    Normalnie 70 zero.
    Dzieki tym stanikom wyglądam jako tako. To znaczy było ok przy wadze 55-58 kg. Rok temu schudłam do 52 kg i z biustu bardzo ale to bardzo małego mam praktycznie zero. A tam dostanę jakiś stanik i wyglądam jako tako. Bo biustu nie miałam nigdy. Chyba że gdy karmiłam piersią
  • nocnamagia 29.09.19, 20:05
    Na tym forum znajdziesz więcej informacji
    forum.gazeta.pl/forum/f,50580,Lobby_Malobiusciastych_.html
  • zasiedziala 29.09.19, 20:21
    Mnie pasują modele jak poniżej (akurat wszystkie ze strony hm, bo najłatwiej mi było znaleźć):
    www2.hm.com/pl_pl/productpage.0153115020.html
    www2.hm.com/pl_pl/productpage.0792243001.html
    www2.hm.com/pl_pl/productpage.0684087005.html?gclid=EAIaIQobChMIy9j5u9L25AIViYeyCh1oEwDTEAkYCSABEgKVFvD_BwE&ef_id=EAIaIQobChMIy9j5u9L25AIViYeyCh1oEwDTEAkYCSABEgKVFvD_BwE:G:s&s_kwcid=AL!850!3!350042702366!!!g!668170809810!
    --
  • lumeria 29.09.19, 20:37
    Moze liepiej poszukac pod haslami "koronkowa braletka" lub "bralette"?

Np. www.etam.pl/biustonosze-rodzaje-braletki-skrzyzowane-na-plecach

Cos w takim stylu

https://www.etam.pl/dw/image/v2/AAWW_PRD/on/demandware.static/-/Sites-ELIN-master/default/dwcc8ab0c2/650961905_x.jpg?sw=500&sh=591
  • pastuszka1 29.09.19, 20:41
    Ten stanik jest śliczny ale uważacie, że wygląda to dobrze? Ja tak właśnie wyglądam i nie umiem nosić takiego stanika, bo jest płasko.
  • zasiedziala 29.09.19, 20:46
    Ja takie noszę. Wyglądam równie płasko jak bez stanika. Twoje podejście to raczej nie jest kwestia stanika tylko pogodzenia się z rzeczywistością.

--
  • pastuszka1 29.09.19, 20:57
    Raczej tak. Wiem. Wolę minimalny puszap. Wtedy mam biust, który ktoś nazwie małym czyli na przykład 5 cm różnicy a nie 2 cm. Bo 2 cm to jest płasko jak u 7 letniego dziecka. 5 cm czy 6 cm w puszapie pomaga mi ułożyć niektóre bluzki. Wygląda to lepiej. Patrzę na to tak, że nikt nie uwydatnia ( nie mówię, że nie pokazuje tylko nie uwypukla) tego co ma brzydkie, na przykład wyjątkowo krzywe nogi albo bardzo gruby brzuch. Nosimy ubrania stosownie do sylwetki, luźne na przykład. Albo rodzaj spodni taki, aby wyglądać trochę lepiej. Czuć się lepiej. Nie umiem ubrać bardzo ciasnej bluzki i pokazać biust w rozmiarze zero. Wtedy po prostu nałożę luźny sweter. Ale to ja. Nie umiem inaczej. Tak jak dziewczyny w rozmiarze 50. Szukają czegoś w czym wyglądają fajnie, co spowoduje, że ich sylwetka wygląda dobrze, co podkreśli walory a nie pokaże gruby tyłek i brzuch jak w 7 miesięcu ciąży. Bo i w tym rozmiarze można wyglądać dobrze. Z biustem zero też ale po co go uwydatniać? Lepiej pokazać szczupłe nogi na przykład. Każda ma coś ładnego.
  • zasiedziala 29.09.19, 21:06
    Ok, obcisłe ubrania to zupełnie nie mój styl, więc się nie wypowiem. Obcisłe mam ewentualnie t-shirty, ale te akurat lepiej wyglądają na małym biuście niż dużym (przynajmniej według mnie). Wszelkie bluzy, koszule, swetry itd. noszę luźne.

--
  • simply_z 29.09.19, 21:12
    nosisz luźne, bo podświadomie nie chcesz uwydatniać małego biustu, ładnie dopasowana bielizna, potrafi wydobyć to i owo.
    A ty nam linkujesz koszulki jak stanik dla 12 latki.
  • pastuszka1 29.09.19, 21:21
    simply_z napisała:

>
    > koszulki jak stanik dla 12 latki.

Ja mam więcej niż 45 lat i dokładnie tak wyglądam smile
    Jestem szczupła, ciało nie jest oczywiście tak doskonałe smile ale biust mniej więcej taki. Albo taki był rok temu gdy przytyłam kilka kilo. Teraz jest mniejszy. Czyli zero.
  • simply_z 29.09.19, 21:32
    też mam niewielki biust dlatego wyżej wymienionych staników/koszulek nie noszę.
    btw ta koronka musi strasznie drapać.
  • zasiedziala 29.09.19, 21:22
    Spodnie też noszę luźne, a nogi mam normalne, więc nie sądzę, żeby to była kwestia podświadomości wink Ale fakt, uwydatniać nic nie chcę, ubieram się tak, żeby mi było wygodnie, a nie żeby coś było uwydatnione / schowane - ja z tych nieprzywiązujących wagi do wyglądu.
    Link z tej gałązki nie jest mój, moje są w poście powyżej.

--
  • cauliflowerpl 29.09.19, 21:28
    Simply: jak wyżej. Google -> Ariane Luthi.
    Znajdź jej tam coś do uwydatniania wink

W każdym takim wątku bardzo mnie bawi ematkowe pojęcie "bardzo małego biustu" big_grin Często też pojawia się stwierdzenie, że na każdym biuście można zrobić "rowek". Tylko że w przypadku moim i pastuszki oznaczałoby to skrzyżowanie ramion kaftanem bezpieczeństwa. Mało praktyczne.
  • simply_z 29.09.19, 21:36
    wyguglałam, tyle, że na każdym zdj nosi koszulki/ kombinezony sportowe, siłą rzeczy jest mocno spłaszczona.
    U mnie rowek da się zrobić ale pushupem jedyniebig_grin
  • pastuszka1 29.09.19, 21:53
    simply_z napisała:

> wyguglałam, tyle, że na każdym zdj nosi koszulki/ kombinezony sportowe, siłą rz
    > eczy jest mocno spłaszczona.
    > U mnie rowek da się zrobić ale pushupem jedyniebig_grin

U mnie też smile
    To znaczy dało się gdy ważyłam 5 kg więcej. Teraz raczej nie.
  • cauliflowerpl 29.09.19, 22:47
    Nie jest mocno splaszczona. Mam ze dwie koszulki kolarskie z gamy "pro", one sa przylegajace i delikatne jak satyna. Musialby je miec za male zeby ja splaszczaly.
    Ona ma po prostu bardzo maly biust. Takie kobiety tez istnieja. W tym watku masz juz 3 wink
  • simply_z 29.09.19, 22:52
    czyli push up nie robi ci rowka?
  • cauliflowerpl 29.09.19, 22:54
    U mnie nie ma czego puszapować! Nie da sie podniesc ciala, ktorego nie ma! wink
  • cauliflowerpl 29.09.19, 22:58
    Mozna osiagnac zludzenie optyczne ze mam biust wylacznie przy pomocy stanikow z wypelnieniem. Takie nosilam bikini dopoki nie przerzucilam sie na cos praktyczniejszego.
  • pastuszka1 29.09.19, 23:12
    U mnie coś tam się da. A już jak miałam 5 kg więcej to było całkiem ok. W tym puszapie Simona intimissimi. W nim jest wrażenie, że mam w ogóle jakiś biust i rowek. Ale sto innych puszapów 70 A mi nie pasuje i nie robi nic.
  • taki-sobie-nick 29.09.19, 23:13
    To po coś chudła?
  • pastuszka1 29.09.19, 23:23
    Bo wcześniej w ciągu kilku lat przybrałam te 5 kg i schudłam do dawnej wagi. Fajniej mieć szczupły brzuch i szczupłe uda a nie brzuch większy od biustu. Przy 5 kg więcej biust był może o 0,5 cm większy smile
    To ja już wolę mieć proporcjonalną sylwetkę. Przytycie kilku kg idzie zwykle w brzuch i biodra, przynajmniej u kobiet. Nie w biust. A szkoda smile
  • taki-sobie-nick 29.09.19, 23:40
    Ja tam nie żałuję. Może poszukaj gorseciarki?
  • snakelilith 30.09.19, 12:17
    pastuszka1 napisała:

> Przytycie kilku kg idzie zwykle w brzuch i biodra, przynajmniej u kobiet. Nie w biust.

Masz na myśli u ciebie? U mnie bowiem przytycie idzie wyraźnie w biust, czego też bym nie nazwała szczęściem, bo duży biust sprawia, że sylwetka optycznie wygląda na cięższą, nawet jak jest się ogólnie szczupłym. Wprawdzie nie wiem jak nosi się 65A, bo nawet w czasie największej chudości wypełniałam z nadwyżką miseczkę 70B, ale czasem tęsknię do czasów koronkowych trójkątów bez fiszbinów i możliwości chodzenia bez stanika. I pamiętam też czasy kiedy modna była sylwetka praktycznie bez biustu, symbolem tak zbudowanej, seksownej kobiety była Jane Birkin:

https://i.pinimg.com/originals/d6/fd/bf/d6fdbf709021437e0e1212addb133248.jpg https://www.picclickimg.com/d/l400/pict/192561837051_/8x10-Print-Jane-Birkin-Sexy-Leggy-Portrait-JB56.jpg
  • pastuszka1 30.09.19, 18:59
    U mnie i u kilku koleżanek. Jak tyjemy to idzie w brzuch i uda. Ja mam na myśli przytycie 4-5 kg. Pewnie przy 15 kg by poszło zarówno w brzuch, uda i tyłek jak i w biust.

Jedyny czas, gdy miałam trochę większy biust był czas karmienia piersią czyli ponad dwa lata ale tylko wtedy gdy piersi były wypełnione mlekiem. Po wyssaniu przez dziecko znowu było płasko na dwie godziny, potem znowu piersi wypełniały się mlekiem i tak dalej smile
  • zasiedziala 29.09.19, 21:47
    O, ona ma tak jak ja - żebra dałoby radę uwydatnić, bo wystają bardziej niż biust big_grin

--
  • cauliflowerpl 29.09.19, 22:38
    Witam w klubie big_grin
    Dlugo szukalam kogos, kogo sylwetka przypominalaby moja, wlasnie glownie na potrzeby watkow o biustach i "robieniu rowka" wink
  • simply_z 29.09.19, 21:07
    oczywiście, moda polega na tym,żeby uwydatniać swoje ładne cechy, a ukrywać widoczne defekty.
  • double-facepalm 29.09.19, 23:18
    Ja takie noszę podczas upalow.
  • lumeria 29.09.19, 20:47
    Sa tez takie, które maja troszeczkę gąbki, zeby nadać kształtu

www2.hm.com/pl_pl/search-results.html?q=braletka

Teraz jest moda, by te śliczne koronki troszeńkę wystawały poza dekolt.. Wiec to robi efekt, nie rozmiar piersi.
  • cauliflowerpl 29.09.19, 20:47
    Jest płasko i zupełnie bez sensu. Jeśli zależy ci na powiększeniu piersi to nie ma to najmniejszego sensu. Ot jeszcze jedna warstwa tkaniny w tym miejscu.
  • pastuszka1 29.09.19, 21:03
    Dokładnie. Dla osoby z biustem zero to wygląda jak koszulka. Nadal płasko. Choć są piękne i niestety jest mi strasznie żal, że niczego takiego nigdy nie nałożę. Nawet tego podobnego z gąbką. Nic to nie daje. Dlatego mam ulubioną Simonę z intimissimi
  • tairo 30.09.19, 15:20
    Istnieją też braletki z wypełnieniem:
    https://lingerieoutletstore.co.uk/media/catalog/product/cache/8b8552d7fff9d077495cfa8696b94610/t/j/tj_f_15.jpg

I ta akurat jest dostępna w 60a: lingerieoutletstore.co.uk/sexy-bralette-scarlett-berry
  • bei 29.09.19, 21:11
    Ja czasami zmniejszam obwód 70 na 65 , robię zaszewki.... próbowałaś?
  • niutaki 29.09.19, 21:29
    www.astratex.pl/biustonosz-grand-bardot-zaokraglajacy-biust/
    --
    Dyplomata - człowiek, który potrafi powiedzieć spierdalaj w taki sposób, że poczujesz dreszczyk emocji na myśl o czekającej cię wyprawie.
  • pastuszka1 29.09.19, 21:34
    Przecież ta kobieta ma biust pewnie 70 E a nie mikry 65 A
    Oczywiście pewnie są inne rozmiary. Ale to nie jest mały biust tylko średni

• simply_z 29.09.19, 21:39
    dokładnie totalny bezsens, przy małym biuście lepszy będzie:
    pl.triumph.com/dw/image/v2/AAFY_PRD/on/demandware.static/-/Sites-tr-master/default/dw5a9db7cc/images/30_10167120_3799_1.jpg?sw=1200&sh=1333&sfrm=jpg

www.ilteq.pl/wonderbra-modern-chic-biustonosz-push-up-schwarz-bielizna-kobiety-odziez-kn2198fgc.html
  • pastuszka1 29.09.19, 21:47
    Ja noszę coś takiego jak z tych linków i mimo braku biustu efekt jest niezły.
  • simply_z 29.09.19, 22:07
    tak, sloggi jest fajny, ładnie zbiera biust.
  • niutaki 29.09.19, 22:35
    Nie rozmawiamy o biuście modelki, tylko kształcie stanika. Ten stanik zbiera bardzo dobrze, ratuje też piersi w różnych kształtach, ja mam asymetrię, po usunięciu guza i w tym staniku jest to praktycznie niewidoczne.

--
    Dyplomata - człowiek, który potrafi powiedzieć spierdalaj w taki sposób, że poczujesz dreszczyk emocji na myśl o czekającej cię wyprawie.
  • simply_z 29.09.19, 22:50
    bardotka nie zbiera przy małym biuście. Małe biusty często za nieco zaokrąglone na dole ( coś jak łezka) ale nie mają wypełnienia u góry. Bardotka wypycha ale nie zbiera/przybliża do środka, tak jak sloggi czy innego rodzaju pushupy.
  • mebloscianka_dziadka_franka 29.09.19, 21:37
    Ja noszę takie coś: www.brubeck.pl/sklep/product/bielizna-codzienna-staniki/stanik-comfort-cotton/943

O, dziwo, zamiast spłaszczać, to właśnie ładnie mi modeluje biust. Wyglądam w takim staniku o wiele lepiej niż bez. Oczywiście nie jest to efekt, jak w push-upie...
  • simply_z 29.09.19, 21:41
    please...zabudowany koszmar, ani to ładne, ani wygodne.
  • pastuszka1 29.09.19, 21:44
    Przede wszystkim źle dobrany stanik. A kobieta ma biust. Po co go tak męczyć w czymś takim?
  • mebloscianka_dziadka_franka 29.09.19, 21:51
    No, ja nie mówię o modelce, tylko o swoich cyckach. I nie, nie męczą się w czymś takim.
  • mebloscianka_dziadka_franka 29.09.19, 21:46
    A czemu niewygodne? Właśnie wygodne bardzo. Jedyne co, to mogłoby mieć zapięcie, a nie że trzeba przez głowę przekładać. Co do ładności, owszem nie jest to koronkowa bielizna.
  • simply_z 29.09.19, 22:06
    mowa jest o małym biuście, może przy większym jest wygodniej, brak fiszbin itd.
  • mebloscianka_dziadka_franka 30.09.19, 08:40
    Wiem, toteż ja mówię z perspektywy posiadaczki małego biustu... O tym jest przecież wątek. Ranyyy.
  • simply_z 30.09.19, 11:29
    to ja w takim staniku bylabym totalnie splaszczona..
  • mebloscianka_dziadka_franka 30.09.19, 13:46
    O, matko i córko... Właśnie napisałam, że nie spłaszcza - mimo, że tak by się wydawało. Bardziej płasko wyglądam bez stanika. I że owszem nie robi ci bułek i nie wyglądasz w nim jak w pushupie wypchanym gąbkami, ale biust w nim wygląda lepiej niż bez.
  • raczek-nieboraczek 29.09.19, 21:37
    5-10-15

hanna style
  • ela.dzi 29.09.19, 21:40
    Tego typu stanik powinien sprawić, że biust będzie wyglądał na większy : m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0736887004.html
  • chersona 29.09.19, 21:47
    świetne, nieodżałowane według mnie miał Marks&Spencer. wyglądały jak ten z linka. były rozmiary 32a etc.

sprzedajemy.pl/marks-spencer-biustonosz-85-b-stan-bdb-miekki-sportowy-plock-2-7cf768-nr55160236
  • pastuszka1 29.09.19, 21:49
    Może i fajne ale czy na biust 65 a?
  • simply_z 29.09.19, 22:08
    oczywiście, że nie..na średnio-duży i duży.
  • 21mada 29.09.19, 22:56
    Dlaczego w tym wątku dajecie same staniki do dużych biustow? Jakieś mimimizery, spłaszczające koszulki, zabudowane, z szerokimi ramiączkami?
    Mały biust najlepiej wyglada w half-cupach:

jakistanik.pl/wp-content/uploads/2019/09/stanik-do-malego-biustu-half-cup-1024x1017.jpeg
  • 21mada 29.09.19, 22:58
    www.misterna.pl/blog/wp-content/uploads/2016/09/halfcup.jpg
  • ela.dzi 29.09.19, 23:02
    Nie zgodzę się, w tym kroju wiecznie mam problem, że od góry wszystko mi odstaje i strasznie to widać.
  • zasiedziala 29.09.19, 23:04
    Czym się różni wygląd naprawdę małego biustu w takim modelu od modelu braletki czy bardotki? Śmiem sądzić, że w moim przypadku różnica będzie żadna - stanik jak stanik, biust od niego nie wyrośnie.

--
  • double-facepalm 29.09.19, 23:17
    W bardotkach tak samo dobrze.
  • zasiedziala 29.09.19, 23:22
    Hm, no to w moim przypadku nie ma różnicy między wyglądem biustu w bardotce i braletce. Bardotki mi odstają u góry, zwłaszcza w pozycji siedzącej, a jak się nachylę, to wiatr hula big_grin ale bardotki przewidują brak ramiączek, więc noszę. Braletka nigdzie nie odstaje, ale ma ramiączka. Więcej różnic nie widzę, w obu nie mam biustu.

--
  • pastuszka1 29.09.19, 23:35
    Dawno temu gorseciarka uszyła mi bardotkę z taką wkładką jakby w środku miseczki i ta wkładka wypychała pierś do góry. Było to pewnie ze 30 lat temu i mało co było dostępne w sklepie na tak mały biust jak mój. Ta bardotka była super.
    Każda szyta nie na miarę 70 A jest dla mnie za wielka i to nie jest mój krój. Mam piersi szeroko rozstawione i jeśli się je zbierze do środka jednym modelem stanika, to wygląda to naprawdę nie najgorzej. Oczywiście tylko stanik z wypełnieniem.
  • agrafa83 30.09.19, 14:48
    Moja znajoma zamawia na allie, są takie z poduszkami do polowy miseczki- jako wypelnienie, podniesienie biustu i dodatkowo maja extra zapięcie z przodu, zeby zblizyc piersi do siebie. Cenowo okolice 30 zł.

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvclb1x9dzmepl.png
  • pastuszka1 29.09.19, 23:07
    Fajne ale u góry bardzo odstaje przy małym biuście. Po prostu nie ma co tam włożyć.
  • double-facepalm 29.09.19, 23:15
    Dalia (pl marka) ma obwody od 60, sklep stacjonarny w ch wola park.

Z freya mam ten stanik z linka poniżej, z czasów jak miałam 28/60 pod biustem czyli od zeszłych wakacji - www.ebay.co.uk/c/1454503783 - można czasem go jeszcze upolować stacjonarnie lub online. Tylko miskę mam większą niż a i nie wiem od jakiego rozm "startuje" ten (B? C?)
  • astramastra 30.09.19, 13:02
    Znam ból, niestetysad kompleks mojego życia... Wypróbuj Push up Nipplex Tatiana, wszyty push up, ładnie podnosi i tym samym wypełnia miseczkę. Ja przy moim mikro biuście mam u nich 70b, można się podbudować; ).
  • ela.dzi 30.09.19, 19:08
    Jeszcze ten mi dobrze leży : m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0729318001.html
  • bazia8 30.09.19, 21:46
    Wspaniałe jest porzucenie gąbczastych puszapów. Od kiedy w Etam odkryłam ładne miękkie biustonosze nikt nie namówi mnie do noszenia tego szajsu. Z tym, że w zależności od wagi noszę 65-70 a, b lub c

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • skat_0 30.09.19, 22:27
    Triumph amourette, robil mi cuda na malych cyckach, jak jeszcze bylam chuda malolata
  • bywalec.hoteli 30.09.19, 22:39
    Jak nie masz biustu to potrzebny Ci stanik? smile

--
    Kiedy kobiety zakładają koce na górną część ciała, to znak, że już nie lato, a jesień.
  • anika772 01.10.19, 07:01
    Ewa Michalak ma staniki na małe biusty, nazywają się 3D, może spróbuj?
    www.ewa-michalak.pl/pol_m_BIUSTONOSZE_Biustonosze-3D-217.html
  • obrus_w_paski 01.10.19, 07:31
    Co wy z tymi pushupami, ani to zdrowe ani ładne. Miech autorka sobie obejrzy zdjęcia modelek i znajdzie zdjęcia co niektórych chudzin również w stanikach i się tym zainspiruje.

I bez przesady z tym brakiem biustu, to nie taki dramat, w końcu to nie noga. Swoją droga, mnie „rowek” wyszedł dopiero przy ciąży i mimo jej zaawansowanego etapu wciąż się nie mogę do większego biustu przyzwyczaic ..niewygodnie, trudno spać, uprawiać sport, ubrania inaczej się układają, trudniej mi znaleźć sukienki (z brzuchem nie mam problemu, tylko z biustem), nie odnajduje się. I żeby nie było- nie mówię, ze mały biust jest LEPSZY, tylko ze czasem dobrze jest jak jest i nie ma potrzeby nic zmieniać.
  • baatexja 01.10.19, 10:42
    To chyba nie jest wątek dla ciebie.
  • ela.dzi 01.10.19, 12:53
    To jeszcze niech eleganckie ciuchy będą dostosowane do małobiuściastych.
  • snakelilith 01.10.19, 13:25
    Ciuchy sklepowe dostosowane są do tabel i tu tracą wszyscy, którzy w jakiś tam sposób nie są standardowi. Zarówno kobiety z bardzo małym biustem, jak i kobiet z biutem nieco większym.
  • simply_z 01.10.19, 15:47
    spokojnuie, po ciazy moze sie zmniejszyc radykalnie i zostana..malutkie, wyschniete woreczki.
    wtedy moze zatesknisz do rowkawink
  • simply_z 01.10.19, 15:48
    to bylo do watku wyzej

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka