Dodaj do ulubionych

Co JKM zrobiłby z homoseksualnyn dzieckiem

27.10.19, 09:07
natemat.pl/288775,janusz-korwin-mikke-o-lgbt-posel-konfederacji-wyrzeklby-sie-dziecka no todziecko miałoby szczęście. Nie musiałoby karmić i zmieniać pieluch faszystowskiemu staruchowi...

--
Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
Obserwuj wątek
      • morekac Re: Co JKM zrobiłby z homoseksualnyn dzieckiem 27.10.19, 10:10
        Tam i jakieś noże po domu latały, nie wiem, czy ba pewno by się wyrzekł.
        A poza tym dzieci ma na tyle dużo, że jedno mniej czy więcej nie robi różnicy.
        BTW: te starsze już pewnie określiły swoją orientację, a jest na tyle wiekowy, że prędzej zejdzie z tego świata nim te najmłodsze będą miały ewentualny problem z powiedzeniem tatusiowi.

--
        -------------------------------------------------------------
        "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
        • livia.kalina Re: Co JKM zrobiłby z homoseksualnyn dzieckiem 27.10.19, 13:45
          Wpisz Korynna ukradła w wyszukiwarkę. Przyłapana na kradzieży, posiadaniu heroiny, prowadzeniu samochodu bez prawa jazdy. Nic dziwnego, że KORWIN jest autorem książki o wychowaniu dzieci. Normalnemu człowiekowi, bez specjalnych podpowiedzi w życiu by się nie udało wychowania dziecka tak sknocić.

--
          super_hetero_dyna:
          "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
    • manon.lescaut4 Re: Co JKM zrobiłby z homoseksualnyn dzieckiem 27.10.19, 13:33
      Zadziwiające, ze taki bezkompromisowy liberał, który trzyma się swoich kontrowersyjnych poglądów rękami i nogami, ideał wolnościowców jednym zdaniem, deklaruje taka paskudna staropolska hipokryzje i dulszczyzne. Niech sobie będzie homo, ale nikt nie może się o tym dowiedzieć. Zwykły kołtun, a nie liberał, zreszta potwierdza to nie pierwszy raz.
      • dramatika Re: Co JKM zrobiłby z homoseksualnyn dzieckiem 27.10.19, 16:37
        manon.lescaut4 napisał(a):

> Zadziwiające, ze taki bezkompromisowy liberał, który trzyma się swoich kontrowe
        > rsyjnych poglądów rękami i nogami, ideał wolnościowców jednym zdaniem, deklaruj
        > e taka paskudna staropolska hipokryzje i dulszczyzne. Niech sobie będzie homo,
        > ale nikt nie może się o tym dowiedzieć. Zwykły kołtun, a nie liberał, zreszta p
        > otwierdza to nie pierwszy raz.

Ale to co, nie można być liberałem i kołtunem jednocześnie? To się jakoś wyklucza czy co?
          • dramatika Re: Co JKM zrobiłby z homoseksualnyn dzieckiem 27.10.19, 17:10
            manon.lescaut4 napisał(a):

> Wiem, ze go wielbisz i kochasz miłością nieodwzajemniona, ale dla mnie to najgo
            > rsze połączenie.

Nie, nie wielbię go, wręcz przeciwnie. Uważam, ze jest denerwujący z powodu swojego przeświadczenia, ze jest wybitnie elokwentny i inteligentny, a nie jest.
            Kołtuństwo (w rozumieniu hipokryzji) może być rzeczywiście wstrętne w połączeniu z deklaracją życia zgodnie z chrześcijanskimi wartosciami, ale w połączeniu z liberalizmem gospodarczym? A co ma jedno do drugiego? Z tego co wiem Korwin nigdy nie robił z siebie jakiegoś strażnika moralności.
            • manon.lescaut4 Re: Co JKM zrobiłby z homoseksualnyn dzieckiem 27.10.19, 18:44
              To co mu przeszkadzają homosie (ze tak użyje jego
              określenia) i edukatorzy seksualni, skoro nie uważa się za strażnika moralności? O jego stosunku do kobiet, do słabszych i niepełnosprawnych celowo nie pisze, bo tu jest jakaś, obrzydliwa ale jest, konsekwencja. Prawo dżungli, wygra silniejszy, czy to ten z kasa czy ze sprawnymi nogami. Ale to ze zabrania czegokolwiek homoseksualistom, ze się w ogóle porywa na ich ocenianie, jest niespójne nawet z jego chorymi poglądami. Przeciętny młody homoseksualista jest i ładniejszy i młodszy i fizycznie silniejszy od Korwina i wąsata buźkę da radę mu oklepać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka