Dodaj do ulubionych

Lekarze od usg

04.10.19, 17:03
Na bazie watku o guzie macicy. Od kilku lat tez mam 3 cm miesniaka. Co roku chodze na usg tv zazwyczaj w CO. W tym roku musialam zrobic w ptzychodni rejonowej. I szczeka mi opadla, gdy wszystkie panie - lacznie ze mna, spedzaly w gabinecie po 3, 4 minuty. Lekarz nadrabial godzinne opoznienie. Jakis taki burek straszny, probowalam o cos spytac to zbyl polslowkiem. Ale do rzeczy. Po wyjsciu czytam opis, no i miesniaka brak. No wiem ze czasami znikaja, ale jakos tyle lat byl, a nagle nie ma? Mysle, ze to tempo badania go raczej unicestwilo😉 Dodam, ze lekarz dostal poprzednie usg. Poszlybyscie do niego i zazadalyscie powtorki badania? Czy wrocic do ginekolog i prosic o drugie skierowanie i czekac kolejne pol roku. Przez taka niefrasobliwosc, moj rak piersi tez moze mogl zostac wykryty wczesniej bo pani ktora robila usg byla potwornie przeziebiona, co rusz odwracala sie ode mnie i od monitora, zeby mnie nie zarazic w czasie kaszlu.
Obserwuj wątek
    • 35wcieniu Re: Lekarze od usg 04.10.19, 17:14
      Zrobiłabym natychmiast kolejne, prywatnie i po upewnieniu się że tamto było zrobione na odpierdziel i nie wykazało czego powinno zgłosiłabym lekarza do izby lekarskiej. Za dużo się naoglądałam efektów działań podobnych konowałów.

--
      - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
      - Ale jak przez głowę?
      - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka