Dodaj do ulubionych

Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeskiej

26.10.19, 12:51
Do tego wydał wyrok na korzyść Marka M., który przecież jest kryminalistą.
Obserwuj wątek
    • przystanek_tramwajowy Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 26.10.19, 12:57
      Czemu kłamiesz?

www.rp.pl/W-sadzie-i-urzedzie/310259955-WSA-sedzia-Pirogowicz-nie-smial-sie-z-pani-Brzeskiej-podczas-uzasadnienia-wyroku.html
      --
      A o co? Tak na logikę to żona prezydenta miasta ma więcej kasy i łatwiej jej kupić bilet na samolot niż np. żonie pobitego policjanta, który trafia w ciężkim stanie do szpitala. (by grru, daniej jemgluten, w uzasadnieniu wypowiedzi, że wysyłanie samolotu po żonę zamordowanego prezydenta Gdańska było przesadną troską).
      • 71tosia Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 27.10.19, 16:07
        na jej miejscu tez bym trzasnela drzwiami, Marka Mossakowski kupil kamienice za 800 zl i jeszcze dostal prawie 3 mln od miasta. O tym ze ma zwiazek ze smiercia jej matki tez wiele razy pisano, i to nie tylko w prawicowej prasie
        warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,19698576,nie-da-sie-plonac-i-nie-krzyczec-z-bolu-piec-lat-od-smierci.html
        • ichi51e Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 28.10.19, 11:45
          No ale nikt jej sie chyba nie dziwi ze trzasnela. Tak samo trudno sie dziwic ze sad nie siedzial z kamienna twarza. Zakladanie ze to jej osobiscie na zlosc taki nie inny wyrok wydal i jeszcze sie zlosliwie naigrywal za to jest naduzyciem. Wydal taki wyrok na podstawie dokumentow i matwrialow jakie mial

--
          wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
            • olena.s Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 26.10.19, 20:53
              Cóż, my ją poznałyśmy Nie jestem policją, prokuraturą i sądem, więc wyrokować nie będę.
              Natomiast niech do ciebie dotrze, że poza krajami rządzonymi przez władców absolutnych wyroki są wydawane na podstawie procedur i dowodów, a nie tego, czy jakiegoś uczestnika procesu uznajemy (nawet i słusznie) za ścierwo lub świra.
              Brzeska MOGŁA zostać zamordowana (za co się nalezy 25 lat jak obszył i co wydaje mi się dość prawdopodobne) a kamienica MOGŁA mimo to być zwrócona zgodnie z prawem. I jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Ba, kamienica mogła być zwrócona niewłaściwej osobie, w grze mogły być łapówki - i nadal nie oznacza to, że lokatorzy mieli prawo do tej nieruchomości.
              • 71tosia Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 27.10.19, 16:21
                ale nie zostala zwrocona zgodnie z prawem, bezprawne byly tez dzialania wobec jej lokatorow. Miasto umylo rece wobec swoich komunalnych mieszkancow i to wiedzac ze czesc kamienic zwrocona zostala w wyniku 'przekretow' i oszustw.
                ps nigdy w mieszkaniu komunalnym nie mieszkalam ani nikt z mojej rodziny
                • olena.s Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 27.10.19, 18:17
                  Cóż, jak disclaimer, to disclaimer: ja ani mieszkałam w komunalnym, ani posiadałam prawo do spadku (moją rodzinę z jednej strony zmiótł wielki kryzys, a druga strona dopiero zaczęła się dorabiać, kiedy przyszła wojna), więc jestem kompletnie z boku jeżeli idzie o interes osobisty.
                  Niemniej jestem zdania, że spadkobiercy powinni odzyskać swoją własność lub godziwe odszkodowanie od państwa. Tam gdzie złodzieje przejęli spadek - złodziei należy powsadzać, spadek skonfiskować i przekazać prawowitym spadkobiercom.
                  A także jestem zdania, że najemcy komunalni nie mają żadnych praw do posiadania, przewłaszczania, przekazywania lokali. Uważam, że ponieważ półdarmowe lokale w centrum to luksus, to miasto powinno zbyć swoje kamienice w centrum i budować mieszkania komunalne w normalnym standardzie i w tańszych miejscach - np Białołęka, Bemowo, dalekie Bielany, Wola etc.
                  • 71tosia Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 27.10.19, 18:30
                    wiele tych kamienic w centrum byla zruinowana lub wrecz nieistniala po wojne, wiele tych kamienic nie ma prawdziwych spadkobiercow (i dlatego ten przekret na kuratora byl taki latwy) bo cale rodziny zgineli w obozach koncentracyjnych. W latach PRL to czy ktos załapał sie na mieszkanie komunalne czy (po 58 roku) spółdzielcze - to byla troche kwestia przypadku, mieszkań takich pełno własnościowych w Warszawie praktycznie nie bylo.
                    • olena.s Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 27.10.19, 19:02
                      No, ja mam inne zdanie na ten temat: jasne, że bezpośrednich spadkobierców często nie ma (aczkolwiek akurat na Nabielaka zdaje się byli, tyle że wyślizgani przez handlarzy roszczeń). Zresztą prawo też: czyja ziemia, tego na niej budynek. Państwo powinno zadbac o odnalezienie spadkobierców. Koniec, kropka, dla mnie niezrealizowanie tego jest robieniem ze mnie paserki, a sobie nie życzę.
                      Nie kupuję też twojego poglądu załapał/niezałapał. To była decyzja, świadoma. Za prawo do mieszkania spółdzielczego się płaciło sporo, spłacało się koszty budowy jako dodatek do czynszu. Moj dziadek zamieszkał w mieszkaniu spółdzielczym jakoś w połowie lat 50, koszty jego budowy zostały spłacone do zera blisko 30 lat później. Mieszkania komunalne były zaś za friko, a niziutki czynsz nie wystarczał nawet na remonty - już nie mówię o budowaniu przez miasto kolejnych mieszkań - i znów przepraszam, ale nie chcę być traktowana jak frajerka godząca się na robienie moim kosztem (moim, bom obywatelka i warszawianka) kosztownych prezentów cwaniakom.
                    • 71tosia Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 28.10.19, 00:04
                      po pierwsze spoldzielcze mieszkaniowe zaczely powstawac w PRLu dopiero w latach 60tych (reformy Gomólki). W calym PRLu głód mieszkan byl tak wielki ze nie mialo znaczenie czy komunalne czy spoldzielcze - po prostu jakie dawali takie sie bralo. PRL to nie byla gospodarka rynkowa - o tym czy budynek nalezy remontowac nie decydowaly pieniadze ale dostepnosc materalow i pracownikow i 'czynnik polityczny' w postaci prezesa spoldzielni lub urzednika w gminie zaleznych od partyjnego sekretarza.
                      I spoldzielcze i komunalne mieszkania w latach 90tych mozna bylo wykupic za podobne pieniadze.
            • zofijkamyjka Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 27.10.19, 19:57
              ride_like_the_wind napisał:

> Ja myślę, że sprawie wyjaśnienia śmierci p. Brzeskiej jest zmowa. Nawet przedst
              > awiciele ówczesnych władz mogą o tym wiedzieć i stąd tak bardzo ta sprawa jest
              > tajemnicza i trudna do wyjaśnienia.

przecież to nie była sprawa nt. wyjasnienia śmierci J.Brzeskiej. Przestań to wszystko mieszać.

--
              Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.
          • chicarica Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 27.10.19, 15:01
            olena.s napisała:

> ? Z całym szacunkiem, Józiu, na tym forum raczej sobie daruj. Połowa z nas ty p
            > oznała córkę p. Brzeskiej poprzez forum

Hę? Jestem na tym forum od wieków i nie poznałam. Która to?

--
            ---
            Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
      • asia-loi Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 27.10.19, 19:14
        cruella_demon napisała:

> Po drugie ta osoba jest, jakby to delikatnie ująć, niestabilna.

Co Ty pieprzysz?
        Widziałam Magdę Brzeską dwa lub trzy razy w telewizorze i zawsze mówiła spokojnie i z sensem.
        Tutaj za dużo jej postów nie czytałam, ale to co czytałam i te dyskusje z jej udziałam, absolutnie nie świadczą o jakimkolwiek zaburzeniu. Po prostu ma swoje zdanie na różne tematy i z tego co pamiętam miała swoje argumenty w dyskusjach.
        I ciekawa jestem, jak Ty byś się zachowała w sądzie, jakby Ciebie spotkało to, co spotkało Magdę i jej mamę.

--
        Gdy jedna osoba cierpi na urojenia, nazywamy to szaleństwem.
        Gdy wielu ludzi cierpi na urojenia, nazywamy to religią.
        • 45rtg Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 27.10.19, 19:20
          asia-loi napisała:

> cruella_demon napisała:
          >
          > > Po drugie ta osoba jest, jakby to delikatnie ująć, niestabilna.

>
          > Co Ty pieprzysz?
          > Widziałam Magdę Brzeską dwa lub trzy razy w telewizorze i zawsze mówiła spokojn
          > ie i z sensem.

Macierewicz też tak na oko mówi z sensem, a nawet bywa, że spokojnie.
            • rosapulchra-0 Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 29.10.19, 09:05
              Madziulec, ta "pani" zawsze się pojawia, gdy jest jakaś awantura na forum i nie po to, aby uspokoić atmosferę, więc olej jej wpisy szerokim sikiem. A jej "trudny" charakter jest po prostu zwyczajnie podły. Tak bardzo po ludzku.

--
              Ty milden samotna zdaje jesteś to może się wymienicie usługami? Bo pewnie też masz z tym problem. by bergamotka77
                • yenna_m Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 29.10.19, 18:36
                  Wice wersa.
                  Jestem znienawidzona przez pseuduchow, ktorzy mienia sie legalnymi hodowcami a rozmnazaja nieprzebadane koty, koty z krzywymi pyskami, straszą swoich hodowcow bedac podhodowcami że uspia kocieta jesli hodowca się z nimi nie rozliczy big_grin Widzisz, piszę glosno o patologiach hodowlanych.
                  Tez mi powod do zmartwienia big_grin
                  Ale luzik, Ciebie tez nie kochają big_grin
                  • madziulec Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 29.10.19, 18:49
                    Rany boskie...
                    Nie napisałam przez kogo jesteś znienawidzona. Ale.. uderz w stół a nożyce się odezwą.

I nie. Nie piszesz głośno o żadnych patologiach hodowlanych. Zamiatasz je elegancko pod stół. Tak jak generalnie zamiotłaś kasując swoją grupę. I dlatego teraz grupa, którą próbujesz rozbujać nei działa, bo każdy boi się coś napisać, wiedząc, że wystarczy Twój kaprys i znów zniweczysz prace nie tylko swoja.

I nie musisz udowadniać kto kogo bardziej nie kocha wink Chyba że masz z tym jakis problem wink

--
                    Wsparcie dla Misia - chłopca z Zespołem Aspergera

Poradnik Autystyczny - wszystko co chcesz wiedzieć o autyzmie a wstydzisz się zapytać
                    • yenna_m Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 29.10.19, 20:04
                      Ale nie będzie grupa dzialac bo ją skutecznie hamuję. Ma byc tylko linkownia dla artykulow. Wystarczy. Hodowlane bagno mi niepotrzebne. Owszem, piszę. Jiedawno hodowcom zadalam pytanie, dlaczeho samodzielnie leczą ruskimi lekami koty i koty weta nie widzą. Cheile wczesniej pytanie o to, czemu filmuja oceny konkurencji na wystawach i wrzucają to w net w takim kontekscie, aby zniszczyc inne hodowle. I pisalam wiele razy o calym hodowlanym syfie.. Ale co mozesz wiedziec,, jsli hodujesz koty rok?

Mialam wiele grozb z tego powodu, wiesz?

Nota bene moje kotki maja odstęp min 12 miesięcy miedzy miotami 6-letnia kotka u mnie miala zaledwie 4 mioty. I to jest kotka, ktora najwiecej die u mnie narodzila. A Twoje? Nie odpoewadaj. Obie wiemy, jakie masz odstępy. Regulaminowe, ale...

A teraz pozwol, ze przestanę Ciebie czytac. Ogarnij genetykę (niewiele wiesz na temat genetyki, skoro pytasz, czy po pointcie i niepointcie urodzą sie nosiciele cechy point big_grin ). Wiecej pokory, nauki, mniej plotek i sensacji :p
                      • madziulec Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 29.10.19, 21:47
                        PS i nie pytałam czy urodzą się nosiciele cechy. Nie kłam, bo nosek Twój już całkiem długi.
                        Pytanie brzmiało jaki gen sprawdzić i czy jest to Locus C.
                        A to spooora róznica

--

Poradnik Autystyczny - wszystko co chcesz wiedzieć o autyzmie a wstydzisz się zapytać
                        • yenna_m Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 30.10.19, 08:41
                          Dalej jest to wiedza bardzo podstawowa. Eystarczy oteorzyc cennik badan labu. Z jakiegos powodu Twoje pytanie oburzylo doswiadczonego hodowcę brytkow bo swiadczylo o kompletnej niewiedzy w tej materii i nieznajomosci PODSTAW genetyki.

Btw jako poczatkujacy i poszukujacy wiedzy na temat ZA i poradniach probowalam dopukac sie informacji na Twojej mapie poradni, wyslalam zapytanie do dostep, dostalam od Ciebie zjebke jakim prawem grzebię w Twoich mapach. Nie wiedzialas, ze to ja.

Tyle w temacie tej pomocy.

Resztę pominę milczeniem bo tez NIEUSTANNIE robię cos dla ludzi. Hodowcow i ludzi kupujacych koty. Nie widzisz tego, bo za agresję zostalas usunieta z mohej grupy bedacej skarbnica wiedzy weterynaryjnej (w 1 miejscu zgromadzilam linki do artykulow weterynaryjnych, polskich i zagranicznych, na tematy weterynaryjne oraz o genetyce i kosztowalo mnie to 2 miesiace pracy po kilja godzin).

Dla Ciebie grupa, gdzie hodowcy sie wzajemnie hejtuja jest wartosciowa. Dla mnie nie. Mam zatwierdzanie postow i puszczam wartosciowe posty a nie smiecie. Kwestia priorytetow i oczekiwan.

Na zamknuetej przeze mnie grupue jiczeho wartosciowego nie bylo. Byly za to nieustanne awantury miedzy hodowcami oraz proby linczow. Oraz mialam przez 2 kata dzien w dzien na priv gownoburze, bo ta powiedziala to a tamta co inbego. Sorry, jestem dorosla osobą, ostrzegalam, ze skasuję grupę, jesli będzie cos takiego sie powtarzac bo za banowanie na grupie mialam fale hejtu na wallach wywalonych osob. Nie uspokoilo sie - skasowalam i to byl najszczesliwszy dzien mojeho zycia. Nie ma obowiazku wolontariatu, a zaden z owczesnych adminow nawet nie chce slyszec o powolaniu grupy w poprzednim ksztalcie tak nam hodowcy dali w kosc.

Ale koty malo.kto bada, co ufowodnil moj eksperyment z powolaniem do zycia projektu Etyczni Hodowcy Kotow Radowych z certyfikatem Przebadana Hodowla.

Takze ten tego... Twoja wiedza zdobyta z plotek, ktore, jak widac, mocno Cie interesują, jest niepelna big_grin
                          A w tym srodowisku daleko ba plotach sie nie zajedzie. Juz Ci przeciez chyba wszyscy piwiedzieli o zastrzezeniach na koty. Powiem Ci, ze przynajmniej 2 hodowcow, ktorzy Ci o zakazach naopowiadali, zakazow nie maja big_grin

Zabierz sie za cos. Poucz sie. Mniej plotek, wiecej konkretu wink

Usciski smile
                        • yenna_m Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 30.10.19, 22:36
                          Nie ma co sprawdzać. Kasa eywalona w błoto. Po takim parowaniu urodzą sie jedynie nosiciele cechy point big_grin

Chyba, ze chcesz sprawdzac, jaki masz rodzaj pointa. Ale w exo chyba po prostu syjamski, więc wszystkie pointy są cs cs, nosiciele Ccs a koty bez pointa CC. I jesli kota point o genotypie cscs parujesz z kotką CC, to nie ma bata. Będą same Ccs. Podstawa, elementarz. Nawet ja to wiem, chociaz w mojej rasie pointow nie ma big_grin

Tom pogwiazdorzyla, tadam!

(Oklaski)
                      • ferra Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 29.10.19, 21:50
                        Ty działasz w interesie/na rzecz własnego i innych kotów i to jest chwalebne.
                        Madziulec w sprawie kolonii wakacyjnej- działała na rzecz własnego syna i innych dzieci w przyszłości - ujawniając nierzetelność biura podróży - i to już jest określone jako roszczeniowość ?

Bardzo porąbana logika, ponieważ wg tejże logiki - każdy człowiek, działający zgodnie z prawem w swoim /cudzym imieniu - nie powinien mieć de facto prawa do egzekwoania należych mu praw/zapisów umów etc.

Pod artykułem dotyczącym sprawy Madziulca syna- czyli niedoszłych do skutku kolonii - wypowiedział się prawnik - który jak najbardziej przyznal jej racje, a mgliste tłumaczenie wlasciciela biura podrozy sa smieszne. Bardzo słusznie zrobila naglasniajac sprawę, po to aby takich organizatorow omijac szerokim lukiem.

• madziulec Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 29.10.19, 22:17
                          Tak - jestem roszczeniowa.
                          W imię tejże roszczeniowości załozyłam na tymże portalu pierwsze forum dla rodziców dzieci z wadami układu moczowego. Założyłam też potem stronę - była cytowana w Wikipedii i w kilku pracach naukowych, gdyz miała nawet certyfikat rzetelnej strony medycznej.

Idąc dalej: działam we własnym interesie i założyłam pierwsza na FB grupe dla rodziców dzieci z autyzmem. Strasznie się ciesze, że potem powstały następne. Serio. Założyłam tez portal o szumnej nazwie Poradnik Autystyczny, organizuję jakies porabane akcje co roku. A to ogólnopolskie diagnozy dla dzieci, gdzi erodzice mają wątpliwości czy dziekco rozwija się prawidłowo a to Warszawski Tydzień Świadomości Autyzmu.

Tak Jestem wredną egoistką.
                          A teraz prosze zrozumieć - jestem odrębnym bytem od mojej mamy. Raz na zawsze prosze to zapamiętać.

--

• yenna_m Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 30.10.19, 08:51
                            I dlatego pisalas mi na priv wkurzona, ze ze uspisz kocieta jesli od Ciebie Twoj hodowca nie odbierze kociat? Dlatego w styczniu mialas kocieta z kotki, ktora z powodu wady budowy twarzoczaszki nie dostala od Twojego weta zaswiadczenia ze kot nie ma wad anatomicznych?
                            Po prostu przestań opowiadac glupoty, proszę Cię.

Magda, po prostu przestan.

Hodowla to nie kasa. To pasja, wiedza, nauka. Dlatego nam sie drogi rozjechaly.
                          • yenna_m Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 30.10.19, 08:57
                            Edel, przegadalam z madziulec godziny przez tel i w pewnym momencie zdecydowalam sie jej pomoc i zostac jej mentorem w kwestiach hodowania kotow. I nie chcę do tego wracac bo drogi nam się potwornie rozjechaly. Niestety, obraz hodowli, ktora Madziulec ma w glowie jest nie mój. I ja nie chcę być jakkolwiek łaczona z taką osobą wink
                            Nie wspomnę juz o trudnym charakterze.

Szkoda mi jej i jej natki. Dziewczyna ma ciezkie zycie. Chcialabym, aby sprawa znalazla sprawiedliwy finał. Ale jako czlowieka madziulca nie lubię. Ze wzajemnoscią big_grin Cale szczescie, bo to bylby klopot, gdybym jej nie lubila a ona mnie tak wink
                                  • madziulec Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 30.10.19, 17:19
                                    O wiesz co?

To powiem Ci tak. Pierwsze konto mailowe załozyłam w 1994 roku. Generalnie wielu z was na świecie nie było albo robiło w pieluchy tak miło, że ulala albo na jedzenie mówiło am.
                                    Co do bycia jakąś w internecie to wybacz - nie rozśmieszaj mnie wink Dziś jestem jako madziulec, jutro moge być jako ciotka ktotka, pojutrze milion innych nicków, co zresztą widać na tym forum. Jak wiesz - niektórzy dyskutują ze sobą smile
                                    Na tej podstawie stwierdzasz moją nieodpowiedzialność i roszczeniowość?

A może na jakiejś innej? Znasz mnie osobiście? Jeśli nie - zapraszam. Może nie zachwyci Cie moje mieszkanie, nie jest może takie jakby opisywały forumki, ale ugoszcze Cię herbatą albo kawą i wtedy opiszesz na forum jaka jestem.
                                    Czy rzeczywiście taka jak teraz piszesz.

Bo tak to opisujesz cechy mojego wytworu internetowego. A na wytwór internetowy.. pracowałam długo wink

--

• madziulec Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 30.10.19, 17:14
                                      Zaraz.
                                      Nie zatajałam.

Podałam w karcie że dziecko ma ZA. Jeśli organizator nie przeczytał karty (podejrzewam, że wynikło to z barku czasu, ale teraz nie ma to kompletnie znaczenia prawdę mówiąc) i odkrył, że dziecko ma ZA i zaczął opowiadać mity o autyzmie to co? Miałam siedzieć i słuchać tego ze spokojem?

Było minęło. Przyznam, że akurat tamte wakacje wspominam wspaniale. Misiek zamiast na kolonie pojechał ze mną na bardzo fajna objazdówkę po Beskidach. Przyznam, że zwiedziliśmy wtedy bardzo wiele fajnych rzeczy i możliwe, że akurat w tamtym kierunku nie wybralibyśmy się w ogóle.

Rozumiem też, że kolonie mojego dziecka, wakacje itp. mają jakiś tajemniczy nadal nie wyjaśniony związek ze śmiercią mojej mamy.
                                      Ale tu na forum ogólnie duzo jest ciekawych wątków.

--

• szpil1 Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 30.10.19, 21:03
                                    ferra napisała:

> Kwestia kolonii - działałaś słusz
                                    > nie.
                                    Taa, bardzo. Zatajając problemy z dzieckiem, które już na innym wyjeżdzie uciekało organizatorom i które wymaga szczególnej opieki. Po czy kiedy forumowiczki zaczęły pisać o problemach o których sama madziulec pisała - skwapliwie usunęła własny blog aby oskarżana firma nie miała dowodu, ze ten anioł bez skrzydeł to głęboko zaburzone dziecko, które wymaga dodatkowej opieki.
                                    • szpil1 Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 30.10.19, 21:18
                                      rosapulchra-0 napisała:

> A twój komentarz to jaki jest? Niezłośliwy może? Pełen troski? Fałszywej oczywi
                                      > ście.
                                      >

Nie, prawdziwej troski o koty. O madziulcu można dużo powiedzieć, ale na pewno nie to, ze jest dobrym człowiekiem. Powtarzam jeszcze raz - po tym co prezentowała na tym (i nie tylko tym) forum - nikt mnie nie przekona, ze ta osoba jest w stanie odpowiedzialnie i z sercem zająć się zwierzakami.
                                      • madziulec Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 30.10.19, 22:26
                                        Swoją drogą.. to interesujące wink

Jest sobie jakiś temat. I zaczyna być tak: jak chcesz psa uderzyć to kij się znajdzie.

Kolonie - jakoś okazuje się, że się nie muszę bronic, bo wiele osób uważa, że miałam rację. No peszek.
                                        To teraz szukamy dalej.. KOty! No na 100% zamęczam je, terroryzuję albo diabli wiedzą co. Bo przeciez "to zła kobieta była".

Co jeszcze z nudów na tym forum wymyślicie?
                                        Netflixy macie, serial jakiś obejrzyjcie albo się do tych swoich chłopów przytulcie, co to ja go nie mam i podobno się przez to do niczego nie nadaję smile

Wybaczcie, ale chyba już mi szkoda czasu na bicie piany. Jeszcze wydawało mi się że trzeba komuś tłumaczyć sprawę śmierci mojej mamy.
                                        Ale moje życie to moja sprawa i wam od tego wara . Proste.

--

• nenia1 Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 31.10.19, 08:40
                                            yenna_m napisała:

> Madziulec, jesli ktos Ci powie, że jesteś koniem, mozesz popukac sie w glowe. T
                                            > utaj masa ludzi Ci to mowi.

Jakich ludzi yenna? Ten wątek to dno dna. Nawet się nikomu nie chciało nawet sprawdzić, czy to madziulec stwierdziła, że sędzia się z niej śmiał, czy to może sobie wymyśliły prawicowe hieny, który żerują na tej sprawie a pismaki podchwycili. Od razu "niestabilna", "myśmy tą panią dobrze poznały" i co ciekawe, wielkie obrończynie praw człowieka, godności, sprawiedliwości zawsze z buzią pełną frazesów. Wylać gówno, zawsze coś się przyklei.
                                            Po co ty wyciągasz jakieś wasze prywatne korespondencje, piszesz tu o kotach, o tym co ona pisała do ciebie PRYWATNIE?
                                            Powiem szczerze, nie jestem ani miłośniczką rosy, z wzajemnością, ani nie mam do czynienia z madziulcem, ale jak możesz kolejny raz coś takiego robić i jeszcze przedstawiać się jako ta lepsza?
                                            Kobiecie zamordowano matkę, państwo dało i daje dupy po całości, sprawa ciągnie się latami, to jakby ktoś ci patykiem grzebał w ranie, która się przez to nie zasklepia. Choćby z tego powodu, jakiejś elementarnej przyzwoitości, już pominę fakt, że PRYWATNA korespondencja to rzecz święta, należało by się zastanowić co się pisze i czy to co się pisze jest PRAWDĄ. Bo nie chodzi o to, że madziulec ma być traktowana jak jajko, ale tu się na nią wylewa w tej chwili obrzydliwy hejt - nic więcej.
                          • ferra Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 30.10.19, 09:55
                            Nie znam historii Madziulec . Z informacji dotyczących tego konkretnego wyjazdu, dostepnych w sieci - znalezionych latwo - wynika tradycyjne, tendencyjne postepowanie biur podrozy (naprawdę nie potrzeba być rodzicem dziecka z ZA, aby doświadczyć przeróżnych niedociągniec firm tego typu i duzo większych operatorów turystycznych, hoteli etc).

Tak się zastanawiam, jaki to jest "ławy charakter" - tak pożądany. Spolegliwe popychadło godzące się na ochłapy? Seryjni zadowalacze innych? Szalenie interesujący temat.
                            • madziulec Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 30.10.19, 10:18
                              Oczywiście, że interesujący.
                              Spolegliwe popychadła sa pożadane w społeczeństwie. Są łatwe do sterowania, nigdy nie zaprotestują przeciwko niczemu, nigdy nie podniosa głowy, zawsze będą potakiwac grzecznie, zawsze zachowają się jak chorągiewka na wietrze.

To właśnie tak wygląda.

--

• asia.sthm Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 30.10.19, 13:02
                                madziulec napisała:

> Oczywiście, że interesujący.
                                > Spolegliwe popychadła sa pożadane w społeczeństwie. Są łatwe do sterowania, nig
                                > dy nie zaprotestują przeciwko niczemu, nigdy nie podniosa głowy, zawsze będą po
                                > takiwac grzecznie, zawsze zachowają się jak chorągiewka na wietrze.
                                >
                                > To właśnie tak wygląda.

Masz racje. Jakim cudem roszczeniowosc nabrala cech przywary?
                                Spoleczenstwo nadal lubi i oczekuje od jednostki mentalnosci chlopa panszczyznianego, czapkowania z nalezytym unizeniem.

--
                                (…) zdziczałe amory nadal niebezpieczne.
                                • madziulec Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 30.10.19, 17:10
                                  Nie łapiesz znowu.

Tu kompletnie nie chodzi o odszkodowanie. To jest jakas pochodna sprawy. Chociaż chętnie odzyskałabym pieniądze, które zabierał mi komornik na rzecz rzekomego właściciela. Bo gdzieś mam wrażenie, że nei powinno tak być, że człowiek płaci komuś ok. 30.000 i pieniądze znikają.

Ale rozumiem Kasieńko, że znacznie łatwiej na fb wtryniać ckliwe kawałki o sprawiedliwości społecznej itp. niż tak naprawde wiedzieć czym ta sprawiedliwość jest i jak ma wyglądać.

--

• yenna_m Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 30.10.19, 17:14
                                    Nie szukaj dziury w calym i nie lap za słowka.
                                    Żaden sąd Ci matki nie wskrzesi. Zadne odszkodowanie nie zastąpi.

Co mogą innego zrobić poza wujową rekompensatą finansową?

Niech będzie. I niech będzie godna.
                                    Takie sytuacje niszczą ludzi i ich rodziny. Po calosci.

To, ze Cię nie lubię nie oznacza, ze nie uwazam, ze sprawiedliwosc Ci sie nie nalezy. Nalezy jak psu buda.

Czego sie czepiasz? Akurat w tej materii po Tobie nie pojadę. Jesli Cię to rozczarowalo, to przepraszam.
                                    • madziulec Re: Sędzia śmiał się z córki Ś.P. Jolanty Brzeski 30.10.19, 17:23
                                      Cały czas TY szukasz dziury w całym.

Wiesz co mnie interesuje? ZAMKNIECIE sprawy. Jesli komuś umrze bliski ma prawo do żałoby, przezycia jej w jakimś okreslonym czasie, dłuższym czy krótszym. Ale takim jakim chce. Mi tego nie dano. Pozwolono mi pochować mamę po 10 miesiącach... Po 8 latach wywalają mi znowu emocjonalnie to wszystko na wierzch i tak co roku. Czasem parę razy do roku.. Tak jakby mi ekshumowali ją za każdym razem... Tak raz po razie...

I dlatego mam dośc.
                                      Tak więc chrzanię odszkodowanie. Rozumiesz?
                                      Chcę najprostszego spokoju.
                                      Bez takich durnych wątków, bez artykułów, spraw sądowych, przesłuchań, tłumaczneia się dlaczego lubię zapach kawy i dlaczego nei ubezpieczyłam matki i dlaczego oan siebie ie ubezpieczyła...

Tak trudno to zrozumieć?

--