Dodaj do ulubionych

Laser / depilacja

09.11.19, 14:46
Miała któraś? Ale chodzi mi o taką prawdziwą, nie pseudolaser IPL.
Wymyśliłam sobie, że zrobię. Chodzi o nogi, bikini, (pardon le mot - ciekawe czy mnie skasują?) picz, ewentualnie między pośladkami.
Mam niby do wyboru Vectus albo LightSheer, powiedzcie który będzie lepszy. No i w ogóle może coś podpowiecie? Warto, nie warto? Jaka jest szansa na to, że uda się wydepilować całe bikini (znaczy picz) - chodzi mi o ból, da się? Nie jestem jakoś nadmiernie wrażliwa na ból, ostatnio miałam bikini hollywoodzkie pastą cukrową i nawet nie kwiknęłam, a rwano dosłownie wszystko, każdy włosek.

--
---
Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
Obserwuj wątek
    • pani_tau Re: Laser / depilacja 09.11.19, 15:22
      Miałam robione LS wszystko o czym piszesz. Najlepsza decyzja kosmetyczna w moim życiu.
      Najzabawniejsze, że namówiła mnie na to, jak się później okazało, niezbyt życzliwie nastawiona znajoma, która robiła IPLm, wywaliła kasę a włosy odrosły żwawe jak nigdy.
      • pani_tau Re: Laser / depilacja 10.11.19, 08:11
        A, o bólu miało być... bolało mnie bardzo, ale i tak zrobiłabym to jeszcze raz. Zresztą ja z tych tkliwych, wuecy stwierdzam, że jeśli ciebie depilacja pastą nie ruszyła to i laser ci nie straszny.
    • iza232 Re: Laser / depilacja 09.11.19, 21:32
      Bardzo warto. Ja też miałam całe nogi + głębokie bikini i pachy. Najbardziej bolało mnie pełne bikini, ale nie żałuję. Teraz odrasta mi parę kępek, które wykańczam depilatorem elektrycznym i nadal mam miłą gładź.
      • bergamotka77 Re: Laser / depilacja 09.11.19, 21:40
        Potwierdzam. Sama założyłam wątek ze laser w okolicach piczy koorewsko boli a raczej parzy.

--
        bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
    • dziennik-niecodziennik Re: Laser / depilacja 10.11.19, 00:02
      Jak dla mnie warto. Drugi rok mam gladkie nogi, z przyzwyczajenia przejezdzam maszynka raz w miesiacu. Teraz koncze pachy. Poki co nic mnie nie bolalo, raz czy dwa gdzies tam przy kolanie przygrzalo, ale poza tym nie bardzo.

--
      "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
      Pietrek + Solejuk wink
    • jematkajakichmalo Re: Laser / depilacja 10.11.19, 00:15
      Godzinę przed zabiegiem smarujesz się gdzie trzeba (chodzi o bikini) maścią znieczulającą i nic nie boli, właściwie nic nie czuć.
      Super sprawa, zabiegi mam już dawno za sobą.

--
      "Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka