Dodaj do ulubionych

Co na podpuchnięte oczy?

16.10.19, 17:28
Nie na podkrążone tylko podpuchnięte. Jest jakiś magiczny (=skuteczny) sposób? Kosmetyk jakiś? Ogórki, herbata itp. mam wrażenie że to sposoby na kilka minut. Coś na stałe? Oprócz wysypiania się wink
Obserwuj wątek
    • jola-kotka Re: Co na podpuchnięte oczy? 16.10.19, 17:58
      Kostki lodu. Wstajesz rano dwie w lapki i jezdzisz nimi po twarzy calej u ciebie zaczynasz i konczysz pod oczami. Sposob ten stosuje od lat. Mam problem podobny do ciebie co rano dodatkowo u mnie pomaga na cienie pod oczami ktore tez sie czasami u mnie pojawiaja ze wzgledu na tryb zycia tak twierdza spscjalisci.
    • asqe Re: Co na podpuchnięte oczy? 16.10.19, 20:50
      Serum pod oczy z kofeina. Rzadko mi się zdarzają ‘podpuchniete’ oczy, ale jak już to je stosuje, z bardzo dobrym rezultatem.

--
      Like medieval royals with syphilis, she went suddenly mad.
          • mama.pracujaca Re: Co na podpuchnięte oczy? 16.10.19, 22:35
            jola-kotka napisała:

> Mozna dawaj
            The Ordinary Caffeine, ogólnie kosmetyki są rewelacyjne i tanie! Szczerze polecam.
            Produkt drugi, już dużo droższy ale działa nie tylko na obrzęki, ale i na cienie, doskonale nawilża. Jest drogi natomiast bardzo wydajny. To jest mój idealny krem pod oczy, a długo szukałam i testowałam😀... zaznaczam, że jestem alergik i to, co polecam jako jedno z nielicznych nie uczulało mnie...Thalgo Silisium Marin.
              • mama.pracujaca Re: Co na podpuchnięte oczy? 17.10.19, 21:33
                mauricella napisała:

> a jak w ogole twoje odczucia z uzywania Thalgo? warto inne produkty?
                Ogólnie uważam, że dobór kosmetyków to bardzo indywidualna sprawa. Szczerze powiem Ci, że od 3 lat szukałam ,,idealnego" kosmetyku pod oczy. Przetestowałam dość sporą ilość, chyba z każdej możliwie dostępnej dla mnie pułki. Począwszy od tanich, przez ślimaki itp. skończywszy na największej porażce w moim wypadku czyli b. drogich Esste:/... te ostatnie to totalne dno, jedynie buteleczki zdobią moja toaletka😀... Polskie, bardzo tanie kosmetyki są znacznie lepsze! Na krem pod oczy Thalgo wpadłam z przypadku.Zakupilam ten produkt w lipcu tego roku na pokładzie samolotu. Używam 4 miesiąc i jestem z niego mega zadowolona! Stosuje codziennie rano pod makijaż. Nadaje się do tego idealnie, nie ,,roluje" się. Dotychczas poszukiwałam kremu, który dobrze nawilzy, zniweluje cienie pod oczami, nie uczyli i zlikwiduje obrzek. Ma również problem z mikro siateczką zmarszek pod okiem. Po 4 miesiącach stosowania została mi większa część opakowania😀skóra jest świetnie nawilżona, cienie zniknęły w 90%, siateczka zmarszek zmniejszyła się i obrzęki zniknęły... nie wiem może porządnie kremy uczulały mnie i stąd te obrzęki...W dodatku po nałożeniu kremu czuje się taki przyjemny chłód... jak dla mnie jest to najlepszy kosmetyk pod oczy jaki miałam. I puki co, jedyny który testowałem z tej firmy😀. Napewno wypróbuję kremu nawilzającego, tylko muszę wykończyć zapas kremów, który mam w swym posiadaniu.
        • mama.pracujaca Re: Co na podpuchnięte oczy? 16.10.19, 22:40
          snowdust napisała:

> > Mniej gazu.
          >
          > A to ciekawe smile Gazu w napojach rozumiem? Tu akurat nie mam czego redukowac, bo
          > nie zazywam smile Zarcia i ruchu zawsze może być lepiej ale nie do końca wierze z
          > e to może być przyczyna.
          Wiesz, może być to przyczyną. Gł. Obrzęki tworzą się gdy woda w organizmie jest ,,zatrzymana". Tylko nie wierz w żadne suplementy diety cudowne, bo to jedna wielka ściema. Doraźnie możesz wspomóc się kosmetykami, ale przyczynę trzeba zlikwidować. Hormony, niewyspana, zbyt długie spanie choroby nerek itp. Przebadaj się profilaktycznie.
    • katie3001 Re: Co na podpuchnięte oczy? 17.10.19, 06:53
      To niże byc związane z krązeniem krwi. Masz tendencje do zylakow, zakrzepow itp? Albo w rodzinie sa takie przypadki? Ja tez mam taki problem. I stosuje pod oczy masc z heparyna. W ciazy i w pologu tez nie mialam z tym problemu bo brałam zastrzyki z heparyny.
    • szafireczek Re: Co na podpuchnięte oczy? 17.10.19, 10:38
      Działa też tradycyjny żel ze świetlikiem za grosze...teraz są takie w aplikatorze z metalową kuleczką, która jednocześnie pobudza mikrokrążenie...

Może masz alergię na jakieś kosmetyki, które nakładasz sobie na noc?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka