Dodaj do ulubionych

Angina - powrót do przedszkola

06.10.19, 19:20
Syn przechodził anginę, wirusową, gorączka i.objawy minęły po 2 dniach. Po 4 dniach doszedł do siebie. Natomiast mnie dopadł ten wirus zjadliwy przedszkolny. W zeszłą sobotę nagle wieczorem ból gardła i za 2 h gorączka pod 40st. W dzieciństwie przechodziłam anginy za anginami..i od lat to pierwszy raz. O dziadostwo..gorączkę zbijałam do max. 38.3. Ból całego ciała , kolan, serca. Do lekarza nikt się nie wyrywał mnie zawieźć. Z pseudomatką nie gadam od pół roku, jej faceta prosić nie chciałam. Siostra bez fury, druga jakby poza była. Koleżanka mnie zawiozła, dostałam duomox i po 1 dniu ulga..zaczełam mówić i stawy przestały boleć.

Nadal jestm słaba, ale z racji że nie pracuję i się nie spieszę to duuużo odpoczywam, śpię , jem gotowanych warzyw i dobrego jedzenia, piję zioła. Jak.sądzicie kiedy dojdę do siebie? Bardzo bym nie chciała nawrotu.

No i taka konkluzja mi się zebrała, że jak człowiek sam jest i jeszcze na wsi mieszka to musi mieć zapasy. Serio. Obkupiona jestem w spożywkę - część w spiżarni , dużo w zamrażarce łacznie z buleczkami. Dzieki temu 2 tygodnie przeżylismy bez zakupów. No jabłka się skończyly. Więc samotnośc takie niesie ryzyko, że aby nie musieć prosić to człowiek przygotowany musi być zawsze.
I w sumie to moje kolejne chorowanie gdy moja ' rodzina' się nie zainteresowala. Teraz to zrozumiałe bo żyjemy osobno i jak nie rodzina. Ale w ciągu ostatnich 10.lat zdażylo mi się ze 4 razy poważnie rozłożyć i nigdy nawet nie pomogli w podwiezieniu do.lekarza czy zrobieniu szklanki herbaty. No to ja chyba zobowiązań na ' stare' lata co do mojej pseudomatki nie mam. Przynajmniej moralnie.
Edytor zaawansowany
  • ashleigh41 06.10.19, 19:25
    A o co chodzi wlasciwie?
  • memphis90 06.10.19, 19:33
    Że dostała antybiotyk na angine wirusową...

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • kamin 06.10.19, 19:53
    I o to, że nikogo z rodziny nie poprosiła o zawiezienie do lekarza, więc jej nie zawieźli.
  • bergamotka77 06.10.19, 20:33
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • kamin 06.10.19, 20:44
    Pogięło cię? Na wątku godzinowym nie bywam, nie wiem co tam się odbywa. Antybiotyk przy wirusowce jest pozbawiony sensu, oczekiwanie, że ludzie "się domyślą" że potrzebna jest ich pomoc również.
    A akurat twój występ w roli obrończyni źle potraktowanych jest komiczny.
  • bergamotka77 06.10.19, 20:46
    Ja akurat czytałam inne watki mytoi i wiesz mam trochę empatii. Wiem co przeszła.

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • kamin 06.10.19, 20:58
    A dla mnie to obca osoba, a ten post bez kontekstu jest dziwny.
  • ashleigh41 06.10.19, 21:11
    bergamotka77 napisała:

> Ja akurat czytałam inne watki mytoi i wiesz mam trochę empatii. Wiem co przeszł
    > a.
    >

Nie kazdy przeczytal jej watki. Ja nie przeczytalam, a z tego watku i tytulu nie wiadomo o co jej chodzi. Dziecko bylo chore, ona byla chora, miala dosc jedzenia, nie poprosila nikogo o zawiezienie do lekarza i powrot do przedszkola. Serio, ale to jest jakies takie niespojne. Nie ona jedna jedyna byla chora. Dobrze ze miala zapas jedzenia. No I?
  • kamin 06.10.19, 21:17
    Ja w ogóle czytając tytuł wątku spodziewałam się pytania, kiedy dziecko może wrócić do przedszkola po anginie.
  • bergamotka77 06.10.19, 21:21
    No ale nie zawsze tytul watku i jego treść sa adekwatne. Tu się chciała pozalic dziewczyna i tyle. Zaczęła od anginy dziecka skończyła na sobie.

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • memphis90 07.10.19, 09:00
    O jesssu, dziecko miało gorączkę 2 dni, ona miała gorączkę 1 dzień i od 2 tygodni "dochodzą do siebie" po ciężkich zmaganiach z bólem gardła.

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • banowanyzaprawde1 06.10.19, 19:32
    Przeczytałem i nie dziwię się, że rodzina ma cię gdzieś. Też bym taką siostrę olał.

--
    Mieszkańcy Europy stanowią na Świecie jedną, wspólną rodzinę. Dlatego wyobrażenie, że w tak ograniczonym „domu”, jakim jest Europa, utrzymanie różnego porządku prawnego i różnych wartości dla jednej wspólnoty mieszkańców, jest wyobrażeniem fałszywym.
  • aaa-aaa-pl 07.10.19, 07:01
    A poprosiłaś o to, aby ktoś cię zawiózł do lekarza ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka