Dodaj do ulubionych

Co jest ze mną nie tak?

01.10.19, 21:56
(Sorry, za drugi wątek.)
...że kiedy tylko mam szansę poznać jakiegoś przystojniaka...to, to na 100% schrzanię sad
Facet mnie podrywa - a ja sierota : albo wpadam w jakąś panikę i mówię bez sensu !
Albo też nic nie mówię - w swojej całej histerii to nawet "dziękuję" nie powiem !

I wychodzę na przekupę lub na gbura...i wielkie nic ze znajomości. A facet odchodzi sad
Jak to zmienić i spokojnie pogadać? Jak opanować ten nerwowy słowotok i machanie rękoma?
Ja po prostu boję się mężczyzn.
A mam lat 40 sad

Czy są tutaj mężczyźni, którzy coś sensownego doradzą? Jak oni to odbierają - to co opisałam (Bywalcu ty też coś doradź, podobno żeś chłop? Nie pisz o tarczycy bo mnie to wkurza).
Edytor zaawansowany
  • tanebo2.0 01.10.19, 22:05
    Odbieramy cię wtedy jak lew ranną antylopę. Zwykle nie wiadomo kiedy kobieta jest zainteresowana a kiedy jest tylko uprzejma. Sierota jest łatwym celem.

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • szansa.1 01.10.19, 22:08
    Czyli co? Od sieroty uciekasz?
  • tanebo2.0 01.10.19, 22:29
    Pop pierwsze to może byli zajęci. Po drugie może ty im się nie spodobałaś (nie chodzi o pierdołowatość)

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • jola-kotka 01.10.19, 23:38
    Ja bym sie zajela tym strachem . Przepracowala problem.
  • aankaa 02.10.19, 11:38
    niech się, lepiej, zajmie dzieckiem i mężem tongue_out

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • szansa.1 02.10.19, 11:42
    A właśnie, że ja chcę mieć romans...
  • mona-taran 02.10.19, 11:49
    To idź na tindera, może lepiej ci pójdzie podryw bez kontaktu wzrokowego :p a potem możesz udawać, że lubisz w ciszy :p
  • sumire 02.10.19, 11:54
    To se zainstaluj Tindera i przestań wreszcie nudzić. Jak dobrze pójdzie, to jeszcze tego samego wieczoru się bzykniesz i może wtedy wreszcie przestaniesz zamęczać forum swoimi ciągłymi wzdychaniami do romansu.
  • gryzelda71 02.10.19, 11:57
    Ale ona chce romansu, a romans to nie tylko seks. na seks znajdzie, na romans nie.
  • sumire 02.10.19, 12:01
    Na romans takie typy mają małe szanse. Mężczyźni dość dobrze wyczuwają desperatki.
  • kozica111 02.10.19, 11:51
    Nie ruszaj się, nic nie mów tylko mrugaj i oblizuj usta.
  • daniela34 02.10.19, 11:59
    "Przepraszam, czy ma Pani zespół Tourette'a? Od 10 minut Pani nerwowo mruga i oblizuje się. Czy to tiki?"
  • amsterdama 02.10.19, 12:04
    Mężczyźni lubią się bawić w podrywanie mężatek( chyba pisałaś, że masz męża i dziecko), bo wiedzą, że nic z tego nie będzie. To jest zabawa, nie traktuj tego poważnie. Jeśli któremuś będzie zależało, Twoje zakłopotanie go nie zniechęci.
  • szansa.1 02.10.19, 13:18
    A to nie jest tak, że kiedy podrywana kobieta nie wykazyje jakoś chęci specjalnych - to oni rezygnują???
  • szansa.1 02.10.19, 13:28
    Aha, mezatki tez maja romanse czy chocby przygodny seks....A wiec czesc z nich liczy na to , ze jednak uda sie....
  • ichi51e 02.10.19, 12:20
    Wino twoim przyjacielem. Usmiechasz sie zalotnie sluchasz co pan gada przytakujesz a jak chcesz cos powiedziec to bierzesz lyka.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • szafireczek 02.10.19, 15:26
    No nie musisz gadać, ale za to patrz głęboko w oczy, koniecznie rozszerzaj źrenice...potem pójdzie jak z płatkasmile Tylko jak sie romans skończy, potem będzie podwójnie smutno...czy jesteś na to gotowa?wink
  • bywalec.hoteli 08.10.19, 10:35
    Moja rada: Skup się na takim facecie, z którym coś Cię łączy i ciekawie się rozmawia a nie na przystojniakach.

--
    Kiedy kobiety zakładają koce na górną część ciała, to znak, że już nie lato, a jesień.
  • bywalec.hoteli 08.10.19, 10:36
    Chyba, że masz męża. Wtedy skup się na podrywaniu męża.

--
    Kiedy kobiety zakładają koce na górną część ciała, to znak, że już nie lato, a jesień.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka