Dodaj do ulubionych

Biedroń ograł Czarzastego i Zandberga

06.11.19, 16:50
wiadomosci.wp.pl/burza-wokol-roberta-biedronia-oglosil-sie-kandydatem-na-prezydenta-a-mial-czekac-na-wlodka-i-adriana-6443170978732161a
Zawsze miałam mieszane uczucia w odniesieniu do biedronia, nie myliłam się, że to szuja i karierowicz, po trupach do celu.
Obserwuj wątek
    • 35wcieniu Re: Biedroń ograł Czarzastego i Zandberga 06.11.19, 17:14
      Czy "informację potwierdza osoba z najbliższego otoczenia" oraz "jak donosi źródło zbliżone do politykow"...?

--
      - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
      - Ale jak przez głowę?
      - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
    • bistian Re: Biedroń ograł Czarzastego i Zandberga 06.11.19, 17:56
      Ograł czy nie ograł, takie dzielenie Niderlandów smile
      Mnie jedno zastanawia. Biedroń jest w porządku, to nie jest oszust czy kombinator, nie obawiałbym się jego. Ale on jest słaby, posłuchałem, co mówi, i nie jest to heros intelektu i nauk ekonomicznych, raczej miły pan, który czymś zarządza i robi to dobrze. Małe kompetencje, jak na prezydenta. Ale, Wałęsa też nie wymiatał, a Lechu K., to był miły sąsiad, ale nie prezydent, to samo Komorowski, też nie zabłysnął.
      Przy tym, Biedroń byłby kilka razy lepszy od Dudy.
      Więc się zapytam, gdzie są ci mocni? Czemu nie startują, tylko stale dostajemy drugi albo i trzeci garnitur?

--
      1elka26 odkrywa prawdę o PiS: III RP przeistoczyła się w PRL-bis
      • lauren6 Re: Biedroń ograł Czarzastego i Zandberga 06.11.19, 18:13
        Nie jestem jakąś wybitną fanką Biedronia, ale na prezydenta się nadaje. W Polsce to głównie funkcja reprezentatywna, a Biedroń jest osobą sympatyczną i charyzmatyczną.

Zgadzam się, że Zandberga szkoda na takie stanowisko. On zdecydowanie przyda się w sejmie.
      • alicia033 Re: Biedroń ograł Czarzastego i Zandberga 06.11.19, 19:22
        bistian napisał:

> Więc się zapytam, gdzie są ci mocni?

ale mocni w czym mają być?
        Sam stwierdziłeś - i popieramsmile, że Biedroń ma kompetencje, żeby być prezydentem. To czego, konkretnie jeszcze byś chciał?
        Filozofa z pierwszej ligi? Tacy, to obsiadają katedry w Oxbridge, na kariery i stanowiska polityczne są za mądrzysmile.

--
        volta2 o uczestnictwie angazetki w białostockim Marszu Równości:
        "a powiedz, po co tam poszłaś? jesteś lgbt+ i te wszystkie łkające licealistki też?
        czy po prostu poszłaś po to, co chciałaś dostać? niczym ten motylek na procesji w łodzi? (podobny poziom wzięcia udziału?). w podsumowaniu: chcącemu nie dzieje się krzywda."
        • bistian Re: Biedroń ograł Czarzastego i Zandberga 06.11.19, 20:01
          alicia033 napisała:

> bistian napisał:
          >
          > > Więc się zapytam, gdzie są ci mocni?
          >
          > ale mocni w czym mają być?
          > Sam stwierdziłeś - i popieramsmile, że Biedroń ma kompetencje, żeby być prezydente
          > m. To czego, konkretnie jeszcze byś chciał?

Nie zrozumiałaś tego, co napisałem. Stwierdziłem, że wszyscy byli słabi. Biedroń też byłby słaby, chociaż te wymagania społeczne spełnia. Oczekiwałbym osoby, która ogarnia ekonomię, politykę i potrafi się zachować. Czy chcę za dużo? Myślę, że nie. Dlatego chciałbym, żeby tym razem prezydentem została kobieta, która przeszła całą ścieżkę, bo wśród kobiet mamy takie osoby.
          A pytałem, czemu spośród mężczyzn nie było takich kandydatów? Szczerze mnie to ciekawi.
          • gwrrrr Re: Biedroń ograł Czarzastego i Zandberga 06.11.19, 23:08
            Biedroń powiedział, że zlikwiduje energetykę węglową i kolejki do lekarza, i że odda mandat. To znaczy, że ogarnia ekonomię i umie się zachować politycznie. Dlatego ma wszystkie kwalifikacje i kompetencje, żeby stanąć do wyborów jako lider i być prezydentem. Nie wiem tylko, czy ma taką ładną pupę i jest tak elastyczny, jak ja.
          • alicia033 Re: Biedroń ograł Czarzastego i Zandberga 07.11.19, 09:29
            bistian napisał:

> Oczekiwałbym osoby, która ogarnia ekonomię, politykę i potrafi się zachować.

Biedroń był posłem, prezydentem sporego miasta, został europosłem. Czyli: ogarnia politykę, ekonomię, umie się zachować. Jest świetnym kandydatem na prezydenta. Dla mnie - pierwsza liga.
            I jest mężczyzną.
            Więc czego ci jeszcze w nim brakuje?
            Albo inaczej: kto (nazwisko) dla ciebie jest pierwszą ligą? Poza Donaldem Tuskiem, bo to oczywista oczywistośćsmile.

--
            45rtg o muzykach:
            "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."
    • 45rtg Re: Biedroń ograł Czarzastego i Zandberga 06.11.19, 21:51
      ninanos napisała:

> Zawsze miałam mieszane uczucia w odniesieniu do biedronia, nie myliłam się, że
      > to szuja i karierowicz, po trupach do celu.

Akurat kto jak kto, ale Biedroń to może sobie prezydentem być. No bo przecież nie nijaki Czarzasty, a już na pewno nie odklejona od rzeczywistości starbucksowa lewica z Miasteczka Wilanów Adrian.

• alicia033 Re: Biedroń ograł Czarzastego i Zandberga 07.11.19, 18:51
        afro.ninja napisała:

> Duda nie ma sie czego obawiac.

cóż, poziom suwerena jest, jaki jest. Du.owy.
        Żaden to wstyd czy deficyt dla Biedronia (czy Tuska), że się w kraju ciemnoty i zabobonu urodził i udalo mu (im) się wybić ponad dominujące tu bagno.

--
        z wątku "Kto z was emigruje gdy pis wygra?"
        volta2: "mam nadzieję , że mój mąż. Dlatego z całą premedytacją będę głosowała na pis, i nawet wszystkich dookoła namawiam, bo strasznie potrzebuję wybyć na paroletni kontrakt jako osoba towarzysząca".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka