27.10.19, 19:13
Czy jak wykupię pakiet to przez cały miesiąc będę mogła oglądać filmy i seriale bez limitu? Czy wszystkie filmy są tam darmowe, jeżeli zostanie wykupiony abonament? Po prostu będę mogła sobie wybrać to co chcę obejrzeć, bez dodatkowych opłat?
Obserwuj wątek
      • lioka Re: Netflix 27.10.19, 19:26
        Czytałam, że tam bardzo dużo filmów i seriali jest bez polskich napisów i bez polskiego lektora. Czy to prawda?
        • kermicia Re: Netflix 27.10.19, 19:36
          Nie. Tzn są, ale na pewno nie ma ich bardzo dużo, najczęściej to jakieś dokumenty. No chyba że będziesz oglądać poza Polską.
        • krwawy.lolo Re: Netflix 27.10.19, 19:36
          lioka napisała:

> Czytałam, że tam bardzo dużo filmów i seriali jest bez polskich napisów i bez polskiego lektora. > Czy to prawda?

Jestem nowicjuszem netflixowym. Niemnie zauważyłem, że niektóre filmy faktycznie nie oferują niczego po polsku. Można sobie wybrać napisy angielskie, niemieckie albo żadne. Dźwięk angielski, angielski (oryginalny) - cokolwiek miałoby to oznaczać ...
          • bywalec.hoteli Re: Netflix 27.10.19, 19:47
            Ja filmy angielskojęzyczne oglądam z oryginalnym dźwiękiem i z angielskimi napisami. Polecam taką opcję - dużo lepiej i wierniej odbiera się film.

--
            P.S. Czy obejrzeliście ostatnio coś wybitnego na Netfliksie albo TVP?
        • leni6 Re: Netflix 27.10.19, 19:55
          Jeśli korzystasz w Polsce to zdecydowana większość ma polskie napisy i/lub lektora. Z brakiem polskiej wersji spotkałam się przy starych filmach albo przy bajkach dla dzieci.
    • pani-nick Re: Netflix 28.10.19, 07:32
      Jest różnica. Mam profil na polskim i brytyjskim netflixie. Są różne / inne filmy i seriale. I na brytyjskim nie ma - przynajmniej w tym, co ogladam, polskich napisów.
      • krwawy.lolo Re: Netflix 28.10.19, 09:38
        pani-nick napisała:

> Jest różnica. Mam profil na polskim i brytyjskim netflixie.

Czy mogłabyś dokładniej?
        Masz dwa telewizory, jeden w Polsce, drugi w Anglii i na obu standardowy profil, którego nie konfigurowałaś?
        A może w Polsce standardowy a w Anglii skonfigurowany na język polski?
        Czy może masz dwa profile w Anglii, jeden standardowy, drugi polski?
        • pani-nick Re: Netflix 28.10.19, 17:41
          Nie smile mam wykupionego polskiego netflixa. Kuzynka ma wykupionego brytyjskiego. Ponieważ mamy pakiety na kilka ekranów, to ona stworzyła mój profil u siebie, a ja jej u mnie.
    • jak_matrioszka Re: Netflix 28.10.19, 17:47
      Dostepność do zasobów Netflix'a jest sterowana IP a nie profilem. W każdym kraju Netflix ma swój zasób filmów i seriali i taki pakiet przeważnie obejmuje te, które maja wersje jezykowa danego kraju. Osobiście sie jeszcze nigdy nie spotkałam z filmem bez jakiegokolwiek tłumaczenia na jezyk kraju, w jakim to coś jest dostepne.
      • pani-nick Re: Netflix 28.10.19, 18:02
        Nie zgodzę się. Swoim kontem logowałam się za granica, na tablecie dziecka. Moja kuzynka loguje się na moim netflixie (polskim), będąc w UK. Ja nie mam żadnego problemu z logowaniem się na jej netflixie będąc w Polsce.
        Z tłumaczeniem tez nie do końca jest tak. Cześć bajek dla dzieci, dostępnych na polskim profilu, jest bez tłumaczenia na j.polski. Serio.
        • jak_matrioszka Re: Netflix 28.10.19, 18:24
          Rzadko używam Netflix'a w Polsce, a już do bajek to wogóle nie, wiec napisałam tylko o własnych doświadczeniach. Co do logowania sie na swoim koncie, to nie rozumiem z czym lub kim sie nie zgadzasz. Netflix możesz używać, czyli logować sie, w dowolnym kraju gdzie ta platforma funkcjonuje. Otrzymujesz wtedy dostep do zasobów kraju pobytu, a nie kraju gdzie płacisz abonnement. Wyjatkiem jest połaczenie przez VPN, ale nie o tym tu mowa?
          • pani-nick Re: Netflix 28.10.19, 18:27
            To jakim cudem logując się w Polsce na konto kuzynki, mieszkającej w UK nie mam dostępu do tego co na moim polskim netflixie, tylko do tego, co na brytyjskim.
            I odwrotnie kuzynka logując się na moim koncie (polskim) ma dostęp do tego co w zasobach polskich.
            Wielokrotnie logowalam się za granica i dostęp miałam do zasobów polskich, a nie kraju, w którym odpalalam netflix.
            • jak_matrioszka Re: Netflix 28.10.19, 19:29
              Nie wiem, bo ja takich cudów nie doświadczam. Zreszta inni też nie, sadzac z lektury watków o Netflix'ie. Bez VPN zawsze mam dostep do zasobów kraju pobytu, wiec w Polsce ogladam Dextera, a w domu już nie moge.
          • kropkacom Re: Netflix 28.10.19, 19:24
            Mam czeskiego Netflixa i wiele seriali i filmów nie ma czeskich napisów. Polskich zresztą też nie. Nowości oryginalne Netflixa są już raczej z napisami czeskimi.
              • pani-nick Re: Netflix 28.10.19, 19:34
                Ja mogę dać przykład: serial “absolutely fabulous” ogladam na brytyjskim netflixie, bo go na polskim nie ma. Kuzynka logując się na moje konto u siebie tez nie ma dostępu do tego serialu.
                  • jan.kran Re: Netflix 28.10.19, 21:28
                    Ja teź mam norweskiego Netflixa,córka ma konto w DE i jest różnica w wyborze filmów i seriali oraz dokumentacji.Ja mam ustawioną opcję językową : niemiecki.Najskromniejsza oferta językowa to angielski lub język oryginału i norweskie lub angielskie podpisy ta opcja jest zawsze,ale taki zestaw mam rzadko.Najczęściej to niemiecki dubbing i angielski lub język oryginału plus podpisy po angielsku ,niemiecku norwesku.Skandynawskie produkcje mają często obok wersji angielskiej i niemieckiej duński i szwedzki.Próbowałam na początku zanim zaczęłam używać angielskich podpisów polskie ale przekład był tak kiepski ze zrezygnowałam.Norweskie HBO ma tragiczną wersje językowa tylko angielski i języki skandynawskie .Najwygodniejszą wersję ma Amazon prime,niczego nie trzeba ustawiać do każdego filmu czy serialu jest kilka czasem kilkanaście wersji językowych do wyboru.Ciekawe jak wyglada oferta językowa HBO i Amazon prime w PL.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka