Dodaj do ulubionych

Lusia po SPA 😁

02.10.19, 20:27
Zdjęcia

--
http://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
Obserwuj wątek
    • bukietlisci Re: Lusia po SPA 😁 02.10.19, 20:57
      ale słodka Paskudkasmile
      milion dolarów dla Ciebie, że Ją maszbig_grin
      ps. przepraszam za wtręt: kiedyś na osiedlu mieszkał podobny kawaler. bezdomny, nocował po piwnicach. karmili go wszyscy, nikt go nie przygarnął. Paskudny jak noc listopadowa, szczęka dolna na wierzchu. Lusia jest urocza a tamten był ... też uroczy. dla koneserów. morda i tułów pięć rozmiarów większego psa w stosunku do łap. ale żył sobie na osiedlu, dokarmiali go, nocował w piwnicy , na spacery chadzał z prawie każdym psiarzem. a potem znikł. a jeszcze potem znalazł się na stronie schroniska. z łzawym opisem , jak to się tułał i wolontariusze go uratowali. kiblowal w schronisku ponad dwa lata. , potem - nie wiem bo z pewnych względów przestałąm wiedzieć.
      i tak się wtedy zastanawiałam... lepiej mu tam było ? w schroniskowym boksie? niż na osiedlu?
      a Luśka jest the best.
    • jematkajakichmalo Re: Lusia po SPA 😁 02.10.19, 22:44
      Wspaniale, ze daliscie jej dom!
      Marusiu, a mozecie zmienic jej imie? Moja mama jest Lusia i tak sie nieswojo poczula jak jej to pokazalam wink big_grin

--
      "Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola
      • iwles Re: Lusia po SPA 😁 03.10.19, 08:10

big_grin
        Moja psica, jak braliśmy ją ze schroniska, też miała imię ludzkie, i to takie samo, jak córka bardzo bliskich znajomych. Więc zmieniliśmy na inne, a ona (ta córka znajomych) w płacz, że mamy przywrócić poprzednie imię.

--
        Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
        • lili_liliana Re: Lusia po SPA 😁 03.10.19, 16:26
          I piekielnie uroczasmile

--
          "Ich will nicht gehorsam, gezähmt und gezogen sein/ich will nicht bescheiden, geliebt und betrogen sein/ich bin nicht das Eigentum von dir/denn ich gehör nur mir"
        • fredzia098 Re: Lusia po SPA 😁 03.10.19, 16:31
          I po co ten fałsz i obłuda? Przecież każdy widzi, że piesek brzydki. Kiedyś byłam świadkiem jak na fejsie mama wstawiła zdjęcie swojego dziecka z jakąś poważną chorobą genetyczną. Widok bardzo przykry, bardzo zniekształcona buzia i sylwetka. Pod postem masa lajków i słodzenia w stylu: Ale słodziak, cudo, jakie śliczności, uroczy. I po co tak kłamać, jak każdy (łącznie z matką) wie, że to nieprawda? Tak jakby nie wystarczyło życzyć szczęścia , zdrowia itp. a wygląd przemilczeć a nie kłamać. Mnie na miejscu tej matki byłoby przykro gdybym zobaczyła taki fałsz.
          Wracając do tematu. Piesek piękny nie jest, nie da się ukryć, ale tym większy plus dla Marusi ,że ją przygarnęła. Gratuluję dobrego serca. To fakt, że psina wygrała los na loterii i pewnie pięknie się odwdzięczy właścicielce. Niech się zdrowo chowa i daje mnóstwo radości.
          • hukop Re: Lusia po SPA 😁 03.10.19, 18:36
            fredzia098 napisał(a):

> I po co ten fałsz i obłuda? Przecież każdy widzi, że piesek brzydki.
            Pokaż swoje zdjęcie, może nos masz krzywy i też jesteś brzydka. Chyba brzydkiego psa nie widziałaś. Pies ma zęby na wierzchu i tyle, co w niej brzydkiego? Zadbana suczka.
          • lumeria Re: Lusia po SPA 😁 03.10.19, 19:13
            Ej tam, nie znasz sie... zerknij na te pieski - najbrzydszy pies świata 2019 - i ludzie je kochają, i zarabiają kokosy na konkursach na najbrzydsze.

Lusia jest obiektywnie sympatyczna, zdrowa, i widać, ze jest bystra i zainteresowana otoczeniem. Rodzina nad nią skacze (ciebie ktoś wozi do SPA?), koty tolerują, czyli git, szafa gra. Co jeszcze można od psa wymagać? Zeby talerze myl?
          • gryfna-frelka Re: Lusia po SPA 😁 12.11.19, 16:05
            I po co taka brutalnosc i uogolnianie? Pies mi sie bardzo podoba - ma ciekawa, szczupla sylwetke, przesympatyczna mordke i pewnie milutkie w dotyku uszy. Do tego sprawia wrazenie ze ma mile usposobienie, naprawde szkoda ze nie moge poznac Lusi osobiscie.
          • reinadelafiesta Re: Lusia po SPA 😁 12.11.19, 18:06
            Czasem, kiedy samochodem stoję na czerwonym świetle patrzę na przechodzących przez pasy pieszych. I właśnie wtedy często widzę, jak starsi ludzie, emeryci, prowadzą na smyczy swoje psy: najczęściej nierasowe, brzydkie pokurcze, wiekowe, schorowane jak i ich właściciele. Ale jestem przekonana, że każdy z nich jest najfantastyczniejszym, najwspanialszym i najpiękniejszym psem świata i pewnie niejeden z nich jest całym światem dla swojego pana. Lusia nie musi być championem, wzorcem psiej urody, żeby być piękna.

--
            Żeby dojść do źródła, trzeba iść pod prąď
            • bywszy Re: Lusia po SPA 😁 12.11.19, 18:56
              reinadelafiesta napisała:

> Czasem, kiedy samochodem stoję na czerwonym świetle patrzę na przechodzących
              > przez pasy pieszych. I właśnie wtedy często widzę, jak starsi ludzie, emeryci,
              > prowadzą na smyczy swoje psy: najczęściej nierasowe, brzydkie pokurcze, wiekow
              > e, schorowane jak i ich właściciele. Ale jestem przekonana, że każdy z nich jes
              > t najfantastyczniejszym, najwspanialszym i najpiękniejszym psem świata i pewnie
              > niejeden z nich jest całym światem dla swojego pana. Lusia nie musi być champi
              > onem, wzorcem psiej urody, żeby być piękna.

A według mnie ludzie, którzy mają brzydkie psy, wiedzą, że one są brzydkie. Ale je kochają, wcale nie za wygląd.

Jednak to nie jest taki przypadek, ten pies to nie żaden pokurcz.
              Jest proporcjonalnie zbudowany, ma krótkie nogi, bo małe psy mają krótkie nogi. Przodozgryz, nawet jeśli nie jest zaletą, nie psuje wyrazu twarzy. Widok tego pieska jest przyjemny.
              Niezależnie od tego, czy ona będzie wierna, poczciwa, wesoła, psotna, to już z samego wyglądu jest lovable. smile

Uniwersalny wzorzec psiej urody nie istnieje. Nie można mówić, że piękny jest tylko sznaucer miniatura, a jamnik już nie.
              Tzn. można tak mówić, ale to będzie całkowicie subiektywne, na zasadzie "nie w moim typie, i już".
              • reinadelafiesta Re: Lusia po SPA 😁 12.11.19, 19:13
                A ja myślę, że to trochę tak jak dla rodziców - dla których ich dziecko jest zawsze piękne. Matce, która wstawiła zdjęcie swojego niepełnosprawnego dziecka pewnie do głowy nawet nie przyszło, że może stanowić ono przykry widok. I właśnie to w psach ( ograniczmy się do psów) jest fantastyczne: to, że nawet obiektywnie nie najpiękniejsze, z wadami - dla właściciela, czy ludzi lubiących zwierzęta nie ma żadnego znaczenia. Oni widzą w tym zwierzaku piękno, niezależnie od tego krzywego zgryzu. Gdyby Lusia miała długie łapy ( co z tego, że zazwyczaj małe psy mają krótkie łapy?), też byłaby piękna. Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba. Mnie się Lusia podoba i już.

--
                Żeby dojść do źródła, trzeba iść pod prąď
          • zla.m Re: Lusia po SPA 😁 12.11.19, 18:15
            Ale ten piesek jest przecież ładny. Wiadomo, nie "w typie rasy", ale nie jest to brzydki pies. Serio, podoba mi się, uszka i ogon to już w ogóle cud.

Nie podoba ci się, to zamilcz, znajomym też mówisz, że mają brzydkich mężów, żony, dzieci...?

--
            Bloguję, bo lubię...
          • bywszy Bóg cię opuścił??? 12.11.19, 18:34
            fredzia098 napisał(a):
            > ... Kiedyś by
            > łam świadkiem jak na fejsie mama wstawiła zdjęcie swojego dziecka z jakąś poważ
            > ną chorobą genetyczną. Widok bardzo przykry, bardzo zniekształcona buzia i sylw
            > etka. Pod postem masa lajków i słodzenia w stylu: Ale słodziak, cudo, jakie śli
            > czności, uroczy. I po co tak kłamać, jak każdy (łącznie z matką) wie, że to nie
            > prawda? Tak jakby nie wystarczyło życzyć szczęścia , zdrowia itp. a wygląd prze
            > milczeć a nie kłamać. Mnie na miejscu tej matki byłoby przykro gdybym zobaczyła
            > taki fałsz.

Zgoda.

> I po co ten fałsz i obłuda? Przecież każdy widzi, że piesek brzydki.
            > Piesek piękny nie jest, nie da się ukryć, ...

Jak w tytule: Bóg cię opuścił???

Bez żadnego słodzenia, to jest śliczny piesek.

Przykry widok? Przodozgryz, ale to szczegół - wyraz twarzy pozostaje przyjemny.
            Zniekształcona sylwetka? To już jakiś kosmos. Gdzie, w którym miejscu zniekształcona?
    • zla.m Re: Lusia po SPA 😁 12.11.19, 18:17
      Te ucha! Weź pomiziaj ją ode mnie smile

--
      Pracuję z naprawdę wspaniałymi ludźmi. Są godni zaufania, uczciwi,
      nigdy nie powodują problemów. Zupełnie tam nie pasuję.
    • ortolann Re: Lusia po SPA 😁 12.11.19, 18:40
      Uwielbiam takie brzydalki. Im brzydszy stworek tym dla mnie piękniejszy. Prześliczna jest i wygrała los. Poproszę o jakiś smakołyk dla Lusiuni. I mizianko dla psa i kota. A dla Ciebie ukłony i wyrazy. Same najlepsze 😊

--
      http://s17.rimg.info/5aa663295cabae0e0baed1538c766a3b.gif

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka