Dodaj do ulubionych

To jeszcze ja zostawie :)

11.10.19, 22:34
zamknięty
krytykapolityczna.pl/kraj/wybory-glosuje-na-pis-magdalena-okraska/
W poniedzialek, i pozniej tez, nie warto klocic sie o politykow, oni maja nas w nosie, po co dla nich/przez nich szarpac sobie nerwy.
Jak wygra KO ja to uszanuje.
Dobrej niedzieli!

--
bip.inowroclaw.pl/?cid=72759&bip_id=8677
78,954,90zl tyle zarabia nauczyciel."Nie, ten los zgotowali nam specjaliści od wojny dezinformacyjnej. Cały kraj stał się ofiarą."
Obserwuj wątek
    • julita165 Re: To jeszcze ja zostawie :) 11.10.19, 22:50
      zamknięty
      Kurcze. Sama miałam to wkeic ale coś z telefonu mi nie szło 😀.
      Babka w pkt uchwyciła problem, którego z uporem maniaka nie chce dostrzec od 4 lat opozycja. No stety niestety ale jak w garnku pusto to konstytucją można ewentualnie napalic w kozie. Na ten oczywisty fakt nie można się obrażać tylko trzeba uprawiać realpolitik.
      • livia.kalina Re: To jeszcze ja zostawie :) 11.10.19, 22:56
        zamknięty
        To jest jakiś wybór między pełną miską a ochrona praw obywatelskich przez Konstytucję? Przypominam, że w ciągu ostatnich lat, według danych GUS, wzrosło w Polsce skrajne ubóstwo a rządzący złamali w tym czasie 13 artykułów Konstytucji. Przecież to oczywiste, ze żadna władza nie przekształca się w dyktaturę, żeby obywatelom żyło się dostatniej, tylko żeby samemu się nachapać.

--
        super_hetero_dyna:
        "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
        • mama.nygusa Re: To jeszcze ja zostawie :) 11.10.19, 22:59
          zamknięty
          Livio idz bajki poopowiadac dzieciom albo mezowi.

--
          78,954,90zl tyle zarabia nauczyciel."Nie, ten los zgotowali nam specjaliści od wojny dezinformacyjnej. Cały kraj stał się ofiarą."
              • livia.kalina Re: To jeszcze ja zostawie :) 11.10.19, 23:08
                zamknięty
                Pan Sebastian z biedniutkiego Cinquecento, do czasu kiedy Szydło w niego nie wjechała, Policja go przesłuchiwała bez adwokata, a minister spraw wewnętrznych powiedział mu w telewizorze, że nie dość , że jest winien wypadkowi, to jeszcze się do tej winy przyznał, pewnie stanem praworządności w Polsce się nie przejmował. Sęk w tym, że wcale nie musimy się prosić jakoś specjalnie o to, żeby wielka polityka rozjechała nas walcem. To się może przytrafić każdemu z nas, każdego dnia.

--
                super_hetero_dyna:
                "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
              • szeera Re: To jeszcze ja zostawie :) 11.10.19, 23:10
                zamknięty
                "Powiedz tym sprzątaczkom z miast powiatowych, że Konstytucja jest łamana"

Sprzątaczki z miast powiatowych potrzebują publicznej służby zdrowia. Potrzebują publicznej edukacji. Potrzebują sądów które dopilnują aby były zatrudniane zgodnie z prawem.

Osoba z Warszawy może mieć złudzenia, że prywatna edukacja i ochrona zdrowia jej wystarczy. Mieszkaniec miasta powiatowego nie ma złudzeń.
      • mama.nygusa Re: To jeszcze ja zostawie :) 11.10.19, 22:57
        zamknięty
        Nie chce, bo nie, bo ma w pupie zwyczajnego obywatela.

--
      • lokalna77 Re: To jeszcze ja zostawie :) 11.10.19, 22:58
        zamknięty
        Nie zagłosuję na PiS., bo to nie moja bajka, ale problem zdefiniowany bardzo dobrze.

Mamy pisowski beton, ale mamy i mamy antypisowski beton, który odleciał do galaktyki "far away ". Na tym forum jest to dobrze widoczne.
    • szeera Re: To jeszcze ja zostawie :) 11.10.19, 22:59
      zamknięty
      krytykapolityczna.pl/kraj/majmurek-dlaczego-nie-zaglosuje-na-pis/

A tu polemika Majmurka. Od siebie dodam, że nie słyszałam jeszcze o lewicy która by tak pogrążała usługi publiczne - od edukacji, przez transport do służby zdrowia.
    • sasanka4321 Re: To jeszcze ja zostawie :) 11.10.19, 23:03
      zamknięty
      Smieszne to jest. Wyglada na to, ze powinnam tak ze 2-3 lata temu utworzyc jakas partie, jakkolwiek ja nazwac i obiecac Polakom godzinowa minimalna stawke 100 zl, na kazde dziecko 10 tys zl miesiecznie i wiek emerytalny tak okolo piecdziesiatki. Jakbym jeszcze dorzucila mozliwosc aborcji to pani Kraska z pewnoscia zaglosowalaby na mnie a nie na PIS. I pewnie wiekszosc Polakow. Az dziw ze na to nie wpadlam...
    • gulcia77 Re: To jeszcze ja zostawie :) 11.10.19, 23:22
      zamknięty
      Nosz jakbym mojego eks szwagra słyszała. 42 lata i nie potrafi kompletnie nic, robi jako tępy ochroniarz i PiS mu byt zapewnia. A ponieważ to ja z moim wychowujemy jego syna, to my zapewniamy mu byt, bo 300 zł alimentów, to w ogóle śmiech na sali.

--
      "Emancipate yourselves from mental slavery
      None but ourselves can free our minds"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka