Dodaj do ulubionych

gdzie w Alpy na sylwestra?

07.11.19, 15:50
na narty oczywiście. czy ematka coś poleci? mogą być mniejsze ośrodki, byle oferowały trudne trasy. najlepiej Austria, bo najbliżej.

--
Obrzeży pochwy nie pokazuje się na dzień dobry.[beataj1]
Obserwuj wątek
    • bergamotka77 Re: gdzie w Alpy na sylwestra? 08.11.19, 10:30
      Austrii nie lubię za bardzo to nie polecę, ale mogę coś we Francji i Italii podpowiedzieć.

--
      bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
      • homohominilupus Re: gdzie w Alpy na sylwestra? 08.11.19, 12:08
        bigzaganiacz napisał(a):

> trudna trasa jest w Mayrhofen , harakiri

Mayrhofen nie jest małym ośrodkiem, a kurortem i imprezownią
        a Harakiri to b króciutka trasa, myślę, że autorce nie do końca o to chodziło. Na okrągło tylko tą trasą jeżdzić?
        We wszystkich alpejskich ośrodkach masz trudne trasy, oprócz średnich i łatwych.
        A jakieś Bad Hofgastein? Super sauny mają. I chyba dość kameralne miasteczko.

--
        Never trust a man in a blue trench coat
        Never drive a car when you're dead
        • volta2 Re: gdzie w Alpy na sylwestra? 09.11.19, 11:58
          o, a my po sąsiedzku do kappl albo do see. do galturu nawet ani razu nie zdążyliśmy dojechać, ale rzeczywiście z pl na raz to trochę dalekawo.

a z uroczych miejsc to alpbachtal, ale raczej nie najtańsze i raczej tłoczne, więc nie wiem czy polecać(ale jeden skok z wawy da radę zrobić bez większego problemu)
    • una_mujer Re: gdzie w Alpy na sylwestra? 09.11.19, 00:20
      Bardzo lubię Ski Amade, w szczególności Schladming i Wagrein. Niestety kilka lat temu na Sylwestra praktycznie nie było tam śniegu i jeździliśmy do Obertauern, które jest trochę wyżej i ma mikroklimat.
      Zillertal jest super, ale może już być problem, żeby coś znaleźć. Nie lubię natomiast Kaprun - na lodowcu trasy są dla mnie za łatwe, a i Zell am See mnie nie zachwyciło.
      Śnieg jest gwarantowany na Stubai, jeśli tylko nie przerażają Cię codzienne dojazdy do lodowca z pobliskich miejscowości. Sam lodowiec jest bardzo przyjemny
      . Soelden i Ischgl o tej porze będą zaporowo drogie, nie ma co szukać.
      Karyntia jako region jest podobno ładna i mniej zatłoczona niż Tyrol czy Salzburgerland, ale jeszcze tam nie byłam...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka