Dodaj do ulubionych

John Wick MILF

07.11.19, 19:11
natemat.pl/289895,kim-jest-alexandra-grant-keanu-reeves-zwiazal-sie-ze-znana-artystka i co ematka na to? Czy gwiazdor może robić coś takiego?

--
Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
Obserwuj wątek
    • anika772 Re: John Wick MILF 07.11.19, 19:20
      Ona jest o 9 lat młodsza od niego, zatem jak jego nazwiesz?
      Kobieta z jakichś powodów nie farbuje włosów, co ją postarza o dobrą dekadę- jej wybór. Keanu z kolei nie wygląda na faceta który poleciałby na panią w typie Roxi Gąska.
      • vodyanoi Re: John Wick MILF 07.11.19, 19:36
        Ją akurat postarzyła fryzura na wyjście oraz makijaż. Jak się ją wygoogluje, to wygląda zupełnie normalnie jak na swój wiek.
        Najlepsze za to jest to:
        "Prawdziwa partnerka. Kontrowersje wzbudza jednak... jej wiek. Bo mimo że 46-latka jest młodsza od Reevesa, to rzadko zdarza się, żeby hollywoodzki gwiazdor spotykał się z praktycznie swoją równolatką."
        Praktycznie z równolatką big_grin Aż powinno się to wpisać w ten wątek o trzydziestolatce i dziewiętnastolatku big_grin
        • ck2 Re: John Wick MILF 08.11.19, 09:49
          > "Prawdziwa partnerka. Kontrowersje wzbudza jednak... jej wiek. Bo mimo że 46-la
          > tka jest młodsza od Reevesa, to rzadko zdarza się, żeby hollywoodzki gwiazdor s
          > potykał się z praktycznie swoją równolatką."
          > Praktycznie z równolatką big_grin Aż powinno się to wpisać w ten wątek o trzydziestol
          > atce i dziewiętnastolatku big_grin

Mnie też to rozbawiło. smile
    • piesiedwa Re: John Wick MILF 07.11.19, 19:27
      Szanuje Keanu, kobieta jak kobieta, jest wyjatkowa jak kazda z nas. Widac ze Keanu jest dojrzalym czlowiekiem. Nikt normalby w wieku 50 lat nie dogada sie z kims 20-30lat mlodszym. To cecha zakompleksionych, prostych ludzi, z malym rozumiem i tu nie ma co czarowac. Ludzie sa glupi, 20% troche mniejwink. Pozdrawiam
    • anorektycznazdzira Re: John Wick MILF 07.11.19, 19:35
      Mnie trochę szokuje, że ona ma 46 lat, a wygląda na 64.
      Jak napisali, że znalazł sobie "dojrzałą" i zobaczyłam zdjęcie, to nic mi to nie robiło, bo nie byłby to pierwszy związek, gdzie facet jest młodszy, o jeny, nie ma się czym ekscytować. Tylko potem doczytałam, że ona jest 9 lat młodsza od niego suspicious

--
      'Daruj, ale czy mógłbyś stąd wyjść, bo to jest biznesklasa? Naprawdę, to nic osobistego, po prostu jesteśmy od ciebie lepsi.' by król Julian
      • lauren6 Re: John Wick MILF 07.11.19, 20:18
        Ona ma taki typ urody, że w młodości pewnie też nie była pięknością. Wygląda za to na bardzo pozytywną i sympatyczną osobę, która nie próbuje zrobić z siebie plastikowej 30-latki w wieku 45+. Fajna z nich para.
      • bistian Re: John Wick MILF 07.11.19, 20:47
        anorektycznazdzira napisała:

> Mnie trochę szokuje, że ona ma 46 lat, a wygląda na 64.

Nie wygląda na 64. Oboje wyglądają dość podobnie, to on wygląda młodziej, niż jest w rzeczywistości.

Takie tam śmieszne dylematy. smile
        Oglądałem ostatnio dość stary film i po filmie chciałem zobaczyć, jak wygląda na starość jedna aktorka, bo przecież niektórzy lepiej się starzeją, a inni gorzej. Okazało się, że pani jest o 12 młodsza ode mnie. big_grin To jest dopiero przeżycie. wink
        • black_magic_women Re: John Wick MILF 08.11.19, 10:23
          bistian napisał:

> Oglądałem ostatnio dość stary film i po filmie chciałem zobaczyć, jak wygląda n
          > a starość jedna aktorka, bo przecież niektórzy lepiej się starzeją, a inni gorz
          > ej. Okazało się, że pani jest o 12 młodsza ode mnie. big_grin To jest dopiero przeży
          > cie. wink

Skojarzyło mi się z "Absolwentem", Anne Bancroft (ur. 1931) gra uwodzicielską dojrzałą matkę, ktora o zgrozo podrywa chłopaka córki, czyli Hoffmana (ur. 1937) 😉
    • semihora Re: John Wick MILF 07.11.19, 21:09
      Nic mnie tu nie szokuje i gdyby nie takie artykuły od siedmiu boleści, nawet bym nie wiedziała, że powinno.

--
      Dzisiejszy bunt jest jutrzejszym prawem, dzisiejsze bluźnierstwo jutrzejszym komunałem.
      • heca7 Re: John Wick MILF 07.11.19, 21:21
        Ha! Miałam to samo smile
        Ale...
        Nic mi do tego, podoba mu się? Podoba. Ktoś go zmusza? Nie. Jest dorosły? Jest. Krzywdzi tym kogoś? Nie.
        To o co chodzi?!

--
        Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
    • mary_lu Re: John Wick MILF 07.11.19, 21:32
      No i dobrze, nie zawiódł mnie chłopak. Zawsze miałam do niego słabość i jak pokazywali zdjęcia jak błąka się wiecznie sam wyglądając jak bezdomny, to żal mi było chłopa. A teraz nie dosyć ze sobie kogoś znalazł, to jeszcze jest to dorosła, utalentowana kobieta.
      • beataj1 Re: John Wick MILF 08.11.19, 09:45
        Dokładnie. Naprawdę miło się patrzy na faceta na tyle pewnego siebie, że nie boi się konkurencji dojrzałej (rówieśniczki) kobiety.

I po raz kolejny zadziwia mnie nakładanie na kobiety obowiązku by wyglądała najmłodziej jak się tylko da - a jak się nie da to niech choć się ostrzyknie. Nie znam kobiety, ale zakładam, że wygląda dokładnie tak jak chce i rady w stylu ufarbuj, pomaluj, odmłódź... są jej zupełnie niepotrzebne.

--
        Życie jest jak striptiz transwestyty. Wszystko ładnie, pięknie aż tu nagle...
          • beataj1 Re: John Wick MILF 08.11.19, 10:04
            Ona wygląda tak jak ma wyglądać. Na kobietę w sowim wieku. I moim zdaniem oni wyglądają na rówieśników.
            Ja nie wiem w jakim wy świecie żyjecie że uważacie że ona wygląda na matkę 55 letniego faceta.

--
            Szkoda, że nazwiska zasłonięte.
            Uważam, że dane kretynów, podobnie jak pedofilów, należy ujawniać, dla dobra ogółu. by cauliflowerpl
              • beataj1 Re: John Wick MILF 08.11.19, 10:10
                No i? To taka zbrodnia wyglądać na parę lat więcej niż się ma?
                Czyli ona wygląda na rówieśniczkę Keanu - tak jak napisałam. Gdzie jej do jego matki. W tym wieku 10 lat nie robi żadnej różnicy.
                Ona pewnie nie musi się starać być młodszą za wszelką cenę, bo jej nie musi jej na tym zależeć. I fajnie. Bo i po co?

--
                Lepiej zużywać się, niż rdzewieć.
                • sumire Re: John Wick MILF 08.11.19, 10:16
                  Jeśli jesteś kobietą - tak, to zbrodnia. Ludzie przyzwyczajeni do wyprasowanych twarzy i instafiltrów nie ogarniają, że można pokazywać się publicznie, wyglądając na swój wiek, a na trochę więcej to już w ogóle.
                  • beataj1 Re: John Wick MILF 08.11.19, 10:48
                    Bo jak wiadomo, najgorzej jak kobieta po prostu jest z siebie zadowolona. I nie kombinuje by ciuchy jej wydłużały, podkreślały, spłaszczały i wyszczuplały to co powinny. A wszystko inne ma odmładzać upiększać i inne ..ać.
                    Zadowolona z siebie kobieta to koszmar - jak z taką żyć, jak na nią patrzeć i przebywać.
                    Zgroza.

--
                    Ludzkość wyznaje ponad 5000 rożnych bóstw. Ale nie martw się - TWÓJ BÓG to ten jedyny właściwy...
                    • 1matka-polka Re: John Wick MILF 08.11.19, 10:54
                      "Zadowolona z siebie kobieta to koszmar - jak z taką żyć, jak na nią patrzeć i przebywać.
                      Zgroza. "
                      Po prostu odbiega od standardów wizualnych na ściance, po co te feministyczną filozofię dorabiać?

--
                      "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
                      Psalm 23
                        • 1matka-polka Re: John Wick MILF 08.11.19, 11:21
                          Mnie tu już dawno nic nie wkurza, te same nicki, te same pierdoły, poziom chamstwa i fałszu na tym forum wywindowany do takiego poziomu, że w ogóle się nie przejmuje, tym, co jeszcze wypada napisać a co już niekoniecznie big_grin

--
                          "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
                          Kurt Vonnegut
                          • sumire Re: John Wick MILF 08.11.19, 11:39
                            Oooj, matekpolek uskarżający się na poziom chamstwa. To już lepiej pisz, jak to, kobietą będąc, nie lubisz feminizmu, będziesz bardziej wiarygodny.
                            • 1matka-polka Re: John Wick MILF 08.11.19, 11:47
                              Popieram feminizm rozumiany jako takie same prawa dla kobiet jak dla mężczyzn. A jeśli te same prawa, to te same obowiązki, i już się sprawa komplikuje... Jak pisałam, zażalenia do matki natury.

--
                              "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
                              Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
                    • martishia7 Re: John Wick MILF 08.11.19, 12:18
                      Zadowolona z siebie kobieta to koszmar - jak z taką żyć, jak na nią patrzeć i przebywać.
                      Zgroza.

To drobiazg. Najgorsze jest to, że ciężko jej pewne rzeczy sprzedać.
      • anika772 Re: John Wick MILF 07.11.19, 22:01
        Przecież miał dziewczynę i poważny związek, oczekiwali dziecka (dziewczynka urodziła się martwa w 8 miesiącu ciąży), zginęła w wypadku samochodowym i Keanu długo nie mógł się po tym pozbierać.
    • chocolatemonster Re: John Wick MILF 07.11.19, 22:38
      Ale o co chodzi? Czy gwiazdor moze byc zakochany kobiecie? Moze! Takie rzeczy naprawde sie zdarzaja! Ba! Nawet jesli nie jest sie gwiazdorem to mozna sie zakochac i byc w zwiazku. Takie rzeczy Panie Dzieju!
      • lauren6 Re: John Wick MILF 08.11.19, 11:51
        Wygląda na jego matkę, bo jest pół głowy od niego wyższa. To raz.

Dwa, po prostu on wygląda bardzo młodo, a ona dojrzale. Tak samo wyglądali razem Szulim i Woźniak-Starak. Szulim jest wymłodzona do bólu, a i tak wyglądała na dużo starszą od męża, którego można było wziąć za studenta z lekką nadwagą.
    • heca7 Re: John Wick MILF 08.11.19, 10:24
      No jak to nie wiecie?!
      Jak powiedział Robert Górski z KMN- Stary facet nigdy nie jest tak stary jak stara baba big_grin suspicious

--
      Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
        • 1matka-polka Re: John Wick MILF 08.11.19, 10:36
          "No i prawda, sama prawda. Stara baba zawsze starsza, nawet gdy młodsza"
          Pretensje do Matki Natury, czy kogo tam lewaki czczą.

--
          "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
          • heca7 Re: John Wick MILF 08.11.19, 10:45
            Ja nie mam żadnych pretensji. Jestem zdrowa i to jest najważniejsze. Oby jak najdłużej smile

--
            • 1matka-polka Re: John Wick MILF 08.11.19, 10:52
              Ja trochę mam...

--
    • ichi51e Re: John Wick MILF 08.11.19, 10:45
      Widzialam go ostatnio na jakis zdjeciu strasznie staro wyglada. Ona za to promienna i bardzo cieplo wygladala. Ja bralanym od razu za niego podziekije

--
      wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
      • heca7 Re: John Wick MILF 08.11.19, 10:48
        Mój dentysta jakiś czas temu mówi do mnie- wie pani ostatnio oglądałem wywiad z takim znanym aktorem. On taki biedny jest, samotny, dziewczyna mu się zabiła, dziecko urodziło martwe. I on miał taaakie strasznie żółte zęby... Chodziło mu o KR big_grin

--
    • ck2 Re: John Wick MILF 08.11.19, 11:41
      https://larepublica.pe/resizer/DWASLTTmhjNIkcuOJm6_CPfpH6Q=/1200x660/top/arc-anglerfish-arc2-prod-gruporepublica.s3.amazonaws.com/public/BYX6YUO7E5GG5NKJR4M66KGOJQ.jpg

Że niby ona wygląda jak jego matka?
      Fakt, pani nie jest pięknością ale widocznie można nie byc i jakoś żyć. Dodatkowo jest i tak sporo młodsza od Reevesa, ale a) w tym wieku dycha różnicy nie robi znaczenia charakterologicznego i pod wzgledem doświadczenia życiowego, chociaż pod innymi wzgledami może robić, b) na tle swoich kolegów z branży, którzy mają o co najmniej kilkanaście lat młodsze partnerki (ostatnio Gibson i młodsza o 30 lat, Costner i młodsza o 20 lat, Angelina też młodsza od Brada o lat kilkanaście i tak można wymieniać - widać jak patriarchalne jest Hollywood i kto ustala reguły gry), ona jest wrecz starsza od niego, no bo co to jest 9 lat różnicy.
      • arwena_11 Re: John Wick MILF 08.11.19, 13:12
        to teraz porównaj to ze zdjęciem początkowym.

Patrząc na to zdjęcie zastanawiam się kto jej zrobił taką krzywdę i wystylizował na jego matkę.

Tu wygląda świetnie
      • majenkir Re: 09.11.19, 01:06
        ck2 napisała:
        > (ostatnio Gibson i młodsza
        > o 30 lat, Costner i młodsza o 20 lat, Angelina też młodsza od Brada o lat kilka
        > naście i tak można wymieniać - widać jak patriarchalne jest Hollywood i kto ust
        > ala reguły gry), ona jest wrecz starsza od niego, no bo co to jest 9 lat różnicy.

Jakie znowu "patriarchalne"? W takich zwiazkach korzystaja obie strony, nikt nikogo sila do oltarza nie ciagnie.

--
        http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
        Abby&Prada
    • gaskama Re: John Wick MILF 08.11.19, 11:59
      Na pokazanych zdjęciach wygląda na starszą. Ale jest wiele jej zdjęć, na których wygląda jak 46 latka, dodam zadbana 46 latka, która jednak nie farbuje się. Mnie się podoba. Ma w twarzy inteligencję, jest babką z krwi i kości. Ja nie mogę się nadziwić modzie na dziewczyny typu Roxi Gąska (która kiedyś też była naturalnie wyglądającą ładną babką). Rozumiem te wszystkie panie, typy Lewandowska, Rozenek czy Doda, że się pooperowały. Były takimi zupełnie przeciętnymi babkami a teraz są .. bardzo zrobione. Czy ładne? Tu można dyskutować, chociaż o gustach się tego podobno nie robi. Widać po Keanu, że są taceci, którzy też cenią naturalność, inteligencję. Ale to chyba nie powinno aż tak bardzo dziwić. Fajna para. Keanu zawsze mi się bardzo podobał, jako nastolatka byłam nim zauroczona po takim filmie o serferach.

--
      "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka