Dodaj do ulubionych

Ortodonta w Niemczech - awaria.

10.11.19, 20:42
Witam wszystkich cudownych ludzi tego forum po dużej nieobecności. Tak, wiem, że więdnięcie z tęsknoty.

Mam pytanie do osób z Niemiec. Jako posiadaczce aparatu ortodontycznego spadł mi drut z 7. Drut mnie nie uwiera, po prostu spadł. Spadł mi tuż po wizycie u ortodonty. Po dłuższych próbach włożyłam go w zamek, jednak po 2 tygodnich spadł ponownie i nie potrafię go już włożyć. Mój ortodonta jest w Polsce. Czy jest wykonalne znalezienie ortodonty w Niemczech, który mi tak po prostu go włoży. I czy mogę poprosić o to stomatologa? Jak tutaj wygląda podejście do takich awarii? Czy ktoś korzystał?

Obserwuj wątek
    • snakelilith Re: Ortodonta w Niemczech - awaria. 10.11.19, 21:25

Idź do pierwszego z brzegu stomatologa, a najlepiej zazdzwoń najpierw i zapytaj. Możesz zadzonić też od razu do ortodonty. Powinni ci pomóc. Możesz wyszukać sobie specjalistę na stronie jameda.de
      Jak jak miałam problem z koronką (robioną przez innego dentystę i włożoną tylko na próbę) w czasie weekendu, to poszłam do tego, kto miał akurat stomatologiczny dyżur w mieście. Przykleić, przypiąć itd zrobią, jedynie większa zmiana materiału jest problemem, bo można stracić gwarancję u twojego stałego stomatologa/dentysty.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka