Dodaj do ulubionych

Wspomnienia Rozenek i Lis

26.10.19, 19:43
Fajny artykuł, w którym Małgorzata i Hanna wspominają początek lat 90 tych, gdy miały około 20-24 lata. Są w tym samym wieku i teraz mają około 48 czy 51 lat. Dlaczego Małgosia się upiera, że ma 40? Przecież gdy opowiada o czasach 90 tych w artykule nie ma chyba 10-12 lat, bo nie są to wspomnienia dziecka tylko początku studiów, ewentualnie koniec liceum? Znam jej koleżanki z klasy. One urodziły się w 1969 roku.

so-magazyn.pl/artykul/malgorzata-rozenek-majdan-i-hanna-lis-wspominaja-lata-90
Obserwuj wątek
    • simply_z Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 19:53
      Rozenkowa niby podkreśla ile ma lat:

". Do dziś pamiętam, jak zachwycałam się Marią – znajomą moich rodziców, która mieszkała w Dortmundzie. Była właścicielką tamtejszej szkoły baletowej. Zamożna kobieta. To, co miała Maria, to kosmetyki Chanel! I ja, mając lat 12, wchodziłam sobie do jej łazienki i malowałam się nimi. Chciałam poczuć luksus."
      • mdro Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 20:00
        Naprawdę myślisz, że kobieta 20+ chodziłaby z koleżanką po klatkach schodowych i podkradała próbki szamponów?

--
        "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
    • mdro Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 19:57
      No ale przecież Rozenek pisze, że miała kilkanaście lat - wszystko się zgadza, jest z 1978 roku, tyle miała w pierwszej połowie lat 90. I w wywiadzie dokładnie widać tę różnicę wieku - każda z nich opowiada o czymś innym.

--
        • mdro Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 20:56
          Jaka 10-latka i na jaki koncert? O jakich piosenkarzach wspomina Rozenek? Wszystko w tym wywiadzie jest spójne - żadna kobieta urodzona w końcu lat 60. nie będzie opowiadała, że idolami jej młodości byli Bartosiewicz, Hey i Kayah big_grin

Poza tym ten tatuś też się zgadza z jej wiekiem - w latach 80. nikt by późnej nastolatki pod takim kloszem nie był w stanie trzymać, co innego lata 90., gdy pan (mocno związany z obecnym środowiskiem PiS, przypominam) chciał mieć za córeczkę panienkę z dobrego domu.

--
            • ichi51e Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 07:42
              Kezyk z wykrzyknikiem to byl za moich czasow - a ja sie urodzilam dokladnie w 1980. Rozenek na 40 to staronwyglda

--
              wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
              • pastuszka1 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 07:53
                Dokładnie. Wygląda pięknie, jest po kilkunastu operacjach, przecież widać na zdjęciach sprzed 12 lat, że wyglądała wtedy jak zupełnie inna osoba. Dba o siebie, ma mnóstwo pieniędzy, stylistów. Jest zawsze doskonale zrobiona i moim zdaniem wygląda pięknie. Ale właśnie pewne rzeczy widać w oczach, widać na szyi, na dłoniach, no mimo wszystko nie da się ukryć aż tak wieku, nawet jeśli twarz jest gładka, ciało gładkie i szczupłe. Jeśli twierdzi, że ma obecnie 41 lat to wygląda staro. Ona identycznie wyglądała 3-4 lata temu i już tam widać było że jest to piękna kobieta po zabiegach ale nie 37 latka, bo kobieta w tym wieku jednak wygląda po prostu młodo i świeżo, bo jest młoda.
            • memphis90 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 08:38
              Ja jestem z tych czasów i dla mnie mrocznym przedmiotem pozadania były perfumy Puzzle i mydełko Palmolive (zeeeee-eee mydlo palmoliiiiiiveeeee, dotyka skorryyyyyyyyy, dotyk natuuuuryyyyyyy) ... Poison Diora to zamarzyl mi się dopiero koło 2000r.

--
              "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
    • anika772 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 20:00
      Też nie wierzę w nowy pesel Małgorzaty; musiałaby mieć pierwsze in- vitro w wieku 25-26 lat, co wydaje się mało prawdopodobne. Oraz, Jacek Rozenek kiedyś powiedział w wywiadzie, że są równolatkami.
      Nie wiem, po co jej ta legenda, wygląda rewelacyjnie, zrobiła karierę medialną, wygląda na bezgranicznie zakochaną z wzajemnością. Do czego jej potrzebne to "odmłodzenie"?
      • obrus_w_paski Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 21:55

Abstrahując od wieku rozenek, to znam conajmniej kilka kobiet, ktoremialy in vitro w wieku 24-28 lat. Powody:
        - endometrioza (tu rekordzistka wśród moich znajomych, bo in vitro miała w wieku 23 lat)
        - zerowe AMH
        - brak jajowodu, a owulacja zawsze z drugiego jajnikach
        - niepłodny mąż.

In vitro to nie widzimisie starszych pam, które wolały latać do Japonii zamiast rodzic dzieci, in vitro to rozwiązanie dla par borykających się z niepłodnością bez względu na wiek.

anika772 napisała:

> Też nie wierzę w nowy pesel Małgorzaty; musiałaby mieć pierwsze in- vitro w wie
        > ku 25-26 lat, co wydaje się mało prawdopodobne. Oraz, Jacek Rozenek kiedyś powi
        > edział w wywiadzie, że są równolatkami.
        > Nie wiem, po co jej ta legenda, wygląda rewelacyjnie, zrobiła karierę medialną,
        > wygląda na bezgranicznie zakochaną z wzajemnością. Do czego jej potrzebne to "
        > odmłodzenie"?
        • spirit_of_africa Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 08:10

> In vitro to nie widzimisie starszych pam, które wolały latać do Japonii zamiast
          > rodzic dzieci, in vitro to rozwiązanie dla par borykających się z niepłodności
          > ą bez względu na wiek.
          >
          AMEN.
          Ale jak widać mit o związkach in vitro z wiekiem trzyma się dobrze w społeczeństwie
          • hanusinamama Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 28.10.19, 12:55
            Ale ona kiedys pisała ile sie lat starali o dziecko i ile zajeło im in-vitro. Wiec nie wiek 24 sie tu kupy nie trzyma. Pozatym przed Rozenkiem miała jeszcze jednego męża....wyszła za mąż majac lat 16, rozwiodła sie majac 19?
              • iwoniaw Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 28.10.19, 17:19
                Pytanie jeszcze, co dla kogo znaczy "długo" i na jakim etapie zaczyna się niepokoić. Rozenek już przez sam fakt wyniszczającej szkoły baletowej w okresie dojrzewania miała powody, by być hiperprzewrażliwiona w temacie i podjąć diagnostykę wcześniej niż zrobiłaby to przeciętna Kowalska.

--
                "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)
                • hanusinamama Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 28.10.19, 18:29
                  Nie, bo w tym wywiadzie mowiła ze oni jak kazda młoda para uwazali ze zajcie w ciąże to takie hop siup. I ze lekarze mowili ze 2 lata to norma, a potem były kolejne i nadal nic. I ze diagnostyka sie ciagneła i jak sie okazało ze jedynie in-vitro moze pomóc to ze to tez trwało. Wiec serio brakuje kilka lat w jej życiorysie.
                  • antyideal Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 28.10.19, 20:55
                    Bzdura, nie brakuje.
                    "Wyznaczyliśmy sobie termin. Czerwiec, po dwóch latach od ślubu. Ale wciąż nie było wiadomości o ciąży. To mnie ogromnie frustrowało. Ale mieliśmy inne zajęcia. Kupiliśmy konia, razem z Jackiem go trenowaliśmy. Mijały kolejne miesiące. Nie przeżywałam z tego powodu załamania, zanim przyszło rozczarowanie, pomyślałam o in vitro. "
                    Ślub wzięli w 2003 r, syn urodził się w 2006, raptem były to 3 lata, może 3,5.
      • double-facepalm Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 28.10.19, 18:48
        anika772 napisała:

> Też nie wierzę w nowy pesel Małgorzaty; musiałaby mieć pierwsze in- vitro w wie
        > ku 25-26 lat, co wydaje się mało prawdopodobne. Oraz, Jacek Rozenek kiedyś powi
        > edział w wywiadzie, że są równolatkami.
        > Nie wiem, po co jej ta legenda, wygląda rewelacyjnie, zrobiła karierę medialną,
        > wygląda na bezgranicznie zakochaną z wzajemnością. Do czego jej potrzebne to "
        > odmłodzenie"?
        Kiedy zaczęła dla tvn prowadzić kilka lat temu "ppd"(perfekcyjną panią domu), media odmlodzily ja o dziewięć lat. Teraz po prostu idzie za ciosem i nic nie odkreca. A w wywiadzie to ona jednak pomimo tych stylizacji i retuszy, o medycynie estetycznej nie wspominając, wygląda na pare lat starsza koleżankę H.Lis.
    • hummorek Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 20:04
      Już kiedyś pisałam to samo, znam osoby, które ja znają, chodziły z nią do szkoły i ona jest z 1969 roku. Ale większość krzyczała, że to nie prawda. Prawda, prawda. I w dodatku ona na ten '69 rocznik wygląda.
        • simply_z Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 20:53
          ale jakiej szkoły? ciągle słyszę, że ktoś z nią chodził do szkoły, a dowodów brak. Poza tym kiedyś ktoś opublikował link do NK.
          Na zdj, jest Rozenkowa i wychodzi na to, że jest rocznikiem 78...
          • memphis90 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 21:04
            Z dowodu wynika że jeszcze młodsza... 1999r - toż to dziewczę!
            www.instagram.com/p/BUy2MJYFK_f/?utm_source=ig_embed&ig_mid=W6uR2QABAAGha6en7ArLheXKlrb-
            --
            "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
          • bergamotka77 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 23:23
            Moja koleżanka rocznik 75' z nią studiowała prawo. Ściemnia. Wygląda na 45+.

--
            bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
              • gama2003 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 28.10.19, 14:28
                Nie mam pojęcia czy Rozenkowa ściemnia, czy nie. Za to podobno pali - to spokojnie potrafi dodać dychę wyglądowo. Mimo kasy i starań chirurgiczno-kosmetycznych.
                Niech im sie uda to in vitro rzutem na taśmę, trzymam kciuki.
            • baltycki Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 28.10.19, 14:44
              bergamotka77 napisała:

> Moja koleżanka rocznik 75' z nią studiowała prawo. Ściemnia.

Pokaz kolezance.
              "Kochana, daję milion złotych osobie, która udowodni, że nie urodziłam się 1 czerwca 1978 roku" – ogłosiła Rozenek-Majdan."

Nie ma za co.

• kropka_kom Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 10:15
            gdyby kłamała to łatwo by ją było zdemaskować, u mnie w szkole podstawowej co roku robiono zdj. klasowe więc wiele osób mogłoby takie zdjęcie wrzucić ...w końcu trochę osób w podstawówce z nią chodziło do klasy /szkoły i wszyscy milczą?
            • pastuszka1 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 10:43
              Ale zauważ, że nikt z kolegów i koleżanek, oprócz jednej osoby z linka, nie mówi nic na jej temat. Ani że ma 41 lat ani że ma 50 lat. Zero zdjęć, zero wywiadów, zero czegokolwiek. Trochę tych ludzi chodziło z nią do szkoły podstawowej, baletowej, trochę ją zna ze studiów. Tylko jedna osoba z linka, nawet nie wiemy jak ma na nazwisko, mówi, że chodziła z Małgosią i Tatianą Okupnik do jednej klasy w Łodzi i wszystkie 3 tą szkołę opuściły, to znaczy skończyły i zdały maturę.
              Nikt inny publicznie, pod swoim nazwiskiem, nie chce powiedzieć, że chodził do szkoły z Rozenek i ma ona lat tyle a tyle.
              • sasanka4321 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 11:58
                >Nikt inny publicznie, pod swoim nazwiskiem, nie chce powiedzieć, że chodził do szkoły z Rozenek i ma ona lat tyle a tyle.<

Gdybym chodzila do szkoly z Rozenek (a nie chodzilam) to moge Cie zapewnic, ze ostatnia rzecz, jaka byc robila, to szukanie kontaktu do jakiejs zainteresowanej prasy, typu Pudelek czy Superekspres, w celu porozmawiania z nimi o Rozenek, bez wzgledu na to, ile ma lat.

Natomiast ten milion, ktory zaproponowala za obalenie podanej przez nia daty jej urodzin, owszem, skusilby mnie. A tu nic, a tu nic...
                I nie sadze, zebym byla jakas specjalna...

• pastuszka1 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 21:02
        Oczywiście, że ukrywa wiek. To mogą potwierdzić znajomi ze szkoły i ze studiów. Czy gdzieś pokazała jakiegokolwiek świadectwo ukończenia szkoły podstawowej czy średniej na przykład tej baletowej? Nie. W którym roku skończyła studia. Dlaczego jej pierwszy mąż mówi, że są równolatkami a nie że jest 10 lat od niego młodsza. Wygląda super, ale tak nie wygląda kobieta 40 letnia po 15 operacjach plastycznych. Wygląda wspaniałe ale ma 50 lat i jest po wielu operacjach. Obejrzyjcie jej zdjęcia sprzed 15 lat, gdy ma niby 25 lat. Niby, bo ma tam 35.
        Co nie znaczy, że wygląda źle. Wygląda super, rewelacyjnie.
        • mdro Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 21:29
          "Czy gdzieś pokazała jakiegokolwiek świadectwo ukończenia szkoły podstawowej czy średniej na przykład tej baletowej?"

Ale po co miałaby to robić?

--
          • thea19 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 22:03
            próżność, świadomość, że tzw karierę robi jako starsza pani i chce jeszcze trwać, bo głupio 50letniej kobiecie jeździć na jednorożcu. pokazywanie dupy w wieku przedemerytalnym też jakoś się śmiesznie kojarzy a nie erotycznie.
            • mdro Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 22:18
              No ale po co miałaby cokolwiek komukolwiek udowadniać? Wątpiący i tak nie uwierzą, choćby świadectwo urodzenia pokazała (no bo przecież żadne problem datę podmienić). W jej interesie jest podkręcanie zainteresowania.

--
      • pastuszka1 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 21:11
        panna.jezowa napisał(a):

> Gdyby nie ukrywała wieku byłaby wśród absolwentów szkoły baletowej, na stronie
        > są wymienione wszystkie roczniki.
        > A jej nie ma. Samo to o czymś świadczy.

Według Wikipedii skończyła szkołę baletową w wieku 19 lat a był to rok 1997. W ciągu najbliższych 6lat czyli w czasie studiów zdążyła wyjść za mąż ale też się rozwieść. Rozenek to jej drugi mąż, wyszła za niego w 2003 roku podobno. Dlaczego nie ma jej wśród absolwentów szkoły baletowej w 1997 roku?
          • pastuszka1 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 21:20
            Pewnie że ma prawo się ukrywać, że w ogóle skończyła tą szkołę, ma prawo mieć in vitro w wieku 25 lat, ma prawo nie przyznawać się ile ma w rzeczywistości lat, kiedy skończyła studia i tak dalej.
            • mdro Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 21:27
              Ależ ona nic nie ukrywa, tylko niektórzy nie chcą wierzyć w to, co mówi big_grin. Lepiej powiedz, co by robiła przez te 10 zaginionych lat.

A po co robi takie zamieszanie? Bo im więcej się o niej mówi, tym więcej ma kasy.

--
              • 35wcieniu Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 21:35
                Kilka razy też o tym mówiła zupełnie poważnie (oczywiście wg spiskowców z powagą ale fałszywie). Był taki odcinek projektu lady gdzie mówiła o tym jak się rodzi plotka i powiedziała tam coś w stylu: "podam przykład. Urodziłam się tego i tego dnia 1978 roku. Pomimo wielokrotnego wyjaśniania, publikacji dowodu osobistego, plotka o moim wieku zyje swoim zyciem, nic z tym nie robię bo co mam zrobić, jak ludzie chcą plotkować to będą".

--
                - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
                - Ale jak przez głowę?
                - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
                • memphis90 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 08:42
                  Ale zdjęcie dowodu to akurat dała fejkowe, wkleiłam wyżej 😂

--
                  • 35wcieniu Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 10:54
                    Odnosiła się do publikacji Super Expresu albo Faktu (nie pamiętam), który opublikował normalny dowód.

--
                    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
                    - Ale jak przez głowę?
                    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
                    • 35wcieniu Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 10:55
                      Tak, widzę jak niegramatycznie złożyłam to zdanie.

--
                      - Ale jak przez głowę?
              • hanusinamama Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 28.10.19, 13:45
                Mnie akurat te brakujace 10 pasuje. Bo ona zdazyła wyjsc za maz z kolegą ze studiów, rozwieść sie. Wyjsc znowu za mąż, kilka lat starać sie o dziecko (nie ze miała taką chorobe ze z załozenia było wiaodmo ze tylko in-vitro.) Zrobić doktorat z prawa. Jak dla mnie to własnie jej brakuje tych 10 lat. Był wywiad w ktorym opsiywała jak długo stralali sie o dziecko przed in-vitro ze ze samo in-vitro im zajeło sporo czasu...
      • chlodne_dlonie Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 21:21
        ..a może p.Rozenek wśród owych absolwentów nie ma, bo szkoły nie ukończyła..?
        Nie, nie wiem nic na ten temat, tylko się zastanawiam wink

--
        Together is me
        Only me

And now, weak or strong, I can only go
        And I believe that there are flowers yet to be opened in the world
        Even if I feel something in me died
    • 35wcieniu Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 20:55
      Uwielbiam fakt że za każdym razem jak jest cokolwiek o Rozenek zlatuje się tlum ludzi, którzy znają kogoś kto chodził z nią do klasy. Chyba chodziła do klasy z całą Polską. Już tym kiedyś o tym pisałam i wtedy też od razu znaleźli się ci koledzy z klasy. big_grin Niesamowitość dekady. big_grin

--
      - Ale jak przez głowę?
      • 35wcieniu Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 21:05
        (W tym wątku mamy już 2 osoby, które znają tych znajomych. Ciekawostką jest że nigdy nie pojawia się ktoś kto z nią chodził do klasy, za to tłum znajomych znajomych, którzy chodzili.)

--
        - Ale jak przez głowę?
      • antyideal Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 21:10
        Na pewno któraś z tych miliona osób, ktore chodziły z nią do klasy ma na to mocne dowody, dziwne, że nie chce sięgnąć po taki łatwy pieniądz 😏
        www.rmf.fm/magazyn/news,21044,malgorzata-rozenek-rzucila-internautom-wyzwanie-daje-milion-osobie-ktora-udowodni-.html
        • 35wcieniu Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 21:16
          Ale że ci znajomi znajomych nie namówią tych kolegów z klasy? Halo, forumki które znają znajomych, ktorzy chodzili -namówcie ich i kasa do podziału! Na pewno mają pamiętniki albo klasowe zdjęcia! big_grin

--
          - Ale jak przez głowę?
          • antyideal Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 11:11
            smile
            I dziwne, że tylu tych znajomych, czy też raczej znajomych znajomych z klasy, a z tego rzekomo wyciętego z życiorysu dziesięciolecia nie ujawnia się nikt, kto wiedziałby co wtedy robiła, gdzie pracowała, czy studiowala, z kim była w związku, żadnych śladów tego alternatywnego życia, jakby 10 lat spędziła w piwnicy.
              • antyideal Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 13:00
                W 2004 r.ukonczyla prawo, zdążyła przejść przez krótkie małżeństwo z kolegą ze studiów, rocznik 79 zresztą, i wyjść za Rozenka, po maturze zdążyła też zrobić sobie gap year we Francji na naukę języka. Te kilka lat od ukończenia szkoły przedstawia się spójnie, co się stało z końcówką lat 80tych i prawie całymi 90tymi?
                • betty_bum Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 13:13
                  Łukasz Bukaczewski studiował prawo w latach 2001-2006, jeśli to jej mąż to w 2 lata musiałaby się uwinąć z uwiedzeniem kolegi ze studiów, ślubem, rozpadem małżeństwa i rozwodem, żeby w 2003 poślubić Rozenka. Jeśli tak było to imponujące tempowink
                  • antyideal Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 13:30
                    Znalazłam w necie wywiad z Rozenkami z 2006r., sprzed PPD jeszcze, w którym mówią o tym, jak się poznali.
                    "Miesiąc po tym, jak się poznaliśmy, odeszłam ze świetnej kancelarii. Byłam w trakcie studiów. Jacek dużo grał. Wracałam po pracy, a on szedł do teatru. To nie było życie. Zdałam sobie sprawę, że tak bardzo kocham Jacka, że nie mogę się z nim minąć. A gdybym dalej pracowała, nie widywalibyśmy się wcale.
                    Zamieszkaliśmy razem już pierwszego dnia znajomości. Poszliśmy do kina, wróciliśmy do domu Jacka i tak zostało. Potem przenieśliśmy się razem pod Warszawę. "

Jak widać to całkiem możliwe, z panem że studiow mogło być podobnie, tylko z równie szybkim rozwodem big_grin
                • pastuszka1 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 13:25
                  antyideal napisała:

> W 2004 r.ukonczyla prawo, zdążyła przejść przez krótkie małżeństwo z kolegą ze
                  > studiów, rocznik 79 zresztą, i wyjść za Rozenka, po maturze zdążyła też zrobić
                  > sobie gap year we Francji na naukę języka. Te kilka lat od ukończenia szkoły pr
                  > zedstawia się spójnie, co się stało z końcówką lat 80tych i prawie całymi 90tym
                  > i?

Nie wiadomo smile
          • bergamotka77 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 23:25
            Ludzie ja lubia i nie chca jej robic problemow z tego co wiem.

--
            bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
        • 18lipcowa3 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 11:06
          Przejrzałam jej zdjęcia jeszcze raz. Jak na 40 wygląda dramatycznie nawet po zrobieniu. Mam 38, owszem jest szczuplejsza ale nadal przy mnie (i przy wielu moich koleżankach w wieku 40 plus minus dwa lata) wygląda jak matrona.

--
          Akurat w wypadku mężczyzn twierdzenie, że coś tam mają bardzo przemyślane, to idealizacja tej płci.- by Triss
          • 18lipcowa3 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 11:10
            Plus porównałam jej koleżanki po fachu- Koroniewska, Dereszowska, Cichopek. No niebo a ziemia.

--
            Akurat w wypadku mężczyzn twierdzenie, że coś tam mają bardzo przemyślane, to idealizacja tej płci.- by Triss
          • 35wcieniu Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 11:10
            I co w tym dziwnego? Każda ematka jest pytana o dowód nawet jak jest po 50tce.

--
            - Ale jak przez głowę?
    • antyideal Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 22:46
      Ja akurat w ogólnopolski spiseg ukrywający prawdziwy wiek Rozenek nie wierzę, ale szkoła w Łodzi to chyba zbieżność nazwisk, bo tu mowa jest o szkole warszawskiej
      kobieta.interia.pl/wideo/video,vId,2148740

• pastuszka1 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 23:34
        Ale w powyższym linku koleżanka ze szkoły baletowej w Łodzi twierdzi, że Małgosia chodziła do klasy z nią i Tatianą Okupnik i naprawdę urodziła się w 1978 roku.
        Dziwne. Są tam zdjęcia Małgosi ze szkoły w Łodzi i dowód, że naprawdę jest młodsza. Jak to możliwe, skoro w ogóle nie chodziła do szkoły w Łodzi tylko tam gdzie brat czyli w Warszawie? Zresztą w jej oficjalnym profilu podano szkołę w Warszawie, nie Łodzi.
          • pastuszka1 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 23:54
            Możliwe. Chodziła do szkoły z bratem w Warszawie, mają wspólne wspomnienia, o czym mówili w wywiadach, a na ostatnie lata przeniosła się do Łodzi. Czemu nie? Wszystko jest możliwe, nawet to, że jest urodziła albo w 1978 roku albo w 1969 roku. Brat jest albo starszy albo młodszy.
            Nie wiem naprawdę czy zmyśla czy nie, nie mam pojęcia ale moje koleżanki w wieku 40 lat, bez operacji, pieniędzy i zabiegów wyglądają lepiej od niej. Ona jest zrobiona. Przeglądam zdjęcia sprzed 10 lat gdzy ma podobno 30 lat. Przeglądam zdjęcia z 2004 roku. To inny człowiek. Inna osoba. Wygląda pięknie ale na 50 lat, nie na 40. Wygląda lepiej niż gdy miała 25 lat. Młodziej.
          • betty_bum Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 26.10.19, 23:57
            O swoim życiu powiedziała już tyle, że o kilku latach w internacie w innym mieście byłoby z 10 artykułów. Prędzej uwierzę, że nie skończyła szkoły, bo jej brat jest na liście absolwentów, a ona nie, zwłaszcza, że sama mówi, że nie była dobra.
    • fredzia098 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 00:17
      Przeczytałaś w ogóle to co linkujesz czy nie zrozumiałaś? Rozenek jasno pisze, że w 1989 nie miała jeszcze praw wyborczych. Wspomina też że koledzy zbierali opakowania po papierosach, ona zbierała po domach na kosmetyki, a mama nie pozwalała jej oglądać Dynastii, nie pozwalali jej chodzić na koncerty, a w szkole uczyła się wdż. To są według ciebie wspomnienia kobiety po dwudziestce?
    • pastuszka1 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 00:31
      Nie zalinkuję bo piszę z telefonu ale czytałam, że w Warszawie były dwie Małgorzaty Kostrzewskie. Obie skończyły prawo. Jedna z 1978 roku a druga z 1969 roku. Dlatego mogą się zgadzać imiona i nazwiska jeśli chodzi o szkołę podstawową i studia. Gorzej z czasem w szkole baletowej. TVN postanowiło odmlodzić Małgosię i podało, że urodziła się wcześniej. Zauważcie ile rzeczy na jej temat sprzed 10-14 lat jest usuniętych. Zdjęć, wypowiedzi z czasu gdy była z Rozenkiem. Nigdzie nie zamieszcza zdjęć z dzieciństwa ze starszym o 5 lat bratem, bo by wyszło, że tak nie jest, że to ona jest 5 lat starsza. Jednak w czasie gdy dzieci mają 5,10 lat to widać. Jej sprawa, oczywiście. Możliwe, że to wszystko wcale nie był na początku jej pomysł, tylko tvn.
    • agrypina6 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 06:46
      Czy gdyby Rozenek miała faktycznie 40 lat to czy na pytanie o wiek przez chyba Mołek tak by się wkurzyła? Wygląda o niebo lepiej, niż 15 lat temu. Ale nie na 40 latkę. I o ile na twitterze wrzuca zdjęcia gdzie wygląda na lat 20, to na tych samych zdjęciach na pudelku widać zmarchy i wygląda dużo, dużo gorzej i starzej.
      • pastuszka1 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 11:53
        Ona mówi jak czuła się w 1989 roku. Miała wtedy niby 11 lat a opowiada jakby była bardziej dojrzała, miała co najmniej 16 lat. No nieważne, może faktycznie ma 41 lat a napis w programie u Drzyzgi był pomyłką i nie miała już wtedy 9 czy 10 lat temu więcej niż 40 lat, jak wynikało z podpisu. Może i tak.
    • manon.lescaut4 Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 11:52
      Coraz mniej wierze w ten spisek związany z wiekiem Rozenek, ale pomyślałam sobie... czy to musi być rocznik 1969? A może właśnie na potrzeby kariery zamienili się z bratem rocznikami, i to Małgorzata urodziła się w 1973, a brat w 1978? To by mi bardziej pasowałosmile Małgonia mimo wszystko nie wyglada na 50 lat, ale na zadbana i poprzerabiana 46-łatkę jak najbardziej.
      Nie umiem wklejać tu zdjęć (buuu i wstyd wiem), ale wygooglujcie sobie tego brata. Pierwsze wyniki to ich wspólne fotki z jakiejś ścianki, całkiem niezły ten braciszek i wyglada na młodszego. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, ze Małgorzata przeszła wiele poprawek i nosi mocny makijaż, a brat jest co najwyżej przypudrowany.
      • antyideal Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 12:45
        Brat widnieje na stronie szkoły w spisie absolwentów rocznika 91/92, więc rok urodzenia.73 pasuje jak najbardziej, a wygląda bardziej świeżo być może dlatego, że nie kopci jak komin papierochow, no i ogólnie prowadzi zdrowy tryb życia wciąż chyba będąc w zawodzie.
        • betty_bum Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 13:04
          No właśnie jej wygląd, bo twarz, dłonie rzeczywiście wyglądają na zadbaną 50, a nie 40 w którą dużo zainwestowano, może być wynikiem palenia i przedawkowywania solarium w młodości.
          Z jednej strony nie rozumiem czemu robi taką tajemnicę z przeszłości, podczas gdy teraz nie zachowuje cienia prywatności, z drugiej trudno na dłuższą metę ukrywać wiek, przecież data urodzenia to informacja, którą wszędzie się posługujemy, nawet przed obcymi ludźmi.
          Gdyby przeszkadzało jej zamieszanie i nie miała nic do ukrycia wystarczyłoby wrzucić zdjęcie świadectwa, dyplomu czy indeksu.
          • apallosa Re: Wspomnienia Rozenek i Lis 27.10.19, 17:16
            Ale chyba właśnie jej o to zamieszanie chodzi...jak ktoś tu już wyzej słusznie zauważył. Nieważne jest ,co plota ,aby pletli...aby na instagramie więcej laików było. Słupki oglądalności rosną i szafa gra.
            Nieglupia piarowska zagrywka.