Dodaj do ulubionych

Znacie ten sklep?

29.10.19, 15:39
Dziewczyny, znacie ten sklep? Znalazłam te buty na zalando, ale już długi czas są wyprzedane i przestałam liczyć ze pojawia się ponownie. W internecie znalazłam ten sam model jedynie w jednym sklepie. Tu kosztują 220 przecenione z 350, natomiast na zalando z 700zl zeszło na 450. Nie wiem czy takie przebitki w zalando czy ten drugi sklep jest niewiarygodny. Nie widzę żadnych danych na stronie i boje się wyrzucić pieniądze w błoto.

www.pegaz-ngo.pl/botki-c-1_14/felmini-clash-muszkieterki-pacific-wonderful-black-okrągły-skóra-kolor-jednolity-fe211a01jq11-p-2124.html&language=en
Obserwuj wątek
    • mikams75 Re: Znacie ten sklep? 29.10.19, 15:54
      weszlam do dzialu - koszty wysylki, nie wiem jaka maszyna to tlumaczyla, ale to wystarcza, zeby nie zamowic. Myslalam, ze chociaz za pobraniem mozna. Ale nie. Nie kupuj.
    • tonik777 Re: Znacie ten sklep? 29.10.19, 16:27
      Nie znamy i nie chcemy znać. Dlaczego? Wchodzisz w kontakt, a tam tylko formularz (żadnego adresu, danych firmy, nic). Chcesz sobie coś poczytać, ale nawet regulaminu znaleźć nie można. Teksty są robione automatycznym tłumaczem - bez składu i ładu. Jak masz za dużo gotówki, mogę podać mój numer konta.
    • kropkaa Re: Znacie ten sklep? 29.10.19, 16:42
      Naprawdę nie zapaliła ci się czerwona lampka? Nie ma działu "O nas", żadnych danych, żadnych. Skąd wy takie sklepy wynajdujecie? A potem płacz, że 5 stów przepadło.
      • elle_du_jour Re: Znacie ten sklep? 29.10.19, 16:52
        co ciekawe, brak czujności pod tym względem przejawiają całkiem rozsądni ludzie, jak np moja serdeczna koleżanka, która pokazała mi jaką bluzę zamówiła (na szczęście niedroga, za jakieś 50 zł) przesyłając mi link. a tam właśnie wszystko tłumaczone automatem (istnie kuriozalne opisy), brak danych firmy, bardzo brzydki, rozwalony interfejs. a to inetligentna, dojrzała dziewczyna, po studiach.
      • aka-tka Re: Znacie ten sklep? 29.10.19, 17:00
        No właśnie zapaliła mi się czerwona lampka z tego samego powodu co podałaś. Stad moje zapytanie właśnie żeby potem nie płakać wink bo na buty tak się napaliłam, ze szukam ich wszędzie
        • kira02 Re: Znacie ten sklep? 29.10.19, 18:54
          Nie ma co ryzykowac, jest duza szansa, ze jesli wogole cokolwiek Ci przysla, to jakas ordynarna podrobke.Dokad odeslesz towar?

--
          Kłam­stwo nie sta­je się prawdą tyl­ko dla­tego, że wie­rzy w nie więcej osób. /Oscar Wilde/
    • bialeem Re: Znacie ten sklep? 29.10.19, 16:46
      Domena przejęta po jakimś NGOsie, brak danych kontaktowych. Na serwerze stoją jeszcze dwa takie:
      www.nutrotest.es/
      www.esploramontagne.it/
      Serwer rumuński.
      Ktoś wykupuje domeny z rankingiem i na nich stawia na szybko cokolwiek.
      Nope.
    • mika_p Re: Znacie ten sklep? 29.10.19, 16:58
      Podobny wątek, dwuletni, ale odnawiany, na f. Zakupy:
      forum.gazeta.pl/forum/w,583,163184095,163184095,thiruvalla_shopping_wyrownane_szanse.html

--
      "Podczas każdej oficjalnej wizyty powinno być obecne dziecko jako zapasowy temat rozmowy." J.Austen
      • ichi51e Re: Znacie ten sklep? 29.10.19, 17:48
        Dziwne.

m.krs-online.com.pl/stowarzyszenie-pegaz-krs-69231.html
        I ta strona twoja. I nizej czym sie zajmuja:
        rejestr.io/krs/72928/stowarzyszenie-pegaz
        --
        wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
        • ichi51e Re: Znacie ten sklep? 29.10.19, 17:49
          „ Celem stowarzyszenia jest: 1. Prowadzenie edukacji pozaszkolnej 2. Prowadzenie dziennej opieki nad dziećmi 3. Wspieranie I upowszechnianie rozwoju przedsiębiorczości 4. Aktywizacja zawodowa kobiet,młodzieży I osób bezrobotnych 5. Łagodzenie skutków bezrobocia 6. Działania na rzecz równego statutu kobiet I mężczyzn 7. Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu we wszystkich grupach społecznych 8. Działania na rzecz osób niepełnosprawnych 9. Działania na rzecz rozwoju obszarów wiejskich 10. Wspieranie rozwoju lokalnego w tym rozwoju obszarów wiejskich w procesie adaptacji do warunków ekonomicznych I społecznych ue 11. Wspieranie rolników,mieszkańców wsi I małych miast w procesie adaptacji do warunków ekonomicznych I społecznych ue 12. Upowszechnianie wiedzy o unii europejskiej 13. Wspieranie rozwoju agroturystyki I dodatkowych źródeł dochodów w gospodarstwach rolnych 14. Rozwijanie współpracy I kontaktów międzynarodowych 15. Działania na rzecz zachowania dziedzictwa kulturowego 16. Działania na rzecz rozwoju kultury 17. Promocja walorów turystycznych I bazy noclegowej regionu sudetów 18. Ochrona środowiska naturalnego 19. Wspieranie organizacji pozarządowych I rozwoju społeczeństwa obywatelskiego 20. Wspieranie I organizacja wolontariatu 21. Prowadzenie działalności związanej z wyszukiwaniem miejsc pracy I pozyskiwaniem pracowników,obejmującą działalność w zakresie pozyskiwania ofert pracy, poszukiwania pracowników oraz kierowania ich do pracy,prowadzenie agencji pracy tymczasowej I działalności związanej z udostępnianiem pracowników”

--
          wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
          • mika_p Re: Znacie ten sklep? 29.10.19, 18:07
            Stowarzyszenie nie opłacilo domeny na czas i przejął ją oszust, który postawił sklep, w zalinkowanym przeze mnie wątku z f. Zakupy jest ten sam mechanizm.

--
            "Podczas każdej oficjalnej wizyty powinno być obecne dziecko jako zapasowy temat rozmowy." J.Austen
    • lot_w_kosmos Re: Znacie ten sklep? 29.10.19, 18:34
      Młoda strona, z 2019 r.
      Brak adresu sklepu.
      Brak regulaminu w którym byłaby informacja o organie prowadzącym sklep, nip, regon itd.
      Ja bym nie ryzykowała.

Tu mały wyciąg z metod wysyłki, to jakaś translacja z Chińskiego chyba:

"1. Metody wysyłki

Po otrzymaniu płatności, będziemy przyjęte na całym świecie z DHL w ciągu 1-2 dni roboczych dla dostawy Państwa towarów, towarowego oczekuje twój wysyłka adres w ciągu 7-10 dni roboczych przyjeżdżać lewo. Podane ceny nie zawierają kosztów wysyłki i opakowania. Są one obliczane automatycznie w procesie zamówienia.

2. W zamówienia Anulowanie

Jeśli chcesz anulować zamówienie, należy niezwłocznie skontaktować się z nami poprzez e-mail. Większość zamówienia są wysyłane w ciągu 2 dni od daty zamówienia i wysyłki zamówienia nie można anulować. Wnioski o anulowanie po zamówienie zostało wysłane są traktowane zgodnie z naszą polityką powrotnej."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka