Dodaj do ulubionych

Dotarcie do dokumentów z poradni sprzed wielu lat.

18.10.19, 15:04
Potrzebuję uzyskać swoje własne dokumenty z poradni psychologicznej szkolnej sprzed ponad 25 lat lub ich kopię do celów diagnostycznych.
Zadzwoniłam do poradni w miejscu mojego dawnego zamieszkania i udało mi się uzyskać informację, że znaleziono moją teczkę. Telefon był po kilku dniach od prośby czyli ktoś w tym czasie jej szukał na moją prośbę. Potwierdzono, że skoro jest teczka wydadzą mi kopię tych dokumentów, proszono o kontakt za kilka dni. Po czym gdy zadzwoniłam w ustalonym czasie dostałam znowu informację, że dokumentów nie ma, która mnie zdziwiła bo wydawało się, że wszystko ustalone skoro teczka miała zostać zachowana i miałam się tylko umówić w kwestii odbioru kopii czy innych formalności.
Czy komuś udało się uzyskać kopię takich dokumentów sprzed tylu lat i z kim dalej rozmawiać? Czy jest możliwe, że teczka była, ale bez dokumentów?
Nie wiem jakie dalsze kroki podjąć. Jeśli dokumenty zostały komisyjnie zniszczone po danym czasie to chyba też powinien być jakiś ślad w dokumentacji.
Czy ktoś pracuje w takim miejscu i może powiedzieć jak tu dalej poprowadzić sprawę lub przynajmniej uzyskać wiarygodną informację co z dokumentacją, czy jest, czy jej nie ma bo została zniszczona lub zgubiona? Poradnia w tym czasie raz zmieniła adres, ale mimo to powiedziano mi, że znaleźli teczkę. Nie wiem już co sądzić o tym.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka