04.10.19, 14:31
Może nie ma się z czego śmiać, ale ja się uśmiałam
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25270405,sor-w-sieradzu-zmieni-niefortunne-logo-rzeczniczka-ale-pacjenci.html#s=BoxOpImg4
Jak można na to wpaść, ile osób to widziało i zatwierdziło? Nie wierzę, że nie stworzył tego jakiś pociotek decydentów (bez wskazywania na partię, bo nie wiem jak długo to funkcjonuje ani kto rządzi w Sieradzu). Nie przeraziło mnie to, nie oburzyło, a rozśmieszyło, może dlatego, że to piątek.
Obserwuj wątek
      • eat.clitoristwood Re: nie sądzę by suweren miał takie skojarzenia 04.10.19, 20:12
        woman_in_love napisała:

> 99,99% ludzi nie miała pojęcia o niewłaściwości tego logo i trzeba było im zrob
        > ić analizę dlaczego jest złe, by podniósł się raban. I dlatego dopiero po 2 la
        > tach to się stało!!!

No właśnie. Historia przypomina mi trochę artykuł w Gazecie o wróbelku. Artykuł zilustrowany był zdjęciem ptaszka. Jakiś oburzony czytelnik zmieszał z błotem autora bo zdjęcie przedstawiało mazurka, nie wróbelka. Uwaga niby słuszna ale dokonana w takiej afektacji, jakby co najmniej autor na dłoniach zrobił sobie pedicure.
        • 35wcieniu Re: Logo SORu 04.10.19, 19:06
          No czyta się, tylko że zapis na ekranie jest ruchomy i zapewne takim obrazem kierował się pomysłodawca. Każdy to widział nieraz jak nie w życiu to na byle filmie. Ciągła linia przez cały ekran, ale oto los uśmiecha się do nieszczęśnika i akcja powraca. I jak w tym momencie wygląda ekran? No właśnie.

--
          - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
          - Ale jak przez głowę?
          - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
          • memphis90 Re: Logo SORu 04.10.19, 20:01
            To nie ma sensu. Zawsze najpierw jest coś, np impuls defibrylatora (w filmie zazwyczaj za asystolią, co w realnej kardiologii nie ma kompletnie racji bytu) , a ZA NIM dopiero pojawia się ten filmowy magiczny "pik".

--
            "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
      • memphis90 Re: Logo SORu 04.10.19, 19:57
        Ekg czyta się od lewej do prawej...

--
        "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
      • semihora Re: Logo SORu 04.10.19, 20:30
        Ale litery w Polsce się czyta od lewej do prawej, więc słabo wyszło.

--
        Dzisiejszy bunt jest jutrzejszym prawem, dzisiejsze bluźnierstwo jutrzejszym komunałem.
    • rycerzowa Re: Logo SORu 04.10.19, 19:29
      Gdyby czytać od prawej do lewej to powinno być chyba ROS a nie SOR, czyli to nie argument.
      Swoją drogą logo plastycznie mi się podoba, ale jako pacjentce kojarzy się, niestety, jednoznacznie...
      • 35wcieniu Re: Logo SORu 04.10.19, 19:34
        Wykres na monitorze przesuwa się od lewej do prawej. Jak masz zatrzymanie akcji i ciągłą linię, a później akcja wraca, to z której strony linia się zmieni? Właśnie to przedstawia to logo.

--
        - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
        - Ale jak przez głowę?
        - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
        • mimbla125 Re: Logo SORu 04.10.19, 19:44
          No tak, jasne, pierwsze skojarzenie....
          Jak zapiszesz zatrzymanie akcji serca, to też będzie wyglądało jak to nieszczęsne logo, i jakoś ludziom chyba bardziej się kojarzy. Ciekawe czemu....
        • memphis90 Re: Logo SORu 04.10.19, 20:04
          >Wykres na monitorze przesuwa się od lewej do >prawej
          Co Ty opowiadasz? Na monitorze wykres przesuwa się od PRAWEJ do LEWEJ.

--
    • bistian Re: Logo SORu 04.10.19, 20:13
      Temat zastępczy, ciekawe, kto to wypromował, żeby coś ukryć?
      W logo jest wykres EKG, jest nazwa jednostki, dla mnie jest to czytelne.

Równie dobrze można by się czepiać, że żubr pilnuje pieniędzy w jednym banku, a w drugim, zamiast sejfu mają puszkę na monety, że buty mają idiotyczne logo, bo przecież firma nie produkuje sprzętu łyżwiarskiego, że auto ma logo z kółek olimpijskich albo ze zmarszczonych brwi itd.
    • memphis90 Re: Logo SORu 04.10.19, 20:26
      W ogóle ten tam zygzak to taki mało prawidłowy jest...

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka