Dodaj do ulubionych

Dodatnie Ana

29.10.19, 20:59
Tak jak w tytule. Mam dodatnie. Co to jest za czort ?
Obserwuj wątek
      • bergamotka77 Re: Dodatnie Ana 29.10.19, 21:10
        Jezu następna. A co mnie to obchodzi?

--
        bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
        • korag100 Re: Dodatnie Ana 29.10.19, 21:24
          Berga nie miałam nic złego na myśli. Po moich starych wpisach sama bym myślała o chorobie psychicznej. Jestem po terapii i jest ok. Ale ten wynik mnie martwi.
          • bergamotka77 Re: Dodatnie Ana 29.10.19, 21:31
            Berga to juz jest jak napis na dropsach. Niedawno o tym pisałam. Dzis w dwóch różnych wątkach w których nie zabieralam glosu się na mnie powoływano.

--
            bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
        • al_sahra Re: Dodatnie Ana 29.10.19, 21:14
          korag100 napisała:

> Mam Hashimoto. Może to być od tego ?

Nie wiem, nie znam się. Nie pytaj na forum, tylko u lekarza, który zlecił te badania.
          • kropka_kom Re: Dodatnie Ana 29.10.19, 21:24
            może być od wszystkich autoimmunologicznych choć wysyłają do reumatologa z takim wynikiem, pytanie czy miano jest wysokie...ogólnie to takie g...o bo nie wiadomo o co chodzi ( część zdrowej populacji też to ma) i w sumie mi przy tym kazali robić badania np. w kierunku tocznia...
    • maja0026 Re: Dodatnie Ana 29.10.19, 21:41
      ja mialam badane ana w kierunku to tocznia, tez wyszly mi dodatnie, po tym musialam zrobic ana2 i tu wynik mialam juz ok, tzn w górnej granicy normy, jako ze objawów nie mialam tocznia to wykluczyli bo te wyniki niezednozanczne byly

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka