Dodaj do ulubionych

Czapka na zimę

10.11.19, 23:08
Gdzie emama kupuje czapkę na zimę? Albo zestaw: czapka + szalik i może rękawiczki?
smile
Obserwuj wątek
    • zasiedziala Re: Czapka na zimę 11.11.19, 08:29
      Po raz pierwszy od wielu lat postanowiłam w zimie nosić czapkę. Czapkę nabyłam w garbarni smile Szalików/chust mam od groma w domu, wszystkie od rodziny, chyba nigdy nie kupiłam szalika. Za rękawiczki służą mi rękawy z dziurką.

--
      Nienawiść szkodzi dzieciom i innym żyjątkom
      • lot_w_kosmos Re: Czapka na zimę 11.11.19, 08:57
        Aaa pytasz gdzie wink
        Najlepsze mam z outletów z odzieżą z Anglii i Niemiec.
        Oczywiście mówię o rzeczach nowych.
        Oni naja chyba lepszą, fikusniejszą estetykę niz rzeczy na Polskę.
        Ake fajne mam też ze sklepów sportowych, kolorowe, wesołe.

Lubię też takie czapki :
    • urtikus Re: Czapka na zimę 11.11.19, 09:45
      z bazaru, sprzed lat

czapki lubię, noszę a od kilku lat mam problem, bo czapka wpada mi na oczy
      moja głowa okazuje się za mała

w tym sezonie chyba wydziergam
    • ginger.ale Re: Czapka na zimę 11.11.19, 12:30
      Ja mam stary szalik burberry, czapkę i rękawiczki nabyłam ostatnio w tk Maxx. Długie rękawiczki bez palców, 100% kaszmir za 99zl. Ale rzadko udaje mi się tam coś znaleźć, pojechalam po prześcieradło i jakieś miski, to wróciłam z rękawiczkami...

--
      come to the dark side, we have cookies!
    • lumeria Re: Czapka na zimę 11.11.19, 12:46
      O! Fajny watek! Miałam to samo zapytać!!! Tez szukam jakiegoś fajnego, nietuzinkowego pomysłu.

Kupiłam parę kawałków milusieńkiego polaru, włóczkę tez mam - tylko co zrobić, żeby nie wyjść na moherowy beret? smile

Trafiłam na propozycje rożnych czapek dla dorosłych pań - niektóre bardzo fajne.

Potrzebuje ciepłą czapę, która dobrze mi zakryje uszy - ale chce w niej wyglądać jak rusałka big_grin
      • agonyaunt Re: Czapka na zimę 11.11.19, 14:14
        Jak robisz sama to poszukaj sobie fajnych wzorów na Garnstudio albo Ravelry.

Ja sobie robię slouchy hats. Długo się broniłam przed tym fasonem, ale teraz to mój ulubiony, bo luźny, można naciągnąć na uszy i czoło, albo sobie wywinąć, jak się ma ochotę. Tylko musi być miękka włóczka, żeby się ładnie układało.

Szaliki też robię sobie sama, ale już rękawiczki to wyższa szkoła jazdy, więc kupuję gdzie popadnie jak mi coś fajnego wpadnie w oko.
        • lumeria Re: Czapka na zimę 11.11.19, 14:56
          Agonyaunt - ogromne dzięki za wspaniale namiary - właśnie zapadłam się w Garnstudio i już znalazłam kilka świetnych wzorów smile smile smile

Az strach, co z tego wyniknie!!!! smile
          • agonyaunt Re: Czapka na zimę 11.11.19, 15:48
            Pochwal się potem!
            Tam jest skarbnica fajnych wzorów, a i włóczki Dropsa są świetne. BTW teraz jest alpaca party i do końca roku wszystko z alpaką jest 30% taniej, można szalećsmile
    • joanna266 Re: Czapka na zimę 11.11.19, 12:57
      Ja swoją ukochaną czapkę kupiłam 2 lata temu w Juracie w jednym z butików przed wejściem na molo. Czapka jest multikolorowa ręcznie dziergana.marka boho zone. Z resztą samą marką tak się zauroczyłam że potem kupiłam jeszcze kilka innych ciuchów. Wszystko super jest smile

--
      gdybyś mówił językami ludzi i aniołów a internetu byś nie miał..smile
      • mokrasa71 Re: Czapka na zimę 11.11.19, 21:19
        No Bohozone faktycznie jest super smile

joanna266 napisała:

> Ja swoją ukochaną czapkę kupiłam 2 lata temu w Juracie w jednym z butików przed
        > wejściem na molo. Czapka jest multikolorowa ręcznie dziergana.marka boho zon
        > e. Z resztą samą marką tak się zauroczyłam że potem kupiłam jeszcze kilka in
        > nych ciuchów. Wszystko super jest smile
        >
    • asfiksja Re: Czapka na zimę 11.11.19, 13:13
      Czapki/kominy pod kask mam ze sklepu sportowego. Czapki i szaliki do noszenia na ulicy wyłącznie wydziergane osobiście parę lat temu, z czystej wełny. Niestety ze sklepowymi było zawsze coś nie tak - albo skład, albo rozmiar, albo kolorystyka, albo cena zwalająca z nóg, najczęściej kombinacja powyższych.
      • gaga-sie Re: Czapka na zimę 13.11.19, 18:44
        O, fajne są, dobry skład mają. To się podepnę, który kolor czapki piumo.pl/shop/czapka-kaszmirowa-porto/?attribute_pa_kolor=grafit pasowałby do takiej kurtki www.promod.pl/kobiety/puchowa-kurtka-szmaragdowy-R3240006831.html
    • solejrolia Re: Czapka na zimę 11.11.19, 18:54
      W ubiegłym roku kupiłam beret z antenką, i stwierdzam, że to był bardzo udany zakup, bo nie ma nic cieplejszego, niż ten beret. smile Kupiłam na Zalando. Ale w podobnej cenie, i podobnej kolorystyce, widziałam w H&M. I w innych sieciówkach też były.
      A czapki mam w większości sportowe, i ZAWSZE kupuję oddzielenie. Nie lubię kompletów. Np do bordowej czapki noszę granatowy lub jasno szary szal, a do szarej czapy różowy komin. itp. Mam też kilka sztuk ręcznie wydzierganych smile

--
      Ile rzeczy należy mieć w d...e, to się w głowie nie mieści!
    • asia.sthm Re: Czapka na zimę 11.11.19, 20:01
      Nie kupuje ale zagladam tu:
      www.floryday.com/pl/Nakrycia-Glowy-r9846/

Niczego u nich nie zamowilam bo nie lubie kupowac bez macania, ale ogladanie wyjatkowo inspirujace - szczegolnie kiecki, big_grin

--
      http://1.bp.blogspot.com/-P2HXVmRDoW4/VYrC3IqVzPI/AAAAAAAAB6o/0VKo6vEbt6I/s1600/linia_ozdobna.gif
      • sandrasj Re: Czapka na zimę 11.11.19, 22:49
        Ukochany komplet mam z Outhorn, komin i czapka, ale właśnie zrobiłam sobie drugi komplet w podobnym stylu a mam jeszcze zamówione włóczki na kolejne dwa komplety. Lubię czapeły beanie albo takie ze sterczącym pomponem. I nie lubię szalików, kominy, na raz lub na dwa zawijane.
    • fantomowy_bol_mozgu Re: Czapka na zimę 12.11.19, 08:33
      Byłam kilka lat temu w Peru, a tam jedną z popularnych pamiątek są czapki typu "słońce Peru". Nie kupiłam żadnej, bo wszystkie były w jaskrawych kolorach, z jakimiś obciachowymi wzorkami (a ja się wtedy nosiłam w płaszczykach i na obcasach). Kupił sobie chłop, któremu moje dylematy były obce.
      I teraz kradnę mu tą czapkę przy każdej okazji, bo to jest po prostu czapka idealna. Leciuteńka, nie czuć jej na głowie, a jednak grzeje. Kształt ma taki, że w uszy ciepło a na oczy nie leci. Włosy mi się podoba nią nie przetłuszczają ani nie elektryzują. I nawet sobie ostatnio kupiłam pomarańczową kurtkę, co by mi do czapki pasowała big_grin
    • maggi9 Re: Czapka na zimę 12.11.19, 10:20
      Zestawów nie noszę.
      Czapki mam dwie. Jedna z H&M, zwykła, czarna, chyba wełna pół na pół z akrylem. Druga podobna tylko ciemnozielona z Zary, dział męski bo akurat była spoko bez ozdób, perełek, wyszywanek.
      Szalik też z Zary. Zwykłe, czarny, dość długi i szeroki.
      Lubię proste dodatki, najlepiej czarne ale mogą być granatowe, ciemnozielone czy ciemnoszare. Raczej nie kupuję 100% akrylu, wolę jak jest chociaż trochę tej wełny.
      Zaglądam do popularnych sieciówek typu H&M, Zara czy Mango ale też TK Maxx (tam można trafić całkiem fajne rzeczy tylko trzeba się naszukać)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka