Dodaj do ulubionych

Stylistka rzęs z ONR

22.10.19, 15:28

a to widziały?
Stylistka rzęs z ONR do lekarza pochodzenia arabskiego: Takim rozwalam łeb o krawężnik. WHITE POWER, ŚMIERĆ CIAPAKOM
A tu cały cytat

„Takim jak Tobie rozwalam łeb o krawężnik. Jebać Ciebie, Twoich brudnych kolegów i Allaha... jebane zwierzęta, które dostały się do cywilizacji. Wracaj do domu jebać kozy, tylko do tego się nadajecie, ścierwa.

Ja chyba śnię....
Nie dość, że jakaś dziunia "po zawodówce" wymysla wykształconemu człowiekowi, po kilku latach studiów (pewnie w Polsce zresztą bo tak to zwykle jest), to jeszcze, kretynka, pisze "jebać Ciebie..."
"Ciebie"!!! pisanie z dużej litery jest oznaką szacunku - ale ta idiotka nie ma o tym pojecia.
Jakaś, że wejdę w nomenklaturę, "jebana prostaczka" polska,wymysla człowiekowi wykształconemu, w dodatku lekarzowi, który, w przysiędze, ma cel "pomagać ludziom" - tylko dlatego, że ma ciemna karnację. Ciekawe co by ta kretynka powiedziała, gdyby w bolach trafiła do szpitala, po pomoc i pojawiłby się "ciapaty".
Juz nie chcę wchodzic w dyskusję, kto osmielił takie środowiska do jawnych "wystąpień".
ps. przed nami święto niepodległosci...ciekawe, czy długpois znowu będzie na czele ONRowskiego pochodu
Obserwuj wątek
    • alicia033 Re: Stylistka rzęs z ONR 22.10.19, 15:32
      widziały.

Co do adriana, to obstawiam, że wybierze weekend w górach.

--
      volta2 o uczestnictwie angazetki w białostockim Marszu Równości:
      "a powiedz, po co tam poszłaś? jesteś lgbt+ i te wszystkie łkające licealistki też?
      czy po prostu poszłaś po to, co chciałaś dostać? niczym ten motylek na procesji w łodzi? (podobny poziom wzięcia udziału?). w podsumowaniu: chcącemu nie dzieje się krzywda."
    • miss_fahrenheit Re: Stylistka rzęs z ONR 22.10.19, 16:26
      Pani rzeczywiście jest chamką, bez względu na to, jakie ma wykształcenie i jaki zawód wykonuje. Nie podoba mi się tytuł artykułu obliczony na wywołanie reakcji takiej właśnie, jak w rozpoczynającym wątek poście. Przecież nie powinno mieć znaczenia, czy obrażany człowiek jest lekarzem, czy nie. Gdyby ów pan pochodzenia arabskiego był stylistą paznokci, a chamka z ONR była lekarzem - nic by to nie zmieniło.
      • livia.kalina Re: Stylistka rzęs z ONR 22.10.19, 17:02
        Masz rację, nic by nie zmieniało, przynajmniej nie powinno zmieniać. Jednakże w rasistowskiej narracji, ten który ma więcej pigmentu w skórze albo/i nie urodził się w Europie to niewykształcony dzikus i prostak. A w tej historii tak się składa, że jest akurat na odwrót.

--
        super_hetero_dyna:
        "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
      • iimpala Re: Stylistka rzęs z ONR 22.10.19, 19:22
        > Gdyby ów pan pochodzenia arabskiego był stylistą paznokci, a chamka z ONR była lekarzem - nic by to nie zmieniło.

niby nie ale to właśnie uwypukla dramaturgię, czy też absurdalnośc sytuacji i, ogólnie, zjawiska.
        Czyli, jakis bezrozumny kmiot "rozwala o krawężnik ciapatego", wykształconego i niosącego pomoc bliskim kmiota ale jest
        "niegodzien" bo ma ciemną karnacje.
        Tytuł i artykuł to wyłacznie środek ekspreji, mający na celu podkreślenie, uwypuklenie zjawiska. Jest powszechnie stosowany w filmie, teatrze czy 'pismiennictwie" np. w artykulach, reportażu czy powieści
        • miss_fahrenheit Re: Stylistka rzęs z ONR 22.10.19, 21:56
          iimpala napisała:

> Tytuł i artykuł to wyłacznie środek ekspreji, mający na celu podkreślenie, uwy
          > puklenie zjawiska. Jest powszechnie stosowany w filmie, teatrze czy 'pismiennic
          > twie" np. w artykulach, reportażu czy powieści

Tak, rozumiem, ale ten właśnie ten dobór środków ekspresji jest dla mnie nie do zaakceptowania. Wyczuwam tu "zgrzyt", coś, co moim zdaniem przyniesie odwrotny efekt do zamierzonego.
    • memphis90 Re: Stylistka rzęs z ONR 22.10.19, 16:52
      Pani Kasia z firmy Lash n Gold w Poznaniu...? Strona fb już padla, ciekawe jak dlugo pani Kasia będzie pracownicą i jak dlugo postudiuje na UAM?

--
      "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
      • chicarica Re: Stylistka rzęs z ONR 22.10.19, 21:47
        Myślę, że chodzi raczej o to, na ile ta osoba swoją pracą czyni coś dobrego dla innego człowieka, na ile dany zawód jest potrzebny w społeczeństwie. Lekarz leczy, robi coś ważnego, często poświęca się dla pacjenta, ratuje mu życie lub zdrowie. Co konkretnie dobrego robi stylistka rzęs, paznokci czy włosów w przedziałku tyłka?

--
        ---
        Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
        • chocolatemonster Re: Stylistka rzęs z ONR 22.10.19, 21:55
          Nie o to chodzi. Chodzi o pogarde dla jej zawodu. To, ze jej poglady i sposob ich wyrazania sa obrzydliwe to jedno ale podkreslanie, ze 'dziunia od rzes' obrazila lekarza jest imho glupie. Gdyby ona byla lekarzem a on zamiataczem ulic to tez nie byloby roznicy- czlowiek obraza i gardzi czlowiekiem. W tym watku panie, ktore sa zbulwersowane slowami dziewczyny (i tu akurat maja racje) wysmiewaja jej zawod .
          • iimpala Re: Stylistka rzęs z ONR 25.10.19, 00:37
            nie, nie masz racji. Nie mam pogardy "dla ludu pracującego". Mam pogardę dla prostactwa, które, osmielone przez jedynie słuszna partyje, ustawia nam życie i wyznacza standardy. A jakoś tak dziwnie się składa, że trudno szukać takiego słownictwa wśród np. profesorów oraz to nie ich spotkamy pod budkami z piwem, rzucających słowami powszechnie uważanymi za obraźliwe, czy tam marszach "prawdziwych Polakow" itd.
            Czyli jednak jest jakas korelacja między wykształceniem/zawodem a zachowaniem.
            I to właśnie chciałam powiedzieć.
            Choc, oczywiście, nie wszystkie stylistki rzęs sa chamkami.
        • fornita111 Re: Stylistka rzęs z ONR 22.10.19, 21:32
          Nie, ludzi o takiej "wrazliwosci" i podobnych pogladach jest pelno. Tez wsrod tych lepiej wyksztalconych i potrafiacych sie zachowac jesli tego wymaga sytuacja. Prymitywny rasizm, homofobia, czy seksizm siedza nie tylko w Karynach. Zreszta wystarczy popatrzec kto wygrywa wybory, kto sie cieszy zaufaniem i sympatia Polakow w rankingach (Duda, Szydlo)... To jest wielszosc a nie mniejszosc, pogodzmy sie z tym.
    • morekac Re: Stylistka rzęs z ONR 22.10.19, 22:12
      Stylistki rzęs przyklejają te gąsienice do powiek?

--
      -------------------------------------------------------------
      "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
      • olena.s Re: Stylistka rzęs z ONR 23.10.19, 14:24
        Że jak? Co ty tu w ogóle usiłyjesz porównać z czymś? Rzekomą waginę z kartonu zestawiasz z mało zawalowana groźbą "rozwalenia łba o krąwężnik" okraszoną sugestią, żeby wracał do domu je.....ć kogoś tam, bo " tylko do tego się nadajecie, ścierwa"?
        Serio?
      • alicia033 Re: Stylistka rzęs z ONR 23.10.19, 15:49
        delauras napisał(a):

> A czy nie śnisz, jak na marszach równości obrażają katolików i ich wiarę.

a jak to na marszach równości obrażaja was i waszą wiarę?
        Idąc z żądaniem równych praw dla wszystkich obywateli, tak?

--
        "a powiedz, po co tam poszłaś? jesteś lgbt+ i te wszystkie łkające licealistki też?
        czy po prostu poszłaś po to, co chciałaś dostać? niczym ten motylek na procesji w łodzi? (podobny poziom wzięcia udziału?). w podsumowaniu: chcącemu nie dzieje się krzywda."
        • delauras Re: Stylistka rzęs z ONR 24.10.19, 09:18
          alicia033 napisała:

> delauras napisał(a):
          >
          > > A czy nie śnisz, jak na marszach równości obrażają katolików i ich wiarę.
          >
          > a jak to na marszach równości obrażaja was i waszą wiarę?
          > Idąc z żądaniem równych praw dla wszystkich obywateli, tak?
          To tak wygląda żądanie praw swoich a obrażanie innych .
          Pokrętna logika.
          • olena.s Re: Stylistka rzęs z ONR 24.10.19, 09:52
            Pozwól, że powtórzę wcześniejszego maila.
            Że jak? Co ty tu w ogóle usiłujesz porównać z czymś? Rzekomą waginę z kartonu zestawiasz z mało zawoalowana groźbą "rozwalenia łba o krawężnik" okraszoną sugestią, żeby wracał do domu je.....ć kogoś tam, bo " tylko do tego się nadajecie, ścierwa"?
            Serio?
      • iimpala Re: Stylistka rzęs z ONR 25.10.19, 00:42
        >A czy nie śnisz, jak na marszach równości obrażają katolików i ich wiarę.

chcesz powiedzieć, że "tłuką katolikami o krawężniki"? lub chocby zapowiadają, ze to zrobia?
        bo ja jakoś nigdy nie słyszałam, przeciwnie...na marszach równosci zacheca się do miłosci, wszystkiego i wszystkich
    • jola-kotka Re: Stylistka rzęs z ONR 24.10.19, 10:12
      Pomijajac artykul . Sama bylam swiadkiem sytuacji kiedy to pan kazal zawolac innego lekarza.Lekarz byl mulatem, mowil po polsku. Widac niektorych sam kolor skory przeszkadza. Zeby nie wiem jak walczyl z tym to np. W Pl nie da sie tego zwalczyc. Rasizm, nietolerancja na " innosc" jest i bedzie.
      • jowita771 Re: Stylistka rzęs z ONR 24.10.19, 11:53
        No, niestety, ale jeśli poprosili innego lekarza kierując się takim argumentem pacjenta, to zrobili duży błąd. powinni załatwić to tak, żeby byli świadkowie, że pacjent tak argumentował potrzebę zmiany lekarza i pozwać go do sądu. Jak jeden rasista i drugi by poniósł konsekwencje wygłaszania swoich niezgodnych z prawem poglądów, to następnym razem by się ugryzł w język.

--
        pieczywo zeby nie obsychalo trzymaj w wiadrze z woda
        a dluga rura z wrotka na kazdym koncu bedzie wspanialym samochodem dla węża /moofka/
        • zawsze-w-drodze Re: Stylistka rzęs z ONR 24.10.19, 11:59
          Tu już wchodzisz na cienki lód. Czy pacjentowi WOLNO wybrać sobie lekarza?
          Czy kobieta MOŻE domagać się ginekolga-kobiety?
          A mężczyzna androloga-mężczyzny?
          Czy można domagać się by NIE leczył cię Chazan lub ktoś jego pokroju?
          • jowita771 Re: Stylistka rzęs z ONR 24.10.19, 12:06
            Dlatego napisałam, że dobrze by było mieć dowód na to, że pan nie chciał tego konkretnego lekarza z powodów rasistowskich. Oczywiście, że nie chciałabym, żeby leczył mnie ktoś pokroju Chazana, ale nie dlatego, że uważam, że jest np. stary albo brzydki, ale dlatego, że uważam, że stawia on wyżej własne sumienie niż dobro pacjenta.

--
            Zaszła w ciążę bez jego wiedzy
            /by rosapulchra/
            • zawsze-w-drodze Re: Stylistka rzęs z ONR 24.10.19, 12:10
              „Uważam” noe jest faktem. Lekarz to lekarz. Mozesz UWAŻAĆ, że lekarz jest za młody i przez to niedoświadczony? I nie chcieć sie u niego leczyć? Albo odmówić wizyty u lekarza, który nosi jarmułkę bo UWAŻASZ, że wiara, którą w ten sposób manifestuje, moze przesłonić mu racjonalny osąd ?
              • jowita771 Re: Stylistka rzęs z ONR 24.10.19, 12:28
                Nie pytam lekarza o poglądy, dopiero, gdy widzę, że poglądy przeszkadzają mu w dobrym wykonywaniu pracy, zmieniam lekarza. Chyba, że wcześniej usłyszę od kogoś, że tak jest, wtedy tez szukam innego lekarza. Pan Chazan sam się chwali tym, że stawia swoje przekonania wyżej, niż dobro pacjentek, więc to nie jest tylko moje przypuszczenie. Facet wprost mówi, że w Biblii jest napisane "w bólach rodzić będziesz"m więc znieczulenie przy porodzie to fanaberia. Albo to, że celowo zataja przed ciężarna pacjentką wady płodu, żeby przypadkiem nie podjęła decyzji niezgodnej z jego sumieniem. To go dyskwalifikuje jako lekarza.

--
                hierarchowie nadal trzymają się opinii arcybiskupa Józefa Michalika, że wszystkiemu winne są rozpasane seksualnie dzieci, które demoralizują cnotliwych z natury księży.
                /by Pudelek/
          • turzyca Re: Stylistka rzęs z ONR 24.10.19, 12:20
            >Tu już wchodzisz na cienki lód. Czy pacjentowi WOLNO wybrać sobie lekarza?

W warunkach szpitalnych - nie.

>Czy kobieta MOŻE domagać się ginekolga-kobiety?

Nie.

>A mężczyzna androloga-mężczyzny?

Nie.

>Czy można domagać się by NIE leczył cię Chazan lub ktoś jego pokroju?

A tu mam problem, bo problemem w Chazanie nie jest cecha niezmienialna - wiek, płeć, kolor włosów, kolor skóry - tylko rzecz, na którą on ma wpływ czyli leczenie niezgodne z aktualnym stanem wiedzy. Z wyboru. Moim osobistym zdaniem Chazanowi należałoby odebrać prawo do wykonywania zawodu.

--
            "Zaproszenie wykonane jest z białego gładkiego papieru i ma zaokrąglone rogi. Na rzeczenie Klienta rogi mogą pozostać ostre."
            • turzyca Re: Stylistka rzęs z ONR 24.10.19, 12:25
              PS Przy czym wiem, że pacjent ma prawo wyboru lekarza, bo musi lekarzowi ufać. No ale z drugiej strony uważam, że ten brak zaufania musi mieć realne podstawy, a nie "baby się do niczego nie nadają", "tylko zboki są ginekologami" itd.

--
              "Zaproszenie wykonane jest z białego gładkiego papieru i ma zaokrąglone rogi. Na rzeczenie Klienta rogi mogą pozostać ostre."
            • fornita111 Re: Stylistka rzęs z ONR 24.10.19, 12:25
              Zgadzam sie z Turzyca. Jak sobie umawiam prywatna wizyte to decyduje czy wole kobiete ginekologa, czy mezczyzne. Jak jestem w panstwowym szpitalu to nie mam prawa wybrzydzac: "bo tego pana to ja sie wstydze". No nie i juz.
                • zawsze-w-drodze Re: Stylistka rzęs z ONR 24.10.19, 12:44
                  Nie wiem, czy zauważyłaś, że ten konkretny wpis był odpowiedzią dotyczącą Chazana. Czyli podtrzymujesz, że jedyne co można zrobić - to wypisać się na własne życzenie i odpowiedzialność i nie wolno zażądać innego lekarza w zamian Chazana. OK.
                  • alicia033 Re: Stylistka rzęs z ONR 25.10.19, 10:04
                    zawsze-w-drodze napisała:

> Nie wiem, czy zauważyłaś, że ten konkretny wpis był odpowiedzią dotyczącą Chaza
                    > na. Czyli podtrzymujesz, że jedyne co można zrobić - to wypisać się na własne ż
                    > yczenie i odpowiedzialność i nie wolno zażądać innego lekarza w zamian Chazana.

przede wszystkim to ta sytuacja powinna być rozwiązana tak, że dla takich, jak chazan, kierujących się w praktyce lekarskiej opowieściami wyssanymi z paluchów pasterzy bydła sprzed 2000+ lat temu a nie wiedzą medyczną, NIE POWINNO w ogóle być miejsca w publicznej służbie zdrowia. Ryzyko natrafienia na takiego barana powinno być zerowe a gdyby taki się jednak trafił, to pacjentowi należałby się inny lekarz z tego powodu, że osobnik kierujący się w leczeniu pacjenta względami pozamedycznymi wylatuje z pracy.

--
    • szafireczek Re: Stylistka rzęs z ONR 24.10.19, 13:01
      Stylistka rzęs z ONR - jakie to wszystko niepokojąco spójnesad = "kwawe powieki"!

zenethically.com/krwawe-powieki-czyli-paskudna-prawda-o-rzesach-z-norki/

www.otwarteklatki.pl/siersc-jako-rzesy-czyli-nowy-trend-w-kosmetyce/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka