Dodaj do ulubionych

Rozwód cd -zakonczenie

30.10.19, 17:13
Dziś w nocy wróciłam po 17 godzinnej jeździe do domu.Wczoraj po 35 min. zakończyło się moje 12 letnie małżeństwo i 16 letni związek. Związek naznaczony alkoholem, przemocą , bezsilnością.
Mimo wcześniejszych uzgodnień, czym bliżej było do rozwodu , mąż zaczął świrować, ponieważ sądził że będzie jak zawsze, nerwy opadną i się pogodzimy.Poniewaz nie chciałam przedłużacz nawet o jeden dzień,zdecydowałam się w zeszłym tygodniu,że jadę.Odwolalam pacjentów, poprzekladalam wizyty, za to pracuję jutro i w sobotę , i w sobotę rano wyjechałam.Sprawa była wczoraj, nawet się zjawił,co zabawne nie poznał mnie na korytarzu, podtrzymał swoją odpowiedź na pozew, ja byłam przesluchana.
Dostałam wszystko o co prosiłam,a nawet więcej tzn alimenty 300zl.Nie ma możliwości rozwodu bez alimentów na dziecko, rozwód z jego winy, ograniczenie opieki.
I tak po prostu to koniec.Mimo mojego współuzależnienia(bo się nie oszukujemy)dałam radę ,pojawiłam się w sądzie, nie dałam się omotać obietnicami.I mam życie przed sobą, będę jeszcze szczęśliwa!
Kupiłam sobie torebkę, zarypiaście drogą, LEGO dla dziecka, i o 12 wyjechałam, do domu weszłam 4.20 rano, sztywna że zmęczenia ,ale z taką lekkością w środku.
Dziękuję Wszystkim za wsparcie, dobre śl wo i myśl.Jestem wolna!!!
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka