Dodaj do ulubionych

Nie taki prezent

04.10.19, 13:16
W lekkim nawiazaniu do watku o laleczkach LOL.
Co sadzicie o osobach, ktore przed jakas okazja usilnie wypytuja, co jubilat chcialby dostac, bo nie maja pomyslu, prosza by sie zastanowic i ogolnie nalegaja, by podac prezent. Zadne odpowiedzi, ze naprawde nic nie trzeba wystarczy obecnosc nie wystarczaja. A nastepnie, dowiadujac sie, co ktos chcialby dostac, zaczynaja krytykowac. Ze brzydkie, za drogie (propozycja oczywiscie jest w podanym budzecie, drogie czyli jakosc w stosunku do ceny w ocenie da), po co ci to, wybierz cos innego.
Przyznam, ze straszliwie mnie to irytuje. Jesli ktos kaze mi wybrac sobie prezent, to chyba zdaje sie na moj wybor? Jesli chce wybrac sam, to po co pyta?
Obserwuj wątek
      • profes79 Re: Nie taki prezent 04.10.19, 13:35
        To coś o czym od lat usiłuję przekonać rodzinę...póki co z umiarkowanymi sukcesami...

--
        Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
        • jak_matrioszka Re: Nie taki prezent 04.10.19, 13:56
          Próbujesz przekonanać rodzine, że prezent ma sie przede wszystkim podobać darczyńcy??? Złoci ludzie, że sie nie daja, naprawde! Dużo przyjemniej dostawać prezent który podoba sie obdarowywanemu, przynajmniej wiekszość ludzi woli dostać to co sami lubia, a nie to co sprawia radość innym a im wcale.
          • profes79 Re: Nie taki prezent 04.10.19, 14:28
            Zawiesiłem się tongue_out Chodzi oczywiście o sytuację odwrotną; to mi ma sie podobac prezent a ja spędzam dużą ilość czasu tocząc boje o np. ksiązkę

--
            Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
    • madame_edith Re: Nie taki prezent 04.10.19, 13:35
      Mam szczęście nie mieć do czynienia z takimi ludźmi. Fakt, że grono osób obdarowujących mnie prezentami nie jest jakoś bardzo szerokie, natomiast są to ludzie mi bliscy. A bliskich mam fajnych smile
    • aqua48 Re: Nie taki prezent 04.10.19, 14:57
      puella_174 napisał(a):

> Zadne odpowiedzi, ze naprawde nic nie trzeba wystarczy obec
      > nosc nie wystarczaja. A dowiadujac sie, co ktos chcialby dostac, zac
      > zynaja krytykowac. Ze brzydkie, za drogie , po co ci to, wy
      > bierz cos innego.

A po co w ogóle zapraszać takie osoby? Zrezygnowałabym z ich obecności bez żalu.
    • jehanette Re: Nie taki prezent 04.10.19, 15:07
      Denerwują, a jeszcze bardziej denerwują, jak wypytują o pomysły, a potem ich nie realizuję. I w sumie ja wymyślam oddzielne listy dla każdych babć, cioć teściów itp, tak żeby nawet mieli wybór też cenowy, a potem często-gęsto nie korzystają z tego. I pomysły się "marnują", osoba obdarowana nie dostaje tego co wg mojej najlepszej wiedzy sprawiłoby jej radość. Grrr.

--
      Error 404

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka