Dodaj do ulubionych

Test sznurka

• tryggia Re: Test sznurka 16.10.19, 08:47
      Żeby go nie zdać musiałabym mieć 145cm wzrostu 😌 A mam o 14 więcej. Heh, wczoraj robiłam powtórkę z młodszym do klasowki, identyczne działania.

--
      Hope
    • bib24 Re: Test sznurka 16.10.19, 08:51
      nie napisałaś o 2 podstawowych warunkach
      - pomiar robi się nie w talii ale na wysokości pępka. tu wam wyjdzie na pewno więcej
      - pomiar robi się na całkowicie luźnym brzuchu. nie napręża się mięśni, nie wciąga brzucha.

różnica pomiędzy tak wykonanym pomiarem a pomiarem w talii na wciągniętym brzuchu może wynieść spokojnie nawet 20 cm.

sprawdźcie czy zdacie w takich warunkach pomiarowych.
      • memphis90 Re: Test sznurka 16.10.19, 12:40
        > pomiar robi się nie w talii ale na wysokości pępka. tu >wam wyjdzie na pewno więcej
        Więcej niż gdzie? Talia to jest 2cm powyżej pępka...

--
        "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
        • bib24 Re: Test sznurka 16.10.19, 12:57
          memphis90 napisała:

> > pomiar robi się nie w talii ale na wysokości pępka. tu >wam wyjdzie n
          > a pewno więcej
          > Więcej niż gdzie? Talia to jest 2cm powyżej pępka...
          >
          u ciebie. ale ludzie są różnie zbudowani. pępek to miara w miarę uniwersalna. a talia bardziej umowna.
    • chocolatemonster Re: Test sznurka 16.10.19, 10:26
      Zrobilam. Tylko nie wyszlo bo byl za cienki i spadlam...
      Sie mnie czarny humor trzyma z rana😁
      Jako niska osoba czuje sie dyskryminowana w tym tescie bo wysoka osoba moze wtrynic 3 eklery a ja tylko jednego😁
    • edelstein Re: Test sznurka 16.10.19, 12:03
      Zdalam bez problemu.Przecietna kobieta nie ma 82,5 w pasie.W ciazy tylko.

--
      "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
      • snakelilith Re: Test sznurka 16.10.19, 12:42
        edelstein napisała:

> Zdalam bez problemu.Przecietna kobieta nie ma 82,5 w pasie.W ciazy tylko.
        >

Proszę cię, nie rozśmieszaj mnie. Chyba, że weźmiesz średnią ematki, choć i tak nie wierzę. Przeciętna kobieta ma nadwagę i zdecydowanie więcej niż 82,5cm w pasie. Co druga Polka ma BMI powyżej 25, a otyłość brzuszna jest dziś nawet powyżej pewnego wieku normą. I radzę nie nabijać się z kobiet bez talii, bo dopaść może każdą. Wystarczy przekroczyć 40-tkę, zacznie się spadek hormonów i talia może w błyskawiczym tempie znikać.
          • snakelilith Re: Test sznurka 16.10.19, 15:30
            czarniejszaalineczka napisała:

> bmi gowno znaczy

Nie do końca. U kobiety wartości powyżej 25 oznaczają zawsze spory kawał tłuszczu, chyba że jest się kulturystką. BMI jest i zostanie wartością orientacyjną, dyskusyjne jest tylko, od kiedy należy zacząć się naprawdę martwić.
        • edelstein Re: Test sznurka 16.10.19, 13:40
          Bmi nie jest miarodajne, wystarczy pracowac fizycznie albo uprawiac sport.
          Moje BMiI jest na granicy 25, a nosze rozmiar 38

--
          "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
    • memphis90 Re: Test sznurka 16.10.19, 12:35
      Czyli obwód pasa powinien mieć mniej niż wzrost w cm/2, tak?

--
      "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
      • jak_matrioszka Re: Test sznurka 16.10.19, 13:03
        Ja w 7-8 m-cu drugiej ciaży miałam 150cm w obwodzie i to był ostatni raz kiedy sie mierzyłam tongue_out Już w 4 m-cu jak tylko przekraczałam próg szpitala, to portier łapał za fotel na kółkach i chciał mnie na porodówke wieźć, a pytanie czy to bliźniaki czy może trojaczki było na porzadku dziennym wink
        A w pierwszej ciaży po ematkowemu, do porodu jechałam w normalnych spodniach i nawet nie uciskały w pasie. Zreszta wogóle w pierwszej ciaży straciłam kontakt wizualny z własnym brzuchem koło piatego miesiaca, bo biust mi wszystko zasłaniał 😂
        • piekna_remedios4 Re: Test sznurka 16.10.19, 14:28
          >Już w 4 m-cu jak tylko przekraczałam próg szpitala, to portier łapał za fotel na kółkach i chciał mnie na porodówke wieźć, a pytanie czy to bliźniaki czy może trojaczki było na porzadku dziennym

big_grin big_grin big_grin cudowme

--
          Cien años de soledad
    • ichi51e Re: Test sznurka 16.10.19, 12:53
      Czyli jak mam 170 to w talii mam miec 85cm? Bzdura

--
      wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
      • turzyca Re: Test sznurka 16.10.19, 13:05
        >Czyli jak mam 170 to w talii mam miec 85cm? Bzdura

Nie więcej niż 85 cm. W brzuchu. Na wysokości górnych kości biodrowych. To jest wartość maksymalna a nie docelowa.

--
        "Zaproszenie wykonane jest z białego gładkiego papieru i ma zaokrąglone rogi. Na rzeczenie Klienta rogi mogą pozostać ostre."
        • amast Re: Test sznurka 16.10.19, 14:06
          Miało być w pasie, co większość odczytała jako talię, potem miało być na wysokości pępka, ok, trochę niżej ale nadal w pasie, teraz zeszło na kości biodrowe... do wieczora będzie o najszerszym miejscu tyłka? wink
          Nie, nie mam pępka tam gdzie mam biodra...
          • jak_matrioszka Re: Test sznurka 16.10.19, 14:18
            W programie mierzyły ten sznurek osoby ubrane, wiec trudno mi było zlokalizować gdzie maja pepek. Tam gdzie mierzyli, to ja mam talie, akurat Ci na ekranie mieli talie wypukła wink Z cała pewnościa nie mierzyli w biodrach.
          • turzyca Re: Test sznurka 16.10.19, 14:25
            > Nie, nie mam pępka tam gdzie mam biodra...

A biodra od szczytu kości biodrowych odróżniasz?

> ści pępka, ok, trochę niżej ale nadal w pasie, teraz zeszło na kości biodrowe..

No ja mam pępek poniżej szczytu kości biodrowych. Czyli dla mnie raczej poszło do góry.

Ale proszę, instrukcja obrazkowa prosto z Harvardu:
            https://d2ebzu6go672f3.cloudfront.net/media/content/images/newsletter/W0810a-2.jpg

--
            Wróżenie z fusów.
    • m_incubo Re: Test sznurka 16.10.19, 14:23
      A Ty zdasz test na inteligencję? W jakim celu rozwijać, zwijać i ciąć sznurki, skoro można podzielić wzrost na pół?
      Poza tym to i bez sznurka wiadomo, że skoro łatwiej kogoś przeskoczyć niż obejść, to tak, jest "otłuszczony".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka