10.10.19, 12:25
Dla kolezanki szukam.
Wzywała do naprawy piekarnika (na gwarancji) technika, w lipcu. Kilka tygodni czekała później na części. W końcu pan coś tam zamontował i pojechał. Piekarnik świeci, kontrolki wyświetlają złe wskazania, wentylator chodzi po kilka godzin a piekarnik nie piecze. Ciasto białe, mięso białe. Technik przyjechał, stwierdził ze piekarnik działa. No działa tylko źle. Nie piecze na wyższej temperaturze, jeśli już to momencik i t spada. Techńik powiedział, ze trzeba czujnik t wymienić, -to powiedział, ale napisał ze jest OK
I teraz koleżanka od tygodni wydzwania, pisze, infolinia obiecuje , ze zajmą się sprawą, po czym przychodzi odpowiedz, ze technik powiedział, ze piekarnik jest sprawny.
Czy można znaleźć w Krakowie rzeczoznawcę? Jakiegoś eksperta? By zbadał ten piekarnik sprawny inaczej ktoś inny i by serwis beko to honorował?
Edytor zaawansowany
 • szmytka1 11.10.19, 09:14
  A zglosic po prostu ponownie usterke? No technik powiedzial, ze ok ale moglo sie popsuc znowu. Nowa procedura gwarancyjna.
 • lokalna77 11.10.19, 09:22
  Dziwne, po naprawie gwarancyjnej (i nie tylko) klent podpisuje protokół usunięcia usterki. Podpisalaś bez sprawdzenia dy sprzęt jest ok?
 • bukietlisci 11.10.19, 11:43
  a to miała najpierw kurczaka upiec i bezy? przy czekającym techniku
 • andaba 11.10.19, 10:18
  Nie rozumiem, to działa, czy nie działa, trzeba wezwać eksperta i kazać mu ciasto upiec.

  Podpisanie bez sprawdzenia rozumiem, trudno, żeby kazała naprawiaczowi czekać, aż się ciasto upiecze. Pewnie bez próby upieczenia nie bylo wiadomo, że z czujnikiem jest coś nie tak.

  Dzwonić i żądać ponownej naprawy/wymiany czujnika.
  Na Kościuszki jest jakiś serwis, ale nie wiem, czy Beko też.
 • lokalna77 11.10.19, 10:24
  Przecież przy takich naprawach, protokół podpisuje się dopiero po sprawdzeniu sprzętu. Nikt nie każe serwisantowi czekać na upieczenie ciasta. Po prostu podpisuje się i zamyka procedurę po kilku dniach.
 • kermicia 11.10.19, 11:41
  Ja też bez piekarnika od miesięcy, bo po awarii prądu nie da mu się ustawić temperatury, a jak wyświetlacz miga, to nie da się włączyć grzania. Paranoja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka