Dodaj do ulubionych

Pocieszyc przyjaciolke

12.10.19, 10:47
U syna mojej przyjaciolki wyszly duze zmiany w eeg, ma 4latka. Co to moze oznaczac? Jak ja wesprzec bo jest zalamana sad
Obserwuj wątek
    • 35wcieniu Re: Pocieszyc przyjaciolke 12.10.19, 11:05
      No ale co wyszło? Nikt nie zdiagnozuje przez internet, a już zwłaszcza mając tylko informację że wyszły zmiany.

--
      - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
      - Ale jak przez głowę?
      - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
    • alpepe Re: Pocieszyc przyjaciolke 12.10.19, 11:21
      Moja starsza córka jest po wypadku komunikacyjnym, powiem tylko w że w mózg jej się wbił odłamek kości, miąła wtedy 11 miesięcy. Na eeg obraz był, jak to określiła neurolog, gdyby to był obraz eeg osoby dorosłej, to powiedziałaby, że to ciężka padaczka. Dziś córka ma 17 lat, ani razu nie miał objawu neurologicznego, który pozwalałby sądzić, że może mieć padaczkę.

--
      "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
    • malia Re: Pocieszyc przyjaciolke 12.10.19, 12:08
      Nie wiem co się dzieje. Albo śpię, albo mózg mi się wyłączył, ale nie rozumiem połowy wątków ostatnio na tym forum. To tyle, na gdybym chciała szukać przyczyny w sobie. Bo jeśli chodzi o autorów, to mam sporo wyjaśnień, ale nie nadają się do napisania.

"Dziecko ma duże zmiany na eeg, co to może ozaczać?" - no jak można odpowiedzieć na takie pytanie? To kolejny wątek w tym stylu ostatnio. Gdyby był to problem na serio, to koleżanka zajęłaby się leczeniem dziecka, a nie odmawiała pomocy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka