Dodaj do ulubionych

Poseł PIS potwierdza, że szantażuje go prostytutka

08.10.19, 09:39
Oczywiście sobie nie ma nic do zarzucenia, płacenie za seks to nic złego, nawet jeśli ktoś tak jak on "Deklaruje się jako głęboko religijny katolik, w swoich materiałach wyborczych zamieszczał fotografię z audiencji u Jana Pawła II."


trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,25281359,posel-pis-twierdzi-ze-szantazuje-go-prostytutka-ktora-wynajmowal.html
Edytor zaawansowany
 • araceli 08.10.19, 10:24
  spanish_fly napisała:
  > Oczywiście sobie nie ma nic do zarzucenia,

  Typowy zakłamany kato-piśdzielec. A i tak na niego zagłosują...

  Swoją drogą w ciekawym świetle stawia do "incydent neurologiczny" tego pana big_grin


  --
  - What if people try to corroborate all this information?
  - Don't worry. They won't.
 • spanish_fly 08.10.19, 10:25
  Przedawkował viagrę?
 • lauren6 08.10.19, 10:32
  Kolejna afera, bo namaszczony przez PIS nie umie trzymać penisa za rozporkiem.

  Trzeba było wziąć przykład z prezesa i kupić sobie kota.
 • spanish_fly 08.10.19, 10:40
  Spokojnie. Zaraz po wyborach PIS powoła Narodową Służbę Seksualną dla zasłużonych dla PIS, żeby już żaden działacz nie był skazany na przypadkowe nielojalne cichodajki, niezweryfikowane burdele z kamerami w pokojach czy przyjaciółki jak Iza Staszka Pięty, które nie umieją trzymać języka za zębami.
 • thea19 08.10.19, 10:55
  sugerujesz, że z kotem to już można?
 • alicia033 08.10.19, 10:47
  "prawda was wyzwoli", panie (p)ośle.

  --
  45rtg o muzykach:
  "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."
 • ultimate.strike 08.10.19, 10:54
  Nie zapłacił za usługę?

  --
  Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
 • spanish_fly 08.10.19, 11:03
  Podobno płacił, ale może nie zdradził, że jest politykiem PIS, a dla nich jest specjalna vipowska stawka wink
 • ultimate.strike 09.10.19, 01:54
  Bóg zapłać?

  --
  Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
 • bei 08.10.19, 10:56
  Nikt nikogo nie może szantażować, a tu...to pan poseł przekonał się , ze o morale trzeba dbać, bo inaczej doświadcza się kłopotów.

  Mój były kiedys z wyrzutem powiedział do kolegi- jak się jest ministrem, to nie chodzi się do klubów nocnych! (Kolega tez miał problemy podobnej natury, mimo, ze klub poza ojczyzną). Kolega nie widział w tym nic a nic niestosownego, miał pretensje tylko do pracownicy...
 • livia.kalina 08.10.19, 13:17
  Pan poseł jest ofiarą własnej taktyki bycia pryncypialnym ale wyłącznie na cudze konto.

  --
  super_hetero_dyna:
  "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
 • black_halo 09.10.19, 12:35
  W Belgii zrobiono taki film pod tytulem SM Rechter, o panu, ktory w dzien w byl szanowanym sedzia a wieczorami zabawial sie z wlasna zona w klubach BDSM. Zona byla wlasna, chodzili sobie na te zabawy ale ktos go rozpoznal i zrobil im zdjecia. Zdjecia te dostalo ministerstwo czy kto tam zatrudnia sedziow w Belgii i w jakims momencie wytoczono mu process o znecanie sie nad zona. Ogolnie rzecz biorac zona zdaje sie nawet zeznala, ze to lubi i nie ma nic przeciwko ale i tak zostal wydany nakaz przeszukania domu i znalezli tasmy, na ktorych maz nie tylko smaga zone pejczem ale tez wypala jej wlasne inicjaly na siedzeniu. No i chlop zostal skazany za znecanie sie nad zona, zostal usuniety z zawodu, ich corka doznala ciezkiego szoku jak sie dowiedziala co rodzice robia w sypialni, z mediow. Film jest oparty na faktach ale nie zglebialam sie dalej. W kazdym razie bardzo pouczajacy.

  Poczatkujaca klasa polityczna chyba nie zdaje sobie czesto sprawy z tego, ze dzisiaj kazdy ma 20mpixow w kieszeni i moze pstrykac foty o kazdej porze dnia i nocy i puscic je w swiat dwie sekundy pozniej. Zaszantazowac mozna dzisiaj kazdego.


  --
  memphis90: Są mężczyźni, którzy chwalą się wszem i wobec, ze owszem, czasem trzasną w stół jak trzeba. Ale nie mówią przy tym, że robią to głową, kiedy probują "wstać z kolan"
 • szafireczek 08.10.19, 12:34
  Jesteście bez sercawink widocznie tylko opcja płatna była dostępna...no i nie głosił, że przestrzega, tylko, że deklaruje...smile
 • spanish_fly 08.10.19, 12:49
  Cholera, faktycznie jedynie "deklaruje". Człowiek sobie zawsze sam doda coś od siebie.
 • sylwester.z.kolonii 09.10.19, 06:11
  Pan profesor Raczak jest wdowcem. Do tego jest profesorem medycyny, a to zawód stresujący. Nie pochwalam, ale samotny wdowiec może sobie ulżyć jeśli już jest pewien że zostanie sam na zawsze.
  To jest z tego co wiem niezły kardiolog.
 • j_malec 09.10.19, 06:45
  Ale rozumiesz co to znaczy moralność i wycieranie sobie moralnością mordy na każdym kroku ? Rozumiesz też, że kontakty z prostytutką są co najmniej dwuznaczne moralnie i kryształ jakim chce być widocznym p. poseł nie powinien mieć żadnych kontaktów z panią takiej profesji ? Ale rozumiem też że jako typowy hipokryta zupełnie ci to nie przeszkadza.
 • ajaksiowa 09.10.19, 07:20
  A co bardziej złe według Ciebie,masturbacja czy kontakt z paniami świadczącymi usługi sex?

  --
  ,,Bóg dał nam Wolną Wole i Rozum,od Nas zależy co z Tym zrobimy,,
 • j_malec 09.10.19, 07:30
  A jakie to ma znaczenie w kontekście wycierania sobie mordy moralnością przez posła ?
  Nie widzę nic złego w jednym i drugim. Ale ja w przeciwieństwie do p. posła nie afiszuję się swoją moralnością, aby zdobyć jak najwięcej głosów w nadchodzących wyborach.
 • mgla_jedwabna 09.10.19, 07:32
  Złe jest głoszenie przywiązania do katolickich wartości przez klienta burdeli.
 • araceli 09.10.19, 07:35
  ajaksiowa napisała:
  > A co bardziej złe według Ciebie,masturbacja czy kontakt z paniami świadczącymi
  > usługi sex?

  Jak pan sobie wyciera gębę byciem katolikiem to obie te kwestie big_grin  --
  Gdzie wszyscy myślą tak samo - nikt nie myśli zbyt wiele.
 • ajaksiowa 09.10.19, 07:41
  Zarzucacie mu obłudę same traktując sex jako tabu?

  --
  ,,Bóg dał nam Wolną Wole i Rozum,od Nas zależy co z Tym zrobimy,,
 • araceli 09.10.19, 08:41
  ajaksiowa napisała:
  > Zarzucacie mu obłudę same traktując sex jako tabu?

  A kto tu traktuje sex jako tabu?

  Obłudą pana nie jest 'traktowanie sexu jako tabu' tylko grzeszenie w najlepsze przy jednoczesnym wycieraniu sobie gęby religią i startowaniu z listy partii, która ową religię wpycha siłą wszystkim do gardeł.  --
  - What if people try to corroborate all this information?
  - Don't worry. They won't.
 • asia_i_p 09.10.19, 23:26
  Masturbaja to kwestia wewnętrznego kodu moralno-seksualnego danej religii. Kontakt z paniami świadczącymi usługi seksualne to w 90% przypadków przyczynianie się do krzywdy ludzkiej. Ja nie wiem, czemu większość ludzi ma dalej wizję domu publicznego rodem ze starych westernów, gdzie poczciwa pyzata burdelmama matkuje zadowolonym z życia prostytutkom.

  --
  The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
 • livia.kalina 09.10.19, 23:33
  >Ja nie wiem, czemu większość ludzi ma dalej wizję domu publicznego rodem ze starych westernów, gdzie >poczciwa pyzata burdelmama matkuje zadowolonym z życia prostytutkom.

  z tego samego powodu, dla którego uważają, że mleko pochodzi od szczęśliwych krów a zwierzęta w rzeźni umierają szybko i bezboleśnie. Bo taka wiara niczego od nich nie wymaga, powoduje, że życie jest proste.

  --
  super_hetero_dyna:
  "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
 • triss_merigold6 10.10.19, 07:34
  Teraz obowiązuje dwojaka feministyczna narracja: w jednej wersji prostytutki to sexworkers świadome i z wyboru więc należy je wspierać w prawach pracowniczych, a w drugiej to bezwolne ofiary handlu ludźmi i przemocy.
 • livia.kalina 10.10.19, 09:21
  Wcale nie obowiązuje. Wmawiasz sobie, ze obowiązuje, bo ci tak wygodniej.

  --
  super_hetero_dyna:
  "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
 • madami 10.10.19, 17:28
  nie obowiązuje wink
 • sylwester.z.kolonii 10.10.19, 16:34
  Ależ on po prostu jakiejś pani prywatnie płacił za spotkania. Można powiedzieć, że to był sponsoring.
 • livia.kalina 10.10.19, 16:41
  Ostatni raz ci wytłumaczę. Drugi człowiek nie służy do ulżenia sobie bo to nie rzecz. Jak "wybitny doktor" chciał sobie ulżyć to mógł sobie kupić lalę dmuchaną albo używać własnej ręki. Drugi człowiek to CZŁOWIEK. Dla chrześcijanina to BLIŹNI, w którym ma widzieć JEZUSA CHRYSTUSA.

  --
  super_hetero_dyna:
  "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
 • sylwester.z.kolonii 09.10.19, 19:05
  On jest lekarzem, jest od polityki zdrowotnej, a nie religijnej. Naprawdę, Rakacz nie jest od wychowania patriotycznego. To umysł ścisły, kardiolog. Procesor.
 • j_malec 09.10.19, 21:50
  Jest lekarzem i może być amoralny ? Czyli identyfikuje się z partią która deklaruje przywiązanie do wartości katolickich, a jednocześnie bzyka się z prostytutkami. Nieźle. Z drugiej strony, widząc jakimi hipokrytami są prominentni działacze PIS'u, trudno się dziwić, że szeregowi posłowie robią to samo.
 • morekac 10.10.19, 08:56
  >On jest lekarzem, jest od polityki zdrowotnej, a nie religijnej.

  Być może. Ale potem i tak zagłosuje, jak mu każe partia - np. wg. zasad religijnych. I będzie twierdził, że jest katolickim posłem i jego sumnienie inaczej mu nie pozwala.
  I wybacz - z pewnością znalazłby jakąś panią do przytulenia,nawet do związku na przychodne. Problemem jest, że musiałby wtedy zadowolić się 40-50latką, nie dwudziestolatką.

  --
  -------------------------------------------------------------
  "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
 • paskudek1 10.10.19, 10:24
  Dokładnie. A poza tym w związku nawet na przychodne bzykanie COŚ z siebie dać by jednak musiał. A k.... wie może rzucić kasę i tyle. A potem z poczuciem moralnej wyższości POUCZAĆ innych jak to bez Boga i Kościoła to tylko nicość

  --
  nagle się okazało, że link do innego forum gazety w sygnaturce to spam smile
 • sylwester.z.kolonii 10.10.19, 16:31
  Może lubi płacić i czuć władzę wink
 • paskudek1 10.10.19, 18:01
  I jednocześnie chce mi układać życie wg wartości które głosi ale których SAM NIE PRZEDTRSEGA???? Paradne

  --
  nagle się okazało, że link do innego forum gazety w sygnaturce to spam smile
 • morekac 09.10.19, 07:44
  sylwester.z.kolonii napisał:

  > Pan profesor Raczak jest wdowcem. Do tego jest profesorem medycyny, a to zawód
  > stresujący. Nie pochwalam, ale samotny wdowiec może sobie ulżyć jeśli już jest
  > pewien że zostanie sam na zawsze.
  > To jest z tego co wiem niezły kardiolog.


  Józek, gdyby pan nie był aż tak katolicki w deklaracjach, nie byłoby w tym nic strasznego (pod warunkiem uczciwej zapłaty za usługę). Bo nikogo istotnie nie skrzywdził. O hipokryzję chodzi.

  --
  -------------------------------------------------------------
  "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
 • sylwester.z.kolonii 09.10.19, 19:06
  On się nie zajmuje sprawami dotyczącymi Rydzyka, on jest lekarzem i realnie zajmuje się polityką zdrowotną.
 • madami 10.10.19, 11:22
  to coś słabo mu wychodzi bo służba zdrowia ma się coraz gorzej
 • iwles 09.10.19, 08:36
  sylwester.z.kolonii napisał:

  > samotny wdowiec może sobie ulżyć jeśli już jest pewien że zostanie sam na zawsze.


  a to wie tylko bóg big_grin • mebloscianka_dziadka_franka 09.10.19, 09:16
  Ludzie się oburzają na jego hipokryzję, a nei na to, że korzystał z usług prostytutki.
 • j_malec 09.10.19, 09:48
  A co jest złego w korzystaniu z usług prostytutek ? Zwłaszcza jak mężczyzna nie jest w żadnym związku.
 • lauren6 09.10.19, 09:54
  Dla katolika to cudzołóstwo czyli ciężki grzech.
 • j_malec 09.10.19, 11:03
  Może rozróżnijmy dwa przypadki ?
  1. Robi to katolik, wycierający sobie twarz moralnością - to jest czysta hipokryzja
  2. Pozostali - przynajmniej dla mnie, to jest ich prywatna sprawa. Ewentualnie ich partnerów.
 • livia.kalina 09.10.19, 09:46
  Jak rozumiem dla katolickich obrońców tradycyjnych wartości, szóste przykazanie to "Nie cudzołóż, chyba, że chcesz sobie ulżyć"?

  --
  super_hetero_dyna:
  "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
 • profes79 09.10.19, 10:08
  A skąd wiesz, że doszło do złamania tegoż przykazania?

  --
  Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
 • spanish_fly 09.10.19, 11:32
  Każdy seks pozamałżeński stanowi złamanie tego przykazania, a nawet masturbacja czy oglądanie striptizu, pornografii itp.
 • profes79 09.10.19, 11:39
  Ciekawe rozszerzenie definicji smile

  --
  Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
 • spanish_fly 09.10.19, 12:01
  Taka jest interpretacja kościoła, nie moja.
 • iwles 09.10.19, 12:04

  > Ciekawe rozszerzenie definicji smile


  nooooo, zgodne z wytycznymi kościoła, że każdy seks pozamałżeński jest cudzołóstwem.  --
  Paweł

  Moje dziecko powiedziałosmile
 • annajustyna 09.10.19, 12:13
  Akurat nierzadem, cudzolostwo jest tylko w malzenstwie, ale nierzad tez podchodzi w KK pod to przykazanie.
 • iwles 09.10.19, 14:25

  Cytat Jezusa :
  „Słyszeliście, iż powiedziano: Nie będziesz cudzołożył. A Ja wam powiadam, że każdy, kto patrzy na niewiastę i pożąda jej, już popełnił z nią cudzołóstwo w sercu swoim”

  wychodzi na to, że cudzołóstwo to nie tylko zdrada małżeńska, bo w tym cytacie nie było słowa o byciu mężem/żoną.

  Ale oki, upierać się nie będę smile


 • annajustyna 09.10.19, 15:39
  A o cudzym lozku bylo? tongue_out. Po niemiecku to Ehebrechen, czyli zdrada malzenska.
 • madami 09.10.19, 13:41
  livia.kalina napisała:

  > Jak rozumiem dla katolickich obrońców tradycyjnych wartości, szóste przykazanie
  > to "Nie cudzołóż, chyba, że chcesz sobie ulżyć"?
  >

  chyba, ze jesteś z PIS - to można...
 • sylwester.z.kolonii 09.10.19, 19:08
  To jest lekarz, ja go oceniam jako lekarza. Sam mam serce jak dzwon i kardiologa nie potrzebuję, ale doceniam wkład Raczaka do polskiej kardiologii.
 • alicia033 09.10.19, 19:16
  sylwester.z.kolonii napisał:

  > ale doceniam wkład Raczaka do polskiej kardiologii.

  a konkretnie to co on tam włożył?
  --
  45rtg o muzykach:
  "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."
 • szafireczek 09.10.19, 12:25
  <To jest z tego co wiem niezły kardiolog.

  To koronny argument, który mnie przekonałwink
 • morekac 09.10.19, 12:33
  A gdyby był złym kardiologiem?

  --
  -------------------------------------------------------------
  "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
 • j_malec 09.10.19, 12:42
  A to zależy od sytuacji wink Jakoś ministrowi Zero zupełnie nie przeszkadzało zniszczyć dobrego kardiochirurga, tylko dlatego że coś mu się wydawało. A teraz okazuje się, że bycie dobrym kardiologiem ma jednak znaczenie.
 • madami 09.10.19, 13:38
  No i co z tego, jak miał ochotę na sex to powinien się ożenić i byc wiernym swojej żonie.

  Chyba, że jest się zakłamanym hipokrytą, moralnością i katolicyzmem gębę sobie wycierający
 • annajustyna 09.10.19, 15:39
  Albo katolickim grzesznikiem. Dozwolone.
 • madami 09.10.19, 16:03
  Jakie to wygodniutkie prawda, jestem katolikiem na kolanach do Watykanu zasuwam, grzeszę sobie grzeszę ale co tam pożałuje pożałuję wyspowiadam się i znowu będzie wspaniale. I będę mógł umoralniać innych....
 • annajustyna 09.10.19, 16:06
  Nie, nieprawda
 • sylwester.z.kolonii 09.10.19, 19:09
  Litości. Jest wdowcem, ma wnuki już pewnie, niekoniecznie potrzebuje kolejnego małżeństwa.
 • alicia033 09.10.19, 19:21
  sylwester.z.kolonii napisał:

  > niekoniecznie potrzebuje kolejnego małżeństwa.

  Nie rżnij już większego głupca, niż rzeczywiście nim jesteś, józek.
  Jak sobie (p)osioł chce gębę wycierać etykietką "jestem katolikiem" i pozostając w twojej, józek, retoryce, "zamoczyć", to potrzebuje KONIECZNIE (kolejnego) małżeństwa.
  --
  45rtg o muzykach:
  "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."
 • livia.kalina 09.10.19, 19:32
  Otóż to. Paradni ci katolicy. Trzeba im jak chłop krowie na rowie, tłumaczyć na czym polegają ich własne zasady.

  --
  super_hetero_dyna:
  "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
 • sylwester.z.kolonii 09.10.19, 21:44
  Dla mnie ludzie co uznają seks tylko w małżeństwie i bez żadnej antykoncepcji to trochę oszołomy. Podobnie jak zwolennicy całkowitej antykoncepcji.
 • alicia033 09.10.19, 21:45
  to nie wycieraj sobie więcej gęby katolicyzmem, józek.


  --
  45rtg o muzykach:
  "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."
 • lilia.z.doliny 09.10.19, 08:20
  Pomijajac wielowatkowosc tej kwestii i odsuwajac na bok oceny moralne, uwazam wybieg pana szantazowanego za majstersztyk. Wlasnie zwiazal Pani Dziwce (najpiekniejsze z okreslen ukute przez naszego gazeciarza) lapy. Teraz chyba ona ma problem... Jesli dziala na wlasne konto i zbiera na slepe dziecko/starą matkę po udarze, etc, to raczej jej mozliwosci zarobkowe spadną po takim.numerze. A jeśli opuekuje sie nią alf... nie, nie chcialabym byc w jej skorze.
  A katolika snujacego sie po burdelach, zapewniam, zrozumieją WSZYSCY faceci. Bez wzgledu na to, co glosza czy co wyznają. Takie jest zycie.

  --
  Melisa uspokaja mnie tylko wtedy, kiedy ją gorącą wyleję komuś na mordę.
 • ajaksiowa 09.10.19, 10:47
  Wolę żeby korzystał z burdelu niż onanizował się na £awce w parku_jak to miałam nieprzyjembość onegdaj oglądać😳

  --
  ,,Bóg dał nam Wolną Wole i Rozum,od Nas zależy co z Tym zrobimy,,
 • kamin 09.10.19, 12:24
  "miałam nieprzyjembość onegdaj oglądać

  Muszę powiedzieć, że starej daty jestem i cały czas onegdaj oznacza dla mnie "przedwczoraj". Niby od niedawna dopuszczalne jest używanie tego słowa w znaczeniu "kiedyś", ale ja nie mogę przywyknąć. Ot, taka dygresja.

  Odnośnie do meritum - panowie masturbujący się na ławkach mają specyficzne potrzeby, których chodzenie do agencji nie zaspokaja. On chcą być widziani przez przypadkowe osoby przy tej czynności. W przeciwnym wypadku mogliby się onanizować w domowym zaciszu, co jest moim zdaniem jedynym akceptowalnym sposobem zaspokajania popędu seksualnego przez mężczyzn nie posiadających partnerki. Chodzenie do burdelu jest kompromitujące, w szczególności dla osób sprawujących zawód zaufania publicznego czy pełniących funkcje publiczne.
 • zabka141 10.10.19, 09:09
  Oczywiscie ze moze chodzic do burdelu, ale bez Boga na swoich sztandarach wtedy.
 • madami 09.10.19, 16:34
  Ale pan katolik nie może się masturbować wink religia mu przecież zabrania wink
 • annajustyna 09.10.19, 17:13
  Odsylam do lektury Katechizmu KK. Wbrew pozom jest tam duzo zrozumienia dla potrzeby masturbacji.
 • ajaksiowa 09.10.19, 17:17
  Nie pos£a widiałam tylko jakiegoś biedaka którego nie stać na burdel😃

  --
  ,,Bóg dał nam Wolną Wole i Rozum,od Nas zależy co z Tym zrobimy,,
 • lilia.z.doliny 09.10.19, 19:11
  Nie pos£a widiałam tylko jakiegoś biedaka którego nie stać na burdel😃.

  ty, to duza ulga :p
  bo sie balam zapytac, po czym poznalas, ze to wlasnie pannposel (skoro bylo ciemno suspicious)

  --
  Melisa uspokaja mnie tylko wtedy, kiedy ją gorącą wyleję komuś na mordę.
 • madami 09.10.19, 19:30
  annajustyna napisała:

  > Odsylam do lektury Katechizmu KK. Wbrew pozom jest tam duzo zrozumienia dla pot
  > rzeby masturbacji.

  www.parafiazwiastowania.pl/milosc-malzenstwo-rodzina/47-szoste-przykazanie-w-katechizmie-kosciola-katolickiego?showall=&start=3
  generalnie nie można ale "wybrańcom" można wink

  opisane jest tu korzystanie z prostytucji jako grzech ciężki:
  Prostytucja
  KKK 2355 Prostytucja narusza godność osoby, która oddaje się prostytucji, stając się przedmiotem przyjemności cielesnej kogoś drugiego. Ten, kto płaci, grzeszy ciężko przeciw sobie samemu; niszczy czystość, do której zobowiązuje go chrzest, i znieważa swoje ciało, świątynię Ducha Świętego (Por. 1 Kor 6, 15-20). Prostytucja stanowi plagę społeczną. Dotyka na ogół kobiety, lecz także mężczyzn, dzieci i młodzież (w dwóch ostatnich przypadkach grzech jest jednocześnie zgorszeniem). Oddawanie się prostytucji jest zawsze grzechem ciężkim, jednak nędza, szantaż i presja społeczna mogą zmniejszyć odpowiedzialność za winę.

  czyli pan pogrzeszył gruba, ale on jest z PISu i mu wolno...
 • annajustyna 10.10.19, 06:35
  Ja o masturbacji przecież. Korzystanie z prostytutki to przede wszystkim traktowanie innej osoby przedmiotowo, a to moralnie naganne.
 • madami 10.10.19, 12:19
  I co panu posłowi wolno bo jest z PIS, tak?
 • annajustyna 10.10.19, 12:54
  A gdzie to wyczytałaś?
 • lilia.z.doliny 09.10.19, 16:56
  miałam nieprzyjembość onegdaj oglądać
  ale że tego posla widzialas na lawce z fujarą?!

  --
  Melisa uspokaja mnie tylko wtedy, kiedy ją gorącą wyleję komuś na mordę.
 • annajustyna 09.10.19, 17:12
  Ja tez tak zrozumialam, ze jego
 • madami 09.10.19, 13:36
  Typowi PISior, zakłamany hipokryta, religia uzyta kiedy była potrzebna do kreacji wizerunku ale jej zasad to już się nie zna.
 • sylwester.z.kolonii 09.10.19, 21:44
  To jest wybitny lekarz.
 • j_malec 09.10.19, 21:53
  Bo jest posłem PIS'u ? A jeżeli nie, to napisz przynajmniej jakie ma osiągnięcia.
 • livia.kalina 09.10.19, 22:36
  <To jest wybitny lekarz.

  i tak cię to wzrusza?

  a wzruszył cię los Andrzeja Szaniawskiego, wybitnego lekarza zniszczonego przez Ziobro? Rok przesiedział w areszcie wydobywczym, za co potem dostał 450 tys odszkodowania. Ale nie wrócił do zawodu, straciła prawa do wykonywania zawodu. Ma zrujnowane całe życie. Po burdelach nie chodził. chyba, że ciebie wzruszają tylko klienci burdeli i sutenerzy pokroju Banasia.

  --
  super_hetero_dyna:
  "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
 • spanish_fly 09.10.19, 23:38
  To niech zostanie przy tym na czym się zna. Na posła partii z misją rechrystianizacji Europy się nie nadaje.
 • samawsnach 10.10.19, 09:27
  Mimo że korzystanie z usług prostytucji napawa mnie wstrętem, to nie rozumiem tego najazdu na pana posła, zamiast na szantażujące go osoby. Z artykułu wynika, że nie robił nic niezgodnego z prawem. Ciekawa jestem w ogóle jak to wypłynęło, że takie zawiadomienie zostało złożone, bo to - eufemistycznie - bardzo nie w porządku.
 • araceli 10.10.19, 09:31
  samawsnach napisała:
  > to nie rozumiem t
  > ego najazdu na pana posła, zamiast na szantażujące go osoby. Z artykułu wynika,
  > że nie robił nic niezgodnego z prawem.


  A przeczytałaś choć połowę tego wątku? Facet wyciera sobie gębę 'wartościami katolickimi' więc jest zwykłym zakłamanym hipokrytą. Da się ogarnąć?

  W kraju, gdzie partiunia rządząca chce mordować kobiety w imię płodów bo przecież 'wartości katolickie' jak widać owej władzuni wartości nie obowiązują.
  --
  Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
 • samawsnach 10.10.19, 11:43
  "A przeczytałaś choć połowę tego wątku?" Owszem, przeczytałam, no i? Nadal nie widzę podstaw, by był to powód do publicznego piętnowania go i wyśmiewania przy jednoczesnym pomijaniu łaskawym milczeniem szantażystów. Jego hipokryzja, jego wiara, jego odpowiedzialność.
  Wyobraź sobie dziewczynę, która głosi wszem i wobec, że najważniejsze, to dobrze się prowadzić i że nie rozumie melanżujących koleżanek, a potem, kiedy nad ranem wraca z dyskoteki z przygodnym znajomym zostaje zgwałcona. Kto budzi twoje większe emocje - ona z jej hipokryzją, czy gwałciciel? Gdyby ten poseł nie był z PIS, pewnie tego wątku by nie było.
 • morekac 10.10.19, 11:59
  A to pan poseł został zgwałcony przez prostytutkę?

  --
  -------------------------------------------------------------
  "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
 • spanish_fly 10.10.19, 12:07
  Dokładnie. Jeśli pan Grzegorz Raczak nie zrobił nic złego, to czemu miałby się wstydzić, że piszemy o jego układzie biznesowym z jakąś kobietą?
 • spanish_fly 10.10.19, 12:06
  Prostytutka tak czy inaczej jest osobą z półświatka. Jej kryminalne zachowanie nie budzi większego zdziwienia, to rzadko jest uczciwy biznes. Nie ma to żadnego wpływu na moje życie. Jej sprawą zajmuje się prokuratura, która z pewnością dopilnuje, żeby poniosła karę.

  Co innego poseł partii rządzącej, która zdobywa władzę dzięki kreowaniu się na świętoszków, a pod skórą mają jak widać diabła. W dodatku niby ze względu na wyznawane katolickie wartości gnoją wszystkich ludzi, którzy nie pasują do katolickiej wizji świata. Gnoją systemowo. Dyktują jak ma wyglądać prawdziwa rodzina, szerzą ciemnotę, która może mieć fatalne skutki pod pretekstem ochrony dzieci przed seksualizacją, odbierają prawa kobietom, dopingują patologię do aktów przemocy wobec mniejszości seksualnych, itd. itd.

  Sorry, ale to jest zupełnie nieporównywalna sytuacja do tej, którą opisałaś.
 • madami 10.10.19, 12:15
  samawsnach napisała:

  Jego hipokryzja, jeg
  > o wiara, jego odpowiedzialność.

  NIE i jeszcze raz NIE
  jest przedstawicielem partii,która do TEJ moralności chce zmusić innych stanowiąc prawo pod dyktando KK

  Gdyby strefę religii zostawił w obrębie prywatności wyglądało by to zupełnie inaczej i większość przeszła by wobec tego obojetnie. Ale nie zostawił, gębę sobie wycerał, PIS ciągle wrzeszczy o wartościach katolickich.... tylko jakoś ich nie dotyczą, co? Hipokryzja i taką postawę TRZEBA piętnować. Facet zasłużył sobie na lincz.
 • samawsnach 10.10.19, 12:59
  Tak, tak, na lincz i kamieniowanie. Słuchasz sobie czasem? Fanatyzm jest groźny w każdej postaci.
 • madami 10.10.19, 13:04
  Nie udawaj głupiej, chodzi o lincz słowny, wytykanie słowami jego hipokryzji

  zauważcie, że podobnie się dzieje gdy mówi się PRAWDĘ ( brudną i niewygodną) o polskim kościele - przestępstwa, molestowania, defraudacje, zgrabne omijanie dekalogu przez jego przedstawicieli - nie nie mozna mówić prawdy bo to ATAK, nie można wyśmiewać hipokryzji bo to fanatyzm. Lubicie brudy zamiatać pod dywan i udawać, że nie istnieją, prawda wg was = atak.
 • j_malec 10.10.19, 13:32
  Należy dodać że zamiatanie brudów pod dywan dotyczy tylko i wyłącznie członków i bezkrytycznych zwolenników PSI'u. Przewiny przeciwników PIS'u są wałkowane miesiącami, a nawet latami. I to jest już o'k
 • samawsnach 10.10.19, 21:55
  "Lubicie brudy zamiatać pod dywan i udawać, że nie istnieją, prawda wg was = atak."
  LUBICIE? Czyli kto? Jeśli masz na myśli PIS, to w d...mam politykę, za to doskonale wiem, dokąd prowadzi taka nienawiść, fanatyzm i zacietrzewienie. U ciebie na przykład do - przepraszam - ale jednak prymitywnej polaryzacji "dobrzy my, źli oni".
 • samawsnach 10.10.19, 21:59
  I jeszcze jedno, madami - jest ohydnym nadużyciem zestawienie płatnego seksu z dorosłą, świadomą kobietą z przestępstwami molestowania i defraudacji.
 • morekac 10.10.19, 23:11
  Sana o 11:43 zestawiłaś gwałt na dziewczynie i jej "hipokryzję" z sytuacją pana posła, więc już nie zarzucaj tego innym.

  --
  -------------------------------------------------------------
  "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
 • sumire 11.10.19, 08:14
  Ohydnym nadużyciem? Srsly? No jakże ta świadoma kobieta śmiała mężczyznę szantażować...
 • madami 11.10.19, 12:05
  samawsnach napisała:

  > I jeszcze jedno, madami - jest ohydnym nadużyciem zestawienie płatnego seksu z
  > dorosłą, świadomą kobietą z przestępstwami molestowania i defraudacji.

  póki prostytucja jest nielegalna każdy kontakt z prostytutką to wspieranie mafii, prania brudnych pieniędzy, handlu ludźmi, bronią i narkotykami

  płatny seks z dorosłą i świadomą kobietą - hahaha
 • profes79 11.10.19, 12:11
  Prostytucja nie jest nielegalna w Polsce. Stręczycielstwo jest.

  --
  Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
 • madami 11.10.19, 12:32
  A są legalne domu publiczne? W PKD jest wpis "świadczenie usług seksualnych", prostytutki płaca VAT i mają księgowe a kondomy wpisuja w koszty?
 • profes79 11.10.19, 12:46
  Nie ma, bo nikt nie ma takiej odwagi podjąć. Niemniej jednak nie ma kompletnie żadnej podstawy prawnej do tego, żeby pani lekkich obyczajów zabronić świadczenia takich usług. To, że coś nie jest prawnie uregulowane nie znaczy, że jest nielegalne.
  Jak to mówi stare powiedzenie - obywatel może robić to, co nie jest zabronione; urzędnik może robić to, co jest dozwolone.

  --
  Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
 • annajustyna 11.10.19, 12:48
  Zabrnione jest jedynie czerpanie korzysci z i zmuszanie do nierzadu. No i jeszcze kwestia nieodprowadzonych podatkow.
 • madami 11.10.19, 14:36
  Chodziło mi o legalność biznesu. Nie ma takiej opcji w klasyfikacji usług. Owszem nie każe się w polskim prawie prostytutki i jednocześnie nie może ona działaś legalnie. Aktualnie istniejące prawo powoduje, że:
  za Wikipedią:
  "Prostytucja pozostaje więc faktycznie poza regulacjami prawnymi i nie została w Polsce zalegalizowana jako forma działalności świadczonej na rzecz innych osób. Nie może być więc przedmiotem umowy w stosunku pracy czy umowy cywilnoprawnej[24]. Dodatkowo Naczelny Sąd Administracyjny wyraził zdanie o sprzeczności tego procederu z zasadami współżycia społecznego oraz moralnością[25]. Tym niemniej dochody uzyskiwane z prostytucji de facto podlegają organom skarbowym państwa z tym, że artykuł 2 ust. 1 pkt 4 ustawy o podatkach dochodowych od osób fizycznych wyjmuje spod opodatkowania zyski uzyskiwane z prostytucji (bowiem w myśl tego artykułu ustawy tej nie stosuje się do przychodów wynikających z czynności, które nie mogą być przedmiotem prawnie skutecznej umowy[26], a za taką uznaje się umowy pomiędzy prostytutką a jej klientami – innymi słowy ustawodawca przyjął, że za same czynności seksualne nie można dochodzić zapłaty, a więc seksualność nie może być przedmiotem umowy cywilnoprawnej). Z tego też powodu w Polsce używa się określenia agencja towarzyska, tzn. oferująca (płatne) usługi towarzyskie – za czynności seksualne nie można bowiem legalnie żądać zapłaty. Dzięki wspomnianemu wyżej rozwiązaniu prawnemu państwo unika sytuacji znalezienia się w roli „sutenera państwowego”. W pełni uzasadnione jest więc stwierdzenie, że prostytucja jest w Polsce zajęciem nieopodatkowanym[27]. W szczególnych okolicznościach wystarczy złożenie odpowiedniej deklaracji w urzędzie skarbowym gdyż w przeciwnym przypadku urząd może dochody z prostytucji traktować jako dochody ze źródeł nieujawnionych – a więc opodatkować je stawką 75%. Deklaracje takie jeśli budzą wątpliwości, i nie mają pokrycia w faktach, mogą zostać jednak zakwestionowane[28]."

 • madami 11.10.19, 14:36
  Nie karze, karze!!!
 • morekac 10.10.19, 23:06
  Ty lepiej posłuchaj, co Kaczyński mówi. Cały czas używa tej prymitywnej polaryzacji. Od 4 lat.

  --
  -------------------------------------------------------------
  "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
 • livia.kalina 10.10.19, 13:05
  Jasne! Jego wiara więc mnie nie wolno napisać, że to burdelowymi hipokryta. Za to jemu, w imię JEGO wiary wolno decydować o moim życiu i zdrowiu.

  --
  super_hetero_dyna:
  "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
 • araceli 10.10.19, 16:40
  samawsnach napisała:
  > Jego hipokryzja, jego wiara, jego odpowiedzialność.

  No właśnie nie 'jego' skoro pan chce zostać posłem i zmuszać ludzi do życia wg. kryteriów, których jego fiutek nie jest w stanie przestrzegać.


  > Gdyby ten poseł nie był
  > z PIS, pewnie tego wątku by nie było.

  Owszem - powyżej masz dlaczego.


  --
  Bycie niewierzącym nie oznacza, że jest ci WSZYSTKO JEDNO.
 • spanish_fly 10.10.19, 10:19
  A mnie napawa wstrętem wykluczanie ze wspólnoty Polaków niewierzących, co PIS notorycznie robi, kiedy ich wiara sprowadza się wyłącznie do pustych deklaracji. Nie widzą nic złego w korzystaniu z prostytutek, zdradach, okrutnych oszustwach, dehumanizacji mniejszości seksualnych, imigrantów, kłamstwach, itd.

  Do prasy poleciała pewnie szantażystka. Przecież tym najprawdopodobniej groziła, gdyby pan Grzegorz Raczak jej nie zapłacił. Może następny "deklarujący się jako głęboko religijny katolik" przemyśli sprawę zanim zacznie szukać płatnego seksu.
 • madami 10.10.19, 11:40
  Najazd na posła jest z powodu jego hipokryzji, należy do partii z Bogiem i katolicyzmem na ustach, sam się deklaruje jako katolik, głosuje po "katolicku" ale postępuje już nie bardzo. I oczywiście mu się to wybaczy bo... ( wstaw dowolne) ...oczko przymknie o zasady moralne są dla ludu prostego nie dla posłów.
 • madami 10.10.19, 09:26
  Tacy jak on blokują reformy służby zdrowia. To co jest teraz to żyła złota dla takich jak on, w prywatnym gabinecie można żądać dowolnej stawki i tak ludzie zapłacą, konkurencji - zero.
 • sylwester.z.kolonii 11.10.19, 07:43
  Dodane, że Raczaka możecie nie znać z przemówień w sejmie,bo to nie jest szajbus jak Szczerba czy Nitras, który tylko gębę drze z mównicy i pajaca z siebie robi. On merytorycznie pracował nad wdrażaniem programu zjednoczonej prawicy, np. w zakresie medycznej marihuany.
 • livia.kalina 11.10.19, 12:13
  I taki bubel wyprodukował? Może nie miał czasu zastanowić się jak stworzyć sensowną ustawę bo nie miał jak „ sobie ulżyć”?

  www.rynekaptek.pl/prawo/medyczna-marihuana-nowela-ustawy-o-przeciwdzialaniu-narkomanii-tylko-po-to-zeby-uspokoic-opinie-publiczna,26933.html

  konopteka.pl/blog/konopteka-pl-blog/ustawa-o-medycznej-marihuanie-jak-powstala-i-dlaczego-nie-dziala

  www.rpo.gov.pl/pl/content/rpo-chorzy-mogą-miec-zamknieta-droge-do-terapii-medyczna-marihuana


  --
  super_hetero_dyna:
  "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka