Dodaj do ulubionych

Czy te nogi są retuszowane?

12.10.19, 17:25
Na tym zdjęciu?
https://static.pokazywarka.pl/1/l/0/49a5fce352dff75bbf01a376d6844e11_orig.jpg?1570893863
Obserwuj wątek
    • iwoniaw Re: Czy te nogi są retuszowane? 12.10.19, 18:09
     No właśnie, nie wiem, czy retusz to dobra nazwa na działanie, w wyniku którego obiekt wygląda tak tragicznie i nienaturalnie krzywo. Wewnętrzna linia konturu tej nogi to chyba była zaznaczana ręcznie przez grafika z parkinsonem.


     --
     "My jesteśmy Rada Puchaczy - każdy w lesie wie, co to znaczy"
      • iwoniaw Re: Czy te nogi są retuszowane? 12.10.19, 18:25
       O retusz spodni autorka nie pytała, ale skoro już podnosisz ten wątek, to faktycznie jakieś kuriozalne gacie, które mają jedną nogawkę wyraźnie ściśle opinającą nogę, a drugą sterczącą w sposób sugerujący, że jest dwa razy szersza w obwodzie niż obwód uda. big_grin


       --
       "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)
       • bialeem Re: Czy te nogi są retuszowane? 13.10.19, 11:52
        Załóż spodenki i stań z jedną nogą wysuniętą do przodu. Będziesz miała identycznie.
        Za bardzo widać nierówności skóry, prawie prawidło zarysowane mięśnie i świeżą opaleniznę posmarowaną jakimś olejkiem żeby były fotoszopką.
         • bialeem Re: Czy te nogi są retuszowane? 13.10.19, 15:44
          Jestem absolutnie za tym by mężczyźni nosili kilty. Zwłaszcza w sposób tradycyjny. Tzw easy access. Natomiast jak zaczniesz mówić kobietom co mają nosić na zadku, to dostaniesz ode mnie w ucho albo gołą łydkęsmile
          • ultimate.strike Re: Czy te nogi są retuszowane? 13.10.19, 16:38
           Łydkę mam osłoniętą solidną wełnianą skarpetą, wal śmiało. smile Oczywiście, że zacząłem mówić kobietom też gdyż kobietom spodnie też szkodzą zdrowotnie, a do tego wszechobecnie szerzy się dogmat o wyższości spodni, kompletnie bzdurny.

           BTW spódnica jest strojem oryginalnie męskim, do 1822 roku poza kilkoma plemionami z Afryki Środkowej nie znano i nie używano spódnic damskich. Nie wiem o co ta agresja, spódnica jest dla kobiet czymś nowoczesnym, czymś, co udało się Wam niedawno nam odebrać i zawłaszczyć. Dlaczego nie jesteście dumne ze zdobytego trofeum?

           --
           Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
            • bialeem Re: Czy te nogi są retuszowane? 13.10.19, 16:45
             Jak zaczniesz mieć od byle czego zapalenie pęcherza, to pogadamy o wyższości okrywania niewiszącej cewki moczowej nad jej kontaktem z niezbyt ciepłym powietrzem. Za to nie mamy przerostów prostaty.
             Poza tym w spodniach nie ocierają się uda. Oczywiście nie mówimy o ematce, której uda się nie stykają (więc nie ma co bronić cewki przed pogodą)
             • ultimate.strike Re: Czy te nogi są retuszowane? 13.10.19, 16:55
              12 lat i zim chodzę w kiltach, nie miałem zapalenia pęcherza. Jak chodziłem w spodniach to uda miałem regularnie obtarte, w lecie przeważnie do krwi, spodnie wytrzymywały do pół roku i były przetarte. O ile różnię się od kobiet posiadaniem prostaty tudzież innych wiszących organów, które to muszą być chłodzone przewiewem, dlatego wiszą na zewnątrz, o tyle kształt ud jest od płci niezależny. Nawet jak u kogoś tarcie występuje, to znacznie mniej dotkliwe jest tarcie skóry o skórę od tarcia skóry o szmatę i szwy. Wracając do zapaleń, żeby się zapaliło, muszą być bakterie, a spodnie i majtki to idealne środowisko do namnażania się tychże, oraz grzybów, linkowałem to w wielu miejscach, właśnie odnośnie szkodliwości spodni dla kobiet. Spódnica całkiem nieźle potrafi chronić cewkę, do tego nie przemaka ani od deszczu, ani od potu, zapewnia izolującą termicznie warstwę powietrza, a przy tym nie sprzyja rozwojowi bakterii i grzybów.

              --
              Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
              • bialeem Re: Czy te nogi są retuszowane? 13.10.19, 17:14
               Bakterie w okolicach krocza są zawsze. Żeby weszło zapalenie musi być obniżona odpowiedź immunologiczna, a układ immunologiczny jest sprzężony z krwionośnym i jak ci krew z zimna odpływa spod skóry, to nie ma co bronić przed bakteriamismile
               Twoja cewka jest mniej narażona na bakterie od babskiej. Uda są też innego kształtu. Jak nie zauważyłeś to.. hm... ale generalnie u kobiet tkanka tłuszczowa rozkłada się inaczej. W wypadku spodni materiał trze o materiał, a nie skóra o materiał. Masz bardzo źle skrojone spodniesmile Bardzo serio - idź nawracać braci samców. Kobiety noszą to, co chcą.
               • ultimate.strike Re: Czy te nogi są retuszowane? 13.10.19, 17:20
                Ale szansa na odpłynięcie krwi z zimna jest w spodniach większa niż w spódnicy. Spódnica zapewnia warstwę izolującego powietrza oraz chroni przed wilgocią, spodnie izolują tylko samym materiałem, który jak zamoknie traci jakiekolwiek zdolności izolacyjne.

                Drobne różnice w kształcie ud nie wpływają na tarcie materiału i skóry.

                Nie mam źle skrojonych spodni, gdyż nie mam już żadnych spodni. smile Za to w każdych, jakie przez 30 lat miałem występowało zjawisko tarcia skóry o materiał.

                Po co mam nawracać braci samców, skoro wśród Emam szerzy się szkodliwy dla zdrowia zabobon? Tu jest źródło spodniowego zakażenia. tongue_out

                --
                Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
                • kk345 Re: Czy te nogi są retuszowane? 13.10.19, 18:51
                 >Drobne różnice w kształcie ud nie wpływają na tarcie materiału i skóry.
                 Fakt, posiadanie między tymi udami sporego worka to nieistotna statystycznie różnica między męzczyznami i kobietami...ależ bzdury sadzisz. Jeszcze się zdziw, ze kobiety kucają liub siadają do sisiania, będzie komplet.
                 • ultimate.strike Re: Czy te nogi są retuszowane? 13.10.19, 19:01
                  Worek nie znajduje się bezpośrednio między nogami tylko bardziej z przodu.

                  Jak na razie tylko dziwię się, że kobiety dobrowolnie rezygnują ze zdrowia i wygodny na rzecz jakichś dogmatów o wyższości spodni. wiem, ze mody i religii nie da się analizować logicznie, bo to zjawiska alogiczne, ale w tym przypadku te zjawiska są zwyczajnie szkodliwe dla zdrowia populacji i ktoś musi zacząć kłamstwa na temat odzieży prostować.

                  --
                  Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
            • kk345 Re: Czy te nogi są retuszowane? 13.10.19, 19:00
             >Bo feministka ze sztylistą powiedzieli w telewizorze, ze spodnie są lepsze? Kłamali.

             Ja w sumie nie rozumiem, dlaczego mężczyźni mieliby nosić spódnice, a nie sukienki, jak ludzie. Naprawdę, skoro kobieta jest w stanie ogarnąć sukienkę, to mężczyzna też da radę, nie musi sie ograniczać do banalnej, bezsensownie połowicznej spódnicy... spódnica to takie ni to, ni sio, dla słabeuszy
        • iwoniaw Re: Czy te nogi są retuszowane? 14.10.19, 13:48
         Załóż spodenki i stań z jedną nogą wysuniętą do przodu. Będziesz miała identycznie.

         No chyba żartujesz. Jeśli nogawka jest dwa razy szersza od uda, to choćbym drugą nogę wysunęła do przodu robiąc szpagat, to nie będzie się materiał opinać na udzie tak jak na zdjęciu na nodze prawej, tylko będzie luźno opadał z tyłu. Właśnie dlatego ten "retusz" jest b. nieudolny, od razu widać dziwne nierówne linie cięcia, zmianę szerokości/długości poszczególnych fragmentów zdjęcia, a jednocześnie ani nie wygładzono nierówności na udach (cellulit dość zaawansowany), ani koloru opalenizny nie stonowano do jakiegoś złocistego odcienia, tylko takiego czerwonego raczka zostawiono... Jak w ogóle można mieć wątpliwości, że przy tym zdjęciu grzebał jakiś kompletny amator, żeby nie rzec - dyletant?


         --
         "George, while his intelligence was way above normal (...) was required by law to wear it all the time. It was tuned to a government transmitter (...) to keep people like George from taking unfair advantage of their brains."
  • vivyan Re: Czy te nogi są retuszowane? 13.10.19, 09:23
   Nie. Prawa noga jest wysunięta do przodu (stąd obcisła nogawka) i ma napiętą łydkę (stąd buła). Lewa noga stoi prosto z napiętym udem (stąd zarysowany mięsień). Nogi należą do osoby ćwiczącej. Zdjęcie robione we wnętrzu przy otwartych drzwiach, na zewnątrz mocne słońce, nogi zaczerwienione, jakość zdjęcia słaba = obstawiam zdjęcie robione telefonem, prawdopodobnie z wakacji (nogi świeżo opalone). smile smile smile
   • przystanek_tramwajowy Re: Czy te nogi są retuszowane? 13.10.19, 16:39
    Przecież to nogi milden, autorki wątku. Pokazała nam już kiedyś swój zadek w gaciach w panterkę a teraz dołożyła nogi. Założenie było takie, że ematki powinny były zakrzyknąć: "Tak, te nogi są retuszowane! Nikt normalnie nie ma takich pięknych nóg!" A wy wredoty dopatrujecie się problemów z krążeniem i guza.

    --
    A o co? Tak na logikę to żona prezydenta miasta ma więcej kasy i łatwiej jej kupić bilet na samolot niż np. żonie pobitego policjanta, który trafia w ciężkim stanie do szpitala. (by grru, daniej jemgluten, w uzasadnieniu wypowiedzi, że wysyłanie samolotu po żonę zamordowanego prezydenta Gdańska było przesadną troską).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka