Dodaj do ulubionych

Ardanowski ochrzania ARMiR za fatalne działanie

02.10.19, 16:17
W linku nagrana z ukrycia przemowa ministra Ardanowskiego do podległych mu pracowników agencji ARMiR zajmującej się dystrybucją dotacji rolniczych z UE.

Ardanowski wprost mówi, że działanie agencji jest fatalne: wnioski leżą nierozpatrzone latami, brakuje osób, które miałyby odwagę podejmować jakiekolwiek decyzje, wszystko musi być klepnięte przez prawnika, co znacznie wydłuża procedury, jest poważne ryzyko utraty środków z UE, które powinny trafić do polskich rolników, agencja wikła się w bezsensowne spory sądowe, żeby tylko nie przyznać się do oczywistych błędów, ściga się o odsetki sprzed kilkunastu lat jakichś biedaków, którzy nie mają nic oprócz bidnej chałupki, itp.

A co jest w tym najgorsze? Nie ma na kogo zwalić, bo od czterech lat są tam tylko ludzie mianowani przez PIS. uncertain

youtu.be/VfsakqSYQ_8
Obserwuj wątek
  • alicia033 Re: Ardanowski ochrzania ARMiR za fatalne działan 02.10.19, 16:32
   spanish_fly napisała:

   > A co jest w tym najgorsze? Nie ma na kogo zwalić, bo od czterech lat są tam tyl
   > ko ludzie mianowani przez PIS. uncertain

   rili, naprawdę to jest w tym wszystkim najgorsze?
   A poza tym to przejmować się nie będę - skoro polska wieś głosuje na piss albo w ogóle się wypina na głosowanie, to całkowicie zasługują na ten pissowski burdel.


   --
   45rtg o muzykach:
   "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."
    • alicia033 Re: Ardanowski ochrzania ARMiR za fatalne działan 02.10.19, 17:23
     no to nicwink, tylko pogratulować samoświadomości ardanowskiemu&co.
     Wprawdzie i do piss-partii wreszcie dotarło, że wygrać tych wyborów nie warto i od miesiąca robią wszystko, żeby je przegrać ale na szczęście mają na to nikłe szanse. A że chłop żywemu nie przepuści, to muszą ich dręczyć niezłe koszmary co do kiepsko rysującej się przyszłości.

     --
     volta2 o uczestnictwie angazetki w białostockim Marszu Równości:
     "a powiedz, po co tam poszłaś? jesteś lgbt+ i te wszystkie łkające licealistki też?
     czy po prostu poszłaś po to, co chciałaś dostać? niczym ten motylek na procesji w łodzi? (podobny poziom wzięcia udziału?). w podsumowaniu: chcącemu nie dzieje się krzywda."
     • spanish_fly Re: Ardanowski ochrzania ARMiR za fatalne działan 02.10.19, 17:28
      Jak tego słuchałam to właśnie zastanawiałam się, co sobie myślą Ci dyrektorzy z ARMiR. Czy olewają Ardanowskiego, bo po wyborach może już nie być ich szefem, czy sami już sobie kombinują zwolnienia lekarskie, żeby jak najdłużej przeciągnąć zatrudnienie, gdyby władza się zmieniła i miała nastąpić jakaś czystka. Niestety z tej przemowy wynika, że nikt nie miał pomysłu, żeby na dalsze zatrudnienie zasłużyć ciężką pracą i kompetencjami.
      • alicia033 Re: Ardanowski ochrzania ARMiR za fatalne działan 02.10.19, 17:41
       obstawiam, że do myślenia to oni są w ogóle nie nawykli. Gdyby byli nawykli, to nie siedzieliby teraz na tykającej bombie.
       Stanowiska dostali, bo "wykazali się" jako mierni, wierni i posłuszni i teraz wierzą w "chwilo trwaj".

       --
       45rtg o muzykach:
       "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."
  • mandziola Re: Ardanowski ochrzania ARMiR za fatalne działan 02.10.19, 23:21
   Pracowałam w instytucji budżetowej, kiedy prezydentem był Lech Kaczyński - żadne umowy nie były podpisywane w terminie, latami dostawaliśmy fakturę za bezumowne zajmowanie gruntów i całe mnóstwo takich kwiatków - bo prezydent WSZYSTKO musiał mieć na swoim biurku - a za nim to przejrzał to lata mijały.
   Tu nie ma po prostu osoby, która byłaby w stanie sama zdecydować. Jak za komuny - mierny, bierny - ale wierny. Centralne sterowanie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka