Dodaj do ulubionych

Mamy senat!

12.11.19, 19:02
😁😁👍👍

--
http://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
Obserwuj wątek
    • bistian Re: Mamy senat! 12.11.19, 19:30
      To są bardzo bogaci ludzie, ci z PiS, wzbogacili się na ludzkim nieszczęściu i nie odpuszczą. Myślę, że będą próbować przekupić kogoś. Jeżeli im się nie uda, potraktuję to jako dobry znak, że wk..rw jest maksymalny i nawet pieniądze nie pomagają.

--
      1elka26 odkrywa prawdę o PiS: III RP przeistoczyła się w PRL-bis
      • asfiksja Re: Mamy senat! 12.11.19, 19:45
        Prawdopodobnie nie uda im się, już są na fali opadającej, nawet przy założeniu, że znalazłby się ktoś tak zepsuty to i tak z kalkulacji wychodzi, że się nie opłaca.
      • tanebo2.0 Re: Mamy senat! 12.11.19, 19:47
        A pisdactwo to biedne jest? Jak Kaczyński ze srebrną?

--
        Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
      • szarsz Re: Mamy senat! 12.11.19, 19:48
        O, ja myślę, że ci ludzie mają resztki instynktu samozachowawczego i baliby się pójść na czołówkę ze społeczeństwem. Tak po prostu. Za duży smród i za mała nadzieja na to, że zapomnimy. Nawet Lidia Staroń się wstrzymała, tu miłe zaskoczenie. Być może wstrzymała się dlatego, że to i tak niczego by nie zmieniło, więc miała dużo komfortu, no ale zawsze to lepiej, że poszła w tym kierunku, a nie wręcz przeciwnym.
    • mia_mia Re: Mamy senat! 12.11.19, 19:30
      Brawo! Iskierka ze mgle, kamyczek w łóżku Kaczyńskiego, niby niewiele, a cieszysmile
      Po kompromitacji Witkowej, którą uroczyście i spektakularnie na dzień dobry olał Morawiecki, to jeszcze bardziej cieszy (panie Premierze, czas przekroczył pan już o 2,5 minuty, już kończę, panie premierze czas przekroczył pan o 5 minut, panie premierze ostatnie zdanie, i kolejne minuty w plecy). Taki to autorytet ma Marszałkini Sejmu, cudów senat nie zdziała, ale może będzie przypominać, że może być inaczej.
    • gulcia77 Re: Mamy senat! 12.11.19, 19:58
      Trzymam kciuki za trwałość. A przede wszystkim życzyłabym sobie żeby cały czas pokazywać, jak to się powinno robić.
      Za to próbowałam sobie wyobrazić życie w kraju marzeń Marszałka Seniora Sejmu. Niewiele rzeczy w życiu wywołało we mnie większe przerażenie.

--
      "Emancipate yourselves from mental slavery
      None but ourselves can free our minds"
    • alicia033 Re: Mamy senat! 12.11.19, 23:12
      Łubudubu, łubudubu niech żyje nam...
      oh, wait, coś po drodze nie wyszło...
      Przypadkowe społeczeństwo, nie doceniło ex-marszałka i czuje się teraz osobiście urażony:
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25403727,karczewski-zegna-sie-z-funkcja-marszalka-senatu-czuje-sie.html#a=66&c=159&s=BoxNewsLink
      --
      www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=YFs7-MQ-sug
      • heca7 Re: Mamy senat! 13.11.19, 08:27
        Bo on czasu nie skracał, mikrofonu nie wyłączał... A mógł zabić suspicious

--
        Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
    • morekac Re: Mamy senat! 12.11.19, 23:22
      Tylko Karczewski czuje się urażony.

--
      -------------------------------------------------------------
      "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka