Dodaj do ulubionych

Odkurzacz DYSON

06.11.19, 12:09
Mam przed sobą reklamę właśnie tego odkurzacza V11 Absolute i zastanawiam się czy rzeczywiście jest taki dobry? Dużo lepszy od innych pionowych odkurzaczy? Wart swojej ceny (na reklamie 2849zl)
Ktoś ma i podzieli się wrażeniami?
Obserwuj wątek
    • srubokretka Re: Odkurzacz DYSON 06.11.19, 18:53
      Ponad rok temu kupilam nienajnowszy model. Silny, lekki, b latwo jest nim manewrowac....bdb do samochodu. Do tej pory najlepszy odkurzac jakiego uzywalam.
      O minusach napisze wiecej. Po roku polaczenie rury z baza troche jest zluzowane, glosny (sprawa indywidualna) , upadl kilka razy wiec musialam jedna czesc plastiku wymienic (tam gdzie jest filtr) , jest b silny, wiec po roku zauwazylam, ze jednak czesciej powinnam odkurzac na slabszych obrotach lepsze dywany. Notorycznie gubie koncowki. Na poczatku irytowal mnie podmuch wiatru skierowany na mnie.
    • ichi51e Re: Odkurzacz DYSON 06.11.19, 19:31
      mialam Dyson Cinetic Big Ball. rozne szczotki byly genialne odkurzacz zasysal bardzo mocno (doslownie przysysal sie do podlogi) z tego powodu ciezko sie odkurzalo - chyba byl przeznaczony na wykladziny a nie klepke - bo zrywal mi parkiet przez co osoby odkurzajace zawsze go wyklinaly.
      Az tak dobry nine byl ale dobry byl.

--
      wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
      • double-facepalm Re: Odkurzacz DYSON 06.11.19, 22:37
        ichi51e napisała:

> mialam Dyson Cinetic Big Ball. rozne szczotki byly genialne odkurzacz zasysal b
        > ardzo mocno (doslownie przysysal sie do podlogi) z tego powodu ciezko sie odkur
        > zalo - chyba byl przeznaczony na wykladziny a nie klepke - bo zrywal mi parkiet
        > przez co osoby odkurzajace zawsze go wyklinaly.
        > Az tak dobry nine byl ale dobry byl.
        >
        v10 ma trzy moce ssania, trojka(najmocniejsza) jest OK, ale raczej do dywanow/tapicerki.
    • araceli Re: Odkurzacz DYSON 06.11.19, 19:39
      Mam V6 czyli ze 3 generacje wstecz i uwielbiam go, choć nie stoję do podłóg. 'Ścieram' nim kurze z mebli, drzwi, ma absolutnie genialne elektorszczotki, które ekspresowo usuwają sierść z kanapy czy pościeli. Głównie z uwagi na kota go kupiliśmy. Mały, lekki, poręczny.

--
      Co inni myślą o Tobie to nie Twój interes.
    • heca7 Re: Odkurzacz DYSON 06.11.19, 21:23
      O temat dla mnie smile Od chyba 10 lat mamy bezworkowy Dyson allergy parquet. Wyjatkowo wytrzymałe bydlę. Ciężkie jednak jak cholera (jakieś 11kg). I już się zużył. Tzn działa, odkurza ale rączka się wyrobiła i taki zciachany jest.
      Zastanawiamy się nad tymi ręcznymi. Tylko opinie w MM różne. Wiele osób podkreśla, że akumulator starcza na krótko. Jaka jest prawda? Na co dzień jeździ samobieżny ale wiadomo, schodów nie odkurzy wink

--
      Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka