Dodaj do ulubionych

Dlaczego PIS ma znowu szansę wygrać

09.10.19, 02:55
Mieszkam w niedużym miasteczku, satelita stolicy.
Mamy tu kilka poważnych, lokalnych problemów w tym możliwość pojawienia się inwestycji, która zniszczy środowisko naturalne na wielkim obszarze, w tym i w.podwarszawskich gminach.
I wiecie co? Tylko PIS się interesuje. Agata Czerwińska od lat tu jest obok ludzi i z ludźmi. Pomaga, interweniuje i nie tylko przed wyborami ale od 4 lat co najmniej.
Był prof. Żaryn i Piotr Uściński.
A..z opozycji kto - nikt! Jak pisałam maile i dzwoniłam z prośbą o pomoc do posłów z mojego terenu w swojej, też politycznej sprawie..to niestety tylko poseł z PIS się odezwał.
Dlatego wygrają bo są w terenie z ludźmi. Nie majchają z trybun przed wyborami tylko robią cieżką robotę na codzień.
Jestem wielkim przeciwnikiem PIS bo rozwalili mój.kraj i prowadzą wojnę polsko - polską. Ale to na dużej scenie.
Lokalnie.przynależność partyjna się zaciera, zostaje człowiek. I tylko dlatego nie zagłosuję na p. Anitę bo jest na liście PIS. Ale znam.wiele osób, które są przeciwnikami PIS i zagłosują na p. Czerwińską bo jest obok nich z ich sprawami i problemami.

Droga opozycjo, zejdź z chmur na ziemię do zwykłych śmieftelników. Proszę.
Edytor zaawansowany
  • ajaksiowa 09.10.19, 07:26
    Za póżno niestety😪

--
    ,,Bóg dał nam Wolną Wole i Rozum,od Nas zależy co z Tym zrobimy,,
  • araceli 09.10.19, 07:30
    PiS dbający o środowisko???? Kampania nieźle pali się wam pod tyłkami big_grin

--
    Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
  • agab51 09.10.19, 09:16
    araceli napisała:

> PiS dbający o środowisko???? Kampania nieźle pali się wam pod tyłkami big_grin
    >

Podobnie myślę!

--
    Wczoraj było za wcześnie. Jutro będzie za późno. Dzisiaj jest TEN DZIEŃ.
  • bywszy 09.10.19, 10:53
    araceli napisała:

> PiS dbający o środowisko???? Kampania nieźle pali się wam pod tyłkami big_grin

Co, może nie dbają o środowisko?!

Setki razy słyszałem z ust PiS-owców:

Przyszłością Polski jest węgiel! Od węgla nie ma odwrotu!!!

Niech ktoś powie, że węgiel nie jest naturalny! Może jest GMO, co?
  • ava2205 09.10.19, 14:43
    araceli napisała:

>
    Świetny komentarz.
  • bergamotka77 09.10.19, 07:32
    Weź mytoya się ogarnij.

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • edelstein 09.10.19, 08:06
    A tam gdzie mieszka moja rodzina tylko opozycja sie interesuje.I od lat PiS przegrywa.

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • araceli 09.10.19, 08:10
    edelstein napisała:
    > A tam gdzie mieszka moja rodzina tylko opozycja sie interesuje.
    > I od lat PiS przegrywa.

U nas nawet radni miejscy (co dopiero posłowie) z PiSu interesują się tylko wtedy, kiedy można czymś dowalić tym z KO big_grin

--
    Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
  • mamalgosia 09.10.19, 08:22
    U nas jest dokladnie odwrotnie.
    Ma powstac kopalnia (kolejna), rujnujaca co najmniej dwie dzielnice. Ludzie protestuja jak jeden maz. Wspiera tylko KO.
    Ale PiSowska specustawa wszystko przepchnie.
    A mimo to beda u nas ludzie, ktorzy na nich zaglosuja - chox wiedza, ze to zniszczy im dom.
    Niepojete dla mnie

--
    misiedlakazdego.blox.pl/html
  • chococaffe 09.10.19, 08:57
    Przedstawiciel tej partii na zebraniu wyborczym mówi, że przedszkola i żłobki to komuna a kobiety powinny rodzić po 3-4 dzieci i być na utrzymaniu męża.

To jeden z miliona przykladów.

Faktycznie, blisko ludzi jak cholera.
  • lauren6 09.10.19, 10:09
    Sensowne. Jak widać po wczorajszym wątku takie rozwiązanie ma swoje zagorzałe zwolenniczki, które twierdzą, że kobiety, które chcą oddać dziecko do żłobka powinny zostać wysterylizowane.

Taka kobieta urodzi i wychowa nie pracując zawodowo 3 dzieci, nie wyrobi sobie emerytury minimalnej i nie będzie obciążać systemu. Ta, która urodzi 4 dzieci dostanie nędzne 1000 zł brutto matczynej emerytury. Za dużo żeby zdechnąć z głodu, za mało by starczyło na godne życie. Faceci statystycznie żyją krócej, więc nawet jeśli wypracują sobie wysoką emeryturę to i tak zaraz kopną w kalendarz czekając na SORze na pomoc.

W tym szaleństwie jest metoda.
  • hanusinamama 09.10.19, 11:02
    Lauren to ze ci ktoś pisze, ze złobek to jestkonieczność jak ktoś nie ma innych opcji nie znaczy ze chce rodziców (bo to nie tylko mama oddaje do złobka) sterylizować. Dla mnie żłobki są potrzebne, powinno byc ich duzo, ilosc wystarczająca a nie jak dzisiaj walka o miejsca w kolejce stojącej w nocy przed złobkiem. Natomiast teksty o socjalizowaniu rocznego dziecka są zwyczajnie z palca wyssane...
  • lauren6 09.10.19, 12:44
    Cytat o sterylizacji jak najbardziej pochodzi z wątku o żłobkach, więc nie pisz "nie znaczy". Tak, na forum jest ematka, która uważa, że kobiety oddające dziecko do żłobka powinno się sterylizować. Inna się zastanawiała po co ludziom dziecko skoro je do żłobka oddają. To są poglądy tuż obok Szyszki, więc nie rozumiem skąd nagle takie święte oburzenie w tym wątku.

O socjalizowaniu rocznika nikt tam nie pisał, więc akurat ten argument sama sobie z palca wyssałaś.
  • bywszy 09.10.19, 10:47
    chococaffe napisała:
    > Przedstawiciel tej partii na zebraniu wyborczym mówi, że przedszkola i żłobki t
    > o komuna a kobiety powinny rodzić po 3-4 dzieci i być na utrzymaniu męża.
    > ...

Jesteśmy w wątku o ochronie środowiska.

A ten od mateczek zamkniętych w kuchni to nie jest byle jaki przedstawiciel partii.
    To jest czołowy PiS-owski obrońca środowiska.

Prawdziwy rejtan, który w trosce o środowisko chciał usunąć Puszczę Białowieską ze światowej listy dziedzictwa UNESCO.
    I nawet - w trosce o środowisko - zaczął Puszczę wycinać, mimo że wciąż na tej liście była.
  • chococaffe 09.10.19, 20:38
    Jesteśmy w wątku o ochronie środowiska.

???
  • bywszy 09.10.19, 21:23
    'naczy że PiS lepszy, gdyż dba o środowisko. Trzecie (nie licząc "Wiecie, co?") zdanie ze startera.

I choć słuszne i sprawiedliwe jest, że przywołałaś Szyszkownika, to jednak uchybiłaś mu używając określenia "przedstawiciel partii".
    A przecież on nie wypadł sroce spod ogona - był sztandarowym PiS-owskim dbaczem o środowisko.
  • chococaffe 09.10.19, 21:52
    Przeczytał tytuł.
  • bywszy 09.10.19, 21:56
    Szyszkownik przeczytał tytuł? Dzisiaj??? shock
    On nie żyje, zasadniczo...
  • agab51 09.10.19, 09:09
    Buhaha....Ta, jasne.....
    A u nas jest dokładnie odwrotnie!

--
    Wczoraj było za wcześnie. Jutro będzie za późno. Dzisiaj jest TEN DZIEŃ.
  • asfiksja 09.10.19, 09:15
    Po pierwsze szansa PIS na wygranie tych wyborów to 100%.
    Po drugie PIS "interesuje się" tylko tam, gdzie to się opłaca.
  • bialeem 09.10.19, 09:17
    Jak tą inwestycją jest oprotestowania i planowana od dekad obwodnica w Wesołej i cwaniacy budujący domy przy przygotowanym nasypie, to weź się schowaj. Kupić kawał taniej ziemi w "dobrej miejscówce" i oprotestowywać już gotowe plany to trzeba mieć tupet.
  • angazetka 09.10.19, 10:04
    Łkam. PiS dbający o środowisko. Taaaaak.
    I po co te bzdety? I tak wygracie.
  • hanusinamama 09.10.19, 11:00
    O ciekawe co powiedza mieszkancy mierzei jak im PIS wykop zrobi?? Tez tam im dba o środowisko??
  • madami 09.10.19, 11:50
    Że opozycja to porażka - wielka zgoda, albo banda nieudaczników albo gangsta-cwaniaczków ( Schetyna).

Tylko, że PIS jest większym złem, doprowadza nas do ruiny. I wygrają nie dlatego, że "są z ludźmi" tylko DAJĄ, chodzi o to, że DAJĄ, w końcu ktoś coś daje
  • bistian 09.10.19, 12:49
    Oni się świetnie starają, żeby kolesie też zarobili, koszty się nie liczą. Tak się zaopiekowali stadniną w Janowie, że nie ma czego zbierać. Razem z LP troszczą się o puszcze i rezerwaty.
  • ultimate.strike 09.10.19, 14:19
    Cy ta Agata Czerwińska też chodzi w kilcie z rysia, jak nieodżałowany prof Szyszko?

--
    Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
  • ultimate.strike 09.10.19, 14:23
    No i co ci wspaniali posłowie PIS mają zamiar zrobić z faktem, że spodnie okazały się być bardzo szkodliwe dla zdrowia, szczególnie męskiego? PIS już trochę rzadzi, publikacje o szkodliwości są z 2013 i 2015 roku, a akcji informacyjnej brak, nie ma ostrzeżeń o spodniowym ryzyku w przychodniach POZ, nie uczy się o tym w szkołach, nie ma ostrzeżeń na metkach spodni, nadal sprzedaje się spodnie nieletnim, nic PIS nie robi mimo, że spodnie są obecnie najpoważniejszym zagrożeniem dla ludzkości, główną przyczyną chorób cywilizacyjnych i genetycznych.

--
    Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
  • malia 09.10.19, 16:18
    Agata czy Anita, bo nie wiem kogo szukać?
  • alicia033 09.10.19, 20:42
    pis wygra dlatego, że polak i przed szkodą i po szkodzie głupi.

--
    volta2 o uczestnictwie angazetki w białostockim Marszu Równości:
    "a powiedz, po co tam poszłaś? jesteś lgbt+ i te wszystkie łkające licealistki też?
    czy po prostu poszłaś po to, co chciałaś dostać? niczym ten motylek na procesji w łodzi? (podobny poziom wzięcia udziału?). w podsumowaniu: chcącemu nie dzieje się krzywda."
  • stephanie.plum 09.10.19, 21:28
    kiedy mieszkałam w Warszawie, kilka lat temu, miejscowi radni PO zażyczyli sobie wyrżnąć kawał parku, pod pewną inwestycję.

ludzie protestowali, prosili, błagali, pisali - nie róbcie tego! tylko radni PiS stanęli po stronie mieszkańców.
    (zapewne trudno uwierzyć niektórym, ale są rzeczy na niebie i na ziemi...)

protestowałam razem z innymi. słuchałam wypowiedzi radnych. ci z PO to byli spadochroniarze, którzy mieli wszystko w odwłoku. zblazowanie level master. ci z PiSu robili zupełnie inne wrażenie. akuragt do wyborów samorządowych zawsze głosowałam na lokalną organizację, ale wtedy błysnęła mi myśl, żeby się zapisać do partii...

no ale to nie leży w mojej naturze.

--
    idę tam, gdzie idę
  • muchy_w_nosie 09.10.19, 21:31
    A co mówiłaś jak rżneli cale połacia puszczy?
    To nie Warszawa?
  • stephanie.plum 09.10.19, 22:16
    obóz dla puszczy coś ci mówi, hę?

--
    idę tam, gdzie idę
  • stephanie.plum 09.10.19, 22:18
    nigdy tu nie kryłam, co wtedy o nich myślałam.
    ale rozumiem, że już mnie wtłoczyłaś do jakiejś szufladki, bo tak ci wygodnie.

--
    idę tam, gdzie idę
  • muchy_w_nosie 09.10.19, 21:29
    Jaką szansę?!
    Oni mają wygraną w garści.
    Tu powinno paść pytanie: Dlaczego nikt poza pisem nie ma szans na wygraną.
    Przy czym uważam że jeśli pis nie będzie miał bezwzględnej większości w sejmie to przegrał, jakakolwiek koalicja = liczenie się ze zdaniem innych i kto by chciał być chłopcem do bicia.
  • alicia033 09.10.19, 21:44
    muchy_w_nosie napisał(a):

> Tu powinno paść pytanie: Dlaczego nikt poza pisem nie ma szans na wygraną.

zgadza się.
    Odpowiedzi na to są dwie:
    Główna: bo opozycja jest nieudolna. Nawet, gdyby szczerze chciała wygrać te wybory, to nie potrafiliby tego zrobić.
    Drugorzędna: nadchodzi kryzys gopodarczy. Wygranie tych wyborów i przejęcie po nich władzy to pocałunek śmierci. Sam piss już to ogarnął i od miesiąca robi wszystko, żeby nie wygrać. Na szczęście przelicytowali i i tak wygrają.

> Przy czym uważam że jeśli pis nie będzie miał bezwzględnej większości w sejmie to przegrał, jakakolwiek koalicja = liczenie się ze zdaniem innych i kto by chciał być chłopcem do bicia.

z tym się nie zgadzam - przegrana piss to nie będzie brak większości bezwzględnej (ewentualny koalicjant, czyli psl-esperal15 to polityczna prostytuta, piss łyknie ich tak gładko, jak ziobrystów; A w ogóle to mało prawdopodobne, żeby tej większości nie zdobył) a brak większości konstytucyjnej.

--
    volta2 o uczestnictwie angazetki w białostockim Marszu Równości:
    "a powiedz, po co tam poszłaś? jesteś lgbt+ i te wszystkie łkające licealistki też?
    czy po prostu poszłaś po to, co chciałaś dostać? niczym ten motylek na procesji w łodzi? (podobny poziom wzięcia udziału?). w podsumowaniu: chcącemu nie dzieje się krzywda."
  • madami 10.10.19, 11:02
    Bo opozycja to nieudacznicy, ładna pani nie wystarczy
  • tiszantul 10.10.19, 11:29
    Opozycja NIGDY nie rządziła samodzielnie, ale gdyby PiS miał rządzić w koalicji to przegrał. Wybory dopiero w niedzielę, ale zwolennicy opozycji już zaczęli przepracowywać traumę. Jeszcze nie takie spiny zobaczymy
  • taniarada 09.10.19, 21:35
    Bo ma najlepszy program wyborczy.Robi coś dla ludzi.I Polskę cenią zagranicą.Amen.
  • lokalna77 09.10.19, 21:48
    Amentament

taniarada 19.09.16, 10:36
    .........Moja żona nie miała problemów z rodzenie i z aborcją

taniarada 18.10.15, 11:21
    ........Jak mówi moja żona ...

taniarada 22.11.15, 10:46
    I jak tu nie wierzyć .Jestem 22 lata w zakonie
  • pani07 09.10.19, 22:11
    W sumie na Krytyce Politycznej sensownie wyjaśniono, dlaczego opozycja przegrywa; już sam tytuł to oddaje i jakoś część emam tutaj pasuje "Toksyczni obrońcy demokracji":
    Tekst linka
  • pani07 09.10.19, 22:14
    A tutaj z wczoraj po debacie polityków komentarze dziennikarzy, także pokazują, dlaczego:
    Tekst linka
  • tiszantul 10.10.19, 11:25
    Ciekawy artykuł, trzeźwa konstatacja:

"Krewcy liberałowie uważają swoje metody prowadzenia sporu politycznego za usprawiedliwione, bo przecież walczą o demokrację, a poza tym mówią czystą prawdę. Jednak coraz bardziej wygląda na to, że czerpią podejrzaną przyjemność z obrzucenia kilku milionów rodaków wyzwiskami."

"Niestety, mają pewien problem: nie potrafią wycelować swoich ataków w partię Kaczyńskiego. Obrywa się za to wszystkim wokół, kolejne grupy społeczne wpadają pod krytyczny młot samozwańczych obrońców demokracji, a Kaczyński tylko się z tego cieszy."
  • tiszantul 10.10.19, 11:15
    Taniarada zlustrowany cztery lata do tyłu. A jak ja wspominam lata świetności KOD-u na ematce to jestem brutalnie dziobany
  • tak_to_nowy_nick 10.10.19, 11:35
    Unowocześniona wersja "nie popieram PIS, ALE..."? big_grin
    Kurcze, rzucili nowe siły na ematkowy odcinek. Czyżby jednak nie byli aż tak pewni wygranej? wink
  • tiszantul 10.10.19, 11:55
    Tradycyjny podział na spontanicznych zwolenników opozycji oraz pisowskie "siły rzucane na odcinek". Bo przecież PiS nie ma zwolenników, a jeśli ma, to niepiśmiennych.
    Ostatnio Zdrojewski z PO twierdził, ze pisowcy nie posiadają anten satelitarnych. Według niego brak anteny satelitarnej oznacza najwyraźniej wykluczenie informacyjne. Zdrojewski sam prezentuje wyobrażenia przestarzałe o jakieś 30 lat, a podejmuje się oceniać, kto jest wykluczony. Warto zwrócić uwagę, bo to Platforma w pigułce

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka