Dodaj do ulubionych

kaczyński ignoruje dziennikarzy

25.10.19, 03:28
taka naszła mnie refleksja na ostatnie, powyborcze, obrazki w sejmie....
Wódź narodu ma w odwłoku (delikatnie mówiac) dziennikarzy, co pokazuje im za każdym razem (teraz też).
I teraz...dziennikarze są głosem narodu, łącznikiem między politykami (m.in) a społeczeństwem.
Politykom placimy MY, SPOLECZEŃSTWO, ze swoich podatkow. Za to mamy prawo wiedzieć, jak politycy pozytkuja naszą krwawicę. Mamy prawo wiedzieć co dany polityk robi, za pensję od nas...
Jeśli dany polityk ma w odwłoku dziennikarzy to znaczy, że ma w odwłoku nas, społeczeństwo, które wypłaca mu pensje (= tyra na niego).
Zasra.nym obowiązkiem "jarosława" jest opowiedzieć się mi z tego, co dla mnie zrobił, za moje pieniadze
No...wkulsonia mnie ten pokurcz, pasożyt, który żyje za m.in. moja krwawicę, od 30 lat i ma mnie przy tym w doopie.
Ale, jak widzę, 43% spoleczeństwa, przyjmuje to z "j a r o s ł a w..." na ustach i cieszy się z tego, że "j a r o s ł a w" ma ich w doopie...
I teraz..zastanawiam sie..ile mamusiek prowadzących dg pozwala, zeby ich pracownicy mieli je w odwłoku. Ile pozwala się traktować, jak śmieć i pozwala pracownikowi nie opowiadać się z tego, co robi w firmie, w ramach obowiązkow, za które mamuśki płacą im kase?
A jeśli na powyżesze odpowiadają "nie" to skąd pokurcz ma 44% poparcia?
Obserwuj wątek
    • ultimate.strike Re: kaczyński ignoruje dziennikarzy 25.10.19, 03:47
      Jest6 pewna różnica, pracownika z roboty może wys=rzucić tylko pracodawca. Pracodawcą Kaczyńskiego jest Akwarium i widocznie doceniają tam jego wkład w niszczenie wszystkich aspektów działalności naszego państwa.

--
      Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
      • 1matka-polka Re: kaczyński ignoruje dziennikarzy 25.10.19, 09:09
        "Ma poparcie takich którym się marzy branie pieniędzy za nic i możliwość mania pracodawców w od"
        A ugrupowanie, które ty popierasz, propaguje etos ciężkiej pracy i szacunek do pracodawcy? big_grin

--
        W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
        Fryderyk Nietzsche
      • tiszantul Re: kaczyński ignoruje dziennikarzy 25.10.19, 09:28
        Ciemnogród bierze 500+ z pobudek zasługujących na potępienie, a ematka z pobudek szlachetnych. Serio utrzymujesz, ze pobieranie 500 czy nawet 1000 zł miesięcznie wystarcza, żeby dać sobie spokój z pracą? Przecież na ematce czytaliśmy, ze życie za mniej niż 2500 miesięcznie na osobę to wegetacja. A ci niepracujący beneficjenci Kaczora mieliby 250 zł na osobę (niepracujący Janusz z Grażyną i dwójka dzieci), czyli 10 razy mniej niż próg wegetacji
        • natalia.nat Re: kaczyński ignoruje dziennikarzy 25.10.19, 10:44
          Nie rozumiesz co to jest rozdawnictwo publicznych pieniędzy?!
          Nie ma zupełnie żadnego znaczenia, czy to dla kogoś jest jedynie źródło dochodu, bo wybrał że będzie żył z zasiłków i nie potrzebuje kokosów, czy też ktoś będzie miał na ekoszynkę i zbytki, bo i bez tego ma kasy jak lodu. Spójrz choćby na stan polskiej służby zdrowia i zastanów się, czy przejadanie naszej publicznej kasy jest w porządku? Bo dla każdego normalnie myślącego jest to po prostu zwykłe złodziejstwo. Zwłaszcza że spora część społeczeństwa żadnych pincetów nie dostaje i nie ma nawet jak sobie zrekompensować wyższych podatków i cen.
          Jak można tak klepać byle co. Weź się ogarnij.
      • tiszantul Re: kaczyński ignoruje dziennikarzy 25.10.19, 09:46
        Jest cała masa wywiadów z prezesem, jego wystąpień itp., natomiast opozycja bynajmniej nie sprawia wrażenia, że przekaz prezesa ich w ogóle interesuje. Dotychczasowe reakcje na to, co mówi Kaczyński wskazują raczej na złą wolę opozycji, bo przecież chyba nie na brak kompetencji umysłowych
    • arwena_11 Re: kaczyński ignoruje dziennikarzy 25.10.19, 09:18
      No zaraz, zaraz - nauczycielom czy innym pracownikom budżetówki też MY płacimy. MY SPOŁECZEŃSTWO - rozliczasz ich? Jak się zaczyna zadawać pytania co nauczyciele robią konkretnie w czasie za który dostają pensje - to się płacz podnosi, jak nie wykonują swoich obowiązków - bo nie uczą - to mają mnóstwo obrońców, że nie są od nauczenia.

Poza tym chyba na niego nie głosowałaś?, to dlaczego ma się spowiadać tobie czy jakimś TVNom? Z takimi nikt normalny nie rozmawia jak nie musi.
    • tiszantul Re: kaczyński ignoruje dziennikarzy 25.10.19, 09:36
      Kaczyński ignoruje dziennikarzy? To bardzo ciekawe, osobiście czytałem wiele rozbudowanych wywiadów z prezesem, gdzie szczegółowo przedstawiał swoje poglądy i propozycje. Jako wyborcy PiS mi to wystarcza. Mówisz, ze opozycja chciałaby znacznie uważniej wsłuchać się w to, co prezes ma do powiedzenia? Nie sądzę
    • bywszy Ale masz orient. Tylko pogratulować :D 25.10.19, 10:31
      iimpala napisała:
      > taka naszła mnie refleksja na ostatnie, powyborcze, obrazki w sejmie....
      > Wódź narodu ma w odwłoku (delikatnie mówiac) dziennikarzy, co pokazuje im za ka
      > żdym razem (teraz też).
      > I teraz...dziennikarze są głosem narodu, łącznikiem między politykami (m.in) a
      > społeczeństwem.
      > ...

Od paru lat nie oglądam obrazków, ale zdaje się, że po Smoleńsku Kaczyński pojawił się w "nie swoich" mediach jeden raz - bezpośrednio po katastrofie odpowiedział na wizji na parę pytań płaczącej Olejnikowej, a jak mu się znudziło, to przerwał w pół słowa i powiedział, już mu się nie chce.

Od tamtej chwili Szeregowy Poseł pojawia się wyłącznie w przyjaznych sobie mediach, przeważnie w tych, które sam utrzymuje.

Od dziewięciu (słownie: dziewięciu) lat nie odpowiedział publicznie na żadne pytanie dziennikarza nie będącego jego klakierem.

I nie przeszkodziło mu to przegrać jedynie o włos wyborów prezydenckich, a potem dwukrotnie wygrać parlamentarnych.

O czym to świadczy? - Tak, o demosie.
    • agonyaunt Re: kaczyński ignoruje dziennikarzy 25.10.19, 10:34
      Po pierwsze, to jest tylko szeregowy poseł, więc nie wiem czego oczekujesz.
      Po drugie, on nie ignoruje dziennikarzy, on po prostu rozmawia tylko z tymi starannie wyselekcjonowanymi, którzy nie zadają niewygodnych pytań. Włącz sobie jakąś prorządową telewizję albo kup prorządową gazetę, to się dowiesz co facet ma do powiedzenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka