Dodaj do ulubionych

Ale ze mnie sierota!

01.10.19, 16:24
Piszę pod innym nickiem.
Jestem wściekła i chyba zaraz poryczę się wink
Taka sytuacja:
Ona - jemu wpada w oko.
On podoba jej się bardzo.
On robi pierwszy krok...
I co...? I kuzwa wielkie g...Nic. A dlaczego?? Bo ona jest d...i nie umie, nie potrafi dać jemu do zrozumienia, że jest wart grzechu sad
Rozchodzą się...każdy w swoją stronę...
Ona - introwertyczka, mężatka, 1 dziecko. Mąż jest i był jedynym facetem w jej życiu...W małżeństwie nuda...
Szansa na romans poszła w swoją stronę sad
Pocieszcie, że....gdyby On tylko chciał to....nie rezygnowałby tak szybko.. sad
Pytanie do męskiej części forum : kiedy dajecie sobie spokój i rezygnujecie z podrywu....?
Jakie znaki musi wysyłać kobieta aby facet :
1.ciągnął rozmowę i być może romans
2.zrezygnował z ciągu dalszego
Edytor zaawansowany
  • chocolatemonster 01.10.19, 16:26
    Oj mada,mada.
  • ichi51e 01.10.19, 16:29
    Mada?

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • kk345 01.10.19, 16:32
    No raczej...
  • gryfna-frelka 02.10.19, 10:09
    Tez pomyslalam od razu o Madzie...
  • szafireczek 01.10.19, 16:31
    Widocznie nie było po drodze, bo jak się mówi, co na drodze rozkraczone...smile

Dla zniwelowania smutku, potańcz sobie, ruch wyzwala endorfiny, a ruch z gracją jeszcze większesmile

• szansa.1 01.10.19, 17:03
    Dzięki za słowa otuchy...smile
    Żal, żal, żal.....................
    Chyba popłaczę się.
    Jakie sygnały trzeba wysyłać? Rozmawiać?
  • malia 01.10.19, 17:09
    Wypij kakao z rumem. I kup bardziej obcisłą i wydekoltowaną kieckę. Plecy też może mieć gołe. Może lekko przeźroczysta też byc. I koniecznie kamyki ozdobne dookoła.
  • 21mada 01.10.19, 17:11
    A gdzie taka kiecke kupić?
  • malia 01.10.19, 17:25
    Sukienka musi być, znalazłam 3 przed chwila, wszystkie opisane jako seksi, bierz którąś i spróbuj raz jeszcze
    https://lovesaints.pl/8477-large_default/sexy-beach-bunny-dress.jpg
    https://apollo-ireland.akamaized.net/v1/files/0w66ryzm1p6s1-PL/image;s=644x461;r=270
    https://thumbs.img-sprzedajemy.pl/1000x901c/b8/91/41/sukienka-zlota-sukienka-sexy-na-lato-sukienka-491205151.jpg
  • ichi51e 01.10.19, 17:32
    Nie wiem w jakim kosmosie ta druga jest seksi...

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • malia 01.10.19, 17:40
    Każdy człowiek żyje we własnym kosmosie i dla kogoś pewnie jest. Proponuję ją Madzie, żeby widziała, że na każdą figurę coś się znajdzie
  • taki-sobie-nick 02.10.19, 21:44
    Ale to na pewno są sukienki czy odzież erotyczna (pomijając drugą, która wygląda jak wywrócona na lewą stronę)?
  • memphis90 01.10.19, 18:14
    Chcesz jak najszybciej ja zerwac...

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • double-facepalm 03.10.19, 10:04
    ichi51e napisała:

> Nie wiem w jakim kosmosie ta druga jest seksi...
    >
    W takim gdzie ktoś mądry inaczej kupił zdjęcie na Ali.
  • beata985 01.10.19, 17:13
    czyli tą jak jej tam..kieckę łyżwiarki proponujesz? ? tongue_out

--
    Każdy dzień z pisem jeszcze głupszy od poprzedniego /by anetapzn/
  • mid.week 02.10.19, 18:15
    malia napisała:

Plecy też m
    > oże mieć gołe.

Ważne, zeby miala ogolone. Wlochate plecy nie beda sexi
  • aankaa 02.10.19, 18:17
    no i tyłek !

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • aankaa 01.10.19, 17:11
    jakie sygnały, kobieto !
    wprost powiedzieć "mam na ciebie ochotę" nie oglądając się na (swoje) dziecko i męża
    raz się żyje !!!

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • beata985 01.10.19, 17:34
    aankaa napisała:

> wprost powiedzieć "mam na ciebie ochotę"

rżnij waść...wstydu oszczędź...tongue_out
    >

--
    Każdy dzień z pisem jeszcze głupszy od poprzedniego /by anetapzn/
  • 21mada 01.10.19, 17:10
    To nie ja! 😁
  • amast 01.10.19, 17:17
    To trzeba się było przelogować przed zapytaniem o kieckę, byłoby bardziej wiarygodnie wink
  • 21mada 01.10.19, 17:20
    Ale o kiecke to ja pytam.
  • znowu.to.samo 01.10.19, 17:58
    A kto ciągle o gaciach pitoli???

--
    *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
  • 21mada 01.10.19, 18:07
    O gaciach? O spodniach to ultimate-strike.
  • aankaa 01.10.19, 17:13
    ps. powinnaś przyjąć nick szansa.0

--
  • szansa.1 02.10.19, 13:25
    Racja. 2 razy w zyciu podrywal mnie moj ideal....
    I co??? I za kazdym razem ucieklam w poplochu. Juz pogodzilam sie z tym ze umre majac na koncie seks z jednym facetem..... uncertain
  • aankaa 02.10.19, 14:35
    szansa.1 napisała:

>Juz pogodzilam sie z tym ze umre majac na koncie seks z jednym facetem..... uncertain

pojedż do Ciechocinka

--
  • szansa.1 02.10.19, 14:42
    aankaa napisała:

> pojedż do Ciechocinka

Nie zrozumiałaś. Ja nie chcę miec tego seksu z byle jakim facetem, ja chcę go miec z facetem który chociaż fizycznie mi odpowiada uncertain
    A przez moje sieroctwo nic z tego sad

• aankaa 02.10.19, 18:05
    ależ w owym Ruchocinku znajdziesz tego kwiatu do wyboru do koloru

--
  • memphis90 01.10.19, 17:15
    Mada??? Jednak druga baza w kinie i piwo nic nie dały? Jednak Gruba z księgowości wygrała?

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • 21mada 01.10.19, 17:18
    On na pewno chciałby, ale wie że jesteś mężatka więc myśli że pewnie nie jesteś zainteresowana. Faceci też nie wierzą w siebie albo boją się odrzucenia. Nie każdy jest rasowym podrywaczem jak sądzi emama. Co to znaczy że "każdy poszedł w swoją stronę"? Kiedy będziecie się widzieć?
    Ty ze swojej strony masz być uwodzicielska lecz nienachalna. Czaruj strojem, podkreśl swoje atuty. Faceci to wzrokowcy.
    Patrz mu prosto w oczy (to najtrudniejsze, ja dopiero się tego uczę).
    A w ogóle to po czym poznałaś że wpadłaś mu w oko? Bo jeśli już wpadłaś to nie musisz się specjalnie starać, po prostu bądź sobą.
  • szansa.1 02.10.19, 18:24
    21mada napisała:

> A w ogóle to po czym poznałaś że wpadłaś mu w oko?

Facet probowal mnie poderwac a ja spalilam wszystko na starcie. I poszedl sobie ! A wiec nawet jesli mu wpadlam w oko to wielkie gow.o z tego wyszlo.... uncertain
    Cos doradzisz ???
    Bo spotkanie przypadkowe, w tym samym miejscu, to raczej chyba nierealne ???
  • banowanyzaprawde1 01.10.19, 17:23
    szansa.1 napisała:

> Pytanie do męskiej części forum : kiedy dajecie sobie spokój i rezygnujecie z p
    > odrywu....?

Kiedy kobieta daje do zrozumienia że jest łatwa. Kiedy kobieta nie ma niczego do zaoferowania pod względem intelektualnym. Kiedy kobieta częściej patrzy w smartfon niż na faceta.

--
    Mieszkańcy Europy stanowią na Świecie jedną, wspólną rodzinę. Dlatego wyobrażenie, że w tak ograniczonym „domu”, jakim jest Europa, utrzymanie różnego porządku prawnego i różnych wartości dla jednej wspólnoty mieszkańców, jest wyobrażeniem fałszywym.
  • szansa.1 01.10.19, 19:06
    Dzięki, banowany.
    A co kiedy : podoba Ci się laska np.na ulicy, podchodzisz i coś tam mówisz, a ona zdawkowo coś odpowiada ....tzn.nie jest rozgadana.
    I co w takiej sytuacji? Czy rezygnujesz i odchodzisz (podoba Ci się!) , czy może jednak ciągniesz ją za język i nie rezygnujesz???
  • banowanyzaprawde1 02.10.19, 18:34
    szansa.1 napisała:

> Dzięki, banowany.
    > A co kiedy : podoba Ci się laska np.na ulicy, podchodzisz i coś tam mówisz, a o
    > na zdawkowo coś odpowiada ....tzn.nie jest rozgadana.
    > I co w takiej sytuacji? Czy rezygnujesz i odchodzisz (podoba Ci się!) , czy moż
    > e jednak ciągniesz ją za język i nie rezygnujesz???

Jak nie jest rozmowna to znaczy że mam spadać i spadam.

--
    Mieszkańcy Europy stanowią na Świecie jedną, wspólną rodzinę. Dlatego wyobrażenie, że w tak ograniczonym „domu”, jakim jest Europa, utrzymanie różnego porządku prawnego i różnych wartości dla jednej wspólnoty mieszkańców, jest wyobrażeniem fałszywym.
  • czarniejszaalineczka 01.10.19, 17:37
    czesc mada

--
    "Emocje, ciepło, tęsknota... wtf? Facet to nie kot, nie trzeba miziac. "
  • 21mada 01.10.19, 17:48
    Cześć! Dzięki za ćwiczenia na pośladki które mi poleciłaś. Faktycznie się unoszą!
  • milva24 01.10.19, 21:30
    Polećcie mi też 😋
  • 21mada 02.10.19, 08:44
    Sa w wątku o nauce języka obcego ze słuchu.
  • saszanasza 02.10.19, 10:19
    21mada napisała:

> Sa w wątku o nauce języka obcego ze słuchu.

😂😅

--
    „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski
  • milva24 02.10.19, 10:41
    Łi tam, takie ćwiczenia na mnie nie działają.
  • thea19 02.10.19, 22:04
    no tak, dupa to język rozumiany wszędzie bez słów
  • chicarica 01.10.19, 17:50
    Gdyby on tylko chciał, nie rezygnowałby tak szybko. Obstawiam, że raczej jest tam gdzie zwykle, czyli u grubej z księgowości.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • lauren6 01.10.19, 17:50
    Po prostu wolał grubą z księgowości. Taki lajf.
  • 21mada 01.10.19, 17:54
    Autorko, nie spodziewaj się poważnych odpowiedzi. Co ematki mogą wiedzieć o romansach?
  • tt-tka 01.10.19, 18:03
    Ze tak spytam (glosem Lindy) "a co ty, k...a, wiesz o romansach?" suspicious

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • 21mada 01.10.19, 18:06
    Więcej niż ematki które w życiu nie miały ani jednego romansu.
  • memphis90 01.10.19, 18:20
    Pisząc "romans" masz na myśli każdą erotyczną/erotyczno-romantyczną relację czy po prostu wybiórczo walenie męża po rogach?

--
  • 21mada 01.10.19, 18:31
    Przeczytaj post startowy. Romans to romans. Nie, "chodzenie" z przyszłym mężem to NIE jest romans. Nie sztuka wyrwać faceta jak się jest wolnym.
  • hanusinamama 02.10.19, 10:28
    Uuuuuuuuuuu to wyrywanie jak sie jest zajętym jest sztuką??? Fiu, fiu...Mada Michał Anioł Romansu...
  • tt-tka 01.10.19, 18:26
    21mada napisała:

> Więcej niż ematki które w życiu nie miały ani jednego romansu.

Tak, tak, wiecej, oczywiscie. To czemu ematek pytasz ciagle "ja zwrocic jego uwage, co robic z wieczorem, co to znaczy, ze on pisze, co to znaczy, ze on nie pisze" ?
    Polecilabym ci korepetycje u Grubej, ale ona chyba ma ciekawsze zajecia niz szkolic erotomanke-gawedziarke big_grin

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • 21mada 01.10.19, 18:30
    Gruba jest prostytutka - widziałam w tv. A czy ematki kiedykolwiek odpowiedziały sensownie na moje pytania? Nie. Bo i skąd niby miałyby coś na ten temat wiedzieć skoro nie miały nigdy romansu?
  • chicarica 01.10.19, 19:05
    Skąd takie wnioski?

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • tt-tka 01.10.19, 19:10
    21mada napisała:

> Gruba jest prostytutka - widziałam w tv. A czy ematki kiedykolwiek odpowiedział
    > y sensownie na moje pytania? Nie. Bo i skąd niby miałyby coś na ten temat wiedz
    > ieć skoro nie miały nigdy romansu?

Bo i po co odpowiadac tobie ? Ty jestes do nabijania sie z ciebie, a nie do rozmowy.

PS to nie Gruba widzialas. Kiepskie rozpoznanie rzeczywistosci.

--
  • 21mada 01.10.19, 21:20
    To była gruba z księgowości na 100%. Takiego sadła nie sposób pomylić.
  • aankaa 01.10.19, 19:41
    21mada napisała:

> A czy ematki kiedykolwiek odpowiedziały sensownie na moje pytania? Nie. Bo i skąd niby miałyby coś na ten temat wiedzieć skoro nie miały nigdy romansu?

znaczy, pytania mogłabyś równie dobrze zadawać księdzu proboszczowi
    to po cholerę na ematkę ?

--
  • 21mada 01.10.19, 21:18
    Bo myślałam że ematki w romansach też maja doświadczenie. Ale się myliłam.
  • banowanyzaprawde1 02.10.19, 18:36
    21mada napisała:

> Bo myślałam że ematki w romansach też maja doświadczenie. Ale się myliłam.

Jak masz chcicę to stań przy drodze. Jeszcze zarobisz.

--
  • hanusinamama 02.10.19, 10:27
    NO ale ty mada marzysz o romansach...i ciągle kolejny Pan nie chce (woli grubą z księgowosci???). Wiesz ja marzę o lataniu lotnią....ale nie czyni mnie to znawcą lotów lotnia smile\

• bywalec.hoteli 01.10.19, 21:33
    zbadaj tarczycę smile

--
    Kiedy kobiety zakładają koce na górną część ciała, to znak, że już nie lato, a jesień.
  • jola-kotka 02.10.19, 10:40
    Zeby miec romans bedac mezatka to jeszcze trzeba miec odwage pozniej stanac twarza w twarz z konsekwencjami i mysle ze podswiadomie dlatego bylas "sierota".
  • milva24 02.10.19, 10:42
    Akurat ostatnie o czym myślę w kontekście romansu osób w stałych związkach jest odwaga.
  • taki-sobie-nick 02.10.19, 22:24
    I kuzwa wielkie g...Nic. A dlaczego?? Bo ona jest d...

Pod względem językowym - z pewnością.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka