Dodaj do ulubionych

Netflix czy HBO Go?

03.10.19, 07:30
Co byście wybrały drogie panie i panowie? Gdzie lepsze j bardziej różnorodne seriale i filmy.
Netflix juz mnie nudzi gdyż same seriale kryminały, szpiegowskie - te się juz przejadły i fantastyka, której nie oglądam bo mnie nie interesuje. Fajnych filmów na Netfliksie nie widziałem. Dramatów obyczajowych nie widziałem. Erotyki chyba nie ma wcale. Dużo masowego chłamu. Nachalna propaganda LGBT. Nie widzę sensownych komedii.
A jak jest w HBO Go?

--
Kiedy kobiety zakładają koce na górną część ciała, to znak, że już nie lato, a jesień.
Obserwuj wątek
    • madame_edith Re: Netflix czy HBO Go? 03.10.19, 07:41
      Mam jedno i drugie. Wydaje mi się, że filmy lepsze ma HBO, a seriale Netflix, ale wiadomo, to kwestia subiektywna.
      Natomiast użytkuję zazwyczaj jednak Netflixa, bo ma świetną aplikację, działa na moim tv (Sony), działa na telefonach i tabletach. HBO Go dla odmiany działa poprawnie wyłącznie na komputerze, a i tak jest aplikacją bardzo ubogą i nieporęczną. Na telefonie nigdy chyba nie udało mi się nic obejrzeć, bo zawsze sypie błędem, każe się na nowo instalować, a po ponownej instalacji i tak nie pozwala uruchomić zawartości.
      Więc kontent kontentem, ale obsługa tych platform to dwa światy, co uważam za straszny obciach.
      • jan.kran Re: Netflix czy HBO Go? 03.10.19, 09:28
        Zbadzam się z Madame ,aplikacja HBO to porażka.I jak dla mnie fatalna oferta językowa ale ja mam obie platformy w Norwegii.Trudno powiedzieć co lepsze bo to zależy od zainteresowań i gustu.Ja mam Netflix ,na HBO weszłam na darmowy miesiąc próbny bo chciałam obejrzeć nowy serial Fosse/ Verdon, obejrzałam jeszcze Good Fight,znakomity,polecam i w ramach sentymentu Sex and the City. Dla mnie HBO ma niewiele ciekawych filmów ,sporo dobrych dokumentacji i kilka interesujących mnie seriali.Wolę Netflix ale to ja.Jestem Trekkie więc kolekcja Star Trek na Netfix jest dla mnie ważna,tematyka LGTB mnie interesuje ( polecam Tales in the City,oprócz powyższej tematyki świetna seria obyczajowa,znakomite aktorstwo),Netflix ma sporo dokumentacji historycznych w tym historia najnowsza i ciekawe filmy,wolę klasykę od nowości.Natomiast jestem od niedawna fanką Amazon Prime.W Norwegii jest tylko tydzień próbny za darmo i jest bardzo tani.Dla mnie oferta super ale głownie stare,niekiedy naprawdę stare filmy i serialem. Seinfeld i The Nanny i filmy Fritza Langa,Polańskiego,Kubricka.Teraz oglądam Funny Girl z 1968 rokusmile
      • lauren6 Re: Netflix czy HBO Go? 03.10.19, 10:02
        Zgadzam się z Wami. U mnie na komórce już jakiś czas temu apka HBO przestała działać. Na telewizorze działa jak chce: czasami muszę restartować smart tv i inne cuda, żeby HBO "zaskoczyło". Do tego sam interfejs, opcje itd są dużo gorsze niż w przypadku Netflixa.
    • bialeem Re: Netflix czy HBO Go? 03.10.19, 09:12
      HBOgo ma mniejszą ofertę ale baardzo dobre seriale, bo są to seriale, które produkuje HBO komercyjnie do swojej kablówki. Netflix ma więcej, ale chłamu plus kilka flagowców i kilka wykupionych takich sobie seriali.
      Ja ostatnio najwięcej fajnych oryginalnych rzeczy znajduje na amazon primeie.
      Najszybciej zrezygnowałabym z netflixa.
        • milka_milka Re: Netflix czy HBO Go? 03.10.19, 17:49
          Jest.

--
          Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
    • chococaffe Re: Netflix czy HBO Go? 03.10.19, 09:37
      Może weź się za wychowanie swojej trójki dzieci, poświęc czas żonie wink a nie ematka, Netflix, wieczne dyskusje nad urodą innych kobiet. Dzieci małe, w fotelikach jeżdżą, potrzebują Twojej uwagi wink
      • manon.lescaut4 Re: Netflix czy HBO Go? 03.10.19, 10:05
        100/100
        Poza tym nie zapominaj, ze bywalec to klasa wyższa aspirująca 🤣 wiec na pełnoetatową nianie jeszcze go nie stać ( bądź mu szkoda) wiec wszystkie obowiązki spadają na matkę. Gdyby miała mu coś do zarzucenia w tej kwestii, to on ma już dobre wytłumaczenie: przecież i tak codziennie dyskutuje z innymi matkami na forum smile
      • lauren6 Re: Netflix czy HBO Go? 03.10.19, 10:06
        Bywalec to mizogin, to fakt. Natomiast komentarze "zajmij się dziećmi/żoną" zamki oglądać seriale są nie fair. To samo można napisać ematce: babo idź do dzieci/do garów/ męża zadowalaj, a nie głupimi serialami się zajmujesz.

Jesteśmy dorosłymi ludźmi i uwagi kto co powinien robić w wolnym czasie są nie na miejscu.
    • muchy_w_nosie Re: Netflix czy HBO Go? 03.10.19, 17:47
      Mam canal, mam hbo go, mam Netflix a i tak często oglądam na cda, ostatnio odkryłam całą masę filmów na alekino.
      Mi się już przejadło.
      Ps. gdzie oglądane Granice miłości z 2008, bo chcę, chcę, chcę!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka