Dodaj do ulubionych

"Tęczowy piątek" - co na to wasze dzieci?

24.10.19, 09:35
Moje córki jutro do szkoły idą w ciuchach z tęczowymi elementami.
Na wszelki wypadek przygotuje im moją i męża zgodę na udział we wszystkich wydarzeniach związanych z "Tęczowym piątkiem" o ile w ogóle w ich szkole coś będzie się działo.
Obserwuj wątek
        • mdro Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 24.10.19, 11:27
          Przez chwilę potraktuję cię poważnie i poważnie odpowiem - dokładnie tak jak piszesz. Jeśli dziecko szkolne nie słyszało o gejach, należy sprawić, by tę wiedzę nabyło. To się nazywa edukacja i tym zajmują się szkoły.

--
          "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
          • 45rtg Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 25.10.19, 08:46
            mdro napisała:

> Przez chwilę potraktuję cię poważnie i poważnie odpowiem - dokładnie tak jak pi
            > szesz. Jeśli dziecko szkolne nie słyszało o gejach, należy sprawić, by tę wiedz
            > ę nabyło. To się nazywa edukacja i tym zajmują się szkoły.

W końcu to tak, jakby nie słyszało o słoniu. Można bez tego żyć, ale się jest tłukiem.
            • 45rtg Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 27.10.19, 21:38
              leda16 napisała:

> mdro napisała:
              > Jeśli dziecko szkolne nie słyszało o gejach, należy sprawić, by tę wiedz
              > > ę nabyło. To się nazywa edukacja i tym zajmują się szkoły.
              >
              > A ja myślałam, że rodzice.

Normalni rodzice tak. Ale ponieważ zdarza się też margines rodziców - kretynów, którzy chcą "uchronić" dziecko przed tak straszną wiedzą, jak ta, że istnieją homoseksualiści, istnieją rozwody, istnieją związki inne niż małżeństwo, istnieją słonie - szkoła musi także o tym mówić.
              • leda16 Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 27.10.19, 22:33
                45rtg napisał:
                Ale ponieważ zdarza się też margines rodziców - kretynów,
                > którzy chcą "uchronić" dziecko przed tak straszną wiedzą, jak ta, że istnieją
                > homoseksualiści, istnieją rozwody, istnieją związki inne niż małżeństwo, istnie
                > ją słonie - szkoła musi także o tym mówić.

Kretyni - czyli osoby głęboko upośledzone umysłowo, nie są zdolni do zawarcia związków małżeńskich ani samodzielnego życia poza PDPS. Edukacji publicznej nie dostosowuje się do potrzeb marginesu tylko tzw. normy społecznej. Zaś szkoła musi szanować zagwarantowane Konstytucją RP prawo rodziców do wychowywania dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami i wartościami. Ostatnie rozwiązania legislacyjne odnośnie edukacji seksualnej w szkołach umacniają rolę rodziców w wychowaniu dzieci. A o rozwodach, pederastach, konkubinatach i tak dowiedzą się w swoim czasie. Szkoła niech się zajmie uczeniem dzieci logicznego myślenia i naukami ścisłymi zamiast finansowaniem edukatorów seksualnych. Co mają do tego słonie, na prawdę nie rozumiem smile

--
                www.pmiska.pl
                • iwoniaw Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 10:54
                  Kretyni - czyli osoby głęboko upośledzone umysłowo, nie są zdolni do zawarcia związków małżeńskich

No i to jest doskonały przykład, z jakimi wyzwaniami musi mierzyć się szkoła i dlaczego potrzebne są pewne treści edukacyjne: niektórzy, jak widać na załączonym obrazku, nie otrzymują w domu rodzinnym np. wiedzy o tym, że dzieci nie biorą się ze zdolności do zawarcia związków małżeńskich...

--
                  Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka?
                  Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się uważnie jeszcze raz, cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy. Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.
                • 45rtg Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 17:05
                  leda16 napisała:

> Kretyni - czyli osoby głęboko upośledzone umysłowo, nie są zdolni do zawarcia z
                  > wiązków małżeńskich ani samodzielnego życia poza PDPS. Edukacji publicznej nie
                  > dostosowuje się do potrzeb marginesu tylko tzw. normy społecznej. Zaś szkoła mu

To prawda. Dlatego margines skrajnokatolski nie ma prawa domagać się, żeby dzieci normalnych rodzin nie były uczone o normalnych na świecie rzeczach tylko dlatego, że im to nie pasuje do ich prywatnego, pokiranego światopoglądu.

> si szanować zagwarantowane Konstytucją RP prawo rodziców do wychowywania dzieci
                  > zgodnie ze swoimi przekonaniami i wartościami. Ostatnie rozwiązania legislacyj

Skoro rodzice mają to prawo, to niech pseudochrześcijanie ze skrajnokatolskich sekt nie wpieprzają się im w wychowywanie dzieci przez sabotowanie na przykład tęczowych piątków.

> ne odnośnie edukacji seksualnej w szkołach umacniają rolę rodziców w wychowaniu
                  > dzieci. A o rozwodach, pederastach, konkubinatach i tak dowiedzą się w swoim c
                  > zasie. Szkoła niech się zajmie uczeniem dzieci logicznego myślenia i naukami śc

Nie da się logicznie myśleć wypierając normalne zjawiska z zasobu wiedzy i zostawiając je na "swój czas".

> isłymi zamiast finansowaniem edukatorów seksualnych. Co mają do tego słonie, na
                  > prawdę nie rozumiem smile

• asia.sthm Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 10:33
            leda16 napisała:

> Jestem homofobką i mam do tego prawo. Spróbujcie więc nie tolerować moich przek
            > onań.

Prawo masz - mozesz stac w jednym szeregu z innymi homofobami, zaraz za rasistami, faszystami, sexistami, w takim zespole mozesz sie plawic do woli - ale szacunku od cywilizowanych ludzi sie nie doczekasz. Tolerancji tez oczekuj bo twoje przekonania cuchną straszliwie. Spryskac je domestosem nalezy.

Ps. I twoimi slowami: sprobuj nie tolerowac moich przekonan tongue_out
            --
            Casanova: Jak pani na imię?
            Nieznajoma: Nabuchodonozor.
              • 1matka-polka Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 10:51
                "To jakiś nagle objawiony nick"
                Pewnie jakaś lewaczka zmieniła nicka, żeby dolać oliwy do ognia, bo na forum nikt jakoś nie czuje potrzeby hejtowania tych biednych homoseksualistów.

--
                „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
              • dramatika Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 10:59
                sumire napisała:

> To jakiś nagle objawiony nick, ruszający na pomoc miotającej się histerice...

O czym ty gadasz. Nie potrzebuję żadnej "pomocy" a miotacie się tutaj wy, którym pozostają tylko epitety i wycieczki osobiste z braku merytorycznych argumentów.
                Nadal na mój zarzut, że jesteś homofobką, bo akceptujesz tylko gejostwo "monogamiczne" masz tylko epitety w moim kierunku, czy coś się zmieniło? Nie? No to to by było na tyle w kwestii tego czy potrzebuję jakiejś "pomocy" w dyskusji.
                • araceli Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 11:04
                  dramatika napisał(a):
                  > pozostają tylko epitety i wycieczki osobiste z braku merytorycznych argumentów.

Dla Histeryki merytoryczny=taki jak jej się podoba. Ni dziwota zatem, że nie ogarnia tego co się do niej pisze big_grin big_grin big_grin

--
                  Co inni myślą o Tobie to nie Twój interes.
                • araceli Re: 28.10.19, 11:06
                  dramatika napisał(a):
                  > Nadal na mój zarzut, że jesteś homofobką, bo akceptujesz tylko gejostwo "monoga
                  > miczne"

Osoba, która nie akceptuje związków niemonogamicznych to ewentualnie poligamofob.

Nawet bycie polskojęzyczną prawaczką w polskojęzyczności ci nie wychodzi tongue_out

--
                • sumire Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 11:17
                  Stara, nazywanie mnie homofobką ma taki sam sens, jak nazywanie mnie Krzysiem - możesz to robić, jeśli to ci sprawia przyjemność, ale sensu to nie ma najmniejszego big_grin
                  Jak napisałam powyżej, co jakoś przypadkiem przegapiłaś, w odróżnieniu od ciebie mam głęboko w poważaniu, czy ktoś jest monogamistą, czy ma dwunastu partnerów w miesiącu, czy najbardziej lubi seks z kobietą, czy z trzema mężczyznami jednocześnie, więc nie wiem, czemu mi wmawiasz jakieś pierdoły o akceptowaniu tylko monogamicznego gejostwa (które zreszta przecież twoim zdaniem nie istnieje).
                  • dramatika Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 11:43
                    sumire napisała:

> Jak napisałam powyżej, co jakoś przypadkiem przegapiłaś, w odróżnieniu od ciebi
                    > e mam głęboko w poważaniu, czy ktoś jest monogamistą, czy ma dwunastu partnerów
                    > w miesiącu

Naprawdę? To dlaczego się rzucasz jak g.. w przeręblu, gdy piszę, że większość gejów preferuje promiskuityzm, gdzie nie ma miejsca na żadne uczucia i jakie to ma niby znaczenie, czy byłaby ich większość czy mniejszość?
                      • dramatika Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 12:06
                        iwles napisała:

> wychodzi na to, darmatiko, że ciebie, w odróżnieniu od sumire, bardzo, ale to b
                        > ardzo interesuje, kto z kim, jak, ile razy uprawia seks ? podnieca cię ta wiedz
                        > a ?

Kolejne wycieczki osobiste i insynuacje. Tylko na tyle cię stać?
                        Sumire tutaj się pluje, że homoseksualizm wcale nie oznacza tylko seksu, bo są także uczucia i to one się liczą najbardziej i tak dalej - to ja się pytam, gdzie jej tolerancja dla gejów, którzy mają po kilkudziesięciu czy kilkaset partnerów w życiu, a takich jest większość - przynajmniej według samego geja zaznajomionego ze środowiskiem gejowskim. Jedyne co na to macie to insynuowanie mi, że mam lęki, koszmary, niezdrowe zainteresowanie seksem i wizje facetów w uprzężach. Przecież to są teksty na poziomie dzieciaków w piaskownicy.
                        Same jesteście kołtunkami z jedyną słuszną wizją relacji międzyludzkich. Nie dziwota, że wam się wszystko miesza, bo przecież te parady gejowskie w Polsce wcale nie są paradami gejowskimi, tylko wiecami politycznymi i w oczywisty sposób nie mają nic wspólnego z walką o prawa gejów, bo tylko znikomy procent z nich chce legalizować swoje związki. Jedźcie za granicę czy choćby obejrzyjcie zdjęcia i relacje w necie - nieprzypadkowo tam parady gejowskie noszą nazwę "gay pride" i bynajmniej cale nie brak w nich facetów w uprzężach, co nie jest niczym dziwnym, bo tylko lewactwo w Polsce uważa, że geje pragną białego domku na przedmieściach i jednego związku na całe życie, jak na katolicką prawą polską rodzinę przystało.
                        • araceli Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 12:13
                          dramatika napisał(a):
                          > Sumire tutaj się pluje, że homoseksualizm wcale nie oznacza tylko seksu, bo są
                          > także uczucia i to one się liczą najbardziej i tak dalej - to ja się pytam, gdz
                          > ie jej tolerancja dla gejów, którzy mają po kilkudziesięciu czy kilkaset partne
                          > rów w życiu,

Borze szumiący - czy ty się czasem czytasz? Stwierdzenie, że na świecie są blondynki i bruneteki (a nawet rude!) jest "brakiem tolerancji dla blondynek"? big_grin big_grin big_grin

Pieprz nam pieprz Histeryko!

> a takich jest większość - przynajmniej według samego geja zaznajom
                          > ionego ze środowiskiem gejowskim.

Aha. "Merytoryczna" Histeryka przeczytała wypowiedź JEDNEGO geja i uczyniła się ekspertką big_grin Prawacka 'logika' Błahahahahaha big_grin

I oczywiście - osoby homoseksualne dla Histeryki to TYLKO MĘŻCZYŹNI! Nie ogarnia malutki rozumek istnienia lesbijek. No nie ogarnia biedactwo.

--
                    • sumire Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 11:56
                      Bo to zwyczajnie głupia i chamowata teoria. W dodatku zwyczajnie obraźliwa dla tych, którzy od lat żyją w szczęśliwych związkach. Masz prawo do swoich głupich teorii, oczywiście, ale jak je wygłaszasz publicznie, to licz się z tym, panienko, że inni będą chcieli z nimi dyskutować. Co nie oznacza z automatu, że nie mogą zaakceptować faktu, że ktoś ma lub miał wielu partnerów seksualnych. Wątek rozwiązłości ty pierwsza w tym wątku wyciągnęłaś, więc to raczej tobie, a nie mnie przeszkadza smile Zazdrość czyżby?...
                      • 1matka-polka Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 12:00
                        "Bo to zwyczajnie głupia i chamowata teoria."
                        Co za nieszczęście, ze jak zwykle matematyka i statystyka stoją po złej stronie crying

--
                        "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
                      • dramatika Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 12:14
                        sumire napisała:

> Bo to zwyczajnie głupia i chamowata teoria. W dodatku zwyczajnie obraźliwa dla
                        > tych, którzy od lat żyją w szczęśliwych związkach.

Dobrze się czujesz? Ja mnie, osobę heteroseksualną miałoby obrazić to, że np. wiekszość białych heteroseksualnych facetów zdradza swoje partnerki? (nie mam pojęcia czy tak jest, podaję tylko przykład). Co geja monogamistę miałoby obchodzić to, ze większość gejów lubi przygodny seks i jak to niby miałoby go obrażać?!

>Wątek
                        > rozwiązłości ty pierwsza w tym wątku wyciągnęłaś, więc to raczej tobie, a nie
                        > mnie przeszkadza smile Zazdrość czyżby?...

Faceplam. Nie, to ty pierwsza podniosłaś, że u homoseksualistów chodzi o uczucia, a tylko zboczone prawaki widzą wszędzie seks.
                        • araceli Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 12:17
                          dramatika napisał(a):
                          > Co geja monogamistę miałoby obchodzić to,
                          > ze większość gejów lubi przygodny seks i jak to niby miałoby go obrażać?

Co ciebie jako polskojęzyczną prawaczkę obraża w stwierdzeniu, że WIĘKSZOŚĆ Polaków kolaborowała z Niemcami w kwestii wydawania i mordowania Żydów?

--
                          Kryjąc się w fortecy sztywnej konsekwencji, schronić się możemy przed zakusami rozumu.
                        • sumire Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 12:58
                          Wiesz co, dramatika, na początku to twoje palenie głupa było zabawne, ale teraz to już robisz się irytująca, bo myślisz, że tak sprytnie odwracasz kota ogonem, a po prostu brniesz w takie opary absurdu, że nowy idol prawaków John Cleese by na to nie wpadł. To ty zaczęłaś analogie do parad bigamistów, więc teraz, że tak powiem łagodnie, nie ściemniaj i nie "facePLAMuj".
                          To ty widzisz wszędzie seks i to widać w każdym wątku, w którym prezentujesz swoje opinie na temat homoseksualistów, a z pewnej frapującej przyczyny produkujesz się kompulsywnie w każdym takim wątku. W kółko to samo. Gejostwo jest puszczalskie, gejostwo jest puszczalskie, gejostwo jest puszczalskie. I TY chcesz nas przekonywać, że cię seks innych ludzi nie obchodzi? Ciekawe, bo brzmisz jak osoba, którą obchodzi trochę za bardzo.
                          PS Gejostwo jest puszczalskie.
                          • asia.sthm Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 13:42
                            > PS Gejostwo jest puszczalskie.

Jej sie plyta zaciela, tfu katarynka, kiedy przeczytala jeden wywiad z jednym puszczalskim gejem opowiadajacym o swoim zamilowaniu do dark roomu i towarzystwie tam urzedujacym. Jakos nie potrafila zrozumiec ze geje musieli i nadal musza sie kryc, nie pojela tez ze bywaja sexoholicy wszystkich orientacji - no, wtedy zrozumiala jak analfabeta logiki - gejostwo jest puszczalskie.
                            I uwierz jej ze pragnie merytorycznych argumentow - yhhy, argumentow daj mi lyby! Parafrazujac: Krokodyla daj mi luby!
                            Hrabiowskie zachcianki, albo potrzeba czegos bardzo perwersyjnego do osiagniecia orgazmu big_grin

--
                            (…) zdziczałe amory nadal niebezpieczne.
                            • dramatika Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 14:32
                              asia.sthm napisała:

> > PS Gejostwo jest puszczalskie.
                              >
                              > Jej sie plyta zaciela, tfu katarynka, kiedy przeczytala jeden wywiad z jednym p
                              > uszczalskim gejem opowiadajacym o swoim zamilowaniu do dark roomu i towarzystw
                              > ie tam urzedujacym.

Ale dlaczego nie pasuje ci gej Janiszewski, dziennikarz TOK fm, który kiedyś współpracował z GW, badacz kwestii HIV w Polsce? Uważasz, że kłamie pisząc, że "prawie każdy ma kilkudziesięciu partnerów w życiu. (…) Niektórzy idą w tysiące. Seks dla geja to wręcz instytucja. Seks określa wszystko. Każde miejsce, które jest jakoś gejowskie, w mniejszym czy większym stopniu jest podpięte pod seks. Niemal każda knajpa gejowska ma jakiś darkroom, a w ostateczności duży kibel, gdzie można uprawiać seks ze świeżo spotkaną osobą"?

Polecam też inny cytat, mniej krwisty ale będący potwierdzeniem tego, o czym piszę w tym wątku i na co zwracam uwagę:
                              "Nie, żebym uważał kwestie uregulowania związków homoseksualnych za nieistotne. Ale na fali walki o tęczowe homorodziny usunięto w cień temat nadrzędny – prawo do kształtowania własnego życia seksualnego po swojemu, z poszanowaniem innych, ale jednak, powtórzę, po swojemu. Według własnych potrzeb. Toteż konserwatywne tony u mniejszości seksualnych wydają mi się czymś nieszczęsnym, a nawet – odpychającym."
                              "Parada mizdrzy się do prawicowców i robi świętoszkowate minki. Seks? To obszar ciemny, bliski zbrodni. My tu z dziećmi. My w sprawie adopcji i małżeństw. My nie zboczeni"
                              krytykapolityczna.pl/kraj/janiszewski-po-paradzie-rownosci-szare-miraze/
                              Nie on jeden pisze o tym, że geje wcale nie chcą wymuszonej monogamii i wpasowania się w konserwatywne społeczeństwo. I to WY, tak mocno podkreślające, że zależy im na "legalizacji związków" robicie im niedźwiedzią przysługę - a robicie to zupełnie bez pojęcia o czymkolwiek, wiedzione na pasku politycznej propagandy.
                              • araceli Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 14:37
                                dramatika napisał(a):
                                > Ale dlaczego nie pasuje ci gej Janiszewski,

Myślę, że gdybyś miała choć jedną komórkę mózgową to nie stawiałabyś wypowiedzi jednego człowieka jako źródła wiedzy o wszystkich. No ale nawet jednej nie masz.

Robisz z siebie konkursową idiotkę pisząc, że to "merytoryczny argument".

--
                                Emigrancka troska o ojczyznę:
                                araceli: Ty możesz sobie spalić Polskę - co Ci szkodzi! Ja tu mieszkam.
                                black_halo: Na zlosc tobie spale.
                                • dramatika Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 14:56
                                  araceli napisała:

> nie stawiałabyś wypowiedzi
                                  > jednego człowieka jako źródła wiedzy o wszystkich.

Tak się składa, że to nie tylko zdanie jednego geja. O tym samym pisze gej Jacek Kochanowski (prof UW) w "socjologii seksualności".
                                  O tym samym mówi gej Witkowski:
                                  "[bohater mojej książki] nie lubi, gdy geje chcą się upodobnić do heteryków i żyć jak oni - być męscy, grzeczni i monogamiczni. To mit: każdy, kto zna środowisko gejowskie, śmieje się z tego. Mozna śledzić wzorce klasy średniej: zakładać rodzinę, kupować itd. Ale tym samym zatraca się swoją ciotowską tożsamość"
                                  web.archive.org/web/20100726190726/http:/free.art.pl:80/michal.witkowski/dorobek/lubiewo_18.php
                                  • araceli Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 15:07
                                    dramatika napisał(a):
                                    > [i]"[bohater mojej książki] nie lubi, gdy geje chcą się upodobnić do heteryków
                                    > i żyć jak oni - być męscy, grzeczni i monogamiczni.

"Bohater mojej książki nie lubi" by Michał Witkowski big_grin
                                    Źródło naukowe level Piepe big_grin

--
                                    Bycie niewierzącym nie oznacza, że jest ci WSZYSTKO JEDNO.
                                • araceli Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 15:08
                                  iwles napisała:
                                  > tak tak dramatika.
                                  > A na podstawie "Pamiętnika Anastazji P" można sobie wyrobić zdanie o wszystkich
                                  > kobietach w Polsce.

No ba! Wszystkie imprezy w korpo to orgie a wszystkie studentki to utrzymanki bogatych, starszych mężczyzn... big_grin

Kto da więcej?

--
                              • asia.sthm Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 15:11
                                dramatika:

>Nie on jeden pisze o tym, że geje wcale nie chcą wymuszonej monogamii i wpasowania się w konserwatywne >społeczeństwo.

Nawet to zdanie nie ma sensu jesli mamy rozpatrywac zagadnienie walki o rownouprawnienie gejow.
                                Czy hetero chca byc zmuszanym do czegos? Przeciez sluby nie sa obowiazkowe. Czy geje domagaja sie prawa do poslubienia kilku osobnikow jednoczesnie?

Mieszasz pojecia zeby gardlowac o swoich uprzedzeniach. Ze nie wszyscy geje maja jednakowe zdanie na temat legalizacji zwiazkow, to ameryki nie odkrylas kolumbino.
                                Niektorzy chca inni nie, dokladnie tak jak hetero. Ile jeszcze razy trzeba ci to powtorzyc zebys laskawie rozpatrzyla poprawnosc tego zalozenia?

--
                                https://forumdlazycia.files.wordpress.com/2014/06/linia-ozdobna_www-margonem-pl.gif
                                • asia.sthm Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 15:16
                                  PS.
                                  Zaprzyjaznieni mi geje wlasnie obchodza swoje 30 lecie. Na tej podstawie twierdze ze wszyscy geje sa przepisowo monogamiczni, wszyscy jak jeden gej to monogamiczny wzor cnoty.
                                  Przyjmij to jako dowod, bo inaczej powtorze jeszcze tysiac pincset i trzy razy w kazdym watku.

--
                                  http://1.bp.blogspot.com/-P2HXVmRDoW4/VYrC3IqVzPI/AAAAAAAAB6o/0VKo6vEbt6I/s1600/linia_ozdobna.gif
                                • dramatika Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 17:58
                                  asia.sthm napisała:

> Mieszasz pojecia zeby gardlowac o swoich uprzedzeniach. Ze nie wszyscy geje maj
                                  > a jednakowe zdanie na temat legalizacji zwiazkow, to ameryki nie odkrylas kolum
                                  > bino.
                                  > Niektorzy chca inni nie, dokladnie tak jak hetero. Ile jeszcze razy trzeba ci t
                                  > o powtorzyc zebys laskawie rozpatrzyla poprawnosc tego zalozenia?

Ja nie mam żadnych uprzedzeń - to niejaka sumire najwyraźniej ma plotąc coś o "uczuciach" i narzekając, że "prawactwo sprowadza związki homoseksualne do rąbanki" i że jestem "żenująco uprzedzona" bo dla mnie "homoseksualizm to rżnięcie aż wióry lecą, oczywiście w skórze, z wieloma partnerami i publicznie" i biedna dziwi się, skąd mam taki "obrazek homoseksualizmu". No to tłumaczę, że to nie mój obrazek, tylko samych gejów, którzy dodatkowo piszą prost, że nie pasuje im tworzenie fałszywego obrazka geja - monogamisty pragnącego homorodziny. Kolejny cytacik, tym razem z Biedronia, który teraz robi z siebie grzecznego geja monogamistę:
                                  – Panie pośle, zmieni Pan swój rozrywkowy styl życia? Pamiętam te opowieści o nocnych klubach w Warszawie, słuchałem ich z szeroko otwartymi ustami, że takie miejsca w ogóle istnieją…
                                  Robert Biedroń: Zawsze będę sobą.
                                  – Czyli będziesz tam chodził?
                                  Robert Biedroń: Tak długo, jak będą mi sprawiały przyjemność, będę chodził, nie zamierzam żyć w hipokryzji.
                                  – I te „jaskinie sodomitów” nadal Cię będą gościć?
                                  Robert Biedroń: I podniecać, oczywiście.
                                  – Ale tam Cię mogą sfotografować, a jesteś posłem.
                                  Robert Biedroń: To będziesz miał co oglądać! Nie chciałbym stracić swojej osobowości dla parlamentu, nie warto

A tu kolejny cytat z prof. Jacka Kochanowskiego:
                                  środowiska nastawione niechętne do osób homoseksualnych i tak nie dadzą się nabrać na ten wypreparowany wizerunek osób nieheteroseksualnych, ponieważ, ...bardzo łatwo go obalić, upubliczniając przykłady stylów życia osób homoseksualnych, które daleko odbiegają od moralnych wzorców heteroseksualnej większości

A więc ja nie jestem, wbrew temu co insynuujecie, nastawiona niechętnie do homoseksualistów, a i tak nie daję się nabrać na ten sztuczny, wypreparowany obrazek gejów - monogamistów pragnących homorodzin, kreowany przez media i dowody anegdotyczne, w celach czysto propagandowych: geje są tylko narzędziem w walce ideologicznej i nikogo tak naprawdę nie interesuje czego chcą, z wami, samozwańczymi ich obrończyniami na czele.
                                  • asia.sthm Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 18:15
                                    Uwielbiam Biedronia, zawsze dobrze gada. (w przeciwienstwie do ciebie)
                                    Jacka Kochanowskiego nie znam - rozumiem zas jego obawy ze do was nic nie dotrze i wszyscy widzimy, ze nie dociera. Chcecie widziec sodomitow tylko w wydaniu homo, klapeczki juz na stale przyrosly, taki wasz znak czy cus.
                                    Ja juz dla ciebie zadnego metytorycznego argumentu nie zmarnuje - wole grochem o sciane sie pobawic.

--
                                    Gdyby nos Kleopatry był trochę krótszy, cały świat wyglądałby inaczej.
                                    • 1matka-polka Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 18:27
                                      "Ja juz dla ciebie zadnego metytorycznego argumentu nie zmarnuje"
                                      Jeszcze się z tym nie pogodziłaś, że ideologia lewacka nie może być poparta żadnymi argumentami, gdyż od początku do końca została wymyślona na przekór rzeczywistości i logice?...

--
                                      "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
                                      Psalm 23
                                    • dramatika Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 18:41
                                      asia.sthm napisała:

> Jacka Kochanowskiego nie znam - rozumiem zas jego obawy ze do was nic nie dotr
                                      > ze i wszyscy widzimy, ze nie dociera.

No oczywiście, że nie dociera, bo ten cały wypastowany pomadą obrazek geja - monogamisty to brednia na użytek kołtunek takich jak wy, zakochanych w wizji romantycznej gejowskiej miłości po grób. Sam Kochanowski pisze wprost o tym obrazku jako o wizerunku "wypreparowanym", a wy, które wizję geja w drakroomie i w uprzęży traktujecie jako "obrazę" gejów niczym nie różnicie się od stereotypowego katolika - ciemniaka.
                                      A Jacek Kochanowski, droga obrończyni bajeczek dla naiwnych, to jeden z naczelnych gejów RP, prof. UW od tych wszystkich teorii queer i innych postmodernistycznych wynalazków.

Ja nie będę udawać, że pasuje mi styl życia typowego geja (lesbijki są o wiele mniej rozwiązłe), ale wolę już paradę prawdziwych, normalnych gejów (normalnych - w sensie w uprzężach i ze sztucznymi penisami na czołach), którzy walczyliby o akceptację takimi, jacy są (PRIDE - mówi ci to coś?) od tej parodii parad, jaką są te polskie "marsze równości", przejęte w całości przez aktywistów politycznych i antyklerykalne świruski.
                                      Mam skrajne obrzydzenie do fałszu i obłudy, tego wciskania ciemnoty o gejowskiej monogamii i homorodzinach i jak oni bardzo cierpią, że muszą iść do notariusza. Bitch, please.

• asia.sthm Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 18:50
                                        > ten cały wypastowany pomadą obrazek geja - monogamisty to brednia

ten obrazek masz na scianie przyklejony zeby nie zapomniec.

do ciebie nadal, ni cholery, nie dociera ze geje sa rozni - dokladnie tak jak hetero. Masz do wyboru do koloru, wybierz takiego ktory ci pasuje i daj zyc reszcie.

Twoje pitolenie jest jak ustawiczne kapanie z dachu - czytasz smakowite opowiesci gejow, czytaj - z gustami sie nie dyskutuje, ale zeby tak zapalczywie glosic o gejach sodomitach jak ty to robisz to zakrawa juz na obsesje. Traumy sie nabawilas od samej lektury czy obracasz sie w towarzystwie sodomitow? Cholera cie wie.

--
                                        (…) zdziczałe amory nadal niebezpieczne.
                                      • araceli Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 18:50
                                        dramatika napisał(a):
                                        > bo ten cały wypastowany pomadą obrazek geja - mo
                                        > nogamisty to brednia na użytek kołtunek

Kolejny raz Histeryka nie znająca ani jednej osoby homoseksualnej wie lepiej jaki "obrazek" jest prawdziwy.

Powtórzę - byłam w tym roku świadkiem na ślubie pary homoseksualnej, która jest razem od 11 lat. Ale co ja tam wiem wobec mundrości Histeryki, której jedyny związek potrwał do dwóch kresek na teście ciążowym big_grin

> zakochanych w wizji romantycznej gejowskiej miłości po grób.

Ciebie nawet heteroseskualista nie chciał więc rozumiem, że chcesz sobie poprawić samopoczucie

--
                                          • araceli Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 19:09
                                            sumire napisała:
                                            > araceli napisała:
                                            >
                                            > > Kolejny raz Histeryka nie znająca ani jednej osoby homoseksualnej
                                            > wie le
                                            > > piej jaki "obrazek" jest prawdziwy.
                                            >
                                            > O nie, ona zna takich osób wiele, tylko po prostu nie ma o tym pojęcia.

A nie ma pojęcia właśnie dlatego, że "nie pasują do obrazka" big_grin

--
                                            Gdzie wszyscy myślą tak samo - nikt nie myśli zbyt wiele.
                                            • 1matka-polka Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 19:11
                                              Ale wiecie, że te dowody anegdotyczne, ze macie całe tabuny przyjaciół gejów monogamistów, to sobie możecie wsadzić w kieszeń kiss

--
                                              "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
                                        • dramatika Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 19:13
                                          araceli napisała:

> Kolejny raz Histeryka nie znająca ani jednej osoby homoseksualnej wie le
                                          > piej jaki "obrazek" jest prawdziwy.

Kolejny raz moja faworyta wśród lewaczek, złotousta araceli, dla której dowody anegdotyczne mają naturalnie większą wartość niż dowody z autorytetu epistemicznego wraz z cytatami. Nie mogło być inaczej tongue_out
                                          • paskudek1 Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 19:27
                                            Coś ci dramatiko powiem, choćby w całej Polsce istniała JEDNA JEDYNA para gejów czy para lesbijek, rozumiesz Jedna JEDYNA która chce wstąpić w stały, usankcjonoeany prawnie związek i żyć dalej długo, szczęśliwie do śmierci razem, jeśli więc jest w naszym pięknym kraju choćby JEDNA taka para to ja uważam że dla tej jedne pracy, DLA DWÓCH OSÓB stworzyć prawo żeby im taki związek umożliwić. Mnie ani tobie niczego to nie zabierze a im dwóm może pomóc i uczynić szczęśliwymi.
                                            A reszta gejów niech kopuluje tak ja ty twierdzisz, że kopulują.
                                            Przrocex jeśli tych gejów chcących stałego związku zawartego prawnie w urzędzie jest tak mało, to CZEGO TY SIĘ TAK BOISZ???? W końcu od JEDNEJ pary gejów Polska nie zniknie, ie sądzisz?

--
                                            nagle się okazało, że link do innego forum gazety w sygnaturce to spam smile
                                      • asia.sthm Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 19:50
                                        majaa:

> A podałaś chociażby jeden?

Majaa, w adwokata sie bawisz?
                                        To nie jest pierwsza nasza dyskusja - Dramatika byla i jest zasypywana merytorycznymi argumentami, od "wiekow" tak samo to wyglada. Nic nie dociera. Nie da sie w dyskusji traktowac powaznie kogos kto jest betonem.
                                        Ty jej zaprezentuj jakies argumenty to sama sie przekonasz. Zrob test big_grin

--
                                        Casanova: Jak pani na imię?
                                        Nieznajoma: Nabuchodonozor.
                                  • araceli Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 18:46
                                    dramatika napisał(a):
                                    > skąd mam taki "obrazek homoseksualizmu". No to tłumaczę, że to ni
                                    > e mój obrazek
                                    , tylko samych gejów,

Niektóre osoby homoseksualne chcą nieskrępowanego seksu a inne monogamicznego związku małżeńskiego. Dlaczego wybrałaś sobie jeden z tych obrazków i usiłujesz powtarzając jak katarynka zmusić innych do przyjęcia właśnie tego?

> Robert Biedroń: Tak długo, jak będą mi sprawiały przyjemność, będę chodził, nie
                                    > zamierzam żyć w hipokryzji.

Oł łał. Faceci chodzą do klubów na podryw. cnotka Histeryka odkrywa świat big_grin

--
                                    Kryjąc się w fortecy sztywnej konsekwencji, schronić się możemy przed zakusami rozumu.
                                  • sumire Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 19:05
                                    LOL, dramatisiu.
                                    A wiesz, ilu heteryków za młodu też chodziło do różnych nocnych klubów, wyrywało ludzi przy barze albo bywa w miejscach (tak, w Polsce istnieją takie), które odwiedza się w baaaardzo konkretnym celu i w bardzo skąpym ubraniu? Znam heteryków płci obojga, którzy mieli po kilkudziesięciu i więcej partnerów. I co? I nic, bo dziś są przykładnymi ojcami i matkami. A 15 lat temu przeciętnego geja zawstydziliby lubieżnym stylem życia. Bo że ciebie to wiadomo.
                                    Ale wmawiaj nam dalej, jak ty kochasz wszystkich gejów, a lewaczki to homofobki big_grin I w ogóle nie obchodzi cię ich życie seksualne, tylko kopiesz po internetach w poszukiwaniu cycatów (och, przepraszam, seksualizacja) potwierdzających puszczalstwo gejostwa.
                                    • 1matka-polka Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 19:09
                                      droga sumirko, statystyki chorób wenerycznych u HIV u homo i hetero są dosyć jednoznaczne smile

--
                                      "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
                                      Kurt Vonnegut
                                      • iwles Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 19:24
                                        1matka-polka napisała:

> droga sumirko, statystyki chorób wenerycznych u HIV u homo i hetero są dosyć je
                                        > dnoznaczne smile
                                        >

Masz racje.
                                        Czytalam artykul w National Geographic, ze najwiekszy odsetek ludzi zarazonych HIV stanowia hetero 50+.

--
                                        Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
                                            • dramatika Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 19:45
                                              iwles napisała:

> Poszukaj sobie, ja czytalam wersje papierowa.

www.ecdc.europa.eu/sites/default/files/documents/hiv-aids-surveillance-europe-2018.pdf
                                              W Europie większość to heteroseksualiści, ale kilkadziesiąt procent wciąż geje - im bardziej na zachód, ku nowoczesności i postępowi, tym gorzej. Biorąc pod uwagę, że geje stanowią kilka procent populacji, wciąż odpowiadając za kilkadziesiąt % nowych zachorowań, to mają jakąś 20 razy większą szansę na zarażenie niż hetero.
                                              • araceli Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 19:49
                                                dramatika napisał(a):
                                                > Biorąc pod uwagę, że geje stanowią kilka procent populacji, wciąż odpowiadając za kilkadzie
                                                > siąt % nowych zachorowań, to mają jakąś 20 razy większą szansę na zarażenie niż
                                                > hetero.

Histeryka dalej nie ogarnia znaczenia wielkości próby smile Pitu pitu -sritu sritu co wątek ten sam bullshit.

--
                                                - What if people try to corroborate all this information?
                                                - Don't worry. They won't.
                                                  • araceli Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 20:07
                                                    dramatika napisał(a):
                                                    > To nie są badania statystyczne/facepalm.

No właśnie NIE SĄ a Histeryka wyciąga z nich "statystykę". dotarło że pier.lisz od rzeczy?

--
                                                  • dramatika Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 20:21
                                                    araceli napisała:

> No właśnie NIE SĄ a Histeryka wyciąga z nich "statystykę". dotarło że pier.lisz
                                                    > od rzeczy?

Jedyną niewiadomą w okresleniu ile razy częściej geje się zarażają jest to, jaki stanowią procent populacji - naprawdę to aż taka różnica, że zarażają się kilkanaście razy częściej czy dwadziesciaparę razy częściej? O to kruszysz kopię? Będzie w porządku, jak napiszę, ze zarażają się 10 razy częściej, czy to jednak wciąz za dużo i mam po prostu założyć, że geje stanowią 40% populacji, żeby numerki zgadzały się z twoją wizją geja, który niczym nie różni się od hetero?
                                                  • araceli Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 20:36
                                                    dramatika napisał(a):
                                                    > Jedyną niewiadomą w okresleniu ile razy częściej geje się zarażają jest to, jak
                                                    > i stanowią procent populacji

Gdybyś pobrała statystyczni reprezentatywną prób to owszem.

> Będzie w porządku, jak napiszę, ze zarażają się 10 razy częściej,

Jeżeli badanie przeprowadzisz na reprezentatywnej próbie to owszem.

Dalej nie rozumiesz, że porównywanie grupy osób, które dobrowolnie przyszły się zbadać nie ma sensu?

--
                                                    Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
                                                  • dramatika Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 20:53
                                                    araceli napisała:

> Dalej nie rozumiesz, że porównywanie grupy osób, które dobrowolnie przys
                                                    > zły się zbadać nie ma sensu?

Acha, czyli cały ten raport można wsadzić do kosza, ok.
                                                    A jak napiszę, że geje mają od kilkunastu do dwudziestu kilku razy większą szansę na zarażenie HIV, według badań opartych o zdiagnozowane przypadki (bo niby o jakie inne...), to będzie dobrze, czy jeszcze jakieś zastrzeżenia?
                                                    Teraz ty dla odmiany daj badania na to, ile razy czesciej geje się badają na HIV i jaki to ma wpływ na ocenę ile razy częściej chorują w porównaniu do hetero, którzy się rzekomo w ogóle nie diagnozują (możesz wskazać jaki procent kobiet w ciąży robi badania).
                                                    Nie masz takich badań? To nie podnoś tego argumentu.
                                                  • araceli Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 21:36
                                                    dramatika napisał(a):
                                                    > Acha, czyli cały ten raport można wsadzić do kosza, ok.

Nie - po prostu nie należy wyciągać z niego fałszywych wniosków.

--
                                                  • dramatika Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 21:45
                                                    araceli napisała:

> dramatika napisał(a):
                                                    > > Acha, czyli cały ten raport można wsadzić do kosza, ok.
                                                    >
                                                    > Nie - po prostu nie należy wyciągać z niego fałszywych wniosków.

Fałszywe to byłyby, gdybyś przedstawiła dowody na to, że geje się znacząco cześciej badają, aby robiło to jakąś różnicę, ewentualnie stanowią odpowiednio wysoki % populacji. Na razie tylko "twierdzisz", co nieprzypadkowo rymuje się z "pierdzisz".
                                                  • araceli Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 21:49
                                                    dramatika napisał(a):
                                                    > Fałszywe to byłyby, gdybyś przedstawiła dowody na to, że geje się znacząco cześ
                                                    > ciej badają,

Matematyka Piepe - porównaj liczbę badanych gejów i badanych heteryków do ogółu populacji.

Nawet twój ptasi móżdżek da radę.

--
                                                  • araceli Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 22:02
                                                    dramatika napisał(a):
                                                    > Po co, to ty chcesz coś udowodnić - sama podaj.

Ty się powołujesz na 'raport' ale jak widać skora do jego przeczytania (o rozumieniu nawet nie wspominając) już nie jesteś big_grin

--
                                                  • 1matka-polka Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 22:16
                                                    "porównaj liczbę badanych gejów i badanych heteryków do ogółu
                                                    > populacji."
                                                    A może obleci procent nowych przypadków HIV wśród mężczyzn uprawiających seks z mężczyznami względem reszty populacji?:
                                                    "In 2017, adult and adolescent gay and bisexual men made up 70% (27,000) of the 38,739 new HIV diagnosesc in the United States."

www.cdc.gov/hiv/group/msm/index.html

--
                                                    "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
                                                    Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
                                              • 1matka-polka Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 20:26
                                                Czyli tak z grubsza, w 2017 roku, 3% osób (gejów) z całej populacji było odpowiedzialne za 3,9% zachorowań na HIV na wschodzie i prawie 40% na postępowym zachodzie...Tak?

--
                                                "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
                                                Kurt Vonnegut
                                                • dramatika Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 20:32
                                                  1matka-polka napisała:

> Czyli tak z grubsza, w 2017 roku, 3% osób (gejów) z całej populacji było odpowi
                                                  > edzialne za 3,9% zachorowań na HIV na wschodzie i prawie 40% na postępowym zach
                                                  > odzie...Tak?

Ta, tyle że to 3% to nie wiem skąd wzięłaś. Średnio jest jakieś 3-7%, choć niektórzy mówią tylko o 1-2%, a oszołomy o 10-15%. A może wszyscy jesteśmy gejami tongue_out
                                          • 1matka-polka Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 19:35
                                            A ja w tym czasie wrzucę to:
                                            "Po 300 partnerach przestałem liczyć"

Raport Bell'a i Weinberg'a z roku 1978 podawał, że połowa z badanych homoseksualistów przyznawała się do kontaktów seksualnych z co najmniej 500 partnerami seksualnymi. 75% badanych miało ponad 100 partnerów seksualnych w ciągu życia, w tym 28% więcej niż 1000. 62% badanych homoseksualistów przyznawało się do korzystania z łaźni homoseksualnych w celu nawiązania anonimowych stosunków płciowych (2).

Ciekawy wgląd w zachowania seksualne homoseksualistów zawiera opracowany w 1979 roku The Gay Report, który po raz pierwszy dał szczegółowy wgląd w gejowską subkulturę (3).

35% respondentów przyznało się do 100 lub więcej partnerów seksualnych w ciągu życia (s.249)
                                            18% - miało między 7 a 60 partnerów w ciągu ostatniego miesiąca przed badaniem (s.248)
                                            18% miało co najmniej trzech partnerów seksualnych w ciągu ostatniego tygodnia przed badaniem (s. 248)
                                            38% respondentów stwierdziło, że najdłuższy z ich związków trwał nie więcej niż rok (s 340)
                                            Dla lesbijek średnia długość trwania związku wynosiła 38 miesięcy (s.302).

Na pytanie "Jak często uprawiasz seks z osobą, którą właśnie poznałeś" 50% badanych odpowiedziało "zawsze" "często" lub "stosunkowo często" (s 251). Jay i Young konkludują: "Najwyraźniej 'przygoda jednej nocy' to doświadczenie przytłaczającej liczby męskich homoseksualistów" (s.252).

77% respondentów brało udział w "trójkątach" seksualnych
                                            59% w orgiach lub seksie grupowym (s.555)
                                            24% uprawiało seks za pieniądze (s. 260)

Aż się wierzyć nie chce w te liczby. LOL

--
                                            • paskudek1 Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 19:43
                                              Aż się wierzyć nie chce w te liczby.

Alex chcesz, chcesz wierzyć w te liczby. Co więcej, wierzysz w nie jak w prawdę objawiona oraz wierzysz że dotyczy to WSZYSTKICH homoseksualistów na calutkim świecie.

--
                                              nagle się okazało, że link do innego forum gazety w sygnaturce to spam smile
                                              • 1matka-polka Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 20:12
                                                "dotyczy to WSZYSTKICH homoseksualistów na calutkim świecie,"
                                                Oczywiście, że nie, przecież nikt nie przebadał wszystkich homoseksualistów na świecie, a właśnie tak się robi badania naukowe, co nie? LOL

--
                                                Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
                                                Wolter
                                        • 1matka-polka Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 19:58
                                          Znalazłamsmile:
                                          Niejaki Kevin Fenton (UK's National Director of Health and Wellbeing) na konferencji Brytyjskiego Stowarzyszenia HIV w 2013 roku powiedział, że homoseksualiści są nosicielami wirusa 23 razy częściej niż heteroseksualiści.
                                          www.lifesitenews.com/news/britains-public-health-chief-warns-of-catastrophic-global-gay-hiv-epidemic
                                          --
                                          „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
                                          • 1matka-polka Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 20:07
                                            Dr Fenton zrzucił winę za epidemię HIV wśród homoseksualistów na dwie najbardziej oczywiste cechy seksu homoseksualnego: stosunek analny i rozwiązłość. Powiedział również, że przy seksie analnym wirus HIV przenosi się 18 razy lepiej, niż przy seksie waginalnym...

--
                                            Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
                                            Wolter
                                                  • 1matka-polka Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 21:45
                                                    "Ale dotyczylo epidemii AIDS 25 lat temu !"
                                                    Co ty znowu tworzysz.
                                                    "LONDON, November 25, 2013 ... The UK's National Director of Health and Wellbeing warns that there is an increasing and potentially catastrophic HIV epidemic in homosexual men in every part of the world.

Speaking at the British HIV Association's Autumn Conference earlier this month, Professor Kevin Fenton said that despite an increasing number of tools to combat HIV infection, the incidence and prevalence of the disease in MSM (men who have sex with men) is increasing rather than decreasing globally."

--
                                                    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
                                                    Kurt Vonnegut
                                              • 1matka-polka Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 22:03
                                                Dane z USA, 2017:
                                                - Gay, bisexual, and other men who have sex with men are the population most affected by HIV in the United States. In 2017, adult and adolescent gay and bisexual menb made up 70% (27,000) of the 38,739 new HIV diagnosesc in the United States.
                                                - A much higher proportion of gay and bisexual men have HIV compared to any other group in the US.
                                                -Gay and bisexual men are also at increased risk for other sexually transmitted diseases (STDs), like syphilis, gonorrhea, and chlamydia. Having another STD can greatly increase the chance of getting or transmitting HIV.
                                                www.cdc.gov/hiv/group/msm/index.html

--
                                                "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
                                                Kurt Vonnegut
                                                • tiszantul Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 29.10.19, 09:41
                                                  Cała ta dyskusja doskonale pokazuje, ze "obrońcy gejów" są całkowicie odporni na fakty i pozbawieni kontaktu z rzeczywistością. Przyjęli konkretną ideologię, bo im obiecano, ze awansują do grona "postępowych i nowoczesnych" i będą mogli pouczać innych, a teraz są bardzo zdziwieni, ze zamiast postępu i nowoczesności wychodzi ich obskurantyzm. Oni tego nigdy nie zaakceptują
                                    • dramatika Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 19:27
                                      sumire napisała:

> kopiesz po internetac
                                      > h w poszukiwaniu cycatów (och, przepraszam, seksualizacja) potwierdzających pus
                                      > zczalstwo gejostwa.

Nie podaję tu cytatów aby "potwierdzać puszczalstwo gejostwa" - to jest tylko środek do celu, jakim jest wykazanie waszej zerowej znajomości tematu i tego, jak bardzo dajecie się wciągać w tę fantasmagorię spreparowaną w celach polityczno-ideologicznych. Walczycie o coś, na czym nikomu nie zależy. Jesteście takimi obrończyniami gejostwa jak feministki 3 fali obrończyniami praw kobiet.
                                      • araceli Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 19:56
                                        dramatika napisał(a):

> wykazanie waszej zerowej znajomości tematu i tego, jak
                                        > bardzo dajecie się wciągać w tę fantasmagorię spreparowaną w celach politycz
                                        > no-ideologicznych

Oczywiście Histeryko - osoby homoseksualne w naszych rodzinach, wśród naszych znajomych i przyjaciół są SPREPAROWANE na potrzeby "ideologiczne", żebyśmy uwierzyły! Całymi latami podstępnie odgrywają rolę big_grin big_grin big_grin big_grin big_grin

Błahahahahahahahahaha big_grin

--
                                        • dramatika Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 20:10
                                          araceli napisała:

> Oczywiście Histeryko - osoby homoseksualne w naszych rodzinach, wśród na
                                          > szych znajomych i przyjaciół są SPREPAROWANE

Jest wiele badań mówiących o tym, że geje po prostu zdradzają będąc w stałych związkach i to z licznymi partnerami - nie sądzę aby się z tego nadmiernie zwierzali znajomym - kołtunom, święcie przekonanym o prawdziwości wypomadowanego obrazka geja jako zwolennika rodzinnych wartości tongue_out
                                          • araceli Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 20:38
                                            dramatika napisał(a):
                                            > Jest wiele badań

Badania: Witkowski "mój bohater nie lubi" tongue_out

> że geje po prostu zdradzają będąc w stałych związkach

Bo heteroseksualiści wcaaaaale big_grin

--
                                            • dramatika Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 21:05
                                              araceli napisała:

> Badania: Witkowski "mój bohater nie lubi" tongue_out

Oczywiscie pominęłaś drugą część cytowanego przeze mnie zdania, które Witkowski dodał od siebie:
                                              "Nie lubi, gdy geje chcą się upodobnić do heteryków i żyć jak oni - być męscy, grzeczni i monogamiczni. To mit: każdy, kto zna środowisko gejowskie, śmieje się z tego"

Mogę zacytować inne fragmenty, bo widzę że masz problem z przeczytaniem całego wywiadu:

"Jeśli hetero mają tolerować gejów tylko za cenę tego, że ci się za nich przebiorą i będą ich udawać, to znaczy, że tak naprawdę nie tolerują inności. Prawdziwa tolerancja? Zaakceptujcie gejów jako Innych!"

"Ja też chciałem być jak najdalej od gazet - adopcja, AIDS, emancypacja, parady - a jak najbliżej doświadczenia, które literacko jest dużo ciekawsze. Bo gdy czytam w tygodnikach o gejach, mam poczucie, że to nie ma nic wspólnego z życiem."

Teraz ogarniasz, że jego książkowy bohater jego zdaniem jest "najbliżej doświadczenia", które nie ma nic wspólnego z wizerunkiem gejów "w tygodnikach"?
                                              Jeszcze jakieś wątpliwości?
                                                • dramatika Re: "Tęczowy piątek" - co na to wasze dzi 28.10.19, 21:50
                                                  araceli napisała:

> WYWIADU. Da się odróżnić od BADANIA?

Odróżniasz dyskusję o promiskuityzmie gejów, którą opieram na dowodach z autorytetu epistemicznego od dyskusji o zachorowalności na HIV, którą opieram na oficjalnym raporcie, czy wszystko już ci się miesza?
                                                  Tak czy inaczej ja podpieram się albo autorytetami, albo raportem, a ty nadal "twierdzisz". Zgodnie zresztą z teorią gender, że obiektywna prawda nie istnieje, a tylko subiektywne postrzeganie rzeczywistosci tongue_out