Dodaj do ulubionych

Ku pokrzepieniu dziewczęta:-)

15.10.19, 08:39
Kolejny wątek polityczny, ale zachęcam do przeczytania, no i oczywiście w nowym poście. Warto. W pełni zgadzam sie z tym co napisane.

marcinmatczak.pl/index.php/2019/10/14/gratulacje-dla-zwyciezcow-tych-wyborow/

--
„To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski
Obserwuj wątek
   • 1elka26 Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 09:07
    To ten sam wybitny "obrońca demokracji" który w ten sposób pisał do P. Wielguckiego?:
    "Kiedyś mówiłeś że twoja córka idzie na prawo do Wrocławia, prawda? Wyślę ten twój defekacyjny tekst moim kolegom z Wydziału i poproszę, żeby go omówili na zajęciach w Jej grupie jako przykład mowy nienawiści. Zobaczymy, jak będziesz piszczał, jak wróci do domu"
    Doprawdy wspaniały autorytet. Obrońca środowiska które pragnie zemsty jak to stwierdziła sędzia Kamińska?
     • 1elka26 Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 09:54
      A cóż to za dziwna konstatacja? Ja prowadze jakąś kampanię?? Jezeli już, to jest to kampania która trwa cały czas. Jest to protest wobec poglądów które niszczą polskie społeczeństwo. To, co wypisują właśnie tacy ludzie jak Matczak, Sadurski czy też Hartman na pewno nie sprzyja zasypywaniu podziałów lecz prowadzi do dalszej eskalacji konfliktu. A wszystko to pod plaszczykiem obrony demokracji i praworzadności.
    • woman_in_love Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 09:43
     Kaczynski przegral jedna kwestie: dostal wiecej % niz 4 lata temu i glosowalo na niego ze 3 mln wiecej. A jednak ma teraz dokladnie tyle samo glosow co 4 lata temu. 😂😂😂😂😂😂
     W duzem mierze dzieki elkowi i jego mowie nienawisci.
     • 1elka26 Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 09:59
      Mylisz się.
      Jeżeli nie wiesz dlaczego, pomimo wścieklego ataku "totalnej opozycji" i pomocy ulicy oraz zagranicy PIS wygrał to polecam ten komentarz :

      "Mittelbayerische Zeitung" z Ratyzbony przypomina, że politycy lewicowi w Polsce zarzucają PiS kradzież ich pomysłów przed wyborami do Sejmu. "Nie odpowiadają jednak na pytanie, jak to możliwe w kraju, gdzie Solidarność jest właściwie świętością. Odpowiedź jest prosta: ci sami lewicowi politycy nie traktowali swoich programów i wartości serio. W odróżnieniu od PiS. Wiarygodność to tajemnica sukcesu tej partii" - orzeka "MZ".
      wiadomosci.onet.pl/swiat/wyniki-wyborow-komentarz-niemieckiej-prasy/fe3f9xl

      Wiarygodność, a nie mowia nienawiści tak typowa dla przedstawicieli "totalnej opozycji" - zjawisko z ktorym nawet na tym forum jest tak często obecna w postaci nieustannych insynuacji oraz pomowień.
      • aerra Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 13:43
       Wiarygodność? Ta wiarygodność, dzięki której już teraz wycofują się z obietnic przedwyborczych? A zostało im sporo niespełnionych jeszcze z poprzedniej kampanii.
       Aczkolwiek biorąc pod uwagę co robią z tymi, które spełniają - to może i lepiej, że się wycofują, zanim wszystko totalnie rozwalą.


       --
       super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
       <*>
    • wapaha Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 10:46
     Ja Ci Elka napiszę moje zdanie- mogę chyba ? Nie jest autorytetem, nie jestem KImś, jestem jakaś tam, zwykła , przeciętna
     I napiszę ci, że stała się rysa.Rysa na tym waszym cudownym wizerunku, rysa w waszych rządach i dążeniu do zdeptania takich jakich ja-zwykłych, szarych , przeciętnych. I wiesz co ?-ta rysa będzie się pogłębiać. Bo ludzie, którzy do tej pory nie wierzyli, że można coś zdziałać, że ich głos coś da, że lepiej i tak zagłosowaćna tych co mają pewną wygraną - nie zrobią tego po raz wtóry. Nie zrobią- bo widzą RYSĘ. I widzą, że ściana pęka, że można inaczej, że można lepiej, że jest szansa
     Jest rysa, a potem mur runie..Elka mury zawsze runą , a jeśli uważasz, że nie ma mury to- another brick in the wall- jakbyś nie spojrzała - czy to mur- czy bezmur - właśnie TOCOŚ zaczęło odchodzić w niebyt
     pakuj manatki
     • 1elka26 Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 14:29
      Może jednak mniej egzaltacji?? jaka rysa? i jakie mury? Raczej może zdumiewać jak mozna wmówić ludziom poczucie irracjonalnego zagrożenia i jak łatwo fałszywi prorocy w rodzaju własnie Matczaka czy też sławnego Kasprzaka znajdują posłuch i grono wiernych wyznawców.
      W ten sposób tworzą się właśnie sekty. Zjawisko znane od wieków. To właśnie ludzie zapatrzeni w takich trybunów bezkrytycznie chłoną ich słowa i w efekcie niezwykle łatwo nimi manipulować.
      Polecam lekturę wiekowej co prawda, ale ciągle aktualnej pracy G. Le Bona - Psychologia tłumu".
       • 1elka26 Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 14:57
        Tak, tak a świstak siedzi i zawija je w te sreberka. Porażki??
        Teraz zostanie dokonczona reforma sądownictwa i mam nadzieję w końcu pojawi się ustawa o dekoncentracji mediów. No i trzeba myśleć o większości konstytucyjnej w następnej kadencji.
        To nie jest kwestia wiary, ale własnie wiedzy. Dla ciebie i sporej części tzw. "obrońców demokracji" ludzie pokroju Matczaka, Sadurskiego czy tez Hartmana sa autorytetami. A tak naprawde jest to wyłoniona przez IIIRP elita, określona bardzo trafnie przez prof. Pawełczyńską w książce "Głowy hydry" - "lumpen-elitą" , Zachowanie tych "elit" nie ma praktycznie żadnego odniesienia do systemu wartości wspólnego dla społeczenstwa w ktorym żyją, dlatego też ich poglądy są wyjątkowo destrukcyjne.
  • dramatika Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 09:18
   saszanasza napisała:

   > Kolejny wątek polityczny, ale zachęcam do przeczytania, no i oczywiście w nowym
   > poście. Warto. W pełni zgadzam sie z tym co napisane.


   Komentarz "polityczny" na poziomie egzaltowanej 14-latki.
   Chcecie coś zmienic, to na litość boską, skończcie wreszcie z tą "praworządnością", "konstytucją", wciskaniem kitu o braku "demokracji" przy 60 procentowej frekwencji, pokładaniem się na betonie, romansem ze skrajnym lewicowym światopoglądem, narzekaniem na "faszystowski reżim" i pogardą wobec chamstwa wywodzącego się w 90% z pańszczyźnianego chłopa.
   Ludzie potrzebują centrowej partii neutralnej światopoglądowo, nie skupionej na walce przeciwko, z programem liberalnym gospodarczo. Zamiast licytować się z PiSem na socjal, trzeba mieć odwagę, by powiedzieć, że pińceta nie będzie, ale będzie coś innego, co mniej wydrenuje budżet i nie będzie służyło wykarmieniu biurokracji. Skończcie wreszcie z tym histerycznym antyklerykalizmem, od tego jest lewica. Polski katolicyzm jest powierzchowny i w ogóle jako taki podszyty hipokryzją, więc wystarczy tylko zachować neutralność i nikt nie będzie miał pretensji o brak czołobitności wobec KK.
   PiS nie potrafił oczyścić swojej partii z komuchów, wrecz przeciwnie - tutaj jest wielkie pole do popisu dla głównej partii opozycyjnej. Ban dla Wałęsy i wszelkiego infantylnego celebryctwa walczącego o godne życie karpii.
   Może wtedy coś się ruszy. Bo jak nadal będzie ten sam kwik świń odrywanych od koryta, to nie wróżę sukcesów.

   • swiecaca Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 09:23
    dramatika napisał(a):

    . Zamiast licytować się z
    > PiSem na socjal, trzeba mieć odwagę, by powiedzieć, że pińceta nie będzie, ale
    > będzie coś innego, co mniej wydrenuje budżet i nie będzie służyło wykarmieniu b
    > iurokracji.

    to dokładnie droga do tego, żeby nie przekroczyć progu wyborczego.
    • dramatika Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 09:54
     swiecaca napisała:


     > to dokładnie droga do tego, żeby nie przekroczyć progu wyborczego.

     Facepalm.
     Wy naprawdę czujecie pogardę do ludzi. Na pińcety leci moim zdaniem mniejszość ludzi, z czego spora część nie głosuje w ogóle - większość wykazuje jednak jakiś zdrowy rozsądek. Jakby KO zaproponowała likwidację podatku dochodowego i powiedzmy podwyżkę standardowego socjalu dla najuboższych zamiast 500+ to stanowiłaby przynajmniej wyborczą alternatywe, a nie kolejny PiS, tyle że z "konstytucją" na ustach, które to hasło nie znaczy kompletnie NIC.
   • araceli Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 09:34
    dramatika napisał(a):
    > Ludzie potrzebują centrowej partii neutralnej światopoglądowo, nie skupionej n
    > a walce przeciwko, z programem liberalnym gospodarczo.

    "Neutralność światopoglądowa" w wydaniu Konfederatków - wartościami wycieramy sobie gęby w realu kochanki, kolejne żony, bękarty na boku i kiła party?

    Nie dziękuję.    --
    Co inni myślą o Tobie to nie Twój interes.
    • dramatika Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 09:49
     araceli napisała:


     > "Neutralność światopoglądowa" w wydaniu Konfederatków -

     Czy ja pisałam gdzieś, że Konfa jest neutralna światopoglądowo??
     Zwyczajnie wolałam zagłosować na ultrakonserwatywną Konfę, mimo że tak naprawdę wolałabym głosować na partię neutralna światopoglądowo, niż głosować na KO w obecnej formie.
     Spotykam wielu ludzi, którzy są przeciwko PiS, ale nie chcą głosować na KO z powodów, które wymieniłam.
     • araceli Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 10:20
      dramatika napisał(a):
      > Spotykam wielu ludzi, którzy są przeciwko PiS, ale nie chcą głosować na KO z po
      > wodów, które wymieniłam.

      A ja znam wielu ludzi, którzy są przeciwni PiS, są za większym lub mniejszym liberalizmem gospodarczym ale nie zagłosują na KO właśnie z powodu 'neutralności światopoglądowej' polegającej jak to widzisz np. na przymykaniu oka na patologię jaką stał się kościół w PL.      --
      - What if people try to corroborate all this information?
      - Don't worry. They won't.
   • saszanasza Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 09:58
    dramatika napisał(a):

    > saszanasza napisała:
    >
    > > Kolejny wątek polityczny, ale zachęcam do przeczytania, no i oczywiście w
    > nowym
    > > poście. Warto. W pełni zgadzam sie z tym co napisane.
    >
    >
    > Komentarz "polityczny" na poziomie egzaltowanej 14-latki.


    Jedynie na potrzeby zachowania wątku. Tekst wystarczająco merytorycznie wyczerpuje temat, więc daruj sobie uszczypliwości.

    > Chcecie coś zmienic, to na litość boską, skończcie wreszcie z tą "praworządnośc
    > ią", "konstytucją", wciskaniem kitu o braku "demokracji" przy 60 procentowej fr
    > ekwencji, pokładaniem się na betonie, romansem ze skrajnym lewicowym światopogl
    > ądem, narzekaniem na "faszystowski reżim" i pogardą wobec chamstwa wywodzącego
    > się w 90% z pańszczyźnianego chłopa.

    Przypominam, że wśród tej 60% frekwencji większość, bo sumując, na PIS glosowało lekko ponad 8M obywateli a na partie opozycyjne łącznie prawie 9M.
    I tak, w pierwszej kolejności należy odbudować demokrację w Polsce bo to fakt a nie bełkot opozycji.

    > Ludzie potrzebują centrowej partii neutralnej światopoglądowo, nie skupionej n
    > a walce przeciwko, z programem liberalnym gospodarczo>

    Ludzie chcą tego, na co zagłosowali a większość zagłosowała na partie opozycyjne.
    --
    „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski
    • 1elka26 Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 10:12
     saszanasza napisała:


     > I tak, w pierwszej kolejności należy odbudować demokrację w Polsce bo to fakt a
     > nie bełkot opozycji.
     >
     To jest bełkot opozycji własnie, a nie fakt.
     Teraz nie ma demokracji, a była za poprzednich rządów jak rozumiem?
     Demokracja polega więc na wtargnięciu ABW do redakcji gazety? Na wrzuceniu do niszczarki projektów obywatelskich? - nawet nie podjęto próby procedowania, a przecież i tak PO posiadając większośc mogła spokojnie odrzucić te projekty.
     Demokracja polegająca na tym, że praktycznie wszystkie media mowily jednym głosem, a pluralizm w mediach publicznych polegał na tym, że dyskutowali powiedzmy Czuchnowski z żakowskim a jako ekspert występował Smolar czy też Markowski - doprawdy piekny przyklad pluralizmu.
     To była swoiście rozumiana demokracja podporzadkowana jedynie slusznej ideologii, oczywiście ideologii o jednoznacznie lewicowym zabarwieniu.

     Twierdzenie, że nalezy odbudować demokrację jest nie tylko jakimś ponurym żartem, ale też jednoznacznie mówi o tym jak demokrację pojmuje "totalna opozycja". Dlatego też trzeba robić wszystko aby nie dopuścić do powrotu ludzi o takich poglądach.
    • dramatika Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 10:26
     saszanasza napisała:


     > I tak, w pierwszej kolejności należy odbudować demokrację w Polsce bo to fakt a
     > nie bełkot opozycji.

     > Ludzie chcą tego, na co zagłosowali a większość zagłosowała na partie opozycyjn
     > e.

     Demokracja polega na tym, że wygrywa partia z największą ilością głosów, a nie koalicja 4 partii, która w sumie miała więcej głosów. Zacznij "odbudowywanie demokracji" od siebie.

     Naprawdę, dyskutujecie z jakimiś oczywistościami. W mojej ocenie, gdyby istniała normalna centrowa partia, będąca realna opozycją dla PiSu, to żadna lewica, PLS czy Konfa by do sejmu nie weszły. To rozdrobnienie wynika własnie z tego, że PO miało do zaoferowania jedno wielkie GIE.
     • araceli Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 10:31
      dramatika napisał(a):
      > Demokracja polega na tym, że wygrywa partia z największą ilością głosów, a nie
      > koalicja 4 partii, która w sumie miała więcej głosów.

      Ależ B_Z_D_U_R_A big_grin
      --
      Bycie niewierzącym nie oznacza, że jest ci WSZYSTKO JEDNO.
    • dramatika Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 10:37
     bo_ob napisała:

     > dramatika napisał(a):
     >
     > > skończcie wreszcie z tą "praworządnością", "konstytucją"
     >
     > Chcielibyście.

     No nie ma wyjścia, PO przez tę durną retorykę zwyczajnie polegnie i w takim razie nawet lepiej, skoro dalej nie zamierza robić nic poza rozczulaniem się nad "konstytucją", "demokracją", "praworządnością", czyli wyczyszczonych z jakiejkolwiek treści hasłach, które mają tylko legitymizować agresję i frustrację.
   • cimabue Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 11:25
    dramatika napisał(a):

    > saszanasza napisała:
    >
    > > Kolejny wątek polityczny, ale zachęcam do przeczytania, no i oczywiście w
    > nowym
    > > poście. Warto. W pełni zgadzam sie z tym co napisane.
    >
    >
    > Komentarz "polityczny" na poziomie egzaltowanej 14-latki.
    > Chcecie coś zmienic, to na litość boską, skończcie wreszcie z tą "praworządnośc
    > ią", "konstytucją", wciskaniem kitu o braku "demokracji" przy 60 procentowej fr
    > ekwencji, pokładaniem się na betonie, romansem ze skrajnym lewicowym światopogl
    > ądem, narzekaniem na "faszystowski reżim" i pogardą wobec chamstwa wywodzącego
    > się w 90% z pańszczyźnianego chłopa......

    >

    I to jest najlepszy komentarz. Brawo Dramatika, bardzo trafna analiza jak zwykle smile
   • zona_glusia Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 11:56
    dramatika napisał(a):
    > st lewica. Polski katolicyzm jest powierzchowny i w ogóle jako taki podszyty hi
    > pokryzją, więc wystarczy tylko zachować neutralność i nikt nie będzie miał pret
    > ensji o brak czołobitności wobec KK.
    Zachować neutralność to wg Kościoła nie rozliczać pedofilów w sutannach i zwłaszcza kryjących ich hierarchów.
    Nie.
  • lauren6 Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 10:29
   Ja tam jestem zadowolona z wyniku tych wyborów. Piękny wynik zrobiła Kidawa-Błońska w Warszawie: mam nadzieję, że da to do myślenia twardogłowym z PO. Lewica wraca do sejmu. Z KO weszło wielu polityków, których cenię, a z PIS odpadły największe zera moralne. Poza tym bardzo chciałabym zobaczyć minę posła Jarosława gdy pierwszy raz na mównicę wyjdzie posłanka Klaudia Jachira.

   Nawet wejście Konfederacji oceniam na plus, bo pięknie pożrą się ze sobą jak 4 lata temu kukizowcy. Tylko czekam, aż Kukiz znowu zabaluje i stworzy utwór liryczny o Bosaku, Winnickim i Braunie. Za 4 lata po Konferencji nie będzie śladu.
   • dramatika Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 10:42
    lauren6 napisała:

    > Za 4 lata po Konferencji nie będzie śladu.

    To się jeszcze okaże. Jest duży nacisk ze strony wyborców Konfy, aby się ucywilizowali i odradykalizowali. Wielka szkoda, że do sejmu wszedł Korwin zamiast Mentzena - jak dziadzio będzie fikał tak jak to ma w zwyczaju, to marnie to widzę tongue_out
    Niemniej szykuje się niezła rozrywka smile
    • paskudek1 Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 10:50
     A wolałabym żeby szykowala się ciężka i Poważna PRACA dla kraju wiesz. Ci ludzie poszli tam do cholery ciężkiej PRACOWAĆ a nie bawić się za nasze pieniądze.

     --
     nagle się okazało, że link do innego forum gazety w sygnaturce to spam smile
    • araceli Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 11:11
     dramatika napisał(a):
     >. Jest duży nacisk ze strony wyborców Konfy, aby się ucywil
     > izowali i odradykalizowali.

     I dlatego do Sejmu wybrali najbardziej odj.nych pajaców jak (poza rzecz jasna Korwinem): Braun czy Sośnierz?
     --
     Gdzie wszyscy myślą tak samo - nikt nie myśli zbyt wiele.
     • dramatika Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 11:32
      araceli napisała:


      > I dlatego do Sejmu wybrali najbardziej odj.nych pajaców

      Dla ciebie każdy kto nie nosi skórzanych stringów, nie załamuje rąk nad karpiem, nie identyfikuje się jako muzułmański gej drag queen i nie doznaje załamania nerwowego, jak ktoś mu każe iść do uczciwej roboty to odj.b, więc kogo normalnego obchodzi co myślisz.
        • araceli Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 13:24
         dramatika napisał(a):
         > W sumie to nie, ale grunt, że z noszenia czy nienoszenia skórzanych
         > stringów nie robi programu wyborczego tongue_out

         Nie absolutnie, wcale nie robi big_grin big_grin big_grin
         https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/b3/63/5cc2ce50893d4_o_large.jpg         --
         Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
          • dramatika Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 13:59
           paskudek1 napisała:

           > Hmm, czyli ja w mniemaniu pana Sośnierza jestem nieprawdziwą kobietą? Aż mam ch
           > ęć napisać do tego pana i zapytać czemu mnie obraża?

           Raczej wątpliwe, abyś była przedstawicielką takiego feminizmu, jakiego nie popierają prawacy. A jeśli jesteś to napiszę tylko, że głupota zasługuje na obrazę.
           • araceli Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 14:17
            dramatika napisał(a):
            > takiego feminizmu, jakiego nie popierają prawacy.


            Owszem jest. Uważa swoje prawo do głosowania za niepodważalne.
            --
            Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
           • paskudek1 Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 14:36
            Ależ jestem. Obrazoburczo uważam że jestem takim samym człowiekiem jak pan Sośnierz. Ba, za tak samo wartościowych uważam wszystkich ludzi. LGBT TEŻ. Nie oceniam wartości ludzi po tym z kim lubią spać ani jakie genitalia posiadają. Za to po tym jacy są dla innych ludzi i całego świata. Obawiam się więc, że wg tego pana nie jestem prawdziwą kobietą

            --
            nagle się okazało, że link do innego forum gazety w sygnaturce to spam smile
         • dramatika Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 13:56
          araceli napisała:


          > Nie absolutnie, wcale nie robi big_grin big_grin big_grin

          Yyyy, plakacik "przeciwko feministkom" ma świadczyć o tym, że facet robi program wyborczy na niepopieraniu "skórzanych stringów"? surprised
          Pomogę ci - owszem, Sośnierz odniósł się do kwestii LGBT (bo to miałam na myśli pisząc "skórzane stringi" - rzeczywiscie, Ziemkiewicza nie czytasz, to pewnie nie skojarzyłaś) wyrażając raczej standardowe konserwatywne stanowisko, więc trudno tu mówić o jakimś robieniu na tym programu wyborczego.
          www.radiowarszawa.com.pl/d-sosnierz-lewica-zrobila-z-homoseksualistow-narzedzie-walki-z-konserwatystami/
          Niemniej jasne, sprzeciwia się tzw, feminizmowi 3 fali, czemu wielokrotnie dawał wyraz na mównicy w PE.
          • araceli Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 14:16
           dramatika napisał(a):
           > Yyyy, plakacik "przeciwko feministkom" ma świadczyć o tym, że facet robi progra
           > m wyborczy na niepopieraniu "skórzanych stringów"? surprised

           Świadczy o to, że robi kampanię d..ą. Jak cały ten wasz latający cyrk.
           --
           Co inni myślą o Tobie to nie Twój interes.
      • zona_glusia Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 11:50
       dramatika napisał(a):

       > odj.nych pajaców
       >
       > Dla ciebie każdy kto nie nosi skórzanych stringów, nie załamuje rąk nad karpiem
       > , nie identyfikuje się jako muzułmański gej drag queen i nie doznaje załamania
       > nerwowego, jak ktoś mu każe iść do uczciwej roboty to odj.b,

       Grzegorz Braun tropiciel spisków masońskich, zwolennik przymusowych mszy dla dzieci i strzelnicy w każdej szkole, człowiek chcący za pomocą komandosów zdobywających Wawel przywrócenia monarchii w Polsce i głośno mówiący o rozstrzeliwaniu dziennikarzy wzorem normalności w polityce. big_grin
       • dramatika Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 11:54
        zona_glusia napisał(a):


        > Grzegorz Braun tropiciel spisków masońskich, zwolennik przymusowych mszy dla dz
        > ieci i strzelnicy w każdej szkole, człowiek chcący za pomocą komandosów zdobywa
        > jących Wawel przywrócenia monarchii w Polsce i głośno mówiący o rozstrzeliwaniu
        > dziennikarzy wzorem normalności w polityce. big_grin

        Zapomniałaś o batożeniu waginosceptyków. Szczęść Boże!
   • bo_ob Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 10:56
    Mam bardzo podobne zdanie. Podoba mi się, że właściwie każdy ma swoją reprezentację. Podoba mi się, ze ludzie wykosili największe zera typu Piotrowicz, znaczy, że jednak arogancja nie popłaca. Podoba mi się nowa lewica Podoba mi się, że weszła Konfederacja, bo życie już pokazało co dzieje się z podobnymi radykałami typu Lepper, Palikot czy Kukiz. Podoba mi się to, co stało się z Senatem.

    Wiele też mi się nie podoba, ale ogólnie nie jest źle.

    • nenia1 Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 11:16
     Tak, właściwie mam ten sam odbiór, chwilę kryzysu miałam gdy podawali wczoraj rano niepełne jeszcze wyniki i PiS miał prawie 49%, na szczęście skorygowało się, ale ogólnie po takim rozdawnictwie i wielu kolejnych obietnicach PiS-u sądzę, że wybory wyszły całkiem nieźle.
     I mam wrażenie, że jest to jednak odczucie sporej grupy osób, bo i poziom natężenia wzajemnej agresji zdecydowanie niższy niż 4 lata temu.
     • hipinka Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 14:11
      nenia, mam identycznie jak Ty
      i humor poprawił mi sie trochę, jak przeczytałam dziś, że na PiS głosowało nieco ponad 8 mln ludzi, a na inne partie - ponad 10 mln. Tak, wiem pis zbiera premię za jedność, a anty - pis jest rozproszony, ale i tak mnie to jakoś lepiej nastroiło na przyszłość
   • 1elka26 Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 14:36
    Oczywiście, że w punkt. Herbert proroczo przewidział że pojawią się tacy "obrońcy demokracji" i zapewne o takich ludziach myślał pisząc:

    "Hunowie postępu cwałujący przez ziemskie i niebieskie stepy
    niszcząc po drodze wszystko co godne szacunku dawne i bezbronne"

    • natalia.nat Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 14:47
     Co za chamski natrętny troll. Nawet neutralną wypowiedź, po prostu opinię, do której każdy ma prawo, musi skomentować i to jeszcze nie na temat, tylko żeby wcisnąć swoje "mundrości" i słowa kluczowe. Pożal się boże, obrończyni łamania demokracji, ostoja tolerancji i przyzwoitości. Żenada.
      • natalia.nat Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 15:11
       A twoje wspaniałe popisy erystyczne wyżej oraz w innych miejscach, to jakie są? Ceniące jakiekolwiek wartości chrześcijańskie? I jakie to są wartości europejskie, bo chyba nie nadstawianie drugiego policzka?
       Oczywiście nadal nie udowodnisz insynuacji na temat mojego rzekomego czytania mediów gazetopodobnych?
       • 1elka26 Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 15:16
        Ponieważ cierpisz na typową wśrod tzw. "obrońców demokracji" przypadłość znaną jako "pomroczność jasna" to musze nieustannie przypominać, że ledwo pojawilam sie na tym forum to zostałam pomówiona o przelogowywanie się i pisanie pod kilkoma nickami. Nie było wtedy mowy o żadnych mediach. Tak więc może zacznij od siebie i daj spokój z zagraniami na poziomie piaskownicy. No chyba, ze twoim idolem jest poseł Nitras - co akurat jest całkiem mozliwe.
        • natalia.nat Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 15:28
         Ponieważ cierpisz na typową wśród tzw. "obrońców łamania demokracji" przypadłość znaną jako "pomroczność jasna", to muszę nieustannie przypominać, że ledwo pojawiłaś się na tym forum, to zostałam pomówiona przez ciebie o czytanie mediów gazetopodobnych. Nie było wtedy mowy o żadnych przelogowaniach (na drugi nick dla ścisłości, bo oczywiście musisz manipulować i pisać o kilku nickach). Tak więc może zacznij od siebie i daj spokój z zagraniami na poziomie piaskownicy.
     • tiszantul Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 15.10.19, 23:35
      Mamy na forum ze 30 zawziętych propagandzistek opozycji, ale oczywiście to z dwojką-trójką sympatyków PiSu jest problem, co? Nie umieją się dostroić do poziomu debaty i wyrafinowanych diagnoz typu "chamski troll", "mundrości", na dodatek Elka jeszcze ośmieliła się zacytować Herberta, a cytowanie poetów to już naprawdę szczyt chamstwa, nie?
       • muchy_w_nosie Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 16.10.19, 00:23
        Z jakiej Rosji, toż to siedzi gdzieś w Plu, może w Warszawce, może w Sosnowcu, może w Białymstoku i klepie, chodzi to w łapciach po domu, o właśnie się po jajach drapie, pije herbatę, bo zaraz idzie spać, bo jutro co na mieście trza załatwić, odebrać tego i owego, załatwić to czy tamto ... no życie.
      • natalia.nat Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 16.10.19, 10:25
       Ach, ci bogu ducha winni "sympatycy" PiSu. big_grin
       Może doczytaj na jaki post jest odpowiedź i w jakim tonie. Nie, nie spodziewam się, że będziesz obiektywny. I nie widzę powodu, żeby kogoś kto nazywa mnie i inne osoby sterowanymi lewackimi trollami, zaczadzonymi umysłami, lemingozą do kwadratu, towarzyszami itp. traktować inaczej niż na to zasługuje.
       • 1elka26 Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 16.10.19, 10:57
        Tak okresla się osoby który bawią się w pomówienia i insynuacje, wypisujące bzdety o rosyjskich trollach w dodatku płatnych nie mając na potwierdzenie tych absurdalnych zarzutów nawet cienia dowodu. Nie pomogło nawet zgłaszanie do moderacji tego typu postów i ich kasowanie - tutaj chylę czoła. Rzeczywiście moderacja podchodzi w tym przypadku bardzo obiektywne podejście.
        Niestety - nie pomaga, nie pozostaje więc nic innego jak adekwatne do zachowania określanie takich osób. Zadziwiające jakie wywołuje oburzenie używanie takiego słownictwa w odniesieniu do lewackich trolli.
        Filozofia Kalego w rozkwicie.
        Niestety, nadal nie wiem jakiego to dodatkowego nicku używam.
        • natalia.nat Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 16.10.19, 11:56
         Zgadza się. Filozofia Kalego w rozkwicie.
         Jesteś traktowana dokładnie tak, jak traktujesz innych, a powiedziałabym że nawet o wiele pobłażliwiej, bo to co ty wypisujesz jest o wiele gorsze od określenia: ruski czy płatny troll. I przede wszystkim nie trzeba było zaczynać, od początku chamsko obrażałaś ludzi, którzy mieli inne poglądy. Możesz mieć pretensje tylko do siebie. I nie, zupełnie mnie nie oburza, że obrażasz i pomawiasz ludzi, widocznie taka twoja natura i jest ci z tym dobrze. Oburza mnie, że nie widzisz belki w swoim oku, ale za to źdźbło w oku bliźniego dostrzeżesz zawsze.
         Niestety, nadal nie udowodniłaś, że czytam media gazetopodobne.
         • 1elka26 Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 16.10.19, 12:04
          No cóż, musze sie z powyższym postem zgodzić. Nawet nie wiesz kiedy posługujesz sie pomowieniami i insynuacjami - najwyraźniej taka przypadłość. Proponuję spacer, trochę lekkiej lektury ewentualnie obejrzenie kilku kreskówek - może wtedy wyjdziesz z piaskownicy.
          Przykry przypadek.
          • natalia.nat Re: Ku pokrzepieniu dziewczęta:-) 16.10.19, 12:14
           No cóż, musze sie z powyższym postem zgodzić. Nawet nie wiesz kiedy posługujesz sie pomowieniami i insynuacjami - najwyraźniej taka przypadłość. Proponuję spacer, trochę lekkiej lektury ewentualnie obejrzenie kilku kreskówek - może wtedy wyjdziesz z piaskownicy.
           Przykry przypadek.
           Ja się nie posługuje pomówieniami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka