Dodaj do ulubionych

Modny męski zarost

12.10.19, 21:09
Czy ta moda opanowała wszystkich mężczyzn? Ostatnio widuję prawie wszystkich facetów z nie_wiem_ilu_dniowym zarostem.
Nie wiem czy lekarze też noszą, bo nie spotykam się z tą grupą zawodową.
Obserwuj wątek
    • krwawy.lolo Zarost zarostem ... 12.10.19, 21:18
      ostatnio poszłem do fryzjera, ktury mi na głowie uformował krowi placek. Jako asertywnie wykastrowany, nie protestowałem, ot, placek rozjeżdżam na lewo i prawo i jakośtam wygląda.
      Niemniej moda męska współcześnie boli, bardzo.
      • takamania Re: Modny męski zarost 12.10.19, 21:49
        Naiwnie sądzą, że tańsze jest zapuszczanie brody lub mniej czasochłonne? To są Ci , o których piszecie ( brr szalik na szyi ). A to jest zupełnie odwrotnie. Koszty są znacznie większe, ilość i jakość kosmetyków, codzienna pielęgnacja Pierwszy , lepszy fryzjer tego nie ogarnie. Ja tam sobie kilku aktorów bez brody nie wyobrażam 🙂 Zadbany zarost i włosy są jak ubrania, dodają lub odejmują lat. Ale samo się nie zrobi.
        • wiarusik Re: Modny męski zarost 12.10.19, 21:53
          do wszystkiego można dorobić ideologię. nie ma co zrobić z czasem to zajmuje się brodą. ja jej po prostu nie lubię. przynajmniej u siebie.

--
          DESURABBITS (Usagi Stream 2)
          DESURABBITS (Graduation Girl-Future Picture)
          DESURABBITS (Magic of Butterfly)
          DESURABBITS live (demo)
          • iimpala Re: Modny męski zarost 12.10.19, 22:21
            >do wszystkiego można dorobić ideologię. nie ma co zrobić z czasem to zajmuje się brodą. ja jej po prostu nie lubię. przynajmniej u siebie

zdecydowanie wolę kilkudniowy zarost na brodzie niz łyse kolano na glacy.
            Nie cierpię łysych facetow - to też ideologia. Chociaż akurat mysle, że dorobili ja łysiejacy faceci, zwyczajnie. Tylko "niezwyczajnie" przyjela się.
            • wiarusik Re: Modny męski zarost 12.10.19, 22:29
              nie mam łysej glacy. mam za mało testosteronu. ale spokojnie-zrobiłem sobie test i wyszło że jestem pół-alfą. ufff...dobrze że nie betą.

--
              DESURABBITS live (demo)
            • bywszy NBA 14.10.19, 00:16
              iimpala napisała:
              > ...
              > Nie cierpię łysych facetow - to też ideologia. Chociaż akurat mysle, że dorobil
              > i ja łysiejacy faceci, zwyczajnie. Tylko "niezwyczajnie" przyjela się.

NBA, czyli amerykańska zawodowa liga koszykówki. Tam się to zaczęło.

Kiedyś, kiedyś koszykarze wyglądali jak folkusy. big_grin
              Ale w latach '80 gra stała się bardziej atletyczna, w ślad za tym poszły intensywne treningi siłowe. Ich efektem ubocznym była epidemia łysienia wśród zawodników, zdrowych jak konie i fantastycznie sprawnych fizycznie młodych mężczyzn.

Wybrano jedyny możliwy środek zaradczy: it's not a bug, it's a feature - żeby nie było widać, że łysieją, gracze z NBA zaczęli golić głowy. A dzięki gigantycznej popularności ligi trend rozpowszechnił się na całym świecie.
        • iimpala Re: Modny męski zarost 12.10.19, 22:17
          >Naiwnie sądzą, że tańsze jest zapuszczanie brody lub mniej czasochłonne?

otóż...bardzo naiwnie.
          Co prawda sama sobie brody nie gole, ani na zero, ani na kilkudniowy zarost ale mam w domu samych chlopow, w postaci męza i synow (juz golących się) i zapewniam, że utrzymanie takiego zarostu jest zdecydowanie bardziej czasochlonne oraz finansowożerne, niz łysa broda. Wiem, bo nie raz pod choinka (i nie tylko) lądowały rózne trymery itp oprzyrządowanie.
          Aaaa...i moda trwa już dobrych kilka lat a nie "ostatnio".
    • boogiecat Re: Modny męski zarost 12.10.19, 22:06
      bardzo mnie ciekawi, jak/dlaczego doszedles do wyselekcjonowania lekarzy jako jedynej niewiadomej- spotykasz sie z wszystkimi innymi istniejacymi grupami zawodowymi?
      ja sie czesto spotykam z lekarzami i donosze, ze sie golabig_grin

--
      Pragnienia sa nieskonczone, ale zycie jest najwazniejsze.
      • wiarusik Re: Modny męski zarost 12.10.19, 22:11
        boogiecat napisała:

> ja sie czesto spotykam z lekarzami i donosze, ze sie golabig_grin

higiena i sterylność przede wszystkim. doskonale.

--
        DESURABBITS live (demo)
        • ultimate.strike Re: Modny męski zarost 12.10.19, 22:17
          A gdzie ostrzeżenia o szkodliwości spodni? W tym przypadku jakoś lekarze ślepo podążają za głupawą modą i nie wywieszają w swoich gabinetach plakatów.

--
          Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
            • ultimate.strike Re: Modny męski zarost 12.10.19, 22:28
              Jak na razie tylko ja czuwam ale możesz się do Kiltowej Rewolucji przyłączyć i też zacząć męczyć decydentów i ich wyborców tak w Polsce, jak i za granicą w tej sprawie. smile

--
              • boogiecat Re: Modny męski zarost 12.10.19, 23:11
                zanim zaczne meczyc decydentow, kupie taki kilcik facetowi- to wazny test, bo zobacz: jakby nas faceci w kiltach przestali krecic to i tak nici z reprodukcji (chyba jeden z twoich koronnych zrgumentow), a i agresja w populacji wzrosnie (brak seksu)
                mowie ci, ze portki nie na darmo wymyslili

--
                Pragnienia sa nieskonczone, ale zycie jest najwazniejsze.
                • ultimate.strike Re: Modny męski zarost 12.10.19, 23:53
                  Nie zauważyłem żeby zmiana spodnina kilt spowodowała spadek zainteresowania moją skromną osobą. Mało tego, wyhaczyłem najlepszą laskę na mieście będąc przyodziany w taki tradycyjny strój. smile

Portki wymyślili Azjaci, którzy mało o medycynie wiedzieli, a musieli konno przez Syberię zapieprzać. Po5tem zrobiła sie z tego moda, a następnie religia, czy też quasi-religia, bo nie ma boga osobowego, są tylko dogmaty, wierzenia, rytuały i szkodliwość społeczna.

--
          • lokalna77 Re: Modny męski zarost 12.10.19, 22:26
            Big Farma ich kupiła, prosiaczku.

ultimate.strike napisał:

> A gdzie ostrzeżenia o szkodliwości spodni? W tym przypadku jakoś lekarze ślepo
            > podążają za głupawą modą i nie wywieszają w swoich gabinetach plakatów.
            >
          • wiarusik Re: Modny męski zarost 12.10.19, 22:27
            ultimate.strike napisał:

> A gdzie ostrzeżenia o szkodliwości spodni?

można je nosić na półdupkach zgodnie z amerykańską więzienną (przejętą przez hip-hopów) modą sprzed lat.

--
            DESURABBITS live (demo)
              • wiarusik Re: Modny męski zarost 12.10.19, 22:34
                można kevinem się pochwalić. która nie chce faceta w kevinie i z pudełkiem rafaelo? sam mniód i łorzeszki.

--
                DESURABBITS live (demo)
                • ultimate.strike Re: Modny męski zarost 12.10.19, 23:09
                  Kevin to ten, co go starzy samego w domu zostawili? I mu się galoty do pułdudy zsunęły? Półdudek to półśrodek, nieskuteczny, nieestetyczny, kilt to rozwiązanie problemu, z ang. solution.

--
                  • wiarusik Re: Modny męski zarost 12.10.19, 23:50
                    ultimate.strike napisał:

> Kevin to ten, co go starzy samego w domu zostawili?

na tego kevina chyba żadna nie leci. odradzam. zostawić lepiej w domu.

--
                    Soulfy (Brasil)
                    The Gazette (Ugly)
                    Kabanos (Czołg)
                    DESURABBITS behind the scenes
          • aankaa Re: Modny męski zarost 12.10.19, 22:32
            ultimate.strike napisał:

> A gdzie ostrzeżenia o szkodliwości spodni? W tym przypadku jakoś lekarze ślepo
            > podążają za głupawą modą i nie wywieszają w swoich gabinetach plakatów.

no to przyznaj się kiedy byłeś u lekarza z misją uświadamiającą i gotowym plakatem !!! big_grin
            że o darmowym, propagującym, kilcie nie wspomnę

--
            jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
            • ultimate.strike Re: Modny męski zarost 12.10.19, 23:11
              Osobiście kilka razy z lekarzami POZ przy okazji wizyt dyskutowałem, mailowo dostały to załogi wielu szpitali polskich i zagranicznych, przychodni, wszystkie oddziały NFZ, parę ministerstw zdrowia, włączając rosyjskie nawet. Działam chociaż wiekszość ludzi, nawet ze środowiska medycznego wolałaby żeby to nie była prawda.

--
              • aankaa Re: Modny męski zarost 12.10.19, 23:58
                konkrety, przeciwniku portek, konkrety !

mailami to możesz skarpetki w jeże/sowy/lisy reklamować
                spódniczki lekarzom (nie lekarkom) rozdawaj

--
                jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
                • ultimate.strike Re: Modny męski zarost 13.10.19, 00:20
                  Konkrety już linkowałem tu kilka razy. Sporo lekarzy umie czytać i te konkrety robią wrażenie. Na tym forum szerzy się zabobon i konkrety nie robią wrażenia.

--
    • swiecaca Re: Modny męski zarost 13.10.19, 09:40
      wszystkich to nie, ale sporo facetów nosi teraz zarost. i muszę powiedzieć że niektórym to naprawdę służy. zwłaszcza całkiem łysym oraz niezbyt pięknym, z brodą robią się ciekawsi. ale toleruję tylko bardzo krótki zarost, żadne krasnoludzkie brodziska.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka