Dodaj do ulubionych

ktoś przebija dętki, nie wiem, co robić

06.11.19, 09:17
Ktoś od czasu do czasu przebija dętki w rowerze moich synów, które stoją na klatce. Stoją tu rowery wszystkich dzieci, bo to powszechny środek transportu do szkoły oddalonej o 1,5 km od osiedla. Oczywiście nikt się nie przyzna. Wszyscy podejrzewają 6-letnią córkę sąsiadów. To takie ruchliwe, zadziorne dziecko, stąd nadaje się na podejrzaną. Kiedyś wszystkie rowery miały przebite opony oprócz tego należącego do niej. Poszliśmy do jej matki z tą sprawą, ale ona zdecydowanie zaprzeczyła, żeby jej córka robiła takie rzeczy (tak od razu zaprzeczyła, odruchowo, nawet nie wypytała małej).
Opona kosztuje 21 zł, więc już ponad 100 zł wydałam w tym roku na takie ekscesy. Teraz się załamałam, bo w sobotę rower naprawiony, a wczoraj wieczorem syn odkrył wesoło w nim tkwiącą czerwoną szpilkę. W porywie chwili zadzwoniłam na policję, ale nikt nie odebrał. Było po 21, już tam nie pracują czy jak. Nie ponawiałam dzwonienia, bo ochłonęłam. Nie wiem, co robić. Tylko nagranie kamery byłaby dowodem, ale koszt kamery przekracza koszt dętek.
Chyba się tylko chciałam pożalić crying Ale jak macie jakąś radę dla mnie, to poproszę.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka